Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Andrea Dossena
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Joe
Andrea Dossena (born 11 September 1981 in Lodi, Italy) je prvi Italijan koga smo kupili(onaj padeli je bio samo pozajmljen), pa nek mu je sa srecom....

http://www.premiershiplatest.com/news/doss...ol-5511662.html
vladx
By the end of the season his move to Merseyside had been confirmed, with Dossena saying: "Liverpool are a great team, and it is great to be linked to such a famous club. I want to play Champions League football, the Reds have already won it and they often get to the big games. In England, they are on the same level as Manchester United."...Mislim, sta ovo treba da znaci, sta je time hteo reci?! mad.gif
Ali, ajde da ne budem dzangrizalo na samom startu, zelim mu da bude vazan deo sampionske slagalice, a mozda je doslo i do greske u prevodu?! tongue.gif
Joe
mislim da nas je pohvalio, posto je ocigledno da nismo on the same level....
Mario_T
Konacno da je i ovaj transfer zavrsen; zelim mu sve najbolje u njegovoj karijeri na Anfieldu.
collymore
Aj neka mu je sa srecom.Bas me zivo zanima kako ce da prodje na ostrvu.
Pantović
Kako!? Kao svojevremeno Paolo Di Canio za Chekicare! Mislim na tom nivou smile.gif
Aleksandar88
Nek mu je sa srecom i iskreno mu zelim da nas sve iznenadi dobrim igrama !
Luthy
ziv i zdrav bio... i brz... i spretan... i sretan.... biggrin.gif
Mario_T
Hvala za golove protiv madridskih fasista i Scuma i za, toliko realni moramo biti, malo sta drugo. Verujem da bi u nekom drugom sistemu (3-5-2 ili 5-3-2) imao vise uspeha. U trenutnoj situaciji je odlazak iz kluba bio najbolje resenje, kako za igraca, tako i za klub. Verujem da je napravio dobar izbor odlaskom u Napoli. Sve najbolje u daljoj karijeri.
Scouser Tommy
Van Der Sljam kako mirno prati loptu koja prazni Old Toillet: Priceless smile.gif Za ostalo, putuj igumane, srecno!
Jamaica
Ovo

a pogotovo ovo

necemo zaboraviti nikad.......ali zato sve ostalo da i to veoma brzo.......neka mu je sa srecom, i njemu i Napoliju, i svaka cast Rafi, Pruslowu, pijanim Napolitancima™ ili Deda Mrazu na tih 4.5m biggrin.gif

Ako nista, bar se na svakoj utakmici trudio iako nije umeo.....za razliku od pojedinaca.....
Fred Kremenko
Zapravo je 4.25 miliona evra... obzirom da je funtac bio oko1.3 kad smo ga doteravili, nismo prsli mnogo... dali smo ga sa 60% popusta biggrin.gif
1jeAhonen
Otiso je sarme sa najeo nije....fala mu za onaj gol u nokautu Jedinstvu prosle sezone. rolleyes.gif
Jamaica
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 8 2010, 10:27 PM) *
Zapravo je 4.25 miliona evra... obzirom da je funtac bio oko1.3 kad smo ga doteravili, nismo prsli mnogo... dali smo ga sa 60% popusta biggrin.gif

Ne ulazim ja u gubitak nego na to kako smo izvukli 4.2m ili koliko vec za igraca koji skoro nije igrao fudbal godinu ipo dana smile.gif
hen-ja
Dobro je .... izgleda da nece napuniti ni jednu citavu stranicu na ovom forumu cool.gif ...hvala mu za dva lijepa gola i sretno!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.