Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Premier League
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119
Fred Kremenko
Ovde mozemo da razglabamo o PL a da to ne ukljucuje samo LFC.Povod je jasan, Scum je odlicno krenuo sezonu biggrin.gif Guthrie je odigrao finih 90 minuta za NUFC, a onaj cupavi cergar Gutierez je ubio, samo je trebao da da i gol, imao je mnogo mesta u onoj kontri da izlomi Vidica....

Veseli Hull dobio prvu tekmu u PL... A juce sam u fantasY delu napisao i za majstorije dzaka Robinskona...
Take Two
Po meni se Guthrie baš i nije pokazao, slabo je kontrolisao loptu, i sve je moralo da ide preko Argentinca (koji je stvarno bio odličan, tako npr. Kuyt zamišlja da igra, box-to-box).

Šljam očekivano neubedljiv u polovičnom izdanju. Ne treba trošiti reči.

Čelsi mi je skenjao fantasy, imam James-a na golu (imao sam neki osećaj da će Portsmouth da ih zatvori, kad ono...)

Barry je dobro igrao za Villu, dve asistencije Agbonlahoru za pobedu, ali se izgleda i povredio.
Jamaica
Lepo je pocelo, sve manje-vise kako sam ocekivao.....mi i Arsenal imali vise srece nego pameti, Bolton i Newcastle ja mislim da ce biti solidni, a svi ih podcenjuju, onaj prehvaljeni Tottenham se iskurcio malo previse, Blackburn na mestu, drago mi za Hull, bas bi voleo da ostanu u ligi, Villa je solidna ako im ostane Barry, jedino me Portsmouth iznenadio sto su bili onako ocajni....mada za bar tri gola je kriv James, bolje mu bilo dok je imao onu bradurinu nego ove dredove ili sta vec ima sada.........i ocu Joa Cola u crvenom dresu biggrin.gif
Tonča
Slabo sam ispratio ovo prvo kolo. Osim naše tekme uspeo sam da vidim još i deo tekme MU-NU, i to baš onaj deo kad padoše golovi. smile.gif

Ono što po rezultatima mogu da kažem je:
Da je Chelsea izgazio Portsmouth od kojih sam očekivao veći otpor.
Manje-više sam očekivao da će Villa da sjebe City.
Malo iznenađenje mi je pobeda Blackburna na Goodisonu. Doduše, imam utisak da se Everton ovog leta nije pojačao, već oslabio, ali nisam očekivao da će ih Blackburn dobiti.
Bolton, WH i Arsenal su mi očekivani rezultati.
Tottenham kao i prošle sezone, posle leta u kome najavljuju štatijaznam gube u prvom kolu tekmu koju je prema najavama trebalo da ubiju.
Respect za Hull! biggrin.gif

Moja rana prognoza za ispadanje iz lige je:
Stoke nek se gone u kurac
Wigan
Fulham
WBA
(tri od ova 4, naravno)

Naravno, među tim kandidatima je i Hull, ali bih baš voleo da oni opstanu. smile.gif
Scouser Tommy
Sljam je i prosle sezone u prvo kolu 0-0 sa Redingom, dok uhvate zalet ima vremena. Zato mi njih da navatamo odmah sa 5 ili 6 komada da natrpamo Njegovo Visocanstvo Nemanju pa da smo na konju biggrin.gif
Jamaica
Scum ce biti bez Scum Lorda neko vreme i to treba iskoristiti.........ako nas Villa ne sjebe ucicemo sa bar 4 boda ispred njih u direktni duel(iz nekog razloga ne igraju u 3. kolu), a njih Portsmouth moze da sjebe ko i nas Villa, tako da moze da bude vise, a ako ih dobijemo tu i napravimo 7+ bodova do pola septembra valjda ce nas shvatiti ozbiljno.........ali to je best-case scenario biggrin.gif
Joe
lepo je pocelo.... gledao sam samo 4 tekme... arsenal nije bash bio ubedljiva kao ni liverpool.... celzi razbio ove i deco igrao bash dobro... a svrakam svaka cast na remiju i stvarno onaj argentinac je ubio... i da hull-u svaka cast.. smile.gif
vladx
Odlicno prvo kolo, odgledao sam polovinu meceva, makar po koji deo tekme, i mozda se ovo svake godine govori, ali ovo ce biti do sada ubedljivo najbolja i najkvalitetnija sezona do sada.
WBA sasvim ok na Emirates-u, za Arsenal stvarno mislim da ce im ove godine krajni domet biti borba za 4. mesto i to ne samo zbog jucerasnjeg meca vec vise po sastavu, u subotu popodne sam otpratio druga poluvremena Boro-a i Hull-a, zasluzene pobede domacina, za ove druge predvidjam da se sigurno nece izblamirati kao Derby prosle sezone samo ako nastave da igraju sa tolikom srcanoscu, nema tu kvaliteta, ali oni nisu stali nijednog trenutka tokom drugih 45! Chelsea stvarno silovit, ali Pompeys-i su im nevidjeno olaksali, ovde bi im se pevalo "igrate k'o picke, ooo...!", ipak na mene je najjaci utisak ostavila Villa i zbog rezultata, ali i igra kakvu bi samo pozeleo i da nasi Reds-i pruzaju. Presing na sredini terena, ukradena lopta je vec sledeceg sekunda na boku, uglavnom levo gde caruje Young, i odlicno razumevanje i saradnja izmedju kljucne cetvorice za napad Villa-e, Barry-Young-Agbonlahor-Carew, prvi je jos jednom pokazao zasto ga Rafa i ja zelimo, nazalost o Young-u u crvenom dresu mogu samo da sanjam! Sto se "Gradjana" tice, u onih 10-ak minuta sto je proveo na terenu zapao mi je za oko Sturridge, klinac obecava, bice od njega pravi eksplozivan napadac. I onda, najbolje dolazi na kraju, Scum nemocan protiv Toon-a, mozda su gosti sa malo vise drskosti mogli do sva 3 boda, samo ko su im oni latinski cergari, kod sljama mislim?! S obzirom da sledece kolo gostuju na Fratton-u gde domaci moraju da se iskupe, a i znali su ranijih godina da otkinu koj bod pulenima Whiskey Nose-a, ocekujem -4 ili -5 u avgustu, doduse govna su i prosle sezone imali slican start!
A da, i bitters-i su izgubili doma, donja polovina lestvice ove sezone za njih! smile.gif

Provalite ovu neobavestenost, vazno da se kurce o kvalitetu sajta, a greske imaju na sve strane, npr. juce je citavo vece stajalo kako Liverpool igra u nedelju, a da ne pricam koliko kasne sa vestima!

"U duelu na Vila parku viđena je prava goleada. Prvi gol postignut je tek u 47. minutu, a strelac je bio Norvežanin Džon Kerju. Tim Svena Eriksona izjednačio je u 64. minutu golom Brazilca Elana iz penala, ali to je samo bio uvod u šou Gabija Agbonlahora.", dokaz:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=08&dd=17&nav_id=313994
Scouser Tommy
Sad je red na presvetog Nemanju da postigne autogol prosli put je bio Rio Punk'd biggrin.gif

edit: Prepravili su na b92 biggrin.gif
Scouser
ljudi pojačao se Totenhem, biće opasno tongue.gif
Nikola
QUOTE (Scouser @ Aug 18 2008, 10:04 AM) *
ljudi pojačao se Totenhem, biće opasno tongue.gif

Poprilicno novi trener i potpuno novi igraci, zar si mislio da ce odmah sve da se slozi? Pa trebace barem 2 meseca.
A i naleteli u prvom kolu, ni 5 ni 6 nego Boro-u smile.gif
Scouser
ni 5 ni 6 nego 7 i 8

pa trener i nije tako nov, tu je već 8 meseci.

ali ne, prodali su najboljeg igrača, Robija Kina, sad se zbog toga raspadaju laugh.gif
Jamaica
Pa realno, on je bio vodja ekipe dok je King bio po bolnicama a to znaci veci deo vremena smile.gif

A napad im je bez Robbija i Berbatova smesan......

Po meni su smesni......dovode igrace koji su dobri u menadzeru i one koji su zasijali na JEDNOM turniru.........'Special One' je rekao pre neki dan da to tako ne ide i da to sto jedan igrac bude dobar na EP ili SP ne mora da znaci da ce to da nastavi i posle, i tu se potpuno slazem sa njim......gde god da Arshavin predje bice promasaj sezone 100%.....isto tako mislim da se Modric i dos Santos onakvi zgoljavi nece snaci u Premijer ligi....moze on da bude dobar koliko hoce al kad dodje neki Papa Buba Diop ili tako neki igrac koji ne moze da stane u dres dzabe mu sto se celicio u bosanskoj ligi.........
Nikola
QUOTE (Scouser @ Aug 18 2008, 12:51 PM) *
ni 5 ni 6 nego 7 i 8

pa trener i nije tako nov, tu je već 8 meseci.

ali ne, prodali su najboljeg igrača, Robija Kina, sad se zbog toga raspadaju laugh.gif

pa 8 meseci nije nista, pogotovo sto u taj period racunas letnju pauzu. a da ne zaboravimo da trener jos ne zna engleski. ma kakav keane bre ljudi, nemojte da ste loodi. za berbatova svaki respect, ali ce oni dovesti zamenu, imave para za villa-u koga vec dogo ganjaju.

ja tek u decembru ocekujem njihovo pravo lice. mnogo igraca su prodali ili ce prodati. ocekujem pojacanja i u zimskom transfer periodu jer ce im faliti igraca.
Jamaica
Mogu da imaju para za Villu koliko hoce kad on covek sta ima da trazi u raspaloj ekipi... tongue.gif

Bice peti ako budu imali srece......
Joe
doveshce arshavina i mozda onog luisa garsiju iz espanjola ,villu nece...
piku
tim pojacanjima uz dos santosa i modrica ce samo dobiti svog xabija alonsa i to ce ih imati 4 omg, a uz igre aston ville tesko da ce i 5. zavrsiti
Tonča
QUOTE (Nikola @ Aug 18 2008, 01:42 PM) *
ja tek u decembru ocekujem njihovo pravo lice. mnogo igraca su prodali ili ce prodati. ocekujem pojacanja i u zimskom transfer periodu jer ce im faliti igraca.

Pa dobro. Taman da onda počnu da se vade iz zone ispadanja. Možda do nove godine i trenera promene. tongue.gif
Scouser
CITAT (Nikola @ Aug 18 2008, 01:42 PM) *
ma kakav keane bre ljudi, nemojte da ste loodi.

Bejah krajnje ironičan...
Sotir Vračarević
QUOTE (Nikola @ Aug 18 2008, 12:31 PM) *
Poprilicno novi trener i potpuno novi igraci, zar si mislio da ce odmah sve da se slozi? Pa trebace barem 2 meseca.
A i naleteli u prvom kolu, ni 5 ni 6 nego Boro-u smile.gif

vama stvarno svaka cast na prvom kolu!!!
ne RIISE
Steinsson iz Boltona je postigao golcinu i prvi kandidat za gol sezone!!!
Svaka mu cast, opasno ga je sasio!!!
Scouser Tommy
I Arteta je dobar ubacio...
Take Two
QUOTE (ne RIISE @ Aug 19 2008, 01:34 PM) *
Steinsson iz Boltona je postigao golcinu i prvi kandidat za gol sezone!!!
Svaka mu cast, opasno ga je sasio!!!

Ono kad je šibnuo iskosa sa desnog krila, a ona upala u mrežu? Potpuno slučajan gol.

Elmander im dobro stoji, BTW. Opasan igrač, samo ne znam u kakvom je sad stanju sa povredama.
Tonča
QUOTE (Take Two @ Aug 19 2008, 06:42 PM) *
Elmander im dobro stoji, BTW. Opasan igrač, samo ne znam u kakvom je sad stanju sa povredama.

Da, Elmander im je po meni odlična kupovina. A nisu ni štedeli za njega, ako se dobro sećam (10-ak miliona).
Pedja_Nbg
Za sada dva iznenadjenja u ovom kolu,i to oba pozitivna. biggrin.gif
Totenhem izgubio od sanderlenda 2-1 na svom terenu laugh.gif laugh.gif ,i stouk pobedio vilu! cool.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tonča
Tottenham gora.gif
Booom
Al kako mi je drago sto prepotentne jese ovako izduvaju na pocetku, a celo se leto nesto busaju da ulaze u cetvorku...
DJIBS screw.gif
Tonča
QUOTE (Booom @ Aug 23 2008, 06:55 PM) *
Al kako mi je drago sto prepotentne jese ovako izduvaju na pocetku, a celo se leto nesto busaju da ulaze u cetvorku...
DJIBS screw.gif

Ući će oni... ali u trojku. wink.gif laugh.gif
Aleksandar88
Tako mi i treba kad sam ih stavio u fantasy.

E Arsenal gubi od Fulama trenutno valjalo bi da ih udare po usima da se malo smire.
Booom
QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 23 2008, 07:05 PM) *
E Arsenal gubi od Fulama trenutno valjalo bi da ih udare po usima da se malo smire.

Ko bre da se smiri???
TRPAJ LONDONSKA SIROTINJO!!! biggrin.gif
Scouser Tommy
Konacno malo iznenadjenja wink.gif
bocejan
Ova sezona kako je krnula, svi ce da se bore za titulu i za ispadanje.
Scouser Tommy
E da i ovaj novi na rts jes da mnogo voli Arsenal ali ipak je zanimljivi od onih ostalih kvazi-komentatora...

edit: J**E FULHAM biggrin.gif
Fred Kremenko
Nisi ti Jurisevica jos upoznao, ne bi ga hvalio da jesi biggrin.gif ::: Izgubi robovlasnik, i njegovi talenti, mnogo mi ih zao.... smrc smrc....
Tonča
QUOTE (Scouser Tommy @ Aug 23 2008, 08:24 PM) *
E da i ovaj novi na rts jes da mnogo voli Arsenal ali ipak je zanimljivi od onih ostalih kvazi-komentatora...

Peđa Jurišević? Da li me zajebavaš?
Pa on je krš nad krševima.
Take Two
"Prilika za Denijela Bendžamina Dena Marfija koji je u karijeri igrao za Liverpul Kru Aleksandriju Čarlton i Fulam!"

"Ide lopta do Bakari Sanjea, odličan centaršut Sanjua!"

Iz koje rupe su ovog izvukli?! laugh.gif

Inače, FC Harods me je baš iznenadio, dosta su dobro držali Arse na lancu. Bez Fabregasa, oni su Q. na B.
Fred Kremenko
Cek bre... vi stvarno niste culi za Predraga Pedju Zuleta Zucu Jurisevica.. Covek bezuspesno komentarise naravno prakticno prakticno naravno sve od Nfl preko tenisa do rukometa... Tesko da postoji veci glupan od njega na bilo kojoj televiziji... Ima pristrasnih, malicioznih, smorenih,ali ovako glupih nema
Joe
astob vila, arsenal i spursi izgubili... de ces bolje.. smile.gif
Tonča
Pa dobro, čini mi se da do sada nije prenosio Premiership, tako da ako neko nije gledao SK, ili ranije NFL na 3K, onda moguće da ne znaju. smile.gif

"Uključili ste se u pravom trenutku!" laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif
Pantović
Ali decki iz Hulla su odlicni! Mnogo lep gol dao onaj batica Garcia.
Fred Kremenko
QUOTE (Tonča @ Aug 23 2008, 08:57 PM) *
Pa dobro, čini mi se da do sada nije prenosio Premiership, tako da ako neko nije gledao SK, ili ranije NFL na 3K, onda moguće da ne znaju. smile.gif

"Uključili ste se u pravom trenutku!" laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif

ukljucili smo se u pravom trenutku zapravo biggrin.gif
vladx
Ma, Zuca ima profesionalnu deformaciju zbog NFL-a, a ja se samo nadam da ce naci nekog drugog da radi L'pool-ove snimke na SK+, pa makar to bio i Gojko(nisam mislio da cu ovo ikad reci)! Svi komentatori koji rade klupske tv na kanalima SK-a navlace za te timove, a ovog uvalili da radi nase tekme, bez zara, cisto onako da otalja posao!
Kao sto rekoh, bice ovo najbolja sezona Premier-a do sada, mi po prvi put sa Rafom stizemo do 2 pobeda u prva 2 kola i sto je jos vaznije zaseli smo na prvo mesto(fingers crossed za Wigan), tako da i ostane i to je to!
Aleksandar88
Jurisevic na SK, a ako je verovati glasinama Stojanovic na RTS-u - kolicina gluposti i napaljenosti komentatora ove sezone konacno ce me naterati da utakmice gledam bez tona.
vladx
QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 23 2008, 10:04 PM) *
Jurisevic na SK, a ako je verovati glasinama Stojanovic na RTS-u - kolicina gluposti i napaljenosti komentatora ove sezone konacno ce me naterati da utakmice gledam bez tona.

Kakve crne glasine, covek je na RTS-u jos od evropskog! Trenutno vodi 6.krug na 1.
Take Two
Da, i mene je iznenadilo da Taštinog Osmeha nisu gurnuli na Premiership. Valjda je kod njega jači patriotski naboj, pa za sad balavi nad veličanstvene dve medalje, a biće nekad i reprezentativnog fuzbala...

Čovek je etalon za prepotentnu vrstu retardiranosti: http://www.youtube.com/watch?v=fPiGpiA2byY
vladx
Jbt, tek sam sad video i cuo to, propustio sam prvih 10-ak minuta finala! Klasican primer regresije, iz godinu u godinu...
Tonča
Pa ne možete reći da Jurišević ne navlači za nas. Ipak je reko da City oće da kupi Voronina za 25 miliona funti! biggrin.gif
Mario_T
Upravo sam pogledao pregled kola i prosto ne mogu da verujem koliko je dobar ovaj man marking. Da smo mi to forsirali prosle sezone umesto zonal markinga, sumnjam da bismo uopste primili gol iz prekida. Kako su ovi iz Fulhama uspeli da postignu gol (protiv man markinga) je za mene jedna velika misterija.

Inace, Fulham me je bas impresionirao; Hangeland, Murphy i Bullard (izmedju ostalih) su odigrali odlicno. Cak je i Zamora (of all people!) bio vrlo solidan. Sunderland je takodje bio vrlo dobar, dok mi je drago videti da se Spursi ponovo muce. Kako su se prosle sezone ophodili prema Jolu, i ne zasluzuju nista bolje. Pitam se samo dokle ce imati strpljenja sa Ramosom. Takodje, svi komplimenti za Hull, momci se za sada dobro drze. S druge strane, zao mi je WBA, nisu zasluzili da izgube od Evertona.
Fred Kremenko
QUOTE (Mario_T @ Aug 24 2008, 11:05 AM) *
Upravo sam pogledao pregled kola i prosto ne mogu da verujem koliko je dobar ovaj man marking. Da smo mi to forsirali prosle sezone umesto zonal markinga, sumnjam da bismo uopste primili gol iz prekida. Kako su ovi iz Fulhama uspeli da postignu gol (protiv man markinga) je za mene jedna velika misterija.

Mi smo prosle godine primili 16 na zonal, jos mnogo je dok man marking izbroji do 16 biggrin.gif
Jamaica
Svidja mi se mnogo ovaj pocetak premijer lige.....svi sto se nalozili se raspadaju, neko treba Tottenhemu da te pozicije na kojima se sada nalaze vode u neko drugo takmicenje, ali ne ono koje bi oni hteli, Arsenal se pati sa dve ekipe koje cemo sledece godine verovatno videti u Championshipu i izvukao samo 3 boda i to jedva, Villa nece stici do lige sampiona ovako isto, a drago mi je za Hull, bas bi voleo da opstanu u ligi biggrin.gif

A mi dobijamo kad nismo zasluzili.....i to da se desi jednom vise...

I drago mi je da je Djibril spustio one pajsere na zemlju.....jos da Crouch to uradi scumu i na konju smo smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.