Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: David N'Gog #24
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
collymore
Aj nek je sa srecom.U ovog momka polazem dosta nade kad je predstojeca sezona u pitanju jer od onog Voronina nema nista.
Fred Kremenko
To sto bi mogao da izbaci Voronin-a iz rotacije je najbolja stvar ovog transfera... Verovatno ni ovaj nece davati golove, ali bar je kao talenat a ako bude dobijao sansu(nismo dali 1.5 funti za nekog da bi igrao samo u rezervama) mozda i bude nesto od njega...
Booom
Nadam se da gresim ali ja vidim novog Sinamu u najavi........daj boze da nisam u pravu.
Fred Kremenko
Dok ne vidis Le Tallec-a dobro je.. Sinama je zlatan biggrin.gif
collymore
Sinama je car
bojan_vin
Ipak mi Pacheco manje smrdi od ovog, vise ocekujem od Pacheca...
Ako nista drugo, da se komentatori malo smaraju, dosadili su sa Kuytom...
bocejan
CITAT (bojan_vin @ Jul 24 2008, 03:03 PM) *
Ipak mi Pacheco manje smrdi od ovog, vise ocekujem od Pacheca...
Ako nista drugo, da se komentatori malo smaraju, dosadili su sa Kuytom...

Pa nece Pacheko jos. On ce oko 22, ako ga do tada ne prodamo.
Aj pa neka nam posluzi. Kazu da je davo golove mladjim selekcijama.
Aleksandar88
Koliko sam shvatio on nam je cetvrto pojacanje pored Dossene i Degena, a koje smo to jos veliko ime svetskog fudbala doveli ?

A da sad se setih onog golmana sto je dosao iz tima gde je bio zvezda da bi sedeo na klupi i uzimao pare.
Scouser Tommy
ja bih pre Craig-a Lindfield-a dry.gif
Take Two
Ne gledam francuski fudbal, ali kažu mi navijači PSG-a da N'gog ima odlične fizikalije, veliki i jak a opet brz. Doduše, kažu i da ne ume vola da ubode i da su zadovoljni što su dobili neke pare za njega uopšte.

Videćemo.

Da li njegov dolazak znači da od Kina nema ništa? Ili će frenchie ipak prvo u rezerve da se bije sa Nemetom za mesto?
Tonča
Ja ne verujem da će ovaj dobiti neku šansu u prvom timu. Očekujem da će igrati koliko i Plessis prethodne sezone. Znači malo ili ni malo.
Mislim da nam ne treba ni za K.

A opet dadosmo za njega 1.5 miliona, a ovamo se natežemo oko par miliona za Keana i Barrya. :S
collymore
Valjda ce taj Kin uskoro...ovaj mali nek menja Voronina bice dovoljno
Under
kako ce samo navijaci Southamptona da budu srecni kad im prosledimo i ovog balvana...
Take Two
QUOTE (Tonča @ Jul 24 2008, 07:50 PM) *
Ja ne verujem da će ovaj dobiti neku šansu u prvom timu.

Evo, Rafa kaže da je N'Gog igrač za prvi tim. Kao, jeste da mora još da se fizički razvija, ali dobiće šansu u prvom timu ove sezone.

(To verovatno znači jedno i po poluvreme u Liga Kupu, i laku noć.)
Steva Zmaj
Nek mu je sa srecom u Liga kupu.
Sotir Vračarević
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 24 2008, 02:29 PM) *
Dok ne vidis Le Tallec-a dobro je.. Sinama je zlatan biggrin.gif

Ne dirati Le Tallec-a!!!!

QUOTE (Under @ Jul 24 2008, 10:20 PM) *
kako ce samo navijaci Southamptona da budu srecni kad im prosledimo i ovog balvana...

KOJI SI TI KRALJ!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
TomyB
Ko je ovaj deckonja? Nek mi oproste svi koji su culi za njega, ali ja nisam... mellow.gif
Pedja_Nbg
Evo dade Rendzersu gol... yahoo.gif thumb.gif Hail.gif
Nije lose,uopste nije lose... biggrin.gif
Da ga ne ureknem... angel.gif
Under
Nisam gledao tekmu protiv Rendzera, samo golove, ali i kod gola i kod pasa Insui za Yosijev gol, primetio sam onu foru kad da laznjak na loptu (gistro biciklica), ali nekako mi izgleda loshe odradjeno i nekako mi je spor. Da li je to generalni utisak, ili sam ja loshe istripovao iz gledanja samo dve akcije?

p.s. mali Nemet je tako iskusno pao, kao da godinama uci od Pipa fudbal... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Under @ Aug 3 2008, 01:56 AM) *
Nisam gledao tekmu protiv Rendzera, samo golove, ali i kod gola i kod pasa Insui za Yosijev gol, primetio sam onu foru kad da laznjak na loptu (gistro biciklica), ali nekako mi izgleda loshe odradjeno i nekako mi je spor. Da li je to generalni utisak, ili sam ja loshe istripovao iz gledanja samo dve akcije?

Daj decku malo fore da nauci vrhunski fudbal. cool.gif
Its all in your mind. happy.gif yinyang.gif
Ja nisam video ni golove.Gde si ih ti video? dry.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 3 2008, 10:10 AM) *

Hvala. biggrin.gif
Jel moze neko da mi da neki savet u vezi streamova,ja nemam pojma sa tom temom... wink.gif
Under
QUOTE (Pedja_Nbg @ Aug 3 2008, 08:56 AM) *
Daj decku malo fore da nauci vrhunski fudbal. cool.gif

da ga poshaljemo na loan u scum (ili eventualno real) da od one padavicarske placipicke nauci kako se to radi dry.gif
Joe
QUOTE (Under @ Aug 3 2008, 12:59 PM) *
da ga poshaljemo na loan u scum (ili eventualno real) da od one padavicarske placipicke nauci kako se to radi dry.gif

ma nek posmatra torresa... wink.gif tongue.gif
Pantović
Na osnovu pogledanih snimaka golova, nije los malisa uopste.
Offtopic_
Premda nije zavrsen rok, mislim da smo fino prosli i definitivno mislim da imamo dobre igrace. Na gotovo svim pozicijama. Ako rumeni ne napravi od njih tim, te ako se za novz godinu ne budemo kidali i klali za premierhip, hvala lepo, molim lepo, dovidjenja.
Sorry smile.gif
Pedja_Nbg
Pa evo i juce je dao gol,sta biste vi? cool.gif laugh.gif Hail.gif

Pozdrav drink.gif
Dr Stein
dobar je deckic, od njega ocekujem pravu igru tek u sezoni 2009/10
matori lfc
Tesko ce se on uklopiti u Engleski fudbal i Rafinu viziju fudbala...mozda bi bilo najbolje dati ga negde na pozajmicu.
Aleksandar88
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...090308-0905.htm

Samo da ne bude novi Lukas.
Scouser
da, eto u poslednje vreme se priča o njemu, ja još uvek mislim da dečko pojma nema, iako mnogi u njega veruju...sad, videćemo ali mora mnogo, ali baš mnogo da napreduje.
Trunks
I voza Forda nekog dok ceo tim vozi nadrkane džipove. biggrin.gif
Scouser
zar nije bembara ona skraćena
Trunks
Nešto nisko svakako.
Mishkin
Bembaru sam i ja video... To je Mario izvalio da svi voze Fordove, radnicka klasa biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (Mishkin @ Mar 16 2009, 10:22 AM) *
To je Mario izvalio da svi voze Fordove, radnicka klasa biggrin.gif

A kao nije bilo tako? tongue.gif Mislim da ih barem 50% vozi Fordove (dobar izbor inace, i ja isto vozim Forda wink.gif ), bas upada u oci. smile.gif
David vozi onog skracenog BMWa. Imajuci u vidu koliko para zaradjuje, mogao je da kupi i "normalnu" verziju. wink.gif A Carra vozi Audijevog dzipa, sa zatamnjenim staklima. Bas onako na nivou. smile.gif
Mishkin
Ja potvrdjujem nego kazem da si ti to prvi primetio wink.gif
Mario_T
Pogresno razumeh upotrebu glagola "izvalio". biggrin.gif
rape91
Ngog we don't trust http://www.liverpool.vitalfootball.co.uk/a...le.asp?a=196772
verovatno je Mishkin celu noc glasao biggrin.gif
Mishkin
Nisam znao ni da je bilo to glasanje inace bi bilo 99% smile.gif Tupavi cergar NgoNg smile.gif
Scouser
francuski sobar? biggrin.gif
Vanja Trotter
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...mmitted-to-reds

CITAT
"The club had a difficult season last year, but I want to prove we can get back into the top four. I am confident about this.

Да, нарочито ако ти будеш играо први састав. dry.gif
rape91
Ngog postigao dva gola za rezerve u pobedi od 4-0. Igrao i Lane Moje za rezerve. Valjda ce tu nesto pokazati.
Scouser
Jel Ngog igrao kod Kenija neku tekmu ? Pssssst, dobismo 4 za redom smile.gif
Jamaica
Mozda protiv Blackpoola/Evertona, u ovim pobedama ne znam da li je na klupio bio dvaput smile.gif
Vanja Trotter
Лепо га продамо на лето за једно 2-3 милиона и пуна капа. biggrin.gif
bokeli
CITAT (rape91 @ Feb 8 2011, 03:44 PM) *
Ngog postigao dva gola za rezerve u pobedi od 4-0. Igrao i Lane Moje za rezerve. Valjda ce tu nesto pokazati.

Prvom je konačno pronadjen pravi tim. smile.gif

A drugom posle ove januarske telenovele i selidbe u pola evropskih timova, šansa da se do leta dokaže i možda izbori za ostanak u timu kao prva rezerva krilnim igračima, gde bi verujem s'obzirom na dužinu sezone i mnoštvo utakmica mogao da zabeleži koji minut duže na terenu rolleyes.gif . U prvoj postavi nema šta da traži, po povratku Carrolla, Suarez će levo. jedina pozicija koju bi Lane mogao da igra u Liverpoolu
milos7
Ja ne znam sta je sa ovim deckom, 3. sezona u klubu, i nista. Na koju foru je doveden, jer znao bar nekad nesto. jedino sto sam video od njega je gol protiv Arsenala, sve ostalo mutno. Ni sa loptom ni bez lopte
matori lfc
Mogli bi ga ponuditi Vili + kes za Janga!
Vanja Trotter
Шта је показао и шта он то има добро, то само знају две особе, Рафа и Бог. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.