Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Hackovan nam portal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Tonča
Ukoliko niste primetili, samo da vas ukratko obavestimo da nam je hackovan portal. biggrin.gif

Osnovano sumnjamo na nekog navijača Boroa. tongue.gif

Kapiram da će sve biti ok A.S.A.P. biggrin.gif
Scouser
spisak postoji...znamo odavno da spisak postoji....znamo da smo mi na tom spisku, da je knele na tom spisku.... laugh.gif

seljačka posla. Provincijska goveda biggrin.gif
candy
Bilo bi lepo da neko was dwojicu banuje,onako,na par dana...da odmorite pametne glawice od teshkog posla admina biggrin.gif
acalfc
Ma kakav ban za njih je samo motka i to ona specijalna
Scouser Tommy
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Tonča
QUOTE (acalfc @ Aug 24 2008, 11:43 AM) *
Ma kakav ban za njih je samo motka i to ona specijalna

Tebi bi bilo najpametnije da se ne javljaš, pošto si već bio banovan! tongue.gif
Mishkin
Kod mene u selu specijalna motka je govnjiva, tako da moze biggrin.gif
acalfc
Ne smem da potvdim ali ni da demantujem da sam mislio na tu motku da me ne banuju
Pantović
Pa i ja bih te banovao sa ovakvim avatarom! smile.gif
acalfc
Sta bre fali mom avataru???
Liverpool Lou
QUOTE (acalfc @ Aug 24 2008, 08:43 PM) *
Sta bre fali mom avataru???

Golovi tongue.gif
acalfc
Pa on sad igra desnog beka, krilo, nije na njemu da daje golove superman.gif wink.gif
Scouser
CITAT (acalfc @ Aug 25 2008, 12:58 AM) *
Pa on sad igra desnog beka, krilo, nije na njemu da daje golove superman.gif wink.gif

On igra ??? tongue.gif
Mishkin
Daj sredite portal, neozbiljni smo! Dobar decko je Mihailo ali mora to malo bolje...
Mario_T
Pretpostavljam da je ovo hackovanje neka vrsta (cudnog) komplimenta za nas i nas sajt. Nas sajt ocigledno toliko upada u oci, da su nasli vrednim da ga hackuju.
Trunks
Dobro reče LFC_Vracar onomad, čim su mene staivli za admina biće propast. biggrin.gif

Mihailo nas ubio što nije tu, ali probaćemo bez njega da sredimo stvar.
Tonča
Ma Mihailo i kad je tu ko da nije tu. tongue.gif
A nemoj ti da žuriš sa sređivanjem, da odmorim malo od pisanja vesti. biggrin.gif
Scouser
CITAT (Tonča @ Aug 25 2008, 08:00 PM) *
Ma Mihailo i kad je tu ko da nije tu. tongue.gif
A nemoj ti da žuriš sa sređivanjem, da odmorim malo od pisanja vesti. biggrin.gif

pošto ja odmaram već neko vreme biggrin.gif
Pantović
Kakvi ste vi padavichari! biggrin.gif
Kakva motka, za vas je zarach za kotao biggrin.gif deadhorse.gif
Dr Stein
Da to za portal sam skontao danas, pff izgleda da je liverpool serbia postala bitna organizacija
i moguca pretnja, pa je potrebno povremeno je sputavati i ugrozavati njihov rad

2guns.gif

sram ih bilo
Contractor
QUOTE (Dr Stein @ Aug 26 2008, 04:09 PM) *
Da to za portal sam skontao danas, pff izgleda da je liverpool serbia postala bitna organizacija
i moguca pretnja, pa je potrebno povremeno je sputavati i ugrozavati njihov rad

2guns.gif

sram ih bilo

A ti si se na forumu pojavio nekako u isto vreme kada je portal hakovan? Hmmm... Sumnjiv si nam momce unsure.gif
candy
Ma,ljudi 'de nam je hakowan portal!Admini se ulenjili,mora da je owo njixowo maslo tongue.gif
Mihailo
Stigo sam smile.gif Rešičemo asap ...
Mishkin
Stigao Mihas! Ole! biggrin.gif
Hans
Pozovem pre par dana ja mog druga Scousera i kaze on meni ma Nidza je kriv....e Jakovljevicu Jakovljevicu, pa bre Jakovljevicu 50 godina sam bio normalan pa sam odjednom poludeo dok nisam tebe sreo, ma cekaj bre, ti nisi Jakovljevic.......ti si neki veci izdajnik!!!!!!
Sotir Vračarević
QUOTE (Hans @ Sep 2 2008, 08:17 PM) *
Pozovem pre par dana ja mog druga Scousera i kaze on meni ma Nidza je kriv....e Jakovljevicu Jakovljevicu, pa bre Jakovljevicu 50 godina sam bio normalan pa sam odjednom poludeo dok nisam tebe sreo, ma cekaj bre, ti nisi Jakovljevic.......ti si neki veci izdajnik!!!!!!

Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Scouser
ponovo su nas Haknuli...kao što ste verovatno mogli da primetite...al Miksa je reagiro smile.gif

iz ovoga izlazimo samo još jači smile.gif
Tonča
Toliko ima onih kojima smetamo da su počeli da nas hakuju redovno. laugh.gif
Sreća, pa sada nije bilo posledica. smile.gif
Mihailo
Dokle bre više ... smile.gif Srećom nisu dirali baze, ali su me podsetili da odradim novi backup xD
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.