Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jose Manuel "Pepe" Reina #25
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Tonča
IPB Image

Position: Goalkeeper
Date of Birth: 31/08/1982
Height: 6'2
Weight: 14 st 6
1st team games: 53
1st team goals: 0
International caps: 2
International goals: 0
Former clubs: Barcelona, Villarreal
Birth Place: Madrid

Pepe wants to extend his stay
Pepe Reina is loving life at Liverpool and wants to extend his current contract next season.
Scouser
Dovoljno cju recji o njemu time sto se spremam da kupim njegov dres.
Tonča
Reina: I Should Have Scored Winner

Krivo mu je sto nije dao gol. laugh.gif
Pored toga, objasnjava da je usao u igru zbog povreda koje su zadesile Aurelia i Garciu.
Catwoman
REINA'S RECOVERED FROM DERBY DESPAIR
IPB Image
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060914-0923.htm
Mishkin
ma dobar je on. mislim da ima problem sa izletanjem!
Catwoman
6million Reina set for Liverpool exit?
http://www.fansfc.com/frontpage/frontpagen...p?newsid=159508
zen
Mnogo je to malo para, a Rafa ako je glup prihvatice.
undertaker
Tacno tako. Mi imamo mnogo golmana, mislim da je Pepe jedan od boljih evropskih golmana, ali ni Kirkland i Carson nisu loshi. Trebalo bi prodati nekog, ma neka to bude i Pepe, ali za grdne pare, a ne ovu sicu shto Valensija sprema. Ne znam koliko smo ga platili, ali bez nekih 15-ak milki ne traba ni da razgovaramo o transferu.
Tonča
QUOTE(undertaker @ Nov 19 2006, 03:00 PM) [snapback]6145[/snapback]

Tacno tako. Mi imamo mnogo golmana, mislim da je Pepe jedan od boljih evropskih golmana, ali ni Kirkland i Carson nisu loshi. Trebalo bi prodati nekog, ma neka to bude i Pepe, ali za grdne pare, a ne ovu sicu shto Valensija sprema. Ne znam koliko smo ga platili, ali bez nekih 15-ak milki ne traba ni da razgovaramo o transferu.

Samo jedna dopuna: Pre desetak dana je realizovan transfer sa Wiganom, tako da Kirky vise nije nas igrac.
A sto se tice prodaje Pepea, ne bih imao nista protiv ukoliko bismo uzeli dobru kintu (bez obzira sto ga jako gotivim), posto mislim da ce Carson biti sve bolji.
undertaker
Nisam znao...
Malo mi je zao, gotivim extra i Kirklanda i Carsona, mada je Pepe bolji od obojice (osim kad kiksira, podseca me na Tolda ili Lehmana). Ali definitivno imamo previshe dobrih golmana, a premalo para. A i za Kirklanda je bolje da potpishe za neki klub, nego da ga mi shetkamo po loanovima.
Scouser
može, ako nam proslede hoakina ili malog silvu smile.gif njima kanjizares sprema penziju i normalno je da su počeli da jurcaje za golmanom. A mislim i da ga Rafa mnogo gotivi.
Catwoman
Pepe Reina claims Liverpool fear no one in the Champions League and is backing the Reds to make it all the way to the final in Athens
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061120-1513.htm
Catwoman
Liverpool look to keep Reina
http://www.talklfc.com/home/index.php?opti...&id=82&Itemid=2
Catwoman
ANOTHER REDS RECORD FOR REINA
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061130-0955.htm
Catwoman
Reina wants new Liverpool contract
http://www.fansfc.com/frontpage/frontpagen...p?newsid=161258
Catwoman
Reina ready for Camp Nou return
Reina began his career at Barcelona before moving to Villarreal initially on loan in 2002 before eventually making the switch permanent.
Now at Anfield, Reina will go back to his former home when The Reds take on Barca in the UEFA Champions League.
Reflecting on his short Barcelona career, the Spaniard has no regrets over his time spent with the Catalan giants.
"Going back to Camp Nou will be very special for me," Reina said.
"It makes me happy, not just because it's Barca but because it's a fantastic venue with great people and great fans.
"I don't feel I have anything to prove going back there. I want to win, but not because I want to get revenge or anything like that.
"If I'd spent 10 years there it would have been brilliant, but that didn't happen. I have no regrets.
"I spent two years there and took a lot of positives from that spell. I learnt a lot and will be grateful to the club for the rest of my life."
Tonča
Reina wants Reds stay

I have two years left but I want to look beyond that. My wife and I have just had our first child and she's a Scouser.

Ovo mi se posebno dopalo. biggrin.gif Vrhunski! biggrin.gif
crni
Smatram sebe najvećim ljubiteljem Pepea na svetu (naravno posle doktora Rafe). Od Reja Klemensa mi nismo imali normalnog, a kamoli ovako dobrog golmana. Grobelar je bio pajac, a ove posle sam toliko prezirao da mi je muka kad se prisetim tih debila (naročito Dejmsa i Dudeka).
Samo ti Pepe ostani, nek crknu dumani cool.gif !
Mishkin
Mislim da ima problem sa izletanjem, tajming i te fore!
crni
QUOTE(Mishkin @ Mar 12 2007, 10:24 PM) [snapback]9633[/snapback]

Mislim da ima problem sa izletanjem, tajming i te fore!

Lepo kae "...i te fore".
Ne znam ta misli pod "izletanje"? Ako pod tim podrazumeva da ima problem sa centarutevima donekle mogu da se sloim. Ali to nije tako strano da bi to predstavljalo problem za odbranu, ne sećam se kada je to uticalo na eventualni poraz.
Ne bih se sloio da ima lo tajming za izlazak sa gola. Dobro čita igru protivnika i dobro igra nogom. Na liniji je majstor, veoma retko grei i, za razliku od Dejmsa, uvek sam siguran da će odbraniti sve to moe da se brani!
Contractor
L: Reina "platio" zbog prolaska u finale
Sreda, 2. maj 2007. 18:39

Kuća golmana Liverpula Pepea Reine opljačkana je dok je fudbaler igrao revan utakmicu sa Čelsijem u polufinalu Lige ampiona.

Liverpul je trijumfovao na tom duelu i izborio plasman u finale posle boljeg izvodjenja jedanesteraca, a jedan od najzasluniji za uspeh bio je upravo čuvar mree Reina.

Policija je saoptila da se Reina vratio kući 45 minuta posle ponoći i tada video da mu je ukraden nakit, sivi pore kajen sa panskim registarskim tablicama, lična dokumenta i tehnička oprema.

Reinin pore je pronadjen rano ujutru, spaljen u predgradju Liverpula, a igrač nije eleo da daje bilo kakve izjave posle tog dogadjaja.

(Beta)

Catwoman
Golman Liverpula, Hoze Reina, spreman je da ostane na "Enfildu" i sledece sezone, pod uslovom da mu klub ponudi dvogodisnji ugovor, vredan osam miliona funti, prenose engleski mediji.

Liverpul se nedavno plasirao u finale Lige sampiona pobedom nad Celsijem posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca (4:1), a Reina je bio proglasen igracem utakmice. On je odbranio dva penala Celsiju, a menadzer Rafael Benitez prozvao ga je "najboljim golmanom na svetu".

Reina je presao u Liverpul u julu 2005. godine, iz Viljareala.
Liverbird
sad ce posle odbranjenih penala svi menadzeri da pricaju kako je najbolji golman a do polufinala niko ga nije ni primecivao, uf sto mrzim italijane.
jocke
Osim sto je Pepe odlican golman, verovatno ne najbolji na svetu, ali jedan od boljih, fantasticno igra i nogama, odnosno ispucava loptu... Gotovo svaki put pronadje svog igraca na protivnickoj polovini, a ne sutne je onako bezveze pa gde ode...
king kenny
iako jo uvijek povremeno zna "zaplivat" na neko ubacivanje u 16erac,vrhunski je golman,a s godinama će bit sve bolji!

o branjenju penala ne treba ni govoriti(West Ham(finale FA kupa),CSKA London(polufinale CL))
Catwoman
Goalkeeper of the Year

Ajmo da pomognemo Pepu da pobedi....
Under
Iako nisam siguran da je on najbolji golman proshle sezone... Da je David James branio kod nas kao proshle sezone za pompejce, verovatno bi josh uvek bio u crvenom (golmanski zuti) dresu rolleyes.gif
Catwoman
Reina: Poraz u Marseilleu bio bi katastrofa!

Prvi vratar Liverpoola Jose Reina izjavio je kako je iznimno samouvjeren pred predstojeću utakmicu s Marseillom, naglaavajući kako je sve osim pobjede neprihvatljivo, te kako bi eventualni poraz bio katastrofalan, kako za navijače tako i za igrače kluba.
Reina je priznao kako će atmosfera na Marseilleu biti uzavrela, te da je respekt prema Francuzima velik, jer je to ekipa koja igra atraktivan i napadački nogomet, ali i da je vie nego siguran da će se Liverpool s ovog tekog gostovanja vratiti sa 3 boda i osiguranim prolaskom u daljnje natjecanje.

Na upit novinara hoće li eventualni poraz biti i kraj Benitezova angamana u Liverpoolu odgovorio je kako ne vjeruje da posao njegova sunarodnjaka ovisi o ishodu utakmice jer je on već odavno dokazao svoju kvalitetu, te kako u tom kontekstu ne treba davati veliko značenje medijskim glasinama.
Catwoman
Reina: Ako Benitez ode, idem i ja
Catwoman
Reina: Ronaldo inače uvijek puca lijevo i nisko

Liverpoolov vratar Pepe Reina tvrdi da je Cristiano Ronaldo napravio veliku pogrešku jer je u utakmici protiv Barcelone odlučio promijeniti uobičajeni način izvođenja jedanaesterca...
Jolie
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-20885667/

Bravo za Reinu!!! smile.gif
Booom
PEPE KRALJU!!! Samo kidaj...
Mario_T
Ne mogu da verujem da najbolji golman u EPL do sada nije imao svoj topic ... Medjutim, ta greska je sada ispravljena. wink.gif

Razlog otvaranja ovog topica je odlican intervju sa Pepeom i njegovim caletom (takodje bivsim golmanom). Definitivno vredno citanja.

Dads and lads: Miguel and Pepe Reina

Upravo sam shvatio, na moju veliku sramotu blush.gif , da vec postoji topic za naseg golmana. Moje izvinjenje, a pritom ujedno i zahtev da se ovaj topic spoji sa vec postojecim (ako je to moguce).
Take Two
Pepe je malo popio...

Ko zna a ne mrzi ga da prevodi šta je za svakog igrača rekao, izvol'te biggrin.gif
Tonča
Camarerooooo! biggrin.gif

Bilo je prevoda za ovo na youtubeu. biggrin.gif Naći ću valjda...
Take Two
Ma ima prevod u "more info" sa babelfish ili tako nekog auto-translatora, ne vredi ništa. Najbolje je što De la Red prevode kao "of the network" laugh.gif
Tonča
Pepe rula!
Everybody knows what it is to play for Liverpool. It's a pleasure and a tremendous honour. I am surprised they didn't consider these things. Some things in a player's career should be more important than money.

Hail.gif
Joe
car, kralj, prvak u skoku u dalj... Hail.gif
matori lfc
Kada udara,udara tesko kao malj! Hail.gif
Take Two
Pazi ti Pepita što je postao defetista, i to posle samo par loših rezultata:

"There isn't frustration, there's resignation. (...) We all want to win the league but right now it's not a realistic objective. Right now, all we can do is beat Burnley and keep winning. Then we'll have time to see if the objective is the league, a Champions League slot, or a Uefa Cup [Europa League] place."

blink.gif
Jamaica
Zasluzuje svaku funtu koju trazi Hail.gif
Mario_T
Odlican potez Rafe/kluba, Pepe svakako zasluzuje novi (i bolji) ugovor. Uz malo srece, ostace u klubu do kraja svoje karijere.
Jamaica
Reina: Why I couldn't go

lfc.gif
Mario_T
Bah, samo jos jedan u nizu tih Spanaca koji ne znaju sta je klupska ljubav. Torres je isti takav. tongue.gif biggrin.gif
Jamaica
Ma to oni pricaju......ako ne odemo u LS pakuju kofere pre kraja maja svi komplet tongue.gif
Scouser
Neće Hoze Antonio Reina tako lako da ode. Jel znate šta Pepe znači na španskom smile.gif
Jamaica
Que? smile.gif
1jeAhonen
Pepe??? mofo.... Liverpul zasluzuje najbolje golmane.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.