Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rezerve osvojile prvenstvo
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Vidim da se se ustručavate da otvorite temu, pa moram ja. smile.gif

Reserves crowned national champions

I ukratko na srpskom. wink.gif

Pa red je da čestitamo momcima. biggrin.gif

PS: Uskoro će i golovi u skladištu. wink.gif
Booom
Ja im vec cestitao onako nezvanicno, al sad nije na odmet da se cestita jos jednom.
Bravo momci!!!

Jeste da su rezerve, jeste da je relativno nebitno takmicenje, ali me raduje sto je rezervni tim jaaaaaaako mlad i za ocekivati je da neko uleti i u prvi tim u blizem periodu....
Mishkin
Ma jok, nije jos to dobro za Rafu biggrin.gif
Bravo, bravo, bravo! Jos sad kad Rise i Xabi budu pojacali rezerve ima da kidamo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mario_T
Svaka cast momcima! Jos jedan trofej za nase klince. Nije taj trofej nesto preterano vazan, ali je dobro sto se kao mladi igraci vec navikavaju na osvajanje trofeja.
Sledece godine ocekujem da ce Insua, Nemeth, a mozda i Plessis, cesce dobijati sansu. A bilo bi lepo i kad bi neki od igraca bili pozajmljeni nekom od novajlija u EPL (WBA, Stoke City ili tim koji ce se plasirati preko plej-ofa)
Contractor
Bravo momci!
Sto bi neko pametan rekao KO ZNA - ZNA smile.gif
Fred Kremenko
Dzaba im sve... Dobice sansu mozda Insua, i to ako Gmazinjo ne uspe da dotera neku krsinu za dinar... Mada Real B je nama izigravao levog beka, ne vidim da to nece raditi opet... Guthrie, Anderson i Hammil imaju vise iskustva u jacim ligama od lige rerzervi, pa nece ni minut dobiti, a za ovu decu necu ni da mislim.....
bocejan
Svaka cast! Koliko sam video i Lukas je igrao.
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ May 8 2008, 10:14 AM) *
Dzaba im sve... Dobice sansu mozda Insua, i to ako Gmazinjo ne uspe da dotera neku krsinu za dinar... Mada Real B je nama izigravao levog beka, ne vidim da to nece raditi opet... Guthrie, Anderson i Hammil imaju vise iskustva u jacim ligama od lige rerzervi, pa nece ni minut dobiti, a za ovu decu necu ni da mislim.....

Ah, Fred, uvek bio i ostao veciti optimista … Licno sam uveren da ce Insua da dobije mnogo vise prilika da zaigra sledece sledece sezone.
Sto se tice ostalih igraca koje si naveo … Anderson je imao veoma dobru sezonu za Swansea, ali bih ja voleo da bude testiran na nekom vecem nivou od League I, pre nego sto eventualno dobije sansu u prvom timu. Isto vredi i za Hammila, koji nije uspeo da izbori standardno mestu u prvoj postavi Southamptona (kako onda ocekivati da to uradi kod nas?). Sto se tice Guthria, mislim da je on zaista dobar igrac, ali realno nema mesta u nasem timu pored Gerrarda, Xabija i Mascherana, a uskoro i Lucasa.

Naravno, nema nikakve garancije da ce neko od nasih talentovanih klinaca dobiti sansu u prvom timu, ali ja u svakom slucaju aplaudiram politici kluba povodom dovodjenje sto veceg broja talentovanih omladinaca. Pa nije valjda da bi trebalo da ukinemo Akademiju? Verujem isto tako da ce rezultati naseg prvom tima u buducnosti, omoguciti davanje sanse sto vecem broju omladinaca (ako prvom timu ide dobro, veca je verovatnoca da i klincu dobiju sansu u prvom timu).
Catwoman
Svaka cast!!!
Fred Kremenko
QUOTE (Mario_T @ May 8 2008, 11:58 AM) *
Ah, Fred, uvek bio i ostao veciti optimista … Licno sam uveren da ce Insua da dobije mnogo vise prilika da zaigra sledece sledece sezone.
Sto se tice ostalih igraca koje si naveo … Anderson je imao veoma dobru sezonu za Swansea, ali bih ja voleo da bude testiran na nekom vecem nivou od League I, pre nego sto eventualno dobije sansu u prvom timu. Isto vredi i za Hammila, koji nije uspeo da izbori standardno mestu u prvoj postavi Southamptona (kako onda ocekivati da to uradi kod nas?). Sto se tice Guthria, mislim da je on zaista dobar igrac, ali realno nema mesta u nasem timu pored Gerrarda, Xabija i Mascherana, a uskoro i Lucasa.

Naravno, nema nikakve garancije da ce neko od nasih talentovanih klinaca dobiti sansu u prvom timu, ali ja u svakom slucaju aplaudiram politici kluba povodom dovodjenje sto veceg broja talentovanih omladinaca. Pa nije valjda da bi trebalo da ukinemo Akademiju? Verujem isto tako da ce rezultati naseg prvom tima u buducnosti, omoguciti davanje sanse sto vecem broju omladinaca (ako prvom timu ide dobro, veca je verovatnoca da i klincu dobiju sansu u prvom timu).

Hammil je igrao dok je tu bio Burley i bili su u prvih 10 u ligi.. Kad je Burley otisao, on je ispao iz tima, a Southampton na 21. poziciju..... Sta je to cupava fleka pokazala vise kod nas, nego sto je Guthrie to radio u Bolton-u.. Sem toga, ako tako gledas, nikad niko nece ni dobiti sansu.. Umesto koga bi igrao Nemth recimo? Torres-a, Kuyt-a, ili Crouch-a?? Ne verujem da je trenutno specijalno bolji od bilo kog od njih, a opet verujem da bi trebao da igra sledece godine......
Ne treba da ukinemo akademiju, cak stavise meni je super sto imamo dobre mlade igrace... Problem je sto Gmazinjo nije nimalo spreman da rizikuje sa detetom iz akademije, da su tako radili svi pre njega.. nikad ne bi imali ni Fowler-a ni Gerrard-a ni Macc-a ni Carra-u.. Ako im se ne da sansa sada, posle je kasno.. Odose da tavore u Norwich City ili neko slicno cudo, a posle je dug put da se vrate ....
Liverbird
RESPECT! wink.gif
Mario_T
Eto, pomenuo si Gerrada, Carraghera, McManamana, Fowlera; pretpostavljam da tu mozemo dodati i Owena, Redknappa i Murphyja. Redknapp (Bournemouth) i Murphy (Crewe) su cak dovedeni sa strane, ali necemo previse gledati u sitnice. To su dakle 7 "domacih" igraca koji su uspeli da izbore standardno mesto u prvoj postavi Liverpoola, u poslednjih 15-16 godina.
Igrace poput Matea, Thompsona, Warnocka, Mellora (ova zadnja dvojica su debitovali kod Beniteza inace) i njima slicne koje sam zaboravio, ne racunam. Sve u svemu, i nije bas neki fantastican prosek.

S time zelim da kazem da je jako tesko dobiti sansu u velikom klubu. A pogotovo kad ti ne ide kako treba i boris se za sto bolji rezultat u CL ili za 3-4. mesto u EPL, koje vodi u CL. U tim trenucima vecina trenera (izuzimajuci Wengera) preferira iskusnije igrace, a sanse za omladince su dosta limitirane. Ja verujem da ce nasa forma biti bolja sledece sezone, sto ce nam dati priliku da cesce isprobamo nase talentovane klince. Uzmimo na primer Nemetha ... Ja ocekujem da ce Crouch i Voronin da napuste Liverpool na leto. Od napadaca nam dakle ostaju Torres i Kuyt. Uz dolazak jos jednog napadaca na leto, ocekujem da ce Nemeth biti nas 4ti napadac i imati ulogu slicnu Voroninovoj. Takodje, od sledece sezone je dozvoljeno 7 igraca na klupi za rezerve; verujem da cemo zato cesto vidjati nekoga iz rezervnog tima na listi od 18 igraca.

I na kraju, da se izvinim za (jos jedan) dugacak post. smile.gif Jos jednom cestitke nasim momcima!
Jamaica
Svaka cast momcima

2004 Rafa dosao
2006 U18 kup
2007 U18 kup ponovo
2008 Sampionat rezevi
.
.
.
Cini mi se da Rafa polako ali sigurno razvija mlad tim ubica i da je malo ko toga svestan....prvo omladinci, cija je vecina sada u rezervama, a dosta njih kuca na vrata prvog tima....da li su spremni za veca dela? biggrin.gif
Kako stoje stvari ta generacija je za sada nepoediva....
Mishkin
Sad sam odgledao hajlajtse sa utakmice. 3-0 je bas nerealan rezultat. VIla je imala 2 okvira gola i dosta sansi na 1-0! Lep gol Nemeta nema sta, mogao bi malo da proba za jaci ulog! Ali mali Nabil je bezobrazno dobar! Po onome sto sam ja video, najbolji igrac! Brz i dobar na lopti! Za razliku od cupave fleke sme da potera napred! Svejedno lep rezultat! Neka im je sa srecom!
Tonča
Da, Nabil se u onom Highlightsu zaista najviše pokazao. Jedino što je sebičan za medalju.
A i najstariji je od svih u toj ekipi. Čak i od Lucasa...

Onaj Pacheco deluje kao neki čarlamer (na osnovu ovog, a i ranijih snimaka), mada je on tu uleteo iz U19. Trebaće njemu još par godina...

E, sad se setih!
Pretpostavljam da će biti snimka cele tekme na SportKlub ili SportKlub+, pa nek neko ko to prati redovnije od mene obavesti ovde blagovremeno o tome. wink.gif
Aleksandar88
BRAVO MOMCI !
Jolie
Svaka cast!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.