Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Olimpijske igre, Peking 2008.
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
lavirint
Kinezi su najludji, kakvo otvaranje OI, impresivno!!!! Ovde mozemo post-ovati komentare o tom dogadjaju. Ucestvuje i par Liverpulovih igraca, tu su i tenis, basket i ostali sportovi.
Scouser Tommy
Zadovoljan sam programom, za razliku od Atine kad su Grci smarali, ovo je bilo mnogo interesantnije. Nadam se dobrim rezultatima nasih.
Joe
josh samo da uzmemo koju medalju na nasem "debiju" na OI.... smile.gif
lavirint
QUOTE (Scouser Tommy @ Aug 8 2008, 03:24 PM) *
Zadovoljan sam programom, za razliku od Atine kad su Grci smarali, ovo je bilo mnogo interesantnije. Nadam se dobrim rezultatima nasih.

Slazem se ovo je mnogo efektniji program nego sto su to Grci napravili.

QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 03:39 PM) *
josh samo da uzmemo koju medalju na nasem "debiju" na OI.... smile.gif

He he Joe, dobra poenta. Plivanje, tenis, odbojka, tu smo konkurentni, ne znam za ostalo...
Scouser Tommy
Vaterpolo nadamo se...
lavirint
QUOTE (Scouser Tommy @ Aug 8 2008, 04:44 PM) *
Vaterpolo nadamo se...

Hvala na podsecanju Tommy, moja greska, zaboravih na to.
Booom
Koji je idiot reditelj prenosa ne verujem. Ide delegacija Srbije.....Sekaricka....Spanovicka....Tadic i Jeremic......i jebeni led ekran.....katastrofa.
Scouser Tommy
Al ovi su stvarno idiJoti, zato i mrzim kad prenosi neko od njih fudbal.
Liverbird
CITAT (Booom @ Aug 8 2008, 05:10 PM) *
Koji je idiot reditelj prenosa ne verujem. Ide delegacija Srbije.....Sekaricka....Spanovicka....Tadic i Jeremic......i jebeni led ekran.....katastrofa.

ali to je samo Srbija, a ne USA
Fred Kremenko
Generalno najgori deo svakih OI za mene su otvaranja... Razumem defile ucesnika to je fino, sve pre i posle toga za mene suvisno.... Jos ako se uzme u obzir da je to Kina i da je ko zna koliko ljudi lispalo od gladi da bi oni ovo napravili.... dodje mi zao tih mucenika....
Inace, plivanje, gimnastiku i atletiku jedva cekam biggrin.gif plivanje pre svega...

QUOTE (Booom @ Aug 8 2008, 05:10 PM) *

kad su se ona dva magarca kreveljili pa je morao da ih drzi u kadru mesto da su lepo isli sportisti...
Fred Kremenko
Zato sto ja ne volem patetiku kao na primer ovo sa trulim zapadom... pa eto svaka sila krsi ljudska prava... alergican sam na to apsolutno, kosa na glavi mi se dize od toga....
Sotir Vračarević
jbg,samo sam odgledao defile jer sam hteo da vidim ko Fincima,Kinezima i nama nosi zastavu...

@kremenko

kad porastes bices lavirint...je l' zbog ovog napisanog iznad mene???
Nikola
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 8 2008, 07:18 PM) *
sto kaze moj podpiz na jednom drugom forumu,FREE TIBET!!!

jbg,samo sam odgledao defile jer sam hteo da vidim ko Fincima,Kinezima i nama nosi zastavu...

I ko nosi Fincima? Litmanen? smile.gif
Joe
ja mislio nama ce novak da nosi, kad ono jasna.... zasluzila je btw...
Sotir Vračarević
QUOTE (Nikola @ Aug 8 2008, 07:20 PM) *
I ko nosi Fincima? Litmanen? smile.gif

hahahaha...jok,Mika Hakinen tongue.gif

Juka Hirvi iz streljastva...ili strelicarstva :ph34r
Nikola
QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 07:23 PM) *
ja mislio nama ce novak da nosi, kad ono jasna.... zasluzila je btw...

zasto novak, ako treba neko iz tenisa onda ana sigurno. mada niko od njih nikad nece dostici jasnu. do duse nisam odusevljen sto nasu zastavu neko ko je najbolji u pucanju cool.gif

QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 8 2008, 07:28 PM) *
hahahaha...jok,Mika Hakinen tongue.gif

au zamisli da je formula olimpijski sport. sto bi to bilo dobroooooo. jedino bi olimpijada morala da traje jedno 6 meseci biggrin.gif
Sotir Vračarević
QUOTE (Nikola @ Aug 8 2008, 07:29 PM) *
zasto novak, ako treba neko iz tenisa onda ana sigurno. mada niko od njih nikad nece dostici jasnu. do duse nisam odusevljen sto nasu zastavu neko ko je najbolji u pucanju cool.gif

au zamisli da je formula olimpijski sport. sto bi to bilo dobroooooo

jos i reli da se ubaci happy.gif

Jasna Šekarić (Serbian: Јасна Шекарић, née Brajković/Брајковић; born December 17, 1965 in Osijek, Croatia then in Yugoslavia) is a sport shooter representing Serbia. She has won one Olympic gold medal and three World Championships in 10 m Air Pistol. In 1992, she lost the Olympic gold despite having the same score as winner Marina Logvinenko.

Šekarić was elected world’s best shooter of the year thrice (1990, 1994 and 2005), and the International Shooting Sport Federation awarded her the title of “Shooter of the Millennium” in 2000. Furthermore she was a three-time world champion (Budapest 1987, Sarajevo 1989, and Milan 1994). Apart from that, she was a four-time European champion in the individual competitions (Espoo 1986; Manchester 1991, Budapest 1992, Budapest 1996, and Belgrade 2005).

Šekarić triumphed six times in the World Cup Finals and won six “Crystal Globes” – one in the sport pistol (1988) and five in the air pistol (1990, 1996, 1997, and 2005). In the 1996 World Cup Finals she first equalled the world record with 392, and then bettered it to 492.7. She won a total number of 90 medals in major competitions: Olympic Games, European and World Championships, World Cups, and Mediterranean Games. In the 2008 games, she will be the country's flag bearer at the opening ceremonies.[1]
Joe
QUOTE (Nikola @ Aug 8 2008, 05:29 PM) *

tatatatatatira wink.gif biggrin.gif

novak je nekako najgotivniji od tenisera - mislio sam da ce biti teniser zato sto su oni sad najpopularniji kod nas a i napolju ...
Nikola
QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 07:35 PM) *
tatatatatatira wink.gif biggrin.gif

novak je nekako najgotivniji od tenisera - mislio sam da ce biti teniser zato sto su oni sad najpopularniji kod nas a i napolju ...

ana je lepsa od novaka, pametnija + je broj 1 na atp listi blush.gif
Sotir Vračarević
lol,kod mene u domacinstvu je najpopularniji Pal Joenson sa Farskih Ostrva...400 800 i 1.500 metara slobodnim stilom...cudno bi bilo da nam on nosi zastavu zar ne ?smile.gif
Nikola
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 8 2008, 07:39 PM) *
lol,kod mene u domacinstvu je najpopularniji Pal Joenson sa Farskih Ostrva...400 800 i 1.500 metara slobodnim stilom...cudno bi bilo da nam on nosi zastavu zar ne ?smile.gif

kod mene Kobe Bryant. Keva gleda izlazak sportista i moje pitanje je bilo, naravno zasto gleda. A ona - pa kakao da ne gledam Kebe-a i LeBrona afro.gif
mislim da sam je "malo" zarazio smile.gif

inace interesantna ekipa amera u kosarci. nema ni jednog pravog centra. najblizi tome je howard koji je realno krilni centar.
Joe
kobe je najjachi, steta sto ih je boston silov'o...
Joe
nema vushe tih dominantnih 5tica ni u NBA ni u Evropi, zato mozda i ne cudi sto ih nema ni dream team...
Tonča
Najzad i te Igre. biggrin.gif Trudiću se da što manje događaja propustim.
Jedino fudbal u najavi propuštam namerno.
Neku posebnu želju nemam.
Ali ajd: nek Isinbayeva postavi WR na 5.05m, nek bude do jaja trka na 100m, sa svetskim rekordom ako je moguće, i da ne pobedi Gay. I da Phelps uzme što manje zlata u plivanju. Sad ispade kao da gotivim Ruse, a mrzim Amere, a uopšte nije tako. Gotivim Yelenu a ne gotivim Tysona i Michaela! biggrin.gif I nek Liu Xiang pobedi na 110 sa preponama. biggrin.gif

Što se naše reprezentacije tiče, očekujem par medalja. Vaterpolisti ne znam kako će bez Nikića, pošto smo ionako tanki na centru. Fudbaleri ako uzmu još neki bod za mene puna kapa. Teniseri jebem li ga. Od Đovaka se nešto ne nadam medalji. Mislim da će imati problema sa vrućinom. Ana vrlo moguće, Jelena vrlo malo moguće (kao je i došla povređena). U plivanju možda padne nešto (realno Čavić, a Lenđer i Silađi mislim da neće moći u ovoj konkurenciji), kao i u streljaštvu. Po meni najveće šanse za medalju imaju odbojkaši i odbojkašice.
Verovatno sam i nešto zaboravio...

Što se same teme tiče, sve vezano za Tibet će biti obrisano, i biti brisano u budućnosti, pošto je već polovina teme nema veze sa OI. To važi i za druge postove koji mogu odvući u offtopic. Dakle trudite se da postovi budu u vezi sa događajima na samim Igrama, prenosima i slično.
Nikola
QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 08:10 PM) *
nema vushe tih dominantnih 5tica ni u NBA ni u Evropi, zato mozda i ne cudi sto ih nema ni dream team...

To stoji (osim nekolicine izuzetaka) ali opet ovi bre ni krilne centre nisu poveli. Sve klasicna klira + howard.
Contractor
Sto se medalja za nase reci cu samo - JEDNA JE SEKARIC JASNA smile.gif Znam da ona vec dugo, dugo opstaje i da ce morati pre ili kasnije da dodje do pada, ali nekako kada god vidim da ona ucestvuje na nekom takmicenju, ja ocekujem medalju. Naravno da je zasluzila da nosi zastavu. Ova deca jesu napravila velike uspehe za kratko vreme, ali imaju jos mnogo, mnogo da rade da bi postigli ono sto je ona.

S' druge strane znamo od koga se ne nadamo da ce osvojiti medalju- fudbaleri smile.gif Jesu se juce mucenici trudili, ali kada neko ne zna- on ne zna.

Otvaranje OI je stvarno bilo neverovatno. Tacno se vidi da hoce da pokazu moc i bogatstvo. U nekim trenucima jeste bilo preterano i pomalo kic, ali je bilo i fantasticnih trenutaka.

Malopre sam se cuo sa drugarom koji je u Kini i koji mi kaze da je na licu mesta jos ociglednije koliko je para potroseno i sta sve rade da pokazu tu moc. Juce su zatvorili ceo trzni centar od devet spratova da bi nasi isli tamo u soping. Kada idu na treninge zatvara se ceo auto put od 6 traka da bi prosao jedan autobus. Nasi fudbaleri su u hotelu koji ima trideset i nesto spratova, koji dele sa ostalim ekipama iz grupe, i pored njih nema vise nikoga! Znaci zauzeta 4 sprata, ostatak prazan. Prosto receno- bolest.

Neka je nasima sa srecom, da se vrate kuci zdravi, da osvoje po koju medalju, a naravno i da nam se Masc vrati sto pre, zdrav i prav smile.gif
Joe
QUOTE (Nikola @ Aug 8 2008, 06:23 PM) *
To stoji (osim nekolicine izuzetaka) ali opet ovi bre ni krilne centre nisu poveli. Sve klasicna klira + howard.

cuo sam da je onaj kreten sa rts-a rek'o da je video dirka kako se pozdravlja sa boozerom ,on je najblize centru izgleda.... bice zanimljivp gledati trio: kobe-lebron-wade wink.gif

steta sto nema nas na kosarkaskom turniru, to najvishe volim da gledam na OI....
Nikola
QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 08:35 PM) *
cuo sam da je onaj kreten sa rts-a rek'o da je video dirka kako se pozdravlja sa boozerom ,on je najblize centru izgleda.... bice zanimljivp gledati trio: kobe-lebron-wade wink.gif

steta sto nema nas na kosarkaskom turniru, to najvishe volim da gledam na OI....

oni ce se boriti jedan protiv drugog, a ne protiv protivnika. to ce biti borba 2 gigantska ega gde ce ostali nesrecnici samo da gledaju u nadi da mozda uhvate neki otpadak, jer loptu sigurno nece dobiti. ne vidim kao njih dvojca mogu zajendo da igraju u postavi i da ta ekipa pobedi. bice zanimljivo u svakom slucaju.

kako smo igrali na poslednjim takmicenjima, bolje da ne gledam kako nas bije nekakva kina ili novi zeland dry.gif
Tonča
QUOTE (joe @ Aug 8 2008, 08:35 PM) *

Da, šteta.
Kako bi nam svi od reda lupali šamare, ne bi nam bilo dobro biggrin.gif
Šala-mala. smile.gif Jeste šteta za nas što nas nema, bilo bi interesantnije za gledanje i sve, ali realno je bolje za turnir što nas nema.
Sotir Vračarević
QUOTE (Nikola @ Aug 8 2008, 08:37 PM) *
oni ce se boriti jedan protiv drugog, a ne protiv protivnika. to ce biti borba 2 gigantska ega gde ce ostali nesrecnici samo da gledaju u nadi da mozda uhvate neki otpadak, jer loptu sigurno nece dobiti. ne vidim kao njih dvojca mogu zajendo da igraju u postavi i da ta ekipa pobedi. bice zanimljivo u svakom slucaju.

kako smo igrali na poslednjim takmicenjima, bolje da ne gledam kako nas bije nekakva kina ili novi zeland dry.gif

Zasto kazes Kina kad mislis na Iran tongue.gif

koliko bi retardirano bilo da niko osim fudbalera ne uzme medalju,a oni uzmu zlato mellow.gif

mislim, da li bi "SrBijanska" nacija bila srecnija ako oni uzmu tozla a ostali ga nista ne urade?
Tonča
@Vračar
Pa šta oćeš, tako se zove čovek? biggrin.gif Ako ti baš smeta možemo da ga zovemo Gaj, ali da znaš da to nije pravilno. tongue.gif

A to za fudbalere... Pa ako se to desi jaću da pojedem i svoju i Fredovu tastaturu. I pokrenuću inicijativu da RuReBa postane olimpijski sport! tongue.gif
Fudbaleri još jedan bod da uzmu i ja sam prezadovoljan. biggrin.gif

Edit: A siso oditovo si post i izbriso ono za Gaya! dry.gif
Sotir Vračarević
@toncha

pa sta kad si mi jedan deo obrisao,bile samo tri tacke ????

elem:

Ali ajd: nek Isinbayeva postavi WR na 5.05m, nek bude do jaja trka na 100m, sa svetskim rekordom ako je moguće, i da ne pobedi Gay. I da Phelps uzme što manje zlata u plivanju. Sad ispade kao da gotivim Ruse, a mrzim Amere, a uopšte nije tako. Gotivim Yelenu a ne gotivim Tysona i Michaela! I nek Liu Xiang pobedi na 110 sa preponama.

diskriminacija homoseksualaca!!! tongue.gif

a za RuRaBa pokrecem inicijativu sto pre...
Pantović
Bole vas guzovi, sto mi mucenom Laciu ne mozemo da uteramo bar jedan komad, i sto se Arsenal iz 0:2 vraca na 3:2, s 3 komada Ademajora!
P.s. sad videh da uglavismo jedan lfc.gif

@Nikola
Nemaju centra al nemaju izgleda ni problema sa egom. Ima da potru parket sa svima.
Booom
QUOTE (pantovic @ Aug 8 2008, 11:08 PM) *
Bole vas guzovi, sto mi mucenom Laciu ne mozemo da uteramo bar jedan komad, i sto se Arsenal iz 0:2 vraca na 3:2, s 3 komada Ademajora!

Adebajor je zabio dva, Bendtner je zabio drugi....
Jamaica
Najbolje otvaranje koje sam gledao(mada nije ih bilo puno, ovo je trece biggrin.gif )..........Kinezi su sjajni za ovakve stvari.

I ja sam lepo ko covek gledao na Eurosportu, na RTS upalim TV a ono reklame pa reko ko ih jebe i promenim kanal biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Aug 9 2008, 01:12 AM) *
I ja sam lepo ko covek gledao na Eurosportu, na RTS upalim TV a ono reklame pa reko ko ih jebe i promenim kanal biggrin.gif

Kad su bile reklame na RTS-u u toku otvaranja? Ne sećam se da je bilo... unsure.gif
A ako imaš Eurosport sa engleskim komentarom onda super. smile.gif

Mada je bilo zabavno slušati Šarenog i Memedovića s vremena na vreme. biggrin.gif
A jes nedostajao Korać, al' šta da se radi...
Nikola
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 8 2008, 10:52 PM) *
Zasto kazes Kina kad mislis na Iran tongue.gif

Pa kad su nas i kinezi dobili smile.gif
Jamaica
Bile su kad sam upalio TV dva minuta pre pocetka smile.gif

A imam sa srpskim komentarom Eurosport al bolji je nego onaj na rts-u 10x.......pogotovo ako budu kasnije ona dva kralja sto su prenosila africko prvenstvo smile.gif
Nikola
QUOTE (pantovic @ Aug 8 2008, 11:08 PM) *
@Nikola
Nemaju centra al nemaju izgleda ni problema sa egom. Ima da potru parket sa svima.

Otkud ti ta informacija? Mene zivo zanima da li ce uopste LeBron i Kobe komunicirati, i kako cool.gif

Nego na amerikanke je kvota da uzimaju zlato 1.05 laugh.gif
Scouser
CITAT (Nikola @ Aug 8 2008, 08:37 PM) *
oni ce se boriti jedan protiv drugog, a ne protiv protivnika. to ce biti borba 2 gigantska ega gde ce ostali nesrecnici samo da gledaju u nadi da mozda uhvate neki otpadak, jer loptu sigurno nece dobiti.

S tim što je jedan od ta dva ega potpuno na tom mestu, gigantskom a druga sirovina bez mozga...da ima to što nema mogao bi biti gigant smile.gif
lavirint
Zreb za tenis:

FEDERER Roger (1) SUI v TURSUNOV Dmitry RUS
LEE Hyung-Taik KOR v AREVALO Rafael (INV) ESA
ROBREDO Tommy ESP v SEPPI Andreas ITA
BERDYCH Tomas CZE v KARLOVIC Ivo (14) CRO
SIMON Gilles (10) FRA v SODERLING Robin SWE
NIEMEYER Frederic (A) CAN v CANAS Guillermo ARG
BELLUCCI Thomaz BRA v HRBATY Dominik SVK
GUCCIONE Chris AUS v BLAKE James USA

DAVYDENKO Nikolay (4) RUS v GULBIS Ernests LAT
MATHIEU Paul-Henri FRA v LAPENTTI Nicolas ECU
LOGLO Komlavi (INV) TOG v ANDERSON Kevin (IP) RSA
MIRNYI Max (IP) BLR v KIEFER Nicolas (15) GER
GONZALEZ Fernando (12) CHI v SUN Peng (IP) CHN
CILIC Marin CRO v MONACO Juan ARG
ROCHUS Olivier BEL v MINAR Ivo CZE
TIPSAREVIC Janko SRB v FERRER David (5) ESP

NALBANDIAN David (7) ARG v ZENG Shaoxuan (A) CHN
MASSU Nicolas (IP) CHI v DARCIS Steve BEL
BOLELLI Simone ITA v HANESCU Victor ROU
MONFILS Gael FRA v ALMAGRO Nicolas (11) ESP
YOUZHNY Mikhail (13) RUS v VANEK Jiri CZE
NIEMINEN Jarkko FIN v JOHANSSON Thomas SWE
SCHUETTLER Rainer GER v NISHIKORI Kei (IP) JPN
GINEPRI Robby USA v DJOKOVIC Novak (3) SRB

MURRAY Andy (6) GBR v LU Yen-Hsun TPE
CALLERI Agustin ARG v LJUBICIC Ivan CRO
DANIEL Marcos BRA v MELZER Jurgen AUT
DANCEVIC Frank CAN v WAWRINKA Stanislas (9) SUI
STEPANEK Radek (16) CZE v LLODRA Michael FRA
QUERREY Sam USA v ANDREEV Igor RUS
HEWITT Lleyton AUS v BJORKMAN Jonas (IP) SWE
STARACE Potito ITA v NADAL Rafael (2) ESP

Inace, Federer nece ostati u Olimpijskom selu, presao je u hotel, posto mu drugi sportisti smetaju da se dobro pripremi.

Federers style cramped in Olympic village
Tonča
Evo setih se jednog Amera za koga ću navijati da pobedi na OI! biggrin.gif
Jeremy Wariner na 400m. smile.gif Može i u štafeti.
Fred Kremenko
Sjajan prvi plivacki dan.. 2 WR i 2 jako blizu.... Phelps-a ne volim specijalno, ali je za postovanje sta radi covek... Australia mi je uvek favorit u plivanju, a izuzetno mi je drago i za Norvezanina u prsnom, severnjake podrzavam standardno u svemu... biggrin.gif
lavirint
Argentinci dobili Australiju, a mi sad igramo protiv Obale Slonovace.
lavirint
4-2 nas razbi Obala Slonovace.
Fred Kremenko
Ima li ista ne bitnije od loptanja na OI?
Fred Kremenko
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 10 2008, 04:24 PM) *
Ima li ista ne bitnije od loptanja na OI?

*nebitnije
Mishkin
Mene je ovo interesovalo, mozda ce jos nekog. Nisam znao dal da ide u Rajaneeee topic ili ovde!
http://kop-tv.com/go/babel-scores-as-netherlands-draw-video/
lavirint
Hvala na linku Mishkin!

BTW Tipsa je malopre dobio Ferera, a Novak uskoro igra protiv Ginepria.
Under
Kakva trka, shtafeta 4x100 (plivanje), oboren svetski rekord za 4 sekunde! Ameri opet pobedishe, jbg prejaki su, ali Koracev komentar... priceless
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.