Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rostiljanje na Adi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Hans
Dakle, pripala mi je ta cast i zadovoljstvo da nacnem ovu, za neke, dugo ocekivanu temu a tice se ozderavanja, prozderavanja (iju izedosmo techu alien.gif) i napijanja na nasem beogradskom moru, Adi. Ne tako davno pade mi na pamet da bi osim fudbala moglo da se organizuje i jos neka vrsta sportske manifestacije, naravno rec je o rostilju.
Generalno neka prica juce na Adi je bila da bi to moglo da bude u subotu 16.08.2008. , u nekim popodnevnim casovima a mesta za dogovor oko detalja imamo do petka.
Neka ideja je biloa da svako da kintu za meso i vopi sada jooooooo......Mislim da bi bilo dovoljno da svako ko hoce da ucestvuje u ovome da po 800 din a u tu cenu bi bilo ukljuceno i meso, pice, neke salatice....sosevi picke materine.
Uostalom topic je otvoren tako da svako moze da daje neke svoje predloge, mozda je i ova cifra sto sam naveo gore mnogo ali tu ste vi da kazete da li je sve ovo ok i da li ste za naravno.
Nidza, Vracar i ja bismo organizovali kupovinu mesnatih preradjevina i ostalog tako je vase samo da dodjete i uzivate.
Under
Ja sam na moru, tako da me ne racunate za bilo kakve sportske aktivnosti (jedenje, pijenje), a ni fudbal ne mogu da igram. smile.gif
Ako budete to organizovalu u septembru, tu sam!
Joe
QUOTE (Under @ Aug 11 2008, 01:23 PM) *
Ja sam na moru, tako da me ne racunate za bilo kakve sportske aktivnosti (jedenje, pijenje), a ni fudbal ne mogu da igram. smile.gif
Ako budete to organizovalu u septembru, tu sam!

mislish da ti organizujemo dochek(sa mora) u septembru... wink.gif tongue.gif
Under
QUOTE (joe @ Aug 11 2008, 01:27 PM) *
mislish da ti organizujemo dochek(sa mora) u septembru... wink.gif tongue.gif

Nisam to mislio, ali ideja je super, dolazim 31. avgusta! rolleyes.gif Samo mi javite sms-om gde je docek!
Hans
Docek za Undera ce biti organizovan ispred Skupstine grada kod ulaza za podzemnu garazu, posto je on covek iz podzemlja tj. radi za njih...Ajde bre ljudi javljajte se ko je za rostilj.
Sotir Vračarević
1.LFC Vrachar
2.Nikola
3.N'Saha
4. ?????
collymore
Najavili su opet budjavo vreme za vikend mad.gif
Liverpool Lou
Kako bre u subotu kad tada pocinje Premier League? Gostovanje Sunderland-u?
Nikola
QUOTE (Liverpool Lou @ Aug 12 2008, 07:40 PM) *
Kako bre u subotu kad tada pocinje Premier League? Gostovanje Sunderland-u?

Auuu pravo zbori covek Lou. Docek nikad jacih Mamuza!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.