Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Krisztian Nemeth
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Scouser
Ja mislim da će ovaj dečko dobiti lepu priliku naredne sezone...nekako ne bih imao ništa protiv da ga ubacuju malo više...šta vi mislite?
Booom
Lik je genijalan, stvarno bih voleo da dobije mnogo vise prilika u prvom timu.....

U rezervama je odusevio sve zive, valjda ce isto uraditi u najjacem sastavu.
collymore
Nisam gledao coveka al sam cuo da se radi o velikom talentu i da je u rezervama prikazivao dosta dobre partije.Vredelo bi ga videti kako se uklapa i sa prvim timom.
Fred Kremenko
Da je hteo, pustio bi ga vec pred kraj ove sezone.. On ce negde u nekiBristol na loan, pa sledece u Charlton na loan,. koji ce ga na kraju otkupiti.....
Booom
QUOTE (Fred Kremenko @ May 28 2008, 11:15 PM) *
Da je hteo, pustio bi ga vec pred kraj ove sezone.. On ce negde u nekiBristol na loan, pa sledece u Charlton na loan,. koji ce ga na kraju otkupiti.....

Nazalost ova opcija nije nemoguca ali bi bilo idealno da Benitez ipak malo stisne muda i upari ga s Toresom makar protiv krseva iz PL (Owen je svoj debi imao protiv Wimbledona i postigao je gol). Na svoje prve dve utakmice za rezerve Krisztian je postigao po dva gola, od tad je stekao jos iskustva u Engleskoj i dace bog da Rafa pocne da ceni veliki trud mladih igraca...
Fred Kremenko
Ako hoces idealni svet, upalis manager i vozi :-) U realnom svetu, Gmazinjo ne moze da stiska ono sto nema :-)
Joe
ja sam gledao 3-4 cele utakmice rezerva ove sezone i nemeth je u svakoj ubedljivo bio najbolji igrac na terenu... sledece sezone ima 7izmena u PL i ocekujem da neki mladi igraci dobiju mesto na klupi za pojedine utakmice i po koji minut na terenu... to bi im puno znacilo
Fred Kremenko
QUOTE (joe @ May 29 2008, 05:16 AM) *
ja sam gledao 3-4 cele utakmice rezerva ove sezone i nemeth je u svakoj ubedljivo bio najbolji igrac na terenu... sledece sezone ima 7izmena u PL i ocekujem da neki mladi igraci dobiju mesto na klupi za pojedine utakmice i po koji minut na terenu... to bi im puno znacilo

To sa 7 izmena je po meni jedna velika zabluda... Sta ce da nauci ako bude na klupi? I ako udje u 92. minutu kad vodimo 3-0..... To nije prava vera u mladog igraca, to je samo kozmetika.... Ako ce da se gura mlad igrac, mora da se pusti da igra pravu utakmicu, od prvog minuta.. Mi ako ne mozemo kuci da dobijemo Fulham, Hull i slicne a da ubacimo bar jednog ili 2 klinca u startnu postavu, onda ne treba ni u 4 da budemo, a ne da jurimo titulu....
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ May 29 2008, 04:46 AM) *
To sa 7 izmena je po meni jedna velika zabluda... Sta ce da nauci ako bude na klupi? I ako udje u 92. minutu kad vodimo 3-0..... To nije prava vera u mladog igraca, to je samo kozmetika.... Ako ce da se gura mlad igrac, mora da se pusti da igra pravu utakmicu, od prvog minuta.. Mi ako ne mozemo kuci da dobijemo Fulham, Hull i slicne a da ubacimo bar jednog ili 2 klinca u startnu postavu, onda ne treba ni u 4 da budemo, a ne da jurimo titulu....

moze biti zabluda a i ne mora... sigurno moze da nauci ponesto slusajuci i gledajuci ,a ako udje na 10 tak minuta moze da ima koristi i od toga...
3-0 je gotova stvar, ali sta ako je 1-0 i udje insua to je vec nesto... titula se ne osvaja sa decom to je wenger dokazao, da treba da se forsiraju mladi treba, koji je najbolji nacin ja sad ne znam ali evidentno je da manji klubovi imaju vise "prostora" za "eksperimentisanje" ...
Fred Kremenko
Nisam ni rekao da treba da guramo 10 igraca kao Wenger(mada on decu gura u League Cup, a ovo ostalo je lazno predstavljeno) Fabregas i Clichy su mu je u prvoj postavi, Bendtner mu ulazi sa klupe i to je to...On titulu gubi jer mu ostali igraci nisu dovoljno dobri,(Senderos sad ima 20-ak, jednako uzasan bice i sa 25, Eboue nikad nece da nauci da igra krilo, Van Persie je bio celu godinu povredjen i kad je bio zdrav nista nije uradio, kao i Rosicky, Eduardo..... i sto od njih nije napravio pobednike.. Da se lopte igra za kikiriki Arsenal bi bio najbolji na svetu svaki put..
Booom
Mene jos uvek iznenadjuje i odusevljava Rafin potez da ubaci Plessisa u prvu postavu na tekmi sa Arsenalom. Niko, ali niko to sigurno nije ocekivao... Odluka da ubaci mladog igraca na tako relativno vaznu utakmicu mi daje nadu da ce Nemeth, Insua, Plessis i ostali videti malo vise terena ubuduce. Ako ne stvarno bi bilo steta da propadnu takvi talenti...
Fred Kremenko
Vaznu utakmicu? Nizasta nam nije trebalo, a igrali smo revans za 3 dana>> Pogledaj postavu sa te utakmice, pa ces videti koliko je bila vazna....
Booom
Rekoh relativno vaznu... Znam da rezultat nije bio previse bitan ali mislim da je bilo bitno za moral posto se revans u CL igrao za par dana, a Plessis je obavio sve sto se od njega ocekivalo...
Sotir Vračarević
QUOTE (joe @ May 29 2008, 06:02 AM) *
moze biti zabluda a i ne mora... sigurno moze da nauci ponesto slusajuci i gledajuci ,a ako udje na 10 tak minuta moze da ima koristi i od toga...
3-0 je gotova stvar, ali sta ako je 1-0 i udje insua to je vec nesto... titula se ne osvaja sa decom to je wenger dokazao, da treba da se forsiraju mladi treba, koji je najbolji nacin ja sad ne znam ali evidentno je da manji klubovi imaju vise "prostora" za "eksperimentisanje" ...

ako cemo tako,onda su svi stariji od njega u "pojedinim" segmentima bolji od njega jer gledaju i slusaju duze od njega...npr,kontam da bi fred mogao da bude kapiten i to u repki wink.gif

jbg,ja znam dok sam ja trenirao nista gore nije bilo nego da sedim na klupi i da znam da me kreten od trenera(kakav je bio moj,a kakav je i rafa)nece ubaciti...ubije coveka...
Joe
a gde si ti trenirao u vozdovcu 2?? wink.gif biggrin.gif

oces da kazes ako npr nemeth udje u igru na 10-15minuta ne moze nista da nauci ili da vidi igrajuci sa gerrardom ili torresom??? i mene bi sigurno ubilo da sedim na klupi i gledam torresa kako sabijia, verovatno bih srcku dobio... wink.gif
Jamaica
Ako ti je trener bio ko Rafa sto sad nije u Premijer ligi i vodi najtrofejniji engleski tim tongue.gif

A Nemetha porede sa King Kennyem - ABLETT SEEING SHADES OF KENNY

Samo da ne bude malo preuranjeno....pa da zavrsi kao Walcott u vili od 1239080 soba i da ga boli kurac za fudbal....
bojan_vin
Nece zavrsiti kao Walcott jer nije ni poceo kao on... Nisu ga dizali u nebesa kao ovog. A sem toga, Englezi su ga naduvavali...
Ima da igra...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.