Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Finale lige sampiona
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Jamaica
Heh

Nisam video ovaj topic na forumu, pa hajde ja da ga otvorim biggrin.gif

Naravno da nam je svima zao sto Liverpool nije bio u finalu, ali sigurno su skoro svi gledali utakmicu, pa koja su vasa misljenja?

Meni je iskreno na neki nacin drago sto je Mancester pobedio....ali ne zato sto je pobedio nego zato sto je CSKA izgubio, i to pogotovo kako je izgubio. Tokom utakmice mi je bilo draze da oni osvoje, ali nekako me je ispunilo to sto je Terry plakao posle smile.gif
Kad vec nije plakao protiv nas kako je trebao u polu finalu, moze i sada. Neverujem da ce Ferguson ikada ispuniti svoj kompleks da nas stigne u Ligi Sampiona sto je sebi postavio kao cilj jos 1986. godine kad je dosao, tako da su te njihove tri titule nevazne, ali drago mi je sto Celsi nije ostvario Abramovicevu jedinu zelju - da postanu veliki i legendaran klub, a za to treba da se osvoji Liga Sampiona. Ovako je Nottingham Forest jos uvek veci od njih....i Aston Villa....i Zvezda smile.gif I svidja mi se to sto on izgleda polako gubi strpljenje...mislim da ce ovo biti poslednje leto u kom ce se razmetati milijardama, jer ako ne osvoje nista sledece godine mislim da ce bataliti sve a onda nam je CSKA u velikim problemima....a ako dovedu Mancinija da bude trener ispace iz lige smile.gif Po meni je on ocajan menadzer....mislim, sa onakvom ekipom kakvu ima ne moze u LS nista godinama, a skudeto osvaja jedva u Seriji A koja se raspada i gde nema konkurenciju....strasno biggrin.gif

U svakom slucaju, najbolji tim nije pobedio u Moskvi(mi biggrin.gif ), a ovako nek svako leci svoj kompleks...nece daleko stici.... batman.gif
Sotir Vračarević
otvaranjem ovog topica dobio sam jednu ideju da se otvori objedinjeni topic pljuvanja po tudjim klubovima(ne racunam ovde Midlzboro topic,to je vec stara musterija za pljuvacinu tongue.gif ) smile.gif smile.gif sta kazete?

sto se tice finala,drago mi je sto je CSKA izgubio,a i dobrano drago zbog Lepog Maria da je man utd dobio..
Tonča
QUOTE (LFC_Vracar @ May 24 2008, 12:08 AM) *
sto se tice finala,drago mi je sto je CSKA izgubio,a i dobrano drago zbog Lepog Maria da je man utd dobio..

Samo da napomenem da se Lepi Mario od sada odaziva na Steva Zmaj. biggrin.gif
Mishkin
Sveukupno me nije interesovalo ko ce da pobedi! Ali mi je bilo zao Terija! Mogao je neko drugi da omasi, npr onaj raspadnuti smrad Esli Kol!
Ali koliko onaj pederas Ronaldo ima srece ove godine to je bruka. Ali sreca prati hrabre biggrin.gif
Ajd ziveli pa da brzo zaboravimo ovo finale bez nas!
vladx
Lako je vama da zaboravite ovo finale kada niste okruzeni scum-om, moja 4 najbolja ortaka jesu! Upravo mi je jedan od njih poslao poruku da uzivam jer imam Evroviziju trenutno na Sportklub-u!
Nikola
Nadao sam se pobedi Chelsea-a jer imaju vise Engleza. Uzasno mi je zao najboljeg defanzivca danasnjice sto je promasio penal (pri to me izvrnuvsi svoj zglob najstrasnije). Grant je napravio 2 greske i od toga ga je jedna kostala trofeja. Kada je stoper, pa jos Englez sutirao odlucujuci penal i dao ga? Pored zivog Kalou-a on stavlja kapitena. Pa jebote, ovom je posao da sutira i daje golove. Imali su stativu, imali su precku, imali su suteve na gol, trebali su da pobede.
Aleksandar88
Manje mrzim Celzi tako da mi je gore sto je ceta dvojnika Dr. Vojislava Seselja(poznatijeg kao Alex Ferguson) osvojila trofej nego grupa ruskih placenika koji ce za sezonu dve kada ih Abramovic napusti pravac u Championship!
hen-ja
Uvijek sam nekako protiv Otpad junajteda, gdje god i skim god da igrali. Ne znaci da sam odmah i za protivnicki tim! Oduvijek sam volio kad njihovi Nevilli i slicni govnari popushe! Samo zato sam zelio da Celzi dobije. Bili su bolji i zasluzili bi da pobjede, ali scum je scum, moralo se desiti!
Mishkin
Jesu imali stativu i precku, ali je i Scum imao Teveza 2 puta, Gigsa i glupog Kerika koji su ih mogli skupo kostati!
Mrs.Gerrard
Smorrrrrrrrrrr. Moskva je prelepa. Ronaldo je gnusni scum. Zbog vidica mi bilo drago...Kad me pitaju kako je bilo u Moskvi ja kazem Kupila sam cipele. utakmica... koja utakmica?
Jamaica
A Ronaldo je posebna prica....a CSKA je zasluzio da ovako izgubi, koliko su samo takvih pobeda imali pod Murinjom...jedino mi je zao Granta...on ce na kraju jedini da ispusi od svih a covek bio bolji od svog VELIKOG prethodnika...

A Vidica ne mogu da podnesem od utakmice protiv Belgije...raspala nelojalna picka koja igra samo za pare...ja bi bolje igrao nego on onda...
Jolie
Ako moram da biram onda bolje ManU,jer sve bih u sugavom Celziju ubila....I ne mogu da opisem kako mi je drago sto je Terry promasio penal i sto je Drogba ispusio...Sve u svemu,utakmica je bila bezveze...
Nikola
Meni je zao sto Chelsea nije uzeo jer su bili bolji. Plus ono navlacenje sudija na stranu Uniteda od kornera do nesviranog penala (pri cemu je i pomocni sudija digao zastavicu).
Bas mi je zao legende Terry-a.
Grant je izgubio trofej ocajnim odabirom izvodjaca (A. Cole je slucajno dao, a klasicni stoper sutira odlucujuci penal pored zivog Kalou-a kome je posao da sutira i daje golove?!?)

A tako bi bilo lepo da je United ispao jer je Ronaldo promasio cool.gif
Mishkin
Nije moglo da se desi da Ronaldo bude tragicar jer je jednostavno ovo njegova sezona. Taj decko je usran. Sve redom mu je islo od ruke ovaj noge i butine. Nadavao se taj golova kao Rajan 'nomad biggrin.gif
Al sad cekamo kontramaler sledece sezone biggrin.gif
zen
Posto najbolji klub vec nije mogao da osvoji LS wink.gif , osvojio je "bolji", mada nisu bili bolji. Ja sam navijao za Celsi, jer Mancester bas ne volim, a i mnogo su nam blizu i sto se tice titula PL, a sada i LS, zao mi je Terija, jer je i protiv nas i u finalu ostavio srce na terenu, i u nekim trenucima u finalu me je podsetio na Karagera, a i nacin na koji je promasio penal, ajde da je normalno promasio, ali ono je bas baksuzno i tuzno.
bojan_vin
kako sam samo uzivao dok je onaj dzipsi sa ulizanom glavudzom, nosio je sedmicu, ne znam kako se zove... promasio. samo zbog njega mi je zao sto nisu izgubili. Crkotina jedna, puva se, te ima da stanem, Ceh ce prosto da mi se baci pod noge, na kolena, da moli da ga ne unesem sa loptom u gol. Dabogda otisao u Real! I pored svega, zao mi je Terija, on ako nista drugo, gine za svoj klub, a to treba postovati.
Steva Zmaj
Milan Boshkovic je idiot. Tek sam gledajuci snimak izvalio kako je viknuo NEEEEEEEEEEEEE kad je Teri promashio. Nisam mogao da verujem. Tj. jesam ali opet...

I hvala Milanchetu na podrshci za vreme tekme smile.gif
Sotir Vračarević
hvala druze wink.gif

naravno,da se doda Boshkovicu na idiotluke:

Scouser free zone...retard se ispali i izvali:"Evo koliko je veliko rivalstvo izmedju manchesterovih i chelzijevih navijacha"!!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.