Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: beer fest okupljanje
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Sotir Vračarević
predlog za sve clanove koji idu na beer fest:
ajde da se nadjemo svi na standu LAV piva(jer je l' te Carslberg je vlasnik)...obucemo svi majice sa znakom 4uma(prvenstveno)ili dreseve naseg voljenog kluba,pa da se provedemo,popijemo i gathering.gif
Tonča
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! biggrin.gif
Toči se Carlsberg i na Guinnessu i na Holstenu! biggrin.gif
Mishkin
Istina biggrin.gif Ja videh sinoc Maju i njenu lepsu polovicu tongue.gif A cuo sam da je tu negde i gazda Tonca, ali samo cuo biggrin.gif
Ali sad je kasno za mene... Mozda se vidimo u nedelju! Ajde popijte i neko za mene...
Pozdrav!
candy
Pa,da,Toncha je werowatno bio negde prepariran,shto od piwa,shto od pljuga,koje je,inache,odawnoo ostawio biggrin.gif
Bio je i "starac" Lou na Skopskom!
Liverpool Lou
QUOTE (candy @ Aug 22 2008, 10:15 AM) *
Bio je i "starac" Lou na Skopskom!

Istina... "Starac" je sakao Skopsko i uspeo da nadje mladjanog Vracara koji je sakao neko crveno pivo. Ja sam i veceras tamo... cuo sam se sa Hansom, a cucu se i LSD-jem pa cemo mi verovatno zajedno doci izmedju pola 11 i 11.

Edit: I ja sam sreo Maju i njenu "lepsu" 3/4-inu (mada se Ivke malo doterao... Izgleda da su admini na nekoj kolektivnoj dijeti biggrin.gif)
Sotir Vračarević
samo neka neko ponese aparat happy.gif
Tonča
QUOTE (candy @ Aug 22 2008, 10:15 AM) *
Pa,da,Toncha je werowatno bio negde prepariran,shto od piwa,shto od pljuga,koje je,inache,odawnoo ostawio biggrin.gif

To mi je AMPUTIRANO! tongue.gif
zen
Bio i ja na beer festu, sreo sam Hansa, Lua i LDP-a. Na forum nisam dolazio jer nisam imao para da platim telefon, da bih imao za pivo, tako da nisam mogao da dolazim na net. smile.gif

Inace izbrojao sam svih 5 dana(ako je to uopste za pohvalu). biggrin.gif
Sotir Vračarević
cim si uspeo da ih izbrojis,to je za pohvalu...ja se npr.ne secam koji sam dan sa kime bio...mada bilo mi je do jaja,tako da nije ni bitno happy.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.