Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Gol sezone
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Jamaica
Hm....ne znam da li ovde da stavim al kad se glasa za igraca moze i za gol smile.gif

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...080512-0854.htm

Meni je najbolji prvi, protiv Aston Ville, toliko nam je ulio nadu, a kako se sve zavrsilo blue_bandana.gif

Samo ne znam sto ovde nisu Torresov gol protiv Arsenala u CL i Babelov iz polu finala

Mada ni Maschov nije bio los kad su vec stavili sve one koji su postigli prvenac biggrin.gif
Jolie
Meni je najbolji Fernandov gol protiv Marselja...To mi je jedan od najlepsih golova....Nadam se da ce biti puno takvih... smile.gif
Aleksandar88
Gerardov gol protiv Newcastlea je moj izbor za gol sezone,apsolutno fantasticno u njegovom stilu!
bocejan
A zasto nema Babelov protiv Celsija? To je odlican gol.
Mario_T
Ja sam se dvoumio izmedju dva Nandova gola, onog protiv Chelsea i onog protiv Marseillea. Ovaj protiv Francuza je fantastican individualan potez, dok je golu protiv Chelsea prethodio fantastican pas Gerrarda. U pitanju su bile nijanse, ali moj izbor je gol protiv Chelsea.
vladx
Glasao za onaj u Marseille-u. Sve je tu bilo, i lepota i znacaj u jednom golu!
Mario spomenuo Kapitenov u prvom kolu i kako se ponadao, moram da priznam da sam i ja mislio kako to predstavlja dobar znak, ali sad.gif
Dvoumio sam se oko Torres-ovog gola Newcastle-u, slicno Pele-u u polufinalu protiv Uruguay-a '70!
Joe
Nandov prvenac je najbolji wink.gif
bojan_vin
Ubedljivo mi se najvise svideo Gerrardov u prvom kolu protiv Aston Ville. Onakav slobodnjak se ne izvodi cesto, sa manje distance onako jako u raslje, a da lopta lobuje golmana. To moze samo Stevica...
Booom
Ja glasao za kapitena i gol iz prvog kola, mislim da cu mu se diviti do kraja zivota........k'o da je Bekam ili Ronaldinjo pa ih onako zavlaci iz slobodnjaka....

Znam da su ljudi vec postavljali pitanje ali......ZASTO NIJE UKLJUCEN CARLAMIN GOL PROTIV CSKA U GLASANJE????
Takodje niko ne spominje kapitenov gol protiv West Ham-a, onaj posle Nandovog het-trika.
Tonča
Meni npr nedostaje Torresov gol protiv Intera. A i Lucas je činimi se imao onaj sjajan gol u kupu.
No dobro. Na lfc.tv su nekako napravili izbor, pa ajd da glasamo.

Glasaću a Gerrarda protiv Ville. Možda i ima neki lepši, ali ovaj je bio onako baš fin - za pobedu, posle, u najmanju ruku, sumnjivog faula. biggrin.gif laugh.gif
Scouser
voronin je dao golčinu protiv Tuluza... biggrin.gif

moj glas je van liste za Rajana, buljom protiv turaka biggrin.gif majstorija biggrin.gif čovek i dupetom daje golove šta reći biggrin.gif

a za gol koji je na listi...ah videh da je voroninov na listi biggrin.gif
Pantović
I nedostaje Torresov protiv 'Boroa kod njih, kad je malo proklizao i ona sa 30 i kusur.... Ko je bre uposte pravio ovu listu biggrin.gif
Dzontra
Ko će ih se sada svih setiti... Onako na prvu loptu bih glasao za Toresov protiv Arsenala u LŠ
Jamaica
QUOTE (pantovic @ May 13 2008, 12:54 AM) *
I nedostaje Torresov protiv 'Boroa kod njih, kad je malo proklizao i ona sa 30 i kusur.... Ko je bre uposte pravio ovu listu biggrin.gif

Liverpoofc.tv - zvanicni sajt biggrin.gif
Koliko ja vidim to su sve uglavnom prvi golovi i par golcina od Torresa i Gerrarda i to je to...bilo bi bzvz i da su na listu stavili 25 golova, ko bi se odlucio onda....i izgleda da su to golovi koji su pobedili svakog meseca, pa onda moze da se razume zasto neki fali, ako je tog meseca bilo lepsih golova...
Sotir Vračarević
QUOTE (Scouser @ May 13 2008, 12:00 AM) *
voronin je dao golčinu protiv Tuluza... biggrin.gif

moj glas je van liste za Rajana, buljom protiv turaka biggrin.gif majstorija biggrin.gif čovek i dupetom daje golove šta reći biggrin.gif

a za gol koji je na listi...ah videh da je voroninov na listi biggrin.gif

znaci i ti za brata Andriju wink.gif

jbg,fali Hyypia protiv Arsenala(ili bilo koji, koji je zabo ove sezone vuglom wink.gif )
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.