Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Philipp Degen
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Joe
e pa nek mu je sa srecom, dobrodos'o u najbolji klub na svetu... smile.gif
Booom
WELCOME TO ANFIELD, THE HOME OF FOOTBALL....
vladx
Prvo sto treba da uradim je da se pripremim na prozivke pripadnika scuma i Wenger-ovih zaljubljenika, a drugo je da se nadam da i od Degen-a moze nesto pametno da proizidje!
Iskreno, nisam merodavan da pricam o njegovim kvalitetima, ali blizi se Euro, pa eto prilike za scouting, sa zeljama da Svice ispadne jos u takmicenju po grupama pa da decko dodje svez i odmoran na pripreme, a onda sve najbolje u crvenom dresu!
Mario_T
Pa, nek' mu je sa srecom! Istini za volju, ne ocekujem nesto posebno od njega, tako da me nece nesto posebno ni razocarati ako ne uspe u Liverpoolu. Po meni se radi o "squad playeru" u najboljem slucaju (iskreno sam se nadao dolasku Rafinhe), ali nadam se da gresim i da smo dobili jednog fantasticnog igraca.
Mishkin
Definitivno odbrana sa najjacim imenima biggrin.gif
Srecno Filipu biggrin.gif
Aleksandar88
S obzirom da je dosao za dz nece me razocarati ako nista ne pokaze.Zelim mu puno srece u crvenom dresu!
Jamaica
Dobro dosao u najveci klub na svetu smile.gif

Nisam nesto odusevljen, ali je za dz, pa ne moze da razocara, ako bas bude ocajan prodacemo ga za neku sicu u januaru i opet smo na dobitku biggrin.gif

Nekako mi zvuci da je otprilike u rangu Arbeloe,Vesa Browna ili onog sugavog Bridga iz CSKA...a ako bude dobar na prvenstvu mozda zadrzi 'momentum' pa se dobro pokaze i kod nas biggrin.gif

A jel ovo znaci da je Rafinha propao posao?

I nije valjda Degen onaj igrac ciji je transfer jos pre mesec dana dogovoren ali ga Rafa nije objavio, onaj sto zna engleski a nije Englez.... wacko.gif
Dzontra
Ja mu želim da što pre ode! Čim ne vredi ništa, odnosno došao je za dž, znači da je i takav fudbaler. A i prezime mu govori kakav je igrač rolleyes.gif , još će i da nas zajebavaju da smo degeni... Imamo iskustva sa tim za dž igračima koji nisu pokazali ništa. Neka se nosi i on i onaj koji ga je doveo u ...
Mishkin
Hvala na dobrodoslici biggrin.gif
gasha84
Pa dobro, ja na ovo gledam kao na dovodjenje igraca koji ce biti zamena nasem prvom desnom beku koga tek treba da dovedemo wink.gif Decko je bio rezerva Rukavini u ekipi koja je primila 60 i kusur golova u Bundesligi tako da mora biti da je to u pitanju, zar ne? unsure.gif
Scouser
QUOTE (gasha84 @ May 20 2008, 01:51 PM) *
Pa dobro, ja na ovo gledam kao na dovodjenje igraca koji ce biti zamena nasem prvom desnom beku koga tek treba da dovedemo wink.gif Decko je bio rezerva Rukavini u ekipi koja je primila 60 i kusur golova u Bundesligi tako da mora biti da je to u pitanju, zar ne? unsure.gif

Taj fazon, oni su se odrekli igrača još na početku ove sezone. Fizički je ok, ali tehnički, nisam baš siguran...videćemo, naučiće on sigurno dosta pored Fiće...
Tonča
Ja nešto čitah da su ga oni otpisali kada je odbio da produži ugovor sa njima, pa da ga zbog toga nisu puštali. Ko bi ga znao šta je u potpunosti tačno.

Kad je već došo, nek je dobrodošo.
hen-ja
Bekovima smo slabi, ovaj mora biti neko pojacanje, kako god da se okrene!
bocejan
Pitanje je da li je losiji od Kronkampa? Neka mu je sa srecom, ako nista ne bude od njega, makar cemo da uzmemo paru neku od njegove prodaje.
Dobro je jos da ima 25 godina, tako da posle prvenstva odmah dodje kog Finana da vezbaju centarsute.
feanor
Zanimljivo je sto su modernom fudbalu igraci mladi kada imaju 24-25 godina. Iako bi tada trebali da budu na vrhuncu karijere. Ne ocekujem mnogo od ovog momka iako je solidan igrac, ali je ipak po meni on tip igraca za neki manji klub. Medjutim ako ce on da istisne Arbelou iz tima to bi bilo super. Mada, meni se sve vise cini kako Finnan polako gubi mesto u timu i da ce sledece sezone imati jos manje prostora(ako uopste bude u timu).
collymore
Brate kako je u Svici biggrin.gif ...,ne znam puno o coveku al nadam se da ce se brzo uklopiti u nas tim i pruzati dobre partije...DOBRODOSAO TEBRA
Jolie
Dobrodosao u L'pool...Nadam se da nece biti puno los...
bojan_vin
Eto, a mogli su da dovedu Rukavinu... laugh.gif a Marjan Markovic sad, kao, oduzima Rukavini mesto u 'reprezentaciji', po toj analogiji i Maki Atom Mrav bi mogao da veze u Liverpulu... laugh.gif
ali hajde, Degenu, ili Degene, dobrodos'o i jos brze za kintu nam o'so...
Steva Zmaj
Svaka chast za pojachanje. Nadjoste ga savrsheno. Ima on i brata, taman da zajedno pokrivaju desnu stranu...
Mrs.Gerrard
Jos samo da dovedemo i brata Degena pa smo se usrecili. Ne ocekujem nista od nekog kome je ime Degen mislim tuzno jadan decko ni kriv ni duzan. Da nije ovaj igrao zamenu Antoniu Rukavini, ako jeste... samo da ga prodamo nekome
Pantović
Pa da. Kao braca Nevil svojevremeno. Ako je utd mogao preziveti one degene mozemo i mi ovog jednog biggrin.gif
Mrs.Gerrard
Degen je simpa sad sam ga googlovala, sladak je, bar cu imati zensko drustvo za tekmu.
Jamaica
QUOTE (Mrs.Gerrard @ May 21 2008, 07:22 PM) *
Degen je simpa sad sam ga googlovala, sladak je, bar cu imati zensko drustvo za tekmu.

Haha...to ako bude u prvoj postavi smile.gif
Mrs.Gerrard
Hmmm. mozda ako dodje neki novi Derby
Jamaica
Bristol ili Hull City mi zvuce kao vise nego dobre zamene za Derby smile.gif
Jamaica
Gde je Degen bio na utakmici danas, zasto je igrao onaj Lichtsteiner ili kako vec sto igra u Lilu ?!?!? blink.gif blink.gif
Under
QUOTE (Jamaica @ Jun 7 2008, 07:17 PM) *
Gde je Degen bio na utakmici danas, zasto je igrao onaj Lichtsteiner ili kako vec sto igra u Lilu ?!?!? blink.gif blink.gif

Da li ti to neshto govori o Degenovom kvalitetu??? bag.gif
Jamaica
Eto nama Voronina u odbrani smile.gif

Mada za onog sto je igrao umesto njega na Wikipediji pise da je za njega zainteresovan Real, mada to ne mora da znaci nista, oni umeju da dovode igrace da im lade klupu u Castilli smile.gif

A Degen koliko sam video na prenosu ima broj 23 a ovaj drugi 5 sto dovoljno govori o tome koga Svajcarci smatraju boljim i ko bi trebao da bude prvotimac....ae valjda ce nas iznenaditi sve sledece sezone.... biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jun 7 2008, 08:50 PM) *
A Degen koliko sam video na prenosu ima broj 23 a ovaj drugi 5 sto dovoljno govori o tome koga Svajcarci smatraju boljim i ko bi trebao da bude prvotimac....ae valjda ce nas iznenaditi sve sledece sezone.... biggrin.gif

To nema veze. Tj. on čak i nosi "svoj" broj u repki, pošto je i u Dortmundu nosio 23.

A to što nije u prvom timu u repki, to je jadno. sad.gif
vladx
"Degen, who is fluent in French and German...", znaci doticni otpada za kategoriju "know english but he isn't English"! wink.gif
Tonča
Pa nije reko Rafa da je "fluent in english". Reko je da zna. tongue.gif
Jamaica
Ako je Degen taj skriveni igrac razocaracu se smile.gif
I ko su ona dva klinca iz Juzne Amerike?

A po slikama sa zvanicnog sajta Degen ima broj 27....bas inspirativno smile.gif

Mada moguce da Rafi brojevi ne znace koliko i meni biggrin.gif
Tonča
Degen slomio dva rebra večeras. dry.gif
Mogo je malo više da pije mlekce u toj Švajcarskoj...
Aleksandar88
Tooooooooo vraca nam se fudbalski analfabeta Alvaro Arbeloa !
Scouser Tommy
Pic***a
Contractor
Ma sta ima veze, ozbiljan igrac moze da igra i sa slomljenim rebrima.
Mario_T
Pre bih rekao da neozbiljan igrac moze da igra sa slomljenim rebrima ... wink.gif
Mario_T
Pa nije red da Kewellova uloga vecitog rekonvalescenta ostane neupraznjena ...
Mishkin
Ovaj je bar dzabe smile.gif I smesan je smile.gif
Pedja_Nbg
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...090203-1331.htm

Овај лик је дефинитивно од стакла! blink.gif

За шта он добија плату? mad.gif
Joe
QUOTE (Pedja_Nbg @ Feb 3 2009, 02:59 PM) *
За шта он добија плату? mad.gif

za photo session-e po potrebi, katalozi itd... wink.gif
Mario_T
Da, tu je vrlo aktivan. Ako se ne varam, pozirao je za nekoliko stvari na Official LFC Store. wink.gif
Tonča
Pa dobro. Pozitivno je to što možda ne bude bio regovan za LŠ (a možda su i prošle registracije), pa u tim uleti Dr Sami! biggrin.gif
bocejan
Dostojna zamena Kewela! tongue.gif
Pedja_Nbg
Зајебао је он њега за медаљу...можда буде учествовао на олимпијади за инвалиде... blink.gif
Scouser Tommy
kakav bilde
Take Two
I još je izabrao demode povredu, do prošle godine su non-stop neki od vrhunskih igrača imali problema sa metatarzalnom kosti... sad je to onako, retro tongue.gif
Take Two
Degen se vratio in style! Utakmica rezervi protiv Šljama, dao gol i... opet se povredio. Više nije ni smešno.

Nedavno sam slušao o Ledli Kingu, bivšem kapitenu Totenhema. Kako se taj čovek nije penzionisao sa takvim zdravstvenim stanjem, meni nije jasno. On uopšte ne može da trenira, nikad, jer mu kolena oteknu kao lubenice posle svakog većeg napora, i onda je vezan za krevet jedno vreme. Umesto treninga na terenu, on pliva i radi u teretani, pa ako zatreba za neku utakmicu može da se žrtvuje i odigra, ali posle sledi nova pauza... ph34r.gif

Degen, Aurelio, i ostali bolničari mora da se bolje osećaju kad čuju takve priče.
Jamaica
Meni nije jasno samo kako neko takav postane profesionalni sportista.......od malih nogu moze da se vidi da neko jednostavno nece moci da skrpi ni mesec dana, a ne da razmislja o punoj sezoni....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.