Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC TV na Sport klubu i Sport klubu +
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
LFCVrsac
ovde cu Vas obavestavati o emisijama i utakmicama Liverpoola na SK i SK+,ako ima neka pitanja vezana za ovu temu slobodno pitajte.

Da pocnemo
Sport Klub +

Utorak 15.7.2008

LFC TV -Toresovih 30 golova -12:15

LFC TV:Tranmere – Liverpool-14:45

LFC TV (Torres + Icredible jorney)-21:45

Sreda 16.7.2008

LFC TV:Tranmere – Liverpool-13:00

LFC TV:Tranmere – Liverpool-23:45

Cetvrtak 17.7.2008

LFC TV:Tranmere – Liverpool-10:45

Petak 17.7.2008

LFC TV:Lucerne – Liverpool-17:15

LFC TV:Lucerne – Liverpool -00:15

Subota 18.7.2008

LFC TV:Lucerne – Liverpool-22:00

Nedelja 19.7.2008

LFC TV:Lucerne – Liverpool -7:15

LFC TV Kop 10 London-12:30

moguca promena programa
Scouser
a jel ti imaš neke veze sa SBB???
LFCVrsac
QUOTE (Scouser @ Jul 15 2008, 03:08 PM) *
a jel ti imaš neke veze sa SBB???

sa sbb nemam ali imam sa Sport Klubom.znam par komentatora ,a i medju elitom sam na njihovom forumu,kako oni kazu elita ada nevidim sta je tu elita mellow.gif
Sotir Vračarević
Scouseru,sta ti SBB kriv?uzivaj sto postoji LFCTV i SBB i Sportclub(+) (osim SBB internet,za to razumem krivnju)

krajnje koristan topic,thx Vrsac
Fred Kremenko
QUOTE (LFCVrsac @ Jul 15 2008, 03:13 PM) *
sa sbb nemam ali imam sa Sport Klubom.znam par komentatora ,a i medju elitom sam na njihovom forumu,kako oni kazu elita ada nevidim sta je tu elita mellow.gif

Znas komentatore?? Kazi 'leba ti ako znas, ko je Lasica proglasio teniserom.....
Scouser
sve je kool, nego me zanima nešto povodom onog sport paketa gde ima lfc tv
LFCVrsac
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 15 2008, 05:31 PM) *
Znas komentatore?? Kazi 'leba ti ako znas, ko je Lasica proglasio teniserom.....

znam neke ali vecinu ne.

QUOTE (Scouser @ Jul 15 2008, 06:25 PM) *
sve je kool, nego me zanima nešto povodom onog sport paketa gde ima lfc tv

eto ti je D 3 paketimas opciju sport,izaberes platis prikljucenje i 400 din mesecno i dobijes i odma start paket ako se prijavis do neznam kad ,nisam nesto preterano u tim vodama ali znam da u tom D3 sport paketu ima LFC tv,CHTV RMtv MUtv,NASN i mnoge druge mislim da ima 9 kanala.

evo pogledaj ovde
www.sbb.rs
candy
Stefane,zaborawio si da napomenesh da je prikljuchak 4000.din! wink.gif
Scouser
CITAT (candy @ Jul 19 2008, 10:14 PM) *
Stefane,zaborawio si da napomenesh da je prikljuchak 4000.din! wink.gif

za to sam te obavestio JA inlove.gif
candy
Dusho,gledali smo zajedno na netu! tongue.gif
LFCVrsac
ups vidi stvarno,e pa to je trebao dr.dule da uradi,samo me zeznuo i otisao na more rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

idemo dalje pred nama je sledeca nedelja .

Sport klub +

21,7.08

07:45 LFC TV: Tranmere – Liverpool
15:00 LFC TV: Lucerne – Liverpool
16:45 LFC TV (Peter Crouch)
22:15 LFC TV: Lucerne – Liverpool

22.7.08

05:15 LFC TV: Tranmere – Liverpool
12:15 LFC TV
14:45 LFC TV: Wisla Krakow – Liverpool
21:45 Klupske TV (nemora da znaci da ce biti LFC TV)

23.7.08

19:30 LFC TV: Wisla Krakow – Liverpool

24.7.08

10:45 LFC TV: Wisla Krakow – Liverpool
21:15 LFC TV(do 22:15 posle ide Brasa TV)

25.7.08

17:10 LFC TV: Hertha – Liverpool
00:10 LFC TV: Hertha – Liverpool

26.7.08

10:30 LFC TV: Hertha – Liverpool
22:00 LFC TV: Hertha – Liverpool

27.7.08

07:15 LFC TV: Tranmere – Liverpool
12:30 Liver TV: New Anfield + Peter Crouch
20:00 LFC TV: Hertha – Liverpool

SPORT KLUB ima pravo izmene programa!
lavirint
Ima li neko iskustva sa LFC tv na sbb-u? Cuo sam da se risiver placa 4000 dinara samo u slucaju da se kupuje. Ako se iznajmljuje, onda se samo plati 100 dinara i ostaje kod korisnika dok je zainteresovan da mesecno placa paket. Ima li dosta direktih prenosa i da li ta TV prikazuje program 24 sata.
Tonča
QUOTE (lavirint @ Aug 5 2008, 12:13 AM) *
Ima li neko iskustva sa LFC tv na sbb-u? Cuo sam da se risiver placa 4000 dinara samo u slucaju da se kupuje. Ako se iznajmljuje, onda se samo plati 100 dinara i ostaje kod korisnika dok je zainteresovan da mesecno placa paket. Ima li dosta direktih prenosa i da li ta TV prikazuje program 24 sata.
Ono što sigurno znam je da LFCTV ne prenosi utakmice kluba. Uživo prenose samo rezerve/klince, kao i pripremne tekme. Ovo ostalo, tj. zvanične tekme prvog tima, ide jedino u snimcima.
lavirint
CITAT (Tonča @ Aug 5 2008, 01:05 AM) *
Ono što sigurno znam je da LFCTV ne prenosi utakmice kluba. Uživo prenose samo rezerve/klince, kao i pripremne tekme. Ovo ostalo, tj. zvanične tekme prvog tima, ide jedino u snimcima.

Razmisljao sam da uzmem taj paket ali nisam znao da utakmice idu odlozeno. Hvala na informaciji!
Fred Kremenko
Moj savet je da ako imas brz net juris stremove ili jos bolje skupis 250 evra(mozda i 230 240 nisam 100% siguran pre godinu i po sam platio sa ugradnjom i putem posto sam zvao ljude iz Sremske Mitrovice 245 evra) za Sky Star 2 karticu za komp, tanjir i motor.. Prosle godine propustio sam(tj. nisam mogao da nadjem na satelitu) negde tri utakmice LFC-a. Jeste da ce Premiere paket verovatno da ugase, ali jos uvek su tu madjari, turci i razni feedovi.....
lavirint
CITAT (Fred Kremenko @ Aug 5 2008, 01:24 AM) *
Moj savet je da ako imas brz net juris stremove ili jos bolje skupis 250 evra(mozda i 230 240 nisam 100% siguran pre godinu i po sam platio sa ugradnjom i putem posto sam zvao ljude iz Sremske Mitrovice 245 evra) za Sky Star 2 karticu za komp, tanjir i motor.. Prosle godine propustio sam(tj. nisam mogao da nadjem na satelitu) negde tri utakmice LFC-a. Jeste da ce Premiere paket verovatno da ugase, ali jos uvek su tu madjari, turci i razni feedovi.....

Hvala puno na informacijama smile.gif. Zanima me jos, ako znas, da li, ako kupim satelitsku moram da placam kartice tih kanala sto prikazuju utakmice ili ne? I koliko te kartice kostaju? I ta kartica koju si pomenuo, jel se ona placa mesecno? Imam brz net ali nekad je dosta losa slika i mali prozor...
Fred Kremenko
QUOTE (lavirint @ Aug 5 2008, 01:32 AM) *
Hvala puno na informacijama smile.gif. Zanima me jos, ako znas, da li, ako kupim satelitsku moram da placam kartice tih kanala sto prikazuju utakmice ili ne? I koliko te kartice kostaju? I ta kartica koju si pomenuo, jel se ona placa mesecno? Imam brz net ali nekad je dosta losa slika i mali prozor...

proveri PM.
piku
ako neko zna kada ce se prikazivati utakmica sa valerengom na sportklubu+ neka napise, na njihovom sajtu ima samo program za sportklub
kalabaster
program

Ovde imas i sport klub i sport klub+.
vladx
QUOTE (piku @ Aug 5 2008, 09:38 PM) *
ako neko zna kada ce se prikazivati utakmica sa valerengom na sportklubu+ neka napise, na njihovom sajtu ima samo program za sportklub

UTORAK 05.08.

05:15 LFC TV
07:00 Chelsea TV: Guangzhou – Chelsea
08:45 Rotterdam Tournament: Celtic – Tottenham
10:30 Railways Cup: Third Place Match
12:15 Klupske TV
13:00 Austrian league: Rapid - Kapfenberg
14:45 Barca TV: Dundee United – Barcelona
16:30 Rotterdam Tournament:Tottenham – Dortmund
18:10 Rotterdam Tournament: Feyenoord – Celtic
19:45 Pregled ruske lige
20:15 Championship
20:45 Prijateljska: Bayern – Inter (DIREKTNO)
22:45 Pregled ruske lige
23:45 Championship
00:15 Barca TV: Dobrodosao Dani Alves
00:45 Chelsea TV: Chengdu Blades – Chelsea
02:30 Ruska liga: Zenit - Moscow
04:15 Railways Cup: Milan – Sevilla

SREDA 06.08.

06:00 UEFA Cup qualifier: Kalmar – Racing Union
07:45 Ruska liga: CSKA - Zenit
09:30 Ruska liga:Zenit - Moscow
11:15 Austrian league: Mattersburg - Altach
13:00 Rotterdam Tournament: Celtic – Tottenham
14:45 Pregled ruske lige
15:15 Prijateljska: Bayern – Inter
17:00 Rotterdam Tournament: Feyenoord – Dortmund
19:00 FMM
19:30 Barca TV: Fiorentina – Barcelona
21:15 Pregled ruske lige
21:40 Championship
22:10 Ruska liga: CSKA – Krylya Sovetov
23:45 CH TV: Malaysian – Chelsea
01:30 Railways Cup: FINAL
03:15 Rotterdam Tournament: Feyenoord – Celtic

CETVRTAK 07.08.

05:00 Rotterdam Tournament:Tottenham – Dortmund
06:45 Rotterdam Tournament: Feyenoord – Celtic
08:30 Chelsea TV: Chengdu Blades – Chelsea
10:15 Pregled ruske lige
10:45 Ruska liga: CSKA – Krylya Sovetov
12:30 Barca TV: Fiorentina – Barcelona
14:30 Championship – Najava prvenstva
15:00 FMM
15:30 Railways Cup: Third Place Match
17:15 CH TV: Malaysian – Chelsea
19:00 Railways Cup: FINAL
20:50 FMM
21:15 Prijateljska: Levski Sofia – Werder
22:50 Prijateljska: Bayern – Inter
00:30 Barca TV: Fiorentina – Barcelona
02:15 Prijateljska: Urawa Red Diamonds – Bayern
04:00 Klupske TV

PETAK 08.08.

05:15 Barca TV: La Jornada – Pregled sezone
05:45 CH TV: Malaysian – Chelsea
07:30 Ruska liga: CSKA – Krylya Sovetov
09:15 Barca TV: Fiorentina – Barcelona
11:00 Prijateljska: Bayern – Inter
12:45 Championship – Najava prvenstva
13:15 Prijateljska: Levski Sofia – Werder
15:00 Pregled ruske lige
15:30 Barca TV: Fiorentina – Barcelona
17:15 LFC TV: Valerenga – Liverpool
19:00 Barca TV: Guadalajara – Barcelona
21:00 LFC TV: Lacio – Liverpool (DIREKTNO)
23:00 Klupske TV
23:55 Aregntinean league: (DIREKTNO)
02:00 Austrian league: LASK – Ried
03:30 LFC TV: Lacio – Liverpool

SUBOTA 09.08.

05:15 LFC TV: Valerenga – Liverpool
07:00 LFC TV: Lacio – Liverpool
08:45 Austrian league: LASK – Ried
10:15 Amsterdam Tournament: Inter – Sevilla
12:00 Amsterdam Tournament: Ajax – Arsenal
13:45 Championship: Birmingham – Sheffield United (DIREKTNO)
15:45 Klupske TV
17:00 Ruska liga: Spartak M – Khimki (DIREKTNO)
19:00 CH TV: Michael Ballack
19:30 Austrian legaue: Karnten – Mattersburg (DIREKTNO)
21:10 Argentinian league: (ukljucenje DIREKTNO)
23:20 Argentinean league: (DIREKTNO)
01:15 Championship: Birmingham – Sheffield United
03:00 Ruska liga: Spartak M – Khimki

NEDELJA 10.08.

05:00 Barca TV
05:20 Aregntinean league
07:10 Amsterdam Tournament: Arsenal – Sevilla
08:45 Amsterdam Tournament: Ajax – Inter
10:30 Ruska liga:Spartak M – Khimki
12:15 Argentinian league
14:15 Championship: Nottingham Forest – Reading (DIREKTNO)
16:15 Klupske TV
17:00 Ruska liga:Rubin – Zenit (DIREKTNO)
19:10 Argentinean league: (DIREKTNO)
21:20 Argentinean league: (DIREKTNO)
23:15 Amsterdam Tournament: Arsenal – Sevilla
01:00 Amsterdam Tournament: Ajax – Inter
03:00 Championship Nottingham Forest – Readin

U petak, dupli program. Zajebali se za domacinstvo, ali ajde to, hteo sam da im pisem i napusim ih sto favorizuju scum, bayern kad su u pitanju direktni prenosi prijateljskih, a nase daju u snimcima posle nekoliko dana, i vidim sad da daju live u petak! Samo, nadam se da nece Jurisevic da prenosi, barem ja imam utisak da covek nema nimalo zara za nas, s druge strane ako radi "novopridoslica", Gojko, uzimam prvog!

P.S. Nego, sad vidim da za vikend krecu Argentinci!!! smile.gif
Inace, ja volim i Engleze i Argentince, toliko o mojoj psihi!

...a da, program za SK+ ima na sajtu: sportklub/forum/program
Aleksandar88
Docekasmo i taj dan da prenose uzivo i neku nasu prijateljsku, mada ne treba se tome puno nadati - Sport klub zadrzava pravo izmene programa tongue.gif
Pedja_Nbg
Jel neko gledao mancester-juventus?Onaj komentator mrzi liverpul!Pola utakmice je proveo u prozivanju liverpula,hteo sam da gadjam tv! mad.gif angry.gif
lavirint
Sto se tice prenosa na Sport Klubu+ to bi moglo komotno da ide u topic Glasine biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Pedja_Nbg @ Aug 6 2008, 10:55 PM) *
Jel neko gledao mancester-juventus?Onaj komentator mrzi liverpul!Pola utakmice je proveo u prozivanju liverpula,hteo sam da gadjam tv! mad.gif angry.gif

Vladimir Novakovic inace sa B92 je ovaj lik.. On ne mrzi Liverppool, on djubretarski pocenje sve sto nje Manchester... Odvratan je
Take Two
Ne znam da li je isti lik u pitanju, ali upravo je izjavio (prenoseći Man Utd - Portsm) da je "John O'Shea jedan od onih igrača koji mogu da igraju na svih 12 pozicija u isto vreme". biggrin.gif

Car.
Tonča
12. pozicija, to je nešto kao 12. igrač tj. navijač. biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Take Two @ Aug 10 2008, 05:26 PM) *
Ne znam da li je isti lik u pitanju, ali upravo je izjavio (prenoseći Man Utd - Portsm) da je "John O'Shea jedan od onih igrača koji mogu da igraju na svih 12 pozicija u isto vreme". biggrin.gif

Car.

pa dvojica su danas prenosili, onaj krestavi od te dvojice je novakovic(nisam gledao tekmu samo sam prebacio na minut, pa ne znam za tu O'Shea izjavu)
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 10 2008, 06:33 PM) *
pa dvojica su danas prenosili, onaj krestavi od te dvojice je novakovic(nisam gledao tekmu samo sam prebacio na minut, pa ne znam za tu O'Shea izjavu)

E taj, taj, kreštavi!

Inače, obojica su svršavali po (mlakoj i dosadnoj) igri Mančestera, najebali se majke i sudiji i Hreidersonu zbog nedosuđenog penala nad Tevezom kao da je finale LŠ u pitanju, i podsmevali se Krauču kad god su stigli.

Uz ovo poslednje, stigli su i da konstantuju kako Krauč generalno loše igra protiv "Junajteda", iako je za svoj "bivši klub" dao "onaj jedan" gol. Šou glory huntersa samo takav.
Aleksandar88
Ako ste pazljivo pratili ova dva imbecila su dosla do zakljucka da je prosto neverovatno kako navijaci Livepula nisu zavrsili na prvom mestu najruznijih fanova,vec im je tu titulu ukrao Portsmaut!
Pedja_Nbg
QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 10 2008, 08:07 PM) *
Ako ste pazljivo pratili ova dva imbecila su dosla do zakljucka da je prosto neverovatno kako navijaci Livepula nisu zavrsili na prvom mestu najruznijih fanova,vec im je tu titulu ukrao Portsmaut!

Mamu im jebem sljamsku! chair.gif 2guns.gif mad.gif
Treba njih pomlatiti. horseshit.gif
Ona dvojica sa eurosporta su legende! thumb.gif thumb.gif
Dr Stein
QUOTE (Pedja_Nbg @ Aug 11 2008, 12:02 AM) *
Mamu im jebem sljamsku! chair.gif 2guns.gif mad.gif
Treba njih pomlatiti. horseshit.gif
Ona dvojica sa eurosporta su legende! thumb.gif thumb.gif

a joj ona dvojica sa eurosporta....
ide sisoko vodi loptu protiv verdera na prijateljskoj i ovaj kao...
vidi sisoka, vidi se da je obdaren.
onda za jednog verderovog igraca, ne secam se kako izgleda valjda kao majmun drogba kazu
"pogledaj ga majke ti na sta lici"
ili kad je liverpoolov i grac prosao nekog lika oni kao....
oooopa, ma deeeeeeee ces , idi kupi kecelju.
sad sam vec zaboravio sve fore...
ali genijalni su i znam za 1 da sto posto navija za liverpool a i za drugog nisam siguran
Jamaica
To su dva najveca cara na svetu, gledao sam svaki minut africkog prvenstva zbog njih smile.gif

Jedan navija za Liverpool, a onaj drugi bas i ne, kad ovaj nesto komentarise ovaj ume da kaze "da, da..." smile.gif

A najjaci je bio kad je bio snimak finala EP i kaze "vidi ovi Spanci kako se raduju i koliko ih je, skoro da je kao na Kopu" smile.gif smile.gif

rape91
QUOTE (Dr Stein @ Aug 26 2008, 01:42 PM) *
a joj ona dvojica sa eurosporta....
ide sisoko vodi loptu protiv verdera na prijateljskoj i ovaj kao...
vidi sisoka, vidi se da je obdaren.
onda za jednog verderovog igraca, ne secam se kako izgleda valjda kao majmun drogba kazu
"pogledaj ga majke ti na sta lici"
ili kad je liverpoolov i grac prosao nekog lika oni kao....
oooopa, ma deeeeeeee ces , idi kupi kecelju.
sad sam vec zaboravio sve fore...
ali genijalni su i znam za 1 da sto posto navija za liverpool a i za drugog nisam siguran

Citao sam o toj dvojici da se u svemu razlikuju a da im je isto samo to sto navijaju za Liverpool. I pre svake utakmice liverpoola koju prenose kazu da im je zao i da ne mogu biti nepristrasni! Jednom dok su prenosili portugal ronaldo driblao samog sebe a jedan od njih:,,Gledaj majke ti ovog ronalda izgubio se ko mace u livadi''!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ili Maluda u kadru a oni ce:ima jedna lepa rec koja se rimuje sa njegovim prezimenom koju bih mu sad rekao ali ne smem zbog male dece a nemamo oznaku 18+
Dr Stein
ali obozavam ih steta sto ih nisam gledao doogo, ovaj jedan, sto navija za liverpool zvuci kao debeli a ovaj drugi deluje ko mrsavi...

tako mi je trip, jer ne znam kako izgledaju.

zvuci cini mi se kao Josif Tatic, iliti
"kako se osecas kada popijes sok od maline"

BTW OVO SAM SAD NASAO NA NETU- OD NJIH

-prenose kup africkih nacija: " evo pocinje -Cokoladna poslasticarnica-"

-igrac da gol spoljnom a fintirao je da doda: " pogledajte kako mu je prodao foru iz parkica."

-viktor valdez je hteo da boksuje loptu ali ga je lopta preletela:
"pogledajde kako je ovde viktor valdez ispao kompletni idijot."

- utakmica mali- benin: " i evo igraju maligni protiv benignih."

- u toku prenosa: "ako ova utakmica ne postane zanimljivija ja cu poceti da pricam viceve."

- " anriju samo fale dzepovi na shorcu. to je klasican sindrom dejana savicevica."

smile.gif

Jamaica
Haha.....gde si nasao?
Dr Stein
nemam pojma ukucao sam nesto na googlu ,
tipa smesne izjave komentatora eurosporta i otvorio se neki forum tongue.gif
vladx
Obojica navijaju za L'pool, provereno! Secam se kako su prvo prizeljkivali, a onda se drali u studiju kad nam je pao PSV! smile.gif
LFCVrsac
evo me nazad,ali neznam koliko cu se zadrzati jer imam puno posla,oko skole,pisanja ,vesti, itd.
vladx
Danas se na myp2p forumu pojavio topic sa zanimljivim linkovima, pored ostalih tu su i par klupskih tv, za nas svakako najzinimljivije to sto je i link za LFC.Tv tu! Potrebno je samo da imate FLV Player.
Isprobao sam, nazalost zahteva brzi net, video bitrate je uglavnom oko 976kpbs, tako da sa mojih trenutno 1mg nisam imao puno srece, ali ionako od polovine oktobra planiram da uzmem 2mg, samo se nadam da ce ovi linkovi raditi i nadalje! smile.gif

http://www.myp2pforum.eu/others/28528-flash-links.html
Guta
It works!!! yahoo.gif
rape91
QUOTE (vladx @ Oct 7 2008, 10:28 PM) *
Danas se na myp2p forumu pojavio topic sa zanimljivim linkovima, pored ostalih tu su i par klupskih tv, za nas svakako najzinimljivije to sto je i link za LFC.Tv tu! Potrebno je samo da imate FLV Player.
Isprobao sam, nazalost zahteva brzi net, video bitrate je uglavnom oko 976kpbs, tako da sa mojih trenutno 1mg nisam imao puno srece, ali ionako od polovine oktobra planiram da uzmem 2mg, samo se nadam da ce ovi linkovi raditi i nadalje! smile.gif

http://www.myp2pforum.eu/others/28528-flash-links.html

Hvala puno thumb.gif ,upravo sam gledao naj 10 golova u septembru. Broj jedan je Steven Gerrard vs Olympic Marseille
LFCVrsac
koji je od ovih LFCTV?
Mishkin
rtmp://87.21.36.251/live/liverpooltv
rtmp://87.21.36.252/live/liverpooltv
LFCVrsac
da vidim ali kako da ubacim gde da stisnem sta?
Mishkin
Skines onaj program, instaliras ga, kopiras adresu sa CTRL+C i kad ti je aktivan program kliknes CTRL+V. Meni isto nekad ne uspe iz prve ali ponovis ovo sa COPY-PASTE i ucitava... Sad je druga stvar sto su meni blokirani portovi pa ne mogu nista da pustim, ali ucitava biggrin.gif
LFCVrsac
CITAT (Mishkin @ Oct 22 2008, 02:34 PM) *
Skines onaj program, instaliras ga, kopiras adresu sa CTRL+C i kad ti je aktivan program kliknes CTRL+V. Meni isto nekad ne uspe iz prve ali ponovis ovo sa COPY-PASTE i ucitava... Sad je druga stvar sto su meni blokirani portovi pa ne mogu nista da pustim, ali ucitava biggrin.gif

Hvala

sve mi radi osim tona
vladx
QUOTE (LFCVrsac @ Oct 22 2008, 02:40 PM) *
Hvala

sve mi radi osim tona

Isto ovde(trenutno imam 2mb dwnld), nazalost, izgleda da tu nema pomoci posto zivimo tu gde zivimo. Neki lik se pozalio na forumu sa istim problemom, pitali ga za brzinu neta, ima preko 4mb download i preko 400kb upload, receno mu je kako je to smesna brzina! Sad, ne mogu bas da poverujem u to jer i dosta manja brzina od te je dovoljna za ostale stream-ove, ali za ove je izgleda tako! sad.gif
Tonča
Ja, evo, upravo probao. I bez ikakvih problema šljaka. Na počtku malo secka dok se ne stabilizuje i onda je full. I slika i ton.

Btw, imam 1mb net.
LFCVrsac
Ne znam sta da kazem.
Hvala u svakom slucaju rolleyes.gif
Mishkin
E jok sad i ton 'ocete biggrin.gif
Nema na cemu!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.