Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fantasy Premier League 2008/09
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Tonča
Polako već možete praviti ekipu za sledeću sezonu. Naravno, transferi pre početka prvenstva su besplatni, tako da možete menjati kol'ko 'oćete.

Šifra za ligu je: 57154-17032

Čisto da se napomene, titulu brani Kameni. smile.gif
Mishkin
A ja cisto da dodam sajt ako je nekome promaklo wink.gif
fantasy.premierleague.com/
Uzdravlje!
Booom
Evo i ja vam se prikljucio.....

Let the best man win.
Scouser Tommy
Ko hoce Gerrnanda u ekipi mora da bude Pirocanac biggrin.gif

edit: zeznuo sam nesto pa sam Fulham fan tongue.gif
Under
Morao sam da zamenim Keana, zato shto mi je bio cetvrti igrac iz Liverpula... Verovatno bi me igra pustila da tako prodje, ali morao sam da zamenim Muntarija, a nisu me pushtali zbog prevelikog broja igraca iz Liverpula... Ciganija mad.gif
Scouser Tommy
Under da nisu mozda u pitanju Reina, Gerrard, Torres i Keane? smile.gif Ja cu Pepe-a da menjam...
Jamaica
Imao sam ja prosle sezone 4 iz Man Cityja kad je presao Benjani, i nije igra smarala dok nisam hteo da uradim neki drugi transfer, onda sam vec morao da menjam....a i ja imam isto Reina - Gerrard - Torres biggrin.gif
Under
QUOTE (Scouser Tommy @ Jul 29 2008, 02:49 PM) *
Under da nisu mozda u pitanju Reina, Gerrard, Torres i Keane? smile.gif Ja cu Pepe-a da menjam...

naravno da jesu, zar si sumnjao... rolleyes.gif

QUOTE (Jamaica @ Jul 29 2008, 03:26 PM) *
Imao sam ja prosle sezone 4 iz Man Cityja kad je presao Benjani, i nije igra smarala dok nisam hteo da uradim neki drugi transfer, onda sam vec morao da menjam....a i ja imam isto Reina - Gerrard - Torres biggrin.gif

ja sam pre dve sezone imao cak 5 iz Totenhema, cini mi se da nije bilo problema uopshte... ali sam onda poceo da ih menjam zato shto su se raspali... sleep.gif
Scouser Tommy
Mislim da smo mi navijaci Liverpula jako providni i predvidljivi kada su u pitanju Fantasy lige biggrin.gif Ja plus imam jake predrasude i prosle sezone sam bio mnogooo ljut kad vidim u nasoj ligi da neko ima cigana ronalda lfc.gif dry.gif
Under
hahahaha za ovo ima da popijesh ban.gif

ne mozesh tako da pricash o Scouseru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Scouser
A jeeeeeste, a ciganin Fabregas i ciganin Adebayor, puj pike ne važi tongue.gif
Scouser Tommy
ipak onog gashpara ko ima u ekipi... stvarno, to moze samo moj brat kvazi navijac LFC-a
Liverpool Lou
QUOTE (Scouser Tommy @ Jul 30 2008, 02:36 PM) *
... i prosle sezone sam bio mnogooo ljut kad vidim u nasoj ligi da neko ima cigana ronalda...

Ja znam jednog kome je bio cesto i kapiten, a imao je i Fabregasa u timu a kenjao po njemu.

Nego da uvedemo interno pravilo... Ronaldo na klupi - 5, Ronaldo u timu -10 bodova, Ronaldo kapiten -25... Pa kome se isplati neka ga drzi u timu.
Scouser
CITAT (Liverpool Lou @ Jul 31 2008, 02:58 PM) *
Ja znam jednog kome je bio cesto i kapiten, a imao je i Fabregasa u timu a kenjao po njemu.

Nego da uvedemo interno pravilo... Ronaldo na klupi - 5, Ronaldo u timu -10 bodova, Ronaldo kapiten -25... Pa kome se isplati neka ga drzi u timu.

Đubre jedno smrdljivo, malo, odvratno cigansko, prgavo, bezobrazno i nadmeno

Zaboravio si da podsetiš da sam imo i Adebajora posle tongue.gif tongue.gif biggrin.gif:D:D:D
Liverpool Lou
QUOTE (Scouser @ Jul 31 2008, 03:03 PM) *
Đubre jedno smrdljivo, malo, odvratno cigansko, prgavo, bezobrazno i nadmeno

Zaboravio si da podsetiš da sam imo i Adebajora posle tongue.gif tongue.gif biggrin.gif:D:D:D

Cuvam malo argumenata da te pljunem i kasnije... Necu sve od jednom 1eye.gif
Scouser
da,da očekuje nas tesna borba kao i uvek na svim poljima biggrin.gif
Scouser Tommy
Ma ni u finalu Eura 2008 nisam hteo tog wankera da stavim, pa sam ipak zavrsio 3 u liZi biggrin.gif

I da, -20 ko ima Berija u ekipi tongue.gif
Sotir Vračarević
'fala Bogu pa mi trecina tima nisu Finci
Steva Zmaj
A jel neophodna registracija za ovo?
Tonča
Jeste. Ali ako si regovan ranijih sezona, ne moraš da se reguješ ponovo.

Btw, ja namerno nisam ubacio nikog iz Liverpoola, kad ono Keane prešo kod nas, i sada imam jednog...
Steva Zmaj
Vrlo moguce da jesam, ali treba se setiti podataka smile.gif
Scouser
Liga od prošle sezone se restartovala, računa se ova liga a ne ta, da ne bude zabune.

Dakle, gledamo "LFC Serbia" ligu a ne "LFC SERBIA P.L.08/09"

Kod za ligu je gore na početku teme.
piku
koja je politika sto se tice uzimanja igraca iz lujtih nam rivala^_^?
Aleksandar88
Meni su Vidic i Ferdinand u odbrani smile.gif, mada vidim da su se prosle sezone u fantasy kod nekih igraca naigrali i slican sljam !
Joe
sljama i plavaca nemam, al imam par bitters-a...smile.gif
Tonča
Ja koga god stavim, taj se raspadne, tako da sada nemam nikoga od naših, a namerno sam gađao najbolje igrče iz najomraženijih nam timova. tongue.gif
Aleksandar88
CITAT (Tonča @ Aug 9 2008, 09:34 PM) *
Ja koga god stavim, taj se raspadne, tako da sada nemam nikoga od naših, a namerno sam gađao najbolje igrče iz najomraženijih nam timova. tongue.gif

Poceli smo sa izgovorima smile.gif
Scouser Tommy
ban.gif gosn.Tonca biggrin.gif
Tonča
Imao sam Keanea, ali sam ga izbacio. tongue.gif
piku
ko stavi ronalda taj nije ni srbin ni musko biggrin.gif
stavio sam vidica ali on se ne racuna u rivale, ipak je nash
Tonča
QUOTE (piku @ Aug 9 2008, 11:02 PM) *
stavio sam vidica ali on se ne racuna u rivale, ipak je nash

Vidim i drugi kreću sa izgovorima. tongue.gif

Govno je govno, bez obzira čije je... Ja bi za njim pustio vodu i ne bi mi bilo žao.
Scouser Tommy
That's the spirit! biggrin.gif
Under
QUOTE (Tonča @ Aug 9 2008, 07:34 PM) *

Skoro da je ovo najbolji izgovor od svih... Samo cekam Scouserov tim da vidim. Verovatno ce Ronaldu, Adebajoru i Fabregasu da doda, Ferdinanda, Terija, Runija, Teveza i ostale. Vidica naravno nece, on je nash... wink.gif

I da, ima neka novina, neshto Head-to-Head, ne znam shta je to, cini mi se da nije bilo proshle sezone...
Scouser Tommy
Verovatno grupe od po 20 gde se svakog kola racunaju medjusobni rezultati...
Sotir Vračarević
jasta,20 nasumicno odabranih ljudi igra ligu...
Scouser
CITAT (Under @ Aug 11 2008, 11:48 AM) *
Skoro da je ovo najbolji izgovor od svih... Samo cekam Scouserov tim da vidim. Verovatno ce Ronaldu, Adebajoru i Fabregasu da doda, Ferdinanda, Terija, Runija, Teveza i ostale. Vidica naravno nece, on je nash... wink.gif

Nisam stavio Vidića NARAVNO, pošto je on vaš a ne naš biggrin.gif

Imam samo jednog iz Mančestera i prilično je jeftin.
Steva Zmaj
Ja mislim da sam stavio samo karagera. Od chelzija i arsenala niko. Ili mozda i cheha... Ne secam se.
Scouser
uđoh u svoj tim kad ono 5 igrača već povređeno-suspendovano. Iznervirah se i ubacih prve koji su mi pali napamet sad.gif
Mishkin
A mi hvala Bogu znamo koji tebi prvi padaju napamet biggrin.gif tongue.gif
Aleksandar88
CITAT (Mishkin @ Aug 15 2008, 03:56 PM) *
A mi hvala Bogu znamo koji tebi prvi padaju napamet biggrin.gif tongue.gif

Pa ti su mu i bili povredjenji (Ronaldo,Fabregas...) : tongue.gif
oneya_vkcz
hehe,odlican start nove fantasy sezone... nasri ga munuo... smile.gif
Tonča
I Ashton za sada dva puta. rolleyes.gif
Jamaica
Eh, nastavlja se prica tamo gde je i stala prosle sezone, igraci koji su mi na klupi lepo igraju dok se ovi na terenu raspadaju.....sad samo da se nadam da neko nece ni igrati uopste biggrin.gif
Scouser Tommy
53 poJena za danas, lagano wink.gif Samo je Skipper trebao bolje biggrin.gif
Fred Kremenko
Lose moji danas. Weather je dao gol, e sad ne znam jel i auto gol njegov ili Huth-ov.. U prvoj postavci kad sam se tek uclanio, stavio sam majstor Yakubu-a pa ga izbacio sto je iy Everton-a... Btw, treba videti kakva je cuda cinio Paul Robinson na golu Rovers-a... Nisam ni gledao celu tekmu ali sam video slobodnjak iskosa sa 35 metara sto je primio... I istrcavanje kad je poleteo u prazno a Everton masio prazan gol na 5-6 minuta pre kraja pri rezultatu 2-2
Scouser Tommy
Paul Showtime Robinson biggrin.gif

edit: takodje i Paul Maksimir Robinson biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jamaica
Sve u svemu solidno, hvala Keeganu sto nije ubacio Geremija pa mi se racuna Geovannijevih 10 biggrin.gif
Scouser Tommy
Ma ja sam prvi tongue.gif Nego tako je bilo i na Euru pa me bukva predje biggrin.gif
Tonča
Meni Wheater iskusno presedeo na klupi ovo kolo. smile.gif
Jamaica
Meni je on prosle sezone bio dzoker sa klupe biggrin.gif

+ dobar start u onom novom head to head biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.