Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: izvlačenje parova 3. pretkola LP
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
king kenny
nisam nigdje vidio odgovarajuću temu pa otvorih novu.

sutra u 12 je izvlačenje parova 3. pretkola LP i nadam se Dinamu ili Partizanu pa da se i upoznamo. pennant2.gif

evo sad vidjeh da sam napisao "izvlaćenje" sa "ć" hehehe
vladx
Ja vec 2 meseca bajem da nam padnu grobari, po mogucstvu da se druga igra na njivi jer cu tih dana biti u BG-u, doduse u svakom slucaju cu biti na JNA! Ne verujem u tako nesto, ali bilo bi lepo kada bismo mogli otici organizovano ili se nekako pripojiti fellow Reds-ima, mada cini mi se da je to moguce samo u mojim snovima! sad.gif Sve ovo u slucaju da "doticni" prodju Azere i da nam se osmehne kuglica na zrebu! tongue.gif
Mario_T
Zbog sebe bih najvise voleo kad bi izvukli Twente, ali bi bilo koji od slececih timova bio odlican zreb: Tampere/Artmedia, Aalborg/Modrica, Brann/Ventspils, Anorthosis/Rapid Vienna, Inter Baku/Partizan, Levski Sofia i Domzale/Dinamo Zagreb. U sustini, mi smo jaci od bilo kojeg tima u "nepovlascenom" sesiru, ali mislim da ne bi bilo lose kad ne bi izvukli Atletico Madrid ili Galatasaray.
bocejan
Ma pascemo se sa nekim levima. Slabi, a daleki. Kao prosle godine Tuluz.
Scouser
Što je Tuluz daleko, pređeš kanal i tu si...
Aleksandar88
Mastam o tome da izvucemo Partizan, pa da odmah trazim odmor ili da vadim bolovanje smile.gif
Scouser Tommy
Voleo bih Levski, blize mi je nego Beograd biggrin.gif tongue.gif cool.gif
Contractor
Iako navijam za Partizan, voleo bih da ovi nasi dodju u Bgd i da to bude pocetna stanica ka trofeju smile.gif
king kenny
bi li itko od vas dolazio u Zagreb kad bi izvukli Dinamo ili je Partizan jedina opcija?
Fred Kremenko
Ja bih verovatno mogao u Zagreb, ali samo ako se revans igra tamo... Od 10 20-og nisam tu, tako da ne bih mogao ni u BG :-(
Shommy
Ocekujem Dinamo ZG da im objasnimo neke stvari smile.gif
ne RIISE
QUOTE (Contractor @ Aug 1 2008, 09:35 AM) *
Iako navijam za Partizan, voleo bih da ovi nasi dodju u Bgd i da to bude pocetna stanica ka trofeju smile.gif

Pa naravno da je to za LFC pocetna stanica ka trofeju Uefa kupa a PFC pravo u ligu sampiona angel_not.gif !!!
Ajmo Milivojeeeee...
mezzano
Ajde neka nam se padne Inter iz Bakua rolleyes.gif
ne RIISE
Ili jos bolje neka nam padne zvezda u grupi Uefa kupu pod uslovom da gradjani drugog reda prodju u prvo kolo istog takmicenja!
Contractor
QUOTE (ne RIISE @ Aug 1 2008, 11:54 AM) *
Pa naravno da je to za LFC pocetna stanica ka trofeju Uefa kupa a PFC pravo u ligu sampiona angel_not.gif !!!
Ajmo Milivojeeeee...

Eeeee, nema vise Milivoja. A ovi nasi mrtvi bolje da ispadnu od ljbljenog nam Liverpool-a nego od Bate Borisov ili nekog slicnog jadnog kluba.
mezzano
Da, ako Liverpool ispadne od Intera.
Ipak, Partizani sa Fenreom.
Contractor
Standard
piku
najjaca scena mi je kad je prikazivao predstavnika partizana u roze izguzvanoj kosulji, a svi ostali predstavnici u sakoima biggrin.gif
mezzano
E pa, nije moglo teze!
bocejan
Nije moglo dalje od nas. Ali zato mogu da gledam BATE u Sofiji kada budu dolazili. blowup.gif
Contractor
Licno sam zadovoljan. Nije daleko, nisu Rusi (nikad nisam voleo njih za protivnike), druga kod kuce. Bez problema bismo trebali da prodjemo.
Under
Greota shto ne dobismo Partizan ili Dinamo, ali ovako smo mozda dobili i laksheg protivnika (od Dinama). Ma i bolje ovako, da se ne desi da moramo da putujemo u Azerbejdzan...
king kenny
jebiga ekipa ipak se još nećemo upoznavat,a ja se baš ponadao ove godine,imao sam neki feeling da ćemo dobit ili Dinamo ili Partizan.. Ja sam htio Dinamo ili Partizan ali ždrijeb je htio drugačije,a odlazak u Belgiju radi kvalifikacione utakmice ipak ne dolazi u obzir.

ostaje nam da se nadamo Fiorentini ili nekom tako blizu u grupnoj fazi.
candy
Prelepo!Lagano prolazimo Standard.... yahoo.gif
Contractor
QUOTE (king kenny @ Aug 1 2008, 12:49 PM) *
jebiga ekipa ipak se još nećemo upoznavat,a ja se baš ponadao ove godine,imao sam neki feeling da ćemo dobit ili Dinamo ili Partizan.. Ja sam htio Dinamo ili Partizan ali ždrijeb je htio drugačije,a odlazak u Belgiju radi kvalifikacione utakmice ipak ne dolazi u obzir.

ostaje nam da se nadamo Fiorentini ili nekom tako blizu u grupnoj fazi.

A mozda i Partizan u grupnoj fazi? haha.gif
Carradonna
Odushevljen sam brojem navijacha PFC na ovom portalu smile.gif))

A sa Standarom - standardica, u goste 2:1, kuci 3:0 i haj prijatno!

A PFC ako nastavi ovako, bojim se da nece biti prenoshen ni na drzavnoj televiziji.
king kenny
QUOTE (Contractor @ Aug 1 2008, 11:53 AM) *
A mozda i Partizan u grupnoj fazi? haha.gif

pa nije nemoguće,Fener nije neka svjetska sila.

Nije isključeno ni da Dinamo prođe Šahtar(iako će moj susjed Srna bit posebno na njih napaljen hehe)
Scouser Tommy
Standard? Standardno cemo da ih prodjemo smile.gif
vladx
WHO THE FUCK ARE STANDARD LIEGE?!

Najveci mafijasi belgijskog fudbala, godinama unazad prodavali su meceve, pogotovo kao favoriti kod kuce, jedanput su morali da se uozbilje! Ne znam da li ce Lane ostati kod njih? U svakom slucaju, zadovoljan sam zrebom, dobili smo klub sa solidnim renomeom, ok stadionom i solidnom podrskom tako da ce biti lep dvoboj, i naravno bez ikakve sumnje u prolaz! Jeste da to nije zahvalno, ali ako je suditi po Anderlecht-u koji je preksinoc izgubio od Bate-a kod kuce(mada, i tu je mozda nekakva "igra" u pitanju), belgijski klupski(pa i reprezentacija, pa i drzava) fudbal je u drasticnom padu! A, i fellow Reds-i sa Ostrva su sigurno zadovoljni zbog blizine Lijeza!

COM'ON YA REDS!!!
Jamaica
Ista prica kao prosle godine sa Tuluzom....bice laganica i prilika da neko od novih pojacanja tipa Ngog zabudzi golcinu, a onda se povredi i bude los pa ga svi pljuju do kraja sezone biggrin.gif
king kenny
QUOTE (Jamaica @ Aug 1 2008, 01:26 PM) *
Ista prica kao prosle godine sa Tuluzom....bice laganica i prilika da neko od novih pojacanja tipa [b]Ngog zabudzi golcinu, a onda se povredi i bude los pa ga svi pljuju do kraja sezone biggrin.gif[/b]

laugh.gif
Scouser
kakav je to gol bio protiv Tuluza... uh !

Ma prolazimo ove čkalje....što neko reče, legli su nam ko budali šamar smile.gif
collymore
Standard...trebalo bi da ga prodjemo bez vecih problema.Nemam pojma koje timove smo pored njih mogli da dobijemo ali poprilicno sam zadovoljan zrebom.
Tonča
Opušteno sa Standardom. Tamo nešto na mufte, a kod kuće se malo prokurčimo i natrpamo ih, čisto da izgleda da smo u dobroj formi na početku sezone...
Sotir Vračarević
QUOTE (king kenny @ Aug 1 2008, 11:06 AM) *
bi li itko od vas dolazio u Zagreb kad bi izvukli Dinamo ili je Partizan jedina opcija?

ja sam bio kad je bio Ajax u Zagrebu,a tek o LFC-u da ne pricam smile.gif

QUOTE (ne RIISE @ Aug 1 2008, 12:07 PM) *
Ili jos bolje neka nam padne zvezda u grupi Uefa kupu pod uslovom da gradjani drugog reda prodju u prvo kolo istog takmicenja!

KRALJU! thumb.gif

QUOTE (vladx @ Aug 1 2008, 02:20 PM) *
WHO THE FUCK ARE STANDARD LIEGE?!

Najveci mafijasi belgijskog fudbala, godinama unazad prodavali su meceve, pogotovo kao favoriti kod kuce, jedanput su morali da se uozbilje! Ne znam da li ce Lane ostati kod njih? U svakom slucaju, zadovoljan sam zrebom, dobili smo klub sa solidnim renomeom, ok stadionom i solidnom podrskom tako da ce biti lep dvoboj, i naravno bez ikakve sumnje u prolaz! Jeste da to nije zahvalno, ali ako je suditi po Anderlecht-u koji je preksinoc izgubio od Bate-a kod kuce(mada, i tu je mozda nekakva "igra" u pitanju), belgijski klupski(pa i reprezentacija, pa i drzava) fudbal je u drasticnom padu! A, i fellow Reds-i sa Ostrva su sigurno zadovoljni zbog blizine Lijeza!

COM'ON YA REDS!!!

koji si ti insajder... smile.gif

najbolje bi bilo da zavrsimo u grupi sa Modrima i Grobarima...
Liverpool Lou
QUOTE (ne RIISE @ Aug 1 2008, 12:07 PM) *

Pa ti si ziv?
king kenny
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 1 2008, 08:24 PM) *
ja sam bio kad je bio Ajax u Zagrebu,a tek o LFC-u da ne pricam smile.gif

jesi dolazio baš radi tekme ili si se zateko tog dana u ZG pa onda otišo na tekmu?
Sotir Vračarević
Zbog tekme sam gadjao dve nedelje da mi zapadne barem jedna tekma Dinama u UEFA kupu.
king kenny
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 2 2008, 01:31 PM) *
Zbog tekme sam gadjao dve nedelje da mi zapadne barem jedna tekma Dinama u UEFA kupu.

šta je reć da ti je bilo toliko zanimanje za Dinamo?

ali bio poluprazan stadion i to protiv jednog Ajaxa koji je institucija,šta ćeš kad su purgeri seljaci hehehe
Sotir Vračarević
jbg,tekma je tekma jos kup UEFA,a planirao sam da posetim ZG pa mislim ono...jbg,gotivim Dinamo ko sto gotivim Panatenaikos...

a sto se tice stadiona...jbg,sta reci happy.gif
stara lfc
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 3 2008, 10:19 PM) *
...jbg,gotivim Dinamo ko sto gotivim Panatenaikos...

kakva katastrofa ohmy.gif od gotivljenja,verovatno gotivis i partizan!!! laugh.gif tongue.gif
Sotir Vračarević
da,gotivim i partizan happy.gif
king kenny
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 3 2008, 09:19 PM) *
jbg,tekma je tekma jos kup UEFA,a planirao sam da posetim ZG pa mislim ono...jbg,gotivim Dinamo ko sto gotivim Panatenaikos...

a e,razumim,i ja bih volio pogledat Zvezdu uživo(Partizan sam gledao lani u Mostaru protiv Zrinjskog i pala mi je čak i bengalka među noge(sjedio 10ak metara od kaveza sa Grobarima).
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.