Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Albert Riera
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Joe
Liverpool have confirmed the deadline day signing of Spanish winger Albert Riera Ortega (born April 15, 1982 in Manacor) from Espanyol.

nadam se da ce krenuti stopama svojih zemljaka koji su uspeli da ostave pozitivan trag u Liverpool-u.... dobro dosao...
Fred Kremenko
Samo da ne krene tragom # 11 od pre par godina.....
Joe
nadajmo se da nece... wink.gif
vladx
QUOTE (joe @ Sep 1 2008, 06:51 PM) *
nadam se da ce krenuti stopama svojih zemljaka koji su uspeli da ostave pozitivan trag u Liverpool-u.... dobro dosao...

Jel' tu racunas i Nunez-a, Morientes-a, Josemi-a i Arbeloa-u?! tongue.gif
Dobrodosao i bolje se ugledaj na Pepe-a, Xabi-ja, Torres-a ili jos bolje, kad budes odlazio nek te pamtimo slicno kao King Luis-a, samo tesko neko moze njega da zameni! sad.gif

Tonča
Što sam ja nešto pesimističan u vezi njegovog dolaska... unsure.gif
A istina je da ne znam skoro ništa o njemu, sem onoga što može na netu da se pročita. blush.gif
Scouser Tommy
Osvojicemo Liga Kup ako nista drugo...
rape91
Ja stvarno mislim da imamo sansu da osvojimo prvenstvo ako poboljsamo igru a sto se tice ovog Riere nista ne ocekujem od njega tako da sad ne moze da me razocara samo da me obraduje
Aleksandar88
Nisam nesto preterano optimistican povodom njegovog dolaska, nadam se samo da ce pruzati bolje igre nego u City-u ! Srecno lfc.gif
collymore
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 1 2008, 07:25 PM) *
Nisam nesto preterano optimistican povodom njegovog dolaska, nadam se samo da ce pruzati bolje igre nego u City-u ! Srecno lfc.gif

Takodje al nek mu je sa srecom ...valjd azna sta radi yinyang.gif
lavirint
Nadam se da ce da se ispostavi kao dobro resenje, srecno!
Mishkin
Ziv bio! biggrin.gif Ole!
remizinho
Odigrao je vise nego pristojno.. mislim da se ipak radi o velikom pojacanju. Debi iz snova :-)
Scouser Tommy
Ljubazan je bio danas, samo napred! biggrin.gif
Shone61s
QUOTE (Scouser Tommy @ Sep 14 2008, 02:37 AM) *
Ljubazan je bio danas, samo napred! biggrin.gif

Dobar je bio Riera,ako ovako nastavi bice nesto od njega
Kameni
I mene je vrlo prijatno iznenadio momak, valjda zato sto nisam puno ocekivao od njega. Osim jednog loseg centar suta, svaki potez mu je bio korektan a poneki cak vrlo dobar. Takodje, mislim da ima puno zasluga za izjednacujuci gol jer su upravo on i Alonso isforsirali onu gresku Van der Sara i Brauna. Vidi se da je dobar na lopti i cvrst sto ce mu svakako pomoci u Premier ligi. Odlican debi i samo neka tako nastavi!
Joe
i Riera je pozvan u Spansku repku za predstojece kvalifikacije... sad imamo 5 igraca u Spanskoj repki... ole! biggrin.gif
Scouser Tommy
Cergarska trupa biggrin.gif
rape91
Ja mislim da je trenutno Silva povredjen pa je pozvao Rieru
Joe
sta je sa ovi covekom? jel ziv?

daj da se oporavi pa da Rafa izbaci Dirka, koji je u uzasnoj formi, iz postave i izforsira malo Yossi - Riera kombo po krilima tongue.gif
Tonča
Pise na lfc.tv da je poceo da trenira 1.1.
Scouser Tommy
Kad bi igrali Riera i Yossi to bi bio "najkrilatiji" par krila koji imamo u klubu jos od kako je Enfildom hodao Jermaine Pennant po desnoj i Zenden po levoj biggrin.gif
reina
CITAT (joe @ Feb 3 2010, 03:38 PM) *

pa nek volu,volem i ja... biggrin.gif
dobar je riera. dobar...ne ono vrh ali je dobar...
moj brat kaze da je dobar za gazenje kupusa, a ne za lpool laugh.gif ..(sala)
bokeli
Albert Riera future unclear
Jamaica
Eh, Masch i Pepe vise nisu na tapetu, mora neko.... smile.gif

That being said, jeste cudno sto ga nema ni na klupi, ma koliko los bio na zadnjoj utakmici koju je igrao...
Pedja_Nbg
Šta onda reći za Lukasovo stalno igranje? Koliko god loš bio, bio bi u timu i pre Kake...

I ne bih rekao da Rafa gleda učinak na tekmama kad bira sastav. Često se dešava da kad se neko dobro pokaše na jednoj tekmi, nije ni na klupi na sledećoj...to mu dođe kao nagrada...
Dr Stein
Morace na leto da idu on i Babel/Benayoun.
Da Rafa dovede Ardu smile.gif

vise bih voleo da ode Babel

arda
jovanovic
kuyt
benayoun
maxi

bilo bi dovoljno za krila wink.gif
collymore
Mislim da ce biti veliki promasaj ukoliko se odreknemo usluga Riere.Covek je bio dosta solidan dok nije poceo da u Rafinim rotacijama sve cesce izostaje iz postave potom povreda...Bice to jos jedan "pametan" potez ove uprave,Beniteza il kog vec ne znam ni sam ali politika olakog odricanja od pojedinih igraca nas je i dovela do situacije u kojoj smo danas.Pitanje Kuyta i Lukasa u klubu niko ne poteze a ljudi koji mogu mnogo toga da pruze napustaju klub.Mislim da ce u timu biti mesta i za Rieru i Jovanovica i Yossija ukoliko se pametno odradi ta prica,tj eliminise Lukas iz srednjeg reda.
Jamaica
Ja isto mislim da niko ne bi trebao da ide bez toga da dodje neka zamena uz Jovanovica.

Riera, Kuyt, Maxi, Jovanovic, Yossi, Babel.....ne moze da se kuka da nema squad-deptha a onda za Arda Turana recimo odu dvojica....i na cemu smo onda.....on se povredi a u prvih 11 ulazi El Zhar.....

Po meni bi trebao da se dovede neki world-class levi bek ili bar da moze da prinese tome kako god znamo i umemo, a Torresa da pokrivaju Kuyt, Ngog i Jovanovic. Pacheco ce sigurno biti ozbiljnija opcija sledece sezone. Mozda cak i Nemeth ili Eccleston. Naravno, bilo bi lepo da mozemo da dovedemo nekog Davida Villu ili tako nekog, ali budzet ce sigurno opet biti skroman, i ukoliko niko ne ode, levi bek bi trebao da bude prioritet. Ne moze Insua jos da nosi celu sezonu......
bokeli
Istina da smo njegovim dolaskom dobili neku novu dimenziju.prosle sezone je odigrao nekoliko odlicnih utakmica (primer utakmica na Stamfordu kad je bio mozda i najbolji ) ,al s druge strane ove sezone je jedno od najvecih razocarenja.Bar meni, jer sam mislio da smo s njim resili problem na toj poziciji.
Mozda bi najbolje bilo da ostane u klubu tj. da niko od krila koja trenutno imamo ne ode + Jovanovic, pa da nam uz neke rotacije i dobru raspodelu utakmica kroz dugu sezonu pozicije krila ne budu deficitarne.
Naravno sve ovo pisem sa strane finansijskog aspekta jer je uz nedostatak novca ovo nekako najbezbolnija varijanta,a kad bi para bilo onda bi po meni neko od njih mozda mogao da greje klupu u Liverpoolu i nista vise od toga
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Mar 3 2010, 12:16 PM) *
Pacheco ce sigurno biti ozbiljnija opcija sledece sezone.

Kako da ne, pošto sad iza sebe ima iskustvo ove fenomenalne sezone, u kojoj je učestvovao sa ukupno 10 minuta igre u ligi. U sledećoj može da cilja na 20, i tako redom, do penzije možda postane i prvotimac. rolleyes.gif

Ma ne znam zašto se stalno upuštam u unakrsne analize sa tobom, tebi nije bilo vreme za panic button posle mesec dana očaja od igre i osmog-devetog mesta na tabeli, Torres ti je ove godine bio slab a Lucas solidan, pa još na avataru imaš Maxija biggrin.gif Ja bih se žalio kablovskom provajderu, pošto je očigledno da ti nekako puštaju naopako izvrnutu sliku...
Jamaica
Napisao sam ozbiljnija, znaci ozibljnija opcija ove sezone......

Scum prosle godine nije imao mnogo bolji start nego mi ove, to sto si ti veciti pesimista pa si predvideo da ce ovako da se zavrsi nema veze sa tim......
Za Torresa sam to pricao pocetkom sezone kad je nosio povrede i igrao u stilu Inzagija......ne radi nista ali daje golove sto je bila cinjenica, i sto nije nista lose, ali opet, ja sam primetio da ti ne volis bas igrace poput Inzagija, ali ae....
Ako Lucas ove sezone nije bar solidan tebi treba nesto vise od zalbi kablovskom provajderu...
Isto tako ako je Maxi finished article posle mesec ipo dana.....
Take Two
Znači, sad Torres igra kao Inzaghi, ne radi ništa osim što povremeno mune gol? Sve bolje od boljeg laugh.gif

Za Lucasa stvarno ne mogu više da se objašnjavam, samo ću ponoviti da je ta solidnost* koju pruža direktno odgovorna za očaj u napadu, i nesposobnost da se išta organizuje osim preko ispucavanja iz zadnje linije. A ti slobodno nastavi da kriviš centarfora ili krila što se ne vrate na svoju polovinu, uzmu loptu, predriblaju sve živo, i daju gol...

*solidan veznjak: onaj koji ne radi ništa ni u napadu ni u odbrani, ali bar ne daje autogolove previše često
Jamaica
Tebi reci sad i pocetak sezone zvuce isto, zar ne? Mogao bi bar da citas pre nego sto krenes da seres...

Za ocaj u napadu je odgovoran Rafa sto igra sa Lukasom I Maskeranom svaku jebenu utakmicu. Naravno, to implicira da bi Rafa morao nesto da promeni, ustvari morao je to da uradi odavno, a to nesto bi valjda bilo ubacivanje Aquilanija na teren, da li u rupi pa Gerrard nazad ili obrnuto, ili mozda najbolje da se menjaju tokom utakmice je nebitno. Sto dalje implicira da bi izbor u vecini utakmica bio da li da igraju Maskerano ili Lukas. Sto opet dalje implicira da bi u idealnom svetu Lukas trebao da sedi na klupi i bude srecan kad udje na teren i da nam sluzi kao vise nego solidan back-up. A to sto ti nisi u stanju da vidis koliko je on unapredio igru u zadnjih godinu dana i sto si zacrtao neka misljenja koja ne bi promenio ne znam sta da se desi to je potpuno tvoj problem.....
Take Two
"Sad" je značilo "sad pričaš da", a podjednako je besmisleno porediti Torresa sa Inzaghijem danas, juče, početkom sezone, ili pre 10 godina. biggrin.gif

Isto tako, porediti Lucasa sa Maschom, tj. pominjati "izbor da li da igraju Mascherano ili Lucas" je apsurd nad apsurdima.

Ali dobro, ipak je nekakav napredak primetan - priznao si bar da je problem na sredini, tj. da Lucas i Aquilani ne uspevaju da zamene missing link. Nije više "ma svi igraju loše, Gerrard i Torres su nekonzistentni, bla bla". Možda se jednog dana odrekneš i onog "povrede su nas sjebale, a i nema se para za bolje" tongue.gif
Pantović
Daj da se pretplatim na tu kablovsku gde valja Lukas, SBB me ionako sa'rani, jos ova poskupljenja... smile.gif

Legendarno.
Vanja Trotter
Po meni, Riera nije igrač kvaliteta za Liverpool. Kada sam god gledao utakmicu na kojoj je on igrao, bio je neprimetan.
Fred Kremenko
http://www.guardian.co.uk/football/2010/ma...riera-liverpool

To je taj Gmazijev sjajan odnos sa igracima tongue.gif
Mario_T
Malo koji igrac koji ne igra standardno je zadovoljan komunikacijom svog trenera, ili svojim trenerom uopste, tako da ove opaske od nedostatku takta ili losoj komunikaciji treba uzeti sa odredjenom dozom rezerve. (ne kazem da to nije moguce, ali to moze biti percepcija odredjenog igraca, u ovom slucaju Riere)
S druge strane, mislim da je malo kome jasno zasto Riera igra tako malo ove sezone. Proslu sezonu je odigrao dobro, a nije kao da njegovi konkurenti ove sezone igraju toliko dobro da za njega nema mesta u timu. Stavise, mislim da je Riera prosle sezone odlicno saradjivao sa Insuom na levom boku i da nam ove sezone dosta nedostaje njegova sposobnost da "rasiri" teren.

Joe
ja mislim da ovaj intervju vise govori o Rierinom profesionalizmu nego o Rafinom man-management-u... pre mesecak dana je izjavio kako bi potpisao novi ugovor sa klubom i kako mu je super kod nas...

bas ga gotivim kao igraca i mislim da je nase najbolje krilo uz Yossija... al' kukao je kad je napustao Espanjol, sad kuka kad ne igra, bolje da se ugledao na Yossije nego sto se ugleda na Babela... mada i ono Rajkovo twatovanje je urodilo nekim plodom... tongue.gif

Scouser
hahaha istiso ga rajko iz postave laugh.gif
Joe
QUOTE (Scouser @ Mar 18 2010, 03:01 PM) *
hahaha istiso ga rajko iz postave laugh.gif

pa rek'o cova: 'daj i ja da probam da twatujem po spanskom radiju' wink.gif
matori lfc
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=418646 Ode Rijera!
Joe
Didi kaze Rieri da ne s**e.
Trunks
Didi majstor, deli šamare za povratak u realnost. biggrin.gif BTW, očekujem Studs up strip vezan za ovo.
Jamaica
Didi car biggrin.gif

Razocarao me je Riera mnogo sa ovim, nebitno da li je u pravu ili ne, igraci ovakve stvare ne bi smeli da pricaju.....kako je Yossi mogao da cuti i radi i kakav je sad....
Jamaica
Fair enough.

Samo sto necemo imati lucky charm-a protiv Scuma...
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Mar 18 2010, 09:46 AM) *
Malo koji igrac koji ne igra standardno je zadovoljan komunikacijom svog trenera, ili svojim trenerom uopste, tako da ove opaske od nedostatku takta ili losoj komunikaciji treba uzeti sa odredjenom dozom rezerve. (ne kazem da to nije moguce, ali to moze biti percepcija odredjenog igraca, u ovom slucaju Riere)

Ti ne bi priznao da ima čovek ima man-management problem ni da ga vidiš kako štapom za golf obrađuje Benajunu kolena tongue.gif

I da nije imao nešto lično protiv Riere, posle ovog prilično nepametnog medijskog ispada sigurno ima.

(Mada eno Babel, od kako je krenuo da bulazni po twitteru, ne izlazi iz startne postave. Go figure.)
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.