Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Devojka sa naslovne strane
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Mihailo
Pa, poto sam prilično siguran da vas kopka ta ona trai tu i čime je zasluila da je gledamo svaki dan, rećiću vam jedno ... ali kasnije, kad smislim.

Pozivam sve zainteresovane da mi alju svoje fotografije u dresu naeg voljenog kluba kako bi se i oni jedno dana nali na mestu ove devojčice i bili slavni makar na pet minuta. Ili nekoliko dana.

Lopta nije obavezna ali bi bilo dobro kad bi leali ovako kao ona zbog prostora. Molim vas da ne aljete slike pored reke, zgrada i tako toga ...

biggrin.gif
Tonča
Znaci ovde mogu i muskarci? Ako je tako onda umesto "devojka" neka bude "osoba".

Ukoliko mogu i slike muskaraca, onda cu poslati svoje slike u dresu i bez njega. Kad se slikam...
laugh.gif
Scouser
QUOTE(Tonca @ Aug 2 2006, 10:33 AM) [snapback]2692[/snapback]

Znaci ovde mogu i muskarci? Ako je tako onda umesto "devojka" neka bude "osoba".

Ukoliko mogu i slike muskaraca, onda cu poslati svoje slike u dresu i bez njega. Kad se slikam...
laugh.gif

Mislim da je poenta ove ideje privucji jos ljudi a ne rasterati ih laugh.gif laugh.gif tongue.gif tongue.gif
Mihailo
Ima nas svakavih, moda nekog i privuče ... biggrin.gif
The_Kop
Uffffffffffff...daj bre...Kakvi muskarci kakvi bakrachi...Samo devojke !!!

Mada...Sad se setih da na forumu ima i Red Sisters-ica...Samo zbog njih, trebalo bi da se kache i neki muskarci (fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tongue.gif)...
Dzontra
Gore dres a dole nita biggrin.gif To vai i za devojke.
Catwoman
QUOTE(Dzontra @ Aug 3 2006, 03:08 PM) [snapback]2699[/snapback]

Gore dres a dole nita biggrin.gif To vai i za devojke.

ПАЗИ ДА ТИ НЕ ПОЗЛИ tongue.gif , ПА ПОСЛЕ УНДЕРТАКЕР ДА ИМА ПОСЛА СОС ТЕБЕ laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

IPB Image
undertaker
respect, respect...
Mada devojke koje se budu slikale bolje da nemaju nishta na sebi... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
a ovi (gejevi) shto hoce gole mushkarce, imaju sajtove i za to mad.gif mad.gif mad.gif
a kome pozli, neka se javi... smile.gif biggrin.gif laugh.gif
Liverbird
sta mislite jer bi moglo da prodje??

DOMACOOOOOOOOO laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Trunks
+1

smile.gif
Liverbird
ajde ajde, dosta vam je..... smile.gif
Catwoman
Jel moze ova Mihailo da prodje wink.gif mislim slika laugh.gif laugh.gif laugh.gif
IPB Image
Liverbird
au,svaka cast. Ovo ide umesto one plavuse
undertaker
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu, svaka cast.

Admini, menjajte sliku!!!!

Ivana, daj mi adresu ovog sajta... tongue.gif
Mihailo
Stidljiva je ova, previe biggrin.gif
Liverbird
pa dobro bre stidljiva, mi cemo da je razstidimo smile.gif smile.gif smile.gif
Hans
Ja se sve plasim da se ona nije prehladila kad se slikala.Mnogo hladno bre tamo u Engleskoj.Jos ako zivi pored dokova piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!
Ali moze da prodje.Devojka ima dobru dusu.Bravo za sliku!!!!
Liverbird
ne samo da ima dobru dusu, vec je i velikodusna
Catwoman
IPB Image
Liverbird
Dobro bre drugarice, sta ovo treba da znaci??? wink.gif
Catwoman
QUOTE(Liverbird @ Jan 12 2007, 07:45 PM) [snapback]7630[/snapback]

Dobro bre drugarice, sta ovo treba da znaci??? wink.gif

Kako to mislis pticice crvena wink.gif
Liverbird
Ma samo se malo salim.....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.