Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Glasine
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Jamaica
Robbie Keane

Izgleda da skupljamo kapitene po Premijershipu smile.gif

Jedino nema nijedan citat pa moze da bude novinska izmisljotina....ali ako on zeli da dodje to je prilicno dobra stvar....ali i oni ce nas odrati, moracemo da ga platimo vise nego Torresa 100%, posto koliko se ja secam Ramos nema obicaj da prodaje nezadovoljne igrace.
Mishkin
Nemoguce! Jedino Cak Noris moze da bude placen vise nego toRES biggrin.gif
Jamaica
Ili Gareth Barry kako stoje stvari rolleyes.gif

20 milki

Kao sto rekoh....mada realno mislim da on vredi toliko, za razliku od Barry-ja, koji vredi 12-13m maksimum....
Fred Kremenko
Citam po raznim site-ovima da je Bentley u Spursima za 15 miliona gotova stvar.. Znaci njega smo propustili, a hocemo da damo vise od toga za Barry-a.. pored zivog Alonsa.... Strasno, ali strasno....
vladx
Sto se tica dranja za Keane-a, prica se da dajemo Crouch-a i oko 5milki pride. Inace, ne znam da li je to neko vec ovde postavio, ali citao sam juce na forumu zvanicnog sajta kako je Robbie nas navijac, ali da je odbio ponudu da predje kao klinac '98, trenirao je neko vreme kod nas, ali odlucio je da je bolje za njegovu karijeru da nastavi negde drugde, a ko zna sta ce biti jednog dana, izgleda da je taj dan dosao. smile.gif Ne mogu da kazem da cu biti u nekoj ekstazi ako stvarno dodje do njegovog potpisa, ali veoma zahvalan igrac koji konstantno unazad nekoliko sezona postize izmedju 10 i 15 golova, racunajuci tu samo Premier, plus to se negde poklapa sa mojim predvidjanjem da necemo dovesti neku ekstra zvezdu trenutka(kao sto smo se svi, ili vecina, u jednom trenutku ponadali Villa-i), ne samo zbog para vec i zbog Rafine omiljene formacije u kojoj bi se Keane mogao pronaci i na krilu, ali da i odsedi koji mec na klupi bez velike buke oko toga(to mu se neretko desavalo i u Spurs-ima).

Ovog ruskog klosara neko treba smaknuti(iako mislim da je ovo pre neka novinarska patka)!
http://www.dailystar.co.uk/football/view/4...85m-for-Torres/
Booom
Keane ne bi bio lose resenje, jeste da ga ne mirisem bas previse ali je uvek dobrodosao.........bas kao i Barry.

Ovaj Abramovich je stvarno jadan, izgleda da ne shvata da se pravi tim ne pravi sa pola milijarde evra. Pogledajte samo nas 2005-e...
bojan_vin
Taj Beri je do sada izvikan. Ne placemo bas za njim. Sva kinta na Davida Silvu, nema tu 'ocu kakim, necu kakim, da cekamo da se razvije i slicno.
Ima da se razvije, ali u Liverpoolu. biggrin.gif
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 1 2008, 09:14 AM) *
Citam po raznim site-ovima da je Bentley u Spursima za 15 miliona gotova stvar.. Znaci njega smo propustili, a hocemo da damo vise od toga za Barry-a.. pored zivog Alonsa.... Strasno, ali strasno....

fred se vratio jupiiiiiiiiii... takodje po sajtovima pish kako bentli zeli u londonu da zivi i da je zato "izabrao" spurse... mi necemo da damo vise od 15milona za barrya, to aston villa trazi neke bolesne pare, mi da 'ocemo vec bi bio kod nas.... alonso je ziv ,ali igra ko mrtvak zadnje dve sezone, sam je sebi grob iskopao, ja bih najvise voleo da nam se vrati xabi iz 2005 i da ne moramo da razmosljamo oo njegovoj zameni...
collymore
Keane mozda ne bi bio lose resenje u ovom trenutku za tu poziciju posto smo Bentlija ocigledno propustili a sa Berijem se zamlacujemo do te mere da nam na kraju on vredi vise od pola naseg tima zajedno,A i ova kompenzacija sa Crouchem mi deluje finansijiski kolko-toliko fer u poredjenju sa ponudama Aston Vile.S obzirom da prelazni rok poceo...
Scouser
ja bih komotno pre dao Krauča i dodo jedno 15 miliona za Berbatova biggrin.gif al jbg sad...
stara lfc
QUOTE (Scouser @ Jul 1 2008, 08:16 PM) *
ja bih komotno pre dao Krauča i dodo jedno 15 miliona za Berbatova biggrin.gif al jbg sad...

potpis
Fred Kremenko
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=759605

17 miliona... i posle kukamo da nema para.. Nema kad se bacaju......
Mishkin
The deal would comprise of ₤15million up front, while the remaining ₤2million would be triggered by Liverpool’s league position during the England international’s tenure.

Nadam se da ovde misle na osvajanje wink.gif
Dobro, jbg, nekog cemo i mi da prodamo po visoj ceni i to je to wink.gif
Joe
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...y.html?ITO=1490

u daily mail-u pishe da nudimo samo 15 bez ta dodatna 2 miliona bonusa... znaci ako xabija prodamo juveu za 20.5miliona evra, otprilike smo negde na nuli...
Booom
REDS CONFIRM LE TALLEC SALE
Nije pokazao previse kod nas, a realno mu je bolje ovako nego da se cima na pozajmicama...
Joe
http://sport.setanta.com/en/Sport/News/Foo...lined-by-Villa/

villa kaznila barry-a i nema nove ponude... zanimljiv obrt....
Tonča
Sad lepo odustanemo od Barrya, nakon što smo im napravili sranje u ekipi. biggrin.gif
Ionako je Xabi bolji. tongue.gif
collymore
Ma postali su vise nego dosadni ovoga nema ni u "dream teamu"...muka mi je i od Aston Ville i njenih ponuda,njihovog kapitena,naravno i od Onila i njegovih izjava...ma da mi nije jasno sto se i Rafa toliko izlozili na Berija.
kloppeks
Da je Rafa pametan pa da kaze:"E, sad ja necu!"

Kakav Beri, bre, Xabi je "majka Jana"!!!!!!!!
bojan_vin
CITAT (kloppeks @ Jul 2 2008, 08:44 PM) *
Da je Rafa pametan

Da li je Rafa pametan? To je vec retoricko pitanje...
Dule
obozavam cabija,ali je beri bolji igrac sto potvrdjuje sva moguca statistika(golovi,asistencije,pravljenje sansi drugima...)...moje misljenje...
Scouser
Evo Spursi ne daju Kina...

mada eto u toj stvarčici se i vidi razlika između nas i Mančestera. Mi tražimo Kina a oni Berbatova...
Booom
QUOTE (Scouser @ Jul 2 2008, 10:49 PM) *
mada eto u toj stvarčici se i vidi razlika između nas i Mančestera. Mi tražimo Kina a oni Berbatova...

Upravo......samo sto cemo mi da izduvamo za Kina, a oni ce Mitka da pazare....

Bice kao i uvek, zavrsicemo prelazni rok sa igracima koji su nam bili peta opcija i moci cemo samo da sanjamo titulu......
Jamaica
A Tuta Bugarin je bolji od Robija?

Jedina razlika je sto cemo mi da izduvamo ko sto Boom kaze smile.gif

Mada ne vidim sta ce njima toliko spiceva, jedino ako nisu sigurni da Cristiano R. ide...
Aleksandar88
CITAT (Jamaica @ Jul 2 2008, 11:50 PM) *
A Tuta Bugarin je bolji od Robija?

Jedina razlika je sto cemo mi da izduvamo ko sto Boom kaze smile.gif

Mada ne vidim sta ce njima toliko spiceva, jedino ako nisu sigurni da Cristiano R. ide...

Ide ili ne ide nebitno je,cinjenica je da su na toj poziciji najtanji,Saha se stalno muci sa povredama,zaklani Tevez moze da da gol samo iz peterca dok Runi igra malo povucenije.Razlika izmedju nas i njih je sto oni svaki prelazni rok resavaju po jednu problematicnu poziciju dok se mi uveliko zamlacujemo oko nekih nebitnih stvari (konkretno za ovaj prelazni rok oko Berija umesto da se okrenemo mestima koja daleko vise skripe u nasem timu npr. krila i bekovi).Spremni smo da za jednog veznjaka damo 17 miliona funti,a na tom mestu imamo Maskerana,Gerarda,Xavija cija forma je na euru krenula uzlanom putanjom i Leivu u koji se nije bas preterano snasao u prvoj sezoni ali koji nije imao ni narucito lose partije,dok na drugoj strani za bekove koji su nam bili najlosiji deo tima prosle sezone dovodimo Degena za dz. i Dossenu koji je macka u dzaku.
Fred Kremenko
Koliko je taj DiSHITrije izvikan, to je strasno.... U dvojcu Keane-Dishit on je taj sa manje golova... Sa 526 sansi propustenih po mecu.... Sa drzanjem lopte po pola sata i usporavanje svakog ali svakog njihovog napada..... Ja bih se bas odusevio da on ode u Scum, izdrao bi negde 6 meseci pre nego ga bace na klupu, i onda posalju u Man City......
Scouser
CITAT (Fred Kremenko @ Jul 3 2008, 12:12 AM) *
Koliko je taj DiSHITrije izvikan, to je strasno.... U dvojcu Keane-Dishit on je taj sa manje golova... Sa 526 sansi propustenih po mecu.... Sa drzanjem lopte po pola sata i usporavanje svakog ali svakog njihovog napada..... Ja bih se bas odusevio da on ode u Scum, izdrao bi negde 6 meseci pre nego ga bace na klupu, i onda posalju u Man City......

u ligi je berbatov odigrao 200 minuta više i imao je isto golova i više asistencija.Za razliku od Kina, davao je golove protiv čelzija, mančestera i arsenala. A zbog ovakvih komentara bih voleo da se uvede onaj statistički parametar iz NBA, da se vidi kakav rezultat ima ekipa sa konkretnim igračem i kakav rezultat bez njega na terenu.
Scouser
Nova sezona, nov topik....čavrljanje gathering.gif može biti nastavljeno biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Scouser @ Jul 3 2008, 02:07 AM) *
u ligi je berbatov odigrao 200 minuta više i imao je isto golova i više asistencija.Za razliku od Kina, davao je golove protiv čelzija, mančestera i arsenala. A zbog ovakvih komentara bih voleo da se uvede onaj statistički parametar iz NBA, da se vidi kakav rezultat ima ekipa sa konkretnim igračem i kakav rezultat bez njega na terenu.

Keane je davao protiv Liverpool-a rolleyes.gif Ne smatram ja da je Berbatov toliko los, samo ne mislim da je toliko dobar.. Njema bre stavljaju u rang sa Torres-om ili Drogba-om sto je smesno... Covek je Mark Viduka iz dobrih dana, dobro, solidno ali ne ono za sta ga predstavljaju.....

Btw, sta mu vredese golovi protiv Scuma, Chelsea, i Arsenal-a kad to sve pogbise, po +/- nba statistikama o kojima govoris ovo bi mu samo skodilo biggrin.gif

Torres u ligi nije dao ni protiv Arsenal-a ni protiv Scum-a jel zbog toga bolji Dishitar od njega biggrin.gif
Mario_T
Mislim da bi nam Keane itekako odgovarao, mozda bi cak bio i bolji partner Torresu nego David Villa (ovom prilikom naglasavam termin "bolji partner", pritom ne mislim da je Keane i bolji igrac). Keane bi u nasoj formaciji savrseno odgovarao kao takozvani support striker (mada bi po potrebi mogao da zaigra i kao winger), tu se po meni vidi i njegov najveci kvalitet.
Onih 15+ golova koji on postize tokom sezone jesu znacajna statistika, ali su meni licno jednako vazni (ako ne i vazniji) onih 15+ asistencija koje on napravi tokom sezone. Po meni, Keane je bio najbolji igrac Spursa tokom prosle sezone (bolji cak i od Berbatova), ili je to barem bio slucaj u utakmicama koje sam ja imao prilike da gledam. Mislim da bi bio odlicno pojacanje za Liverpool, mada je 20 miliona funti preterana cifra.

Sto se tice Barryja, ova sapunica oko njegovog prelaska polako pocinje da bude smesna. U ovom trenutku ja bih se jednostavno povukao iz pregovora i ostavio Aston Villu sa nezadovoljnim igracem, pa da ih onda vidim. 15 miliona funti (plus eventualni dodaci od 2-3 miliona) je jedna sasvim lepa cifra, nije logicno da placamo bilo kakav iznos preko toga.

Sto se tice nasih pojacanja, mislim da bi dolazak Barryja, Keanea i Dossene (kad ce to da bude ozvaniceno?) bio sasvim lep pocetak. Dodajmo tu jos i Davida Silvu (ima li kakvih vesti na tom planu) i mi bismo imali sasvim "solidan" wink.gif sastav za sledecu sezonu.
Fred Kremenko
QUOTE (Mario_T @ Jul 3 2008, 11:29 AM) *
Mislim da bi nam Keane itekako odgovarao, mozda bi cak bio i bolji partner Torresu nego David Villa (ovom prilikom naglasavam termin "bolji partner", pritom ne mislim da je Keane i bolji igrac). Keane bi u nasoj formaciji savrseno odgovarao kao takozvani support striker (mada bi po potrebi mogao da zaigra i kao winger), tu se po meni vidi i njegov najveci kvalitet.
Onih 15+ golova koji on postize tokom sezone jesu znacajna statistika, ali su meni licno jednako vazni (ako ne i vazniji) onih 15+ asistencija koje on napravi tokom sezone. Po meni, Keane je bio najbolji igrac Spursa tokom prosle sezone (bolji cak i od Berbatova), ili je to barem bio slucaj u utakmicama koje sam ja imao prilike da gledam. Mislim da bi bio odlicno pojacanje za Liverpool, mada je 20 miliona funti preterana cifra.

Slazem se sa svime sto si ovde rekao, posebno ovo oko SS-a.... Ja ne vidim da neki klasican spic u nasoj formaciji mogao da startuje pored Torres-a... Keane bi bio odlican... S tim da 5 miliona+Crouch nije 20 miliona posto Crouch ne moze da se proda za vise od 10......
Jamaica
Trapattoni urges Keane to leave Tottenham for Liverpool

Eto nama nove sapunice na vidiku.....ovaj transfer period ce da potraje....samo da na kraju izvucemo dobre igrace.....
Booom
Ovaj Kinov transfer mi deluje sve interesantnije i intersantnije, bas gledam sada i nije mnogo mator, mesec dana mladji od Stivija.........moze nesto od njega da bude. Samo da se ne otegne transfer i da ne naprave spansku seriju kao sa Berijem.
Carradonna
Izgleda da nam se i Xavi "svidio"!
vladx
Mislim da je to obicna glupost, ne samo u vezi nas vec i bilo kog drugog kluba, pa i scum-a! Niti bih voleo da dodje kod nas da budem iskren, svaka cast njemu, ali ne vidim ciju bi to poziciju on zauzeo, Gerrard-ovu mozda?! dry.gif
Mozda mi je ovo isfabrikovano secanje, ali cini mi se da je on izjavio kako mu je uzor bio Guardiola, ako me secanje ne vara onda nece on nigde!
Fred Kremenko
Caught Offside je site na kome pisu navijaci.... Relevantan je skoro kao nasa 'Gmazinjo Jr' tema....
zen
Kin je extra igrac, bolji od Berbatova, po mom misljenju.

Nego procitah u 24 casa da je Celsi spreman da da 85 MILIONA funti za Toresa, ako je to istina, ne treba se odbijati odmah, vec dobro razmisliti o tome, sta se sve moze za 100+ miliona evra...
Mishkin
Ni za 300!
Money can't buy you love! wink.gif
Booom
Tores da je hteo on bi davno otisao u celzi. Sada kada imamo spica svetske klase, koji usput voli klub i odan nam je na konju smo.
Ne treba se toga tek tako odreci, postoje stvari koje novac ne moze da kupi, za sve ostalo tu je Roman....
Jamaica
Nema tih para za koje bi mogao da se proda Torres, a da Ameri ostanu zivi(i bukvalno) posle toga.....a ni on nece da ide tako da moze Roman da mu ponudi i pola Sibira i tri naftne busotine pa nece otici u CSKA.....

Diego Cavalieri

E to je vec rezervni golman kog bi voleo da vidim biggrin.gif
Fred Kremenko
Uf sjajno! I ja bih jos cergara voleo da vidim, malo ih ima, treba pojacati.... Jos ako je Brazilac.... Brazilski golmani poznato je koliko su dobri... Zato ih u reprezentaciji menjaju brze nego carape....
Jamaica
A da dovedemo Roberta Greena, posto je vec Englez?
A moze i Robinson, ili Kirkland, ili onaj Bywater iz Derby-ja ili kako se vec zove, zato sto je Englez sigurno je bolji od Brazilaca, bar su se Englezi za razliku od njih okitili tim silnim medaljama..........

Ja bi iskreno najvise voleo da Carson ostane kao #2, ali to se realno nece destiti, nece on hteti da bude zamena i verovatno je previse dobar za to.......a ni onaj jadni Itandje nije uradio nista kriminalno, koliko je imao sanse jos je i super bio, ne vidim zasto bi morao da se menja....jedino kad bi se Reina povredio nastao bi problem.
Fred Kremenko
Ja sam pricao o tome da su Brazilci godinama sumnjivi kad su golmani u pitanju.. Ko je uopste pominjao da su Englezi dobri? Nisu.
Generalno mi se smucilo da svako zivi posle 2 i po utakmice u nekoj prosecnoj ekipi moze da dodje u prvi tim LFC-a... Nekad si morao da jebes kevu godinama, u jakom klubu i da se nadas da ces eventualno doci u tako velikoi klub.. Zato i jesmo tu gde jesmo, sto svako moze da svrati da pici malo lopte za nas, k'o u hotel....
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jul 3 2008, 06:08 PM) *
a ni onaj jadni Itandje nije uradio nista kriminalno, koliko je imao sanse jos je i super bio, ne vidim zasto bi morao da se menja....jedino kad bi se Reina povredio nastao bi problem.

Po meni je Itandje za ono malo vremena koje je imao bio prilično kriminalan. A i koliko sam shvatio, odlučio je čovek da želi da negde bude prvi golma, pa se u poslednje vreme pominjao Glatasaray kao njegov budući klub. Ne znam šta će biti sa tim transferom, ali je prilično sigurno da će otići.
Carson će takođe verovatno otići, mada je činjenica da je sada mnogo manje tražen nego prošlog leta.

A treba nam neki back-up golmana, pošto će Martin sezonu provesti na pozajmici, a Mihajlov ima još godinu dana pozajmice u Twenteu ako se ne varam. Onaj Mađar se vraća u MTK, a i nisam siguran da on ima kvaliteta, a iskustva sigurno nema, za back-up golmana. Onaj novopečeni Grk je još mlad.

Po meni najbolja akcija za rezervnog golmana bi bila ona koja se pominjala pre neki dan - dovođenje Niemija za nekoliko stotina hiljada funti.

Za tog Brazilca, iskreno nikad nisam čuo, pa ne bih da komentarišem.
Joe
moras da jebes kevu godinama da bi bio drugi golman liverpoola? e to je zanimljivo....
collymore
Nekako mi se cini da smo opet dosta konfuzno usli u ovaj prelazni rok...cini mi se da su svi dosta aktivniji za razliku od nas koji smo se zakucali za Berija i nista dalje.
Joe
QUOTE (collymore @ Jul 3 2008, 08:32 PM) *
Nekako mi se cini da smo opet dosta konfuzno usli u ovaj prelazni rok...cini mi se da su svi dosta aktivniji za razliku od nas koji smo se zakucali za Berija i nista dalje.

meni se cini da bi valjalo malo manje da igramo football manager, jer u stvarnom zivotu liverpool nije "world-class" destinacija... prosle god prelazni rok je prosao poprilicno dobro i ako rafa bude imao iste resurse ove godine mislim da ce na kraju biti sve ok... i takodje mislim da je situacija kod nas mnogo manje konfuzna nego sto je to u arsenalu ili mancesteru pa i u celziju koji se bore da zadrze najbolje igrace, mi mozda nemamo para koliko celzi i mancester al bar niko vazan nece otici...
stara lfc
Kewel u Galati!?
Jamaica
Po cemu Liverpool nije "World-Class" destinacija?

Igraci su svesni da sa nama imaju vise sanse da osvoje CL nego sa CSKA-om ili Arsenalom jedino sto nemamo para, bar ne dovoljno i sto ne postoje ultimativni igraci koji cekaju da menadzer bas kluba koji volimo dodje po njih i koji ce rasturati posle, a plus nikome ne smeta da odu iz svojih klubova....to je osnovna razlika stvarnosti sa FM-om... biggrin.gif

I prelazni rok je poceo pre tri dana a mi smo vec doveli Degena, sad ce i Dossena, i onaj klinac Saric....i nije tako lose sobzirom da imaju jos dva meseca, jel da?
Koga se scum doveo?

I ode Harry tamo....onakvog staklenog pojesce ga Turci biggrin.gif
Mishkin
Nije on otisao tamo da se bije, nego da uzme pare na staru slavu wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.