Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Marketing grupe
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3
Grujica
Mislim da bi trebali da napravimo ( za pocetak) majice. Pre dva dana neki moji ortaci su pravili neke majice (stampa) i nije ih skupo kostalo.NPR mogli bi smo da napravimo napred grb liverpula i napisemo lfc serbia, ili da smislimo neki nas grb (kao fan club atina) a nazad Bil Senklija ili obrnuto... ajde ,dajte svoje ideje ako se slazete
Scouser
to je, naravno, sve uzeto u obzir. Ali o tom, potom. Ja to podrzavam, ali ipak bi trebalo da nas se skupi malo vise. 60- jos nas je malo. Bar da nas ima 100... ovako to bi sve bilo neozbiljno (jos uvek).
undertaker
Napred grb Liverpula, a pozadi nash grb (da ga izmislimo i iscrtamo) i natpis LFC SERBIA. Mislim da je 60-ak sasvim dovoljno za akciju ovog tipa, pogotovo shto ja imam ortake koji bi to nosili zato shto gotive Liverpul, ali nisu navijaci kao ja (kao mi). Ili da ove stvari ogranicimo samo na nas? Ovo bi bilo za pocetak extra, a kad se skupi josh ljudi, onda cemo i na krupnije stvari.
Tonča
Sto se tice grba, moglo bi da se napravi par varijanti, pa onda lako izglasamo jednu od njih, i dobijemo resenje (kao sto je bilo sa domenom).
Sto se tice majici, mislim da je aktivnost na forumu jos uvek mala. Mozda da se saceka pocetak sezone, kada ce aktivnost narasti. Mi sada imamo 60-70 clanova, ali dobar deo njih nije aktivan. Mislim da ce pocetka sezone bar malo povecati tu aktivnost, a do tada dobijemo jos nekog clana...
Kao sto rece Scouser, vec je bilo reci o ovoj ideji, ali i tada smo dosli do istog zakljucka.

Sto se tice grba, ako se slazete, "crtaci" neka se daju na posao. wink.gif
Scouser
QUOTE(undertaker @ Jul 30 2006, 03:46 PM) [snapback]2615[/snapback]

Mislim da je 60-ak sasvim dovoljno za akciju ovog tipa, pogotovo shto ja imam ortake koji bi to nosili

Ti ako imas 100 ortaka koji bi nosili to onda daj da odradimo to. Bole me patka da uradim 100 majca i da razmisljam da li je to mnogo laugh.gif . Kad budemo pravili majce ima da se bre otimamo za njih, a ne ovako da ih delimo smile.gif

salu na stranu, ima ljudi vremena stvarno. Cek da se lepo ovde okupimo pa cjemo sve da odradimo.
Mihailo
A to Vi razmiljate o tome? Hihihi ... tongue.gif
Scouser
Blizi se sredina avgusta a tad su rasprodaje pa bi ljudi da ucjare neki kes, i da kupe dzabe majce liverpula
spud
E bas odlicni ste !!!
Grujica
ja sam za to da uradimo Bila negde na majici (ako, i kad ih budemo pravili)
Dzontra
Nita bez Faulera, on je jedini Bog na Enfildu wink.gif
Moe napred grb a ispod lfc serbia, a pozadi na ramenima veliko lfc serbia.
Mihailo
Moe negde i malo kao sitno ba da pie moje ime ... plizzzz tongue.gif
Liverpool Lou
QUOTE(Mihailo @ Aug 1 2006, 10:05 AM) [snapback]2670[/snapback]

Pisace na etiketi. laugh.gif
Catwoman
QUOTE(Mihailo @ Aug 1 2006, 10:05 AM) [snapback]2670[/snapback]

Ma stavicemo tvoju sliku tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
The_Kop
Spameri..Skrecete sa teme smorevi ....

Elem, svidja mi se ideja da se stavi slika Shankly-a...Super ideja...
dule2004
napred na majci grb srbije sa 4 liverbird-a umesto ocila (4 s) i natpisom www.lfcserbia.com pozadi grb liverpula sa malim izmenama u sredini umesto liverbirda BILL a da dve ptice izbijaju iz plamenova okrenute jedna ka drugoj 5 zvezdica iznad i uzmemo neki opasan citat na primer

'A lot of football success is in the mind.
You must believe you are the best and then make sure
that you are. In my time at Anfield we always said we had
the best two teams on Merseyside,
Liverpool and Liverpool reserves.'

ili

"This is a team of skill and character, with men eager and ready to do any job if it's for the benefit of the club."

meni je ovaj najjaci

ili

" Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that."

i negov potpis
Dzontra
E i ti ga sad ba pretera, pa nije to boićna jelka pa da je kitimo sa grbovima, liverbrdima, slikama i citatima. Nemoj da se vređa ali to je moje miljenje. Ja sam za neku diskretniju varijantu pa da mogu da je nosim svaki dan.
disco
Dzontra i ja sam uz tvoje razmishljanje. Ne treba da bude previshe kicenja nego neshto prostije da mogu u njoj da idem i na posao smile.gif. Ja nisam neshto kreativan ali bih vishe voleo da nema mnogo grbova i slika a i ne mora da ima www.lfcserbia.com nego samo lfc serbia. Mislim da je tako bolje. Dodushe kako se dogovorite tako ce biti....
dule2004
[attachmentid=40]
Hans
Ideja je bruka...Svaka cast.Mislim da ne bismo trebali da cekamo da se skupi jos tridesetak clanova pa da se onda dajemo na posao vec bi trebali da u sto skorije vreme pocnemo da radimo.Evo ja imam ortaka koji je zavrsio Akademiju primenjenih umetnosti na odseku za dizajn.
Dajte mi neke konkretne predloge pa da mu odnesem skicu ili neki savet kako bi to trebalo da izgleda.
Ali dajte da se svi slozimo i da napravimo neki extra kompromis pa da to stvarno ispadne kako treba.
Slobodno saljite neke predloge na moj mejl a ja cu mu sve to odneti.Garantujem,nece se niko pokajati ortak je pokupio vise nagrada i imao cak svoje izlozbe.
Castili bi ga nesto simbolicno,a zauzvrat bi dobili extra dizajn.
Liverbird
samo bacite pogled, meni se licno dvoglavi bird vise svidja od ovog serbian-lfc-grba

Inace ovo je radio moj najbolji drug pre godinu dana bez mog znanja, kad sam video i nije bilo tako lose...

ps.da ne bude zabune, kvalitet svih slicica je ogroman a za ovde sam morao da ih smanjim tako da to ne bi bio problem
Tonča
@Liverbird
A gde je slicica?

Edit: Aham, vidim editovao si na kvarno, pa sam ja sada lud i ne znam sta kucam. wink.gif
Liverbird
probaj sad

u Pirotu je cena za stampanje na majcama bila 300 din. za 10 majci. naravno majce obezbedjujes sam kako znas i umes.
Tonča
Da nisi ovo ranije koristio kao avatar?
Vidim ja poznato mi je, ali ne mogu da se setim odakle. wink.gif

Svaka cast decku na trudu.
Iskreno, meni se ne dopada Liverbird sa dve glave, a mislim da se slazes da bi "lava u prolazu" trebalo izbaciti.
Liverbird
tu si u pravu, pazi ovo moze tek da se doradjuje...znaci, ono, dogovoracemo se...pa cemo na kraju svi da se slozimo...
Moguce je da sam koristio bas tog dvoglavog liverbirda,

Inace, mislim da je glupo i suludo cekati da nas bude 100, mislim da je to ne potrebno, jer smo sada 70 ali postuju oko 30-40 odprilike,tako da...nacekacemo se
undertaker
Pazi, ovo je extra, zaista, ali imam jednu (veliku) zamerku; očito je ovo radjeno pre godinu dana, a tada smo imali drugu dravu, samim tim i drugi grb. Grb na grudima dvoglave ptice je grb bive drave i mislim da bi samo trebalo izbaciti one lavove...
Grujica
slazem se
Liverbird
konsultovao sam juce druga koji je radio tog dvoglavog livera i verovali ili ne i on se slaze da lavovi treba da se izbace. Nista, zovem ga sad da mu kazem da malo doradi tu slicku i ako oce da nam da neke ideje za majce (jer decko ima stila...), tj.da ih iZkonstruise u photoshopu ili tako nesto...

IDEJA: Da odredimo datum, recimo 1.9.2006. Da do tada svako ko zeli izbaci po 1 majcu i da se glasa. Pa koja majca ima najvise glasa....zna se...

Sta mislite
Grujica
ideja je ok napravimo poll i izglasamo a ne posle kaze ovaj a necu tu i ...
Liverbird
evo, do sad smo za 1-2h sa frendom, tvorcem serbian liverbird-a, uradili par prototipova majci...

bacite pogled, nije lose............ wink.gif

ali ne znam kako da ih attachujem...kad mi je Global Space Left: 14.85k huh.gif
Tonča
Idi na:
http://imageshack.us/
http://www.freeimagehosting.net/
ili neki takav sajt, imas ih mali milion, pa upuj tamo i postavi link. wink.gif
Tonča
Liverbirdove slicice:

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image

Prva slicica je predlog za nazad.
Ostale tri su predlozi za napred.

Moj komentar:
Vidim da niste nista ucinili povodom lava, ali kapiram da on leti tongue.gif.
Oko dvoglave "ptice" sam se vec izjasnio, a moram ti reci da mi se ne svidja crna majca, ali to je najlakse izmeniti, a na crvenoj se ove "sare" ne bi videle kako valja.
Liverbird
ma jasno da nece biti lava, nego nas mrzelo da ga sklanjamo a i nismo znali sta drugo da stavimo... a boja majce nije problem, ako bi recimo bila crvena onda bi se sve promenilo, naravno.
Tonča
Pa umesto lava preko celog stita cetiri ocila. Ili mozete bakljice. Neam pojma... Ovo prvo je bilo nekako logicno...
Mada vec rekoh sta mislim o skrnavljenju Liverbirda.
A ni to mi nije jasno! Nik ti je Liverbird, a polovis ga tek tako i spajas kako ti se oce? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Liverbird
hehe, zanimljivo...ma pazi, nisam ja ni znao da ovaj moj drug nesto smera, i tek jednom dodje on kod mene i nosi te slicice....kaze pogledaj mozda ti se nesto dopadne.......tako da nisam ja to radio niti sam imao nameru
disco
Nije loshe, a mogli bismo negde na rukavu od majce da napishemo nekim sitnijim slovima i www.lfcserbia.com. Naravno ako ste za. smile.gif
zen
Meni je ta fora za dvoglavom pticom bash nekeko odbojna i ne svidja mi se, Bash zato shto, neko je pomenuo, mnooooogo vuche na grb stare drzhave, crna majca mi se nikako ne dopada, po mom mishljenju morala bi da bude neka druga boja(tipa zhuta ili bela), nego ajmo josh nekih predloga da ne ostanemo samo na ovome, videcu i ja sa jednim ortakom koji radi preko fotoshopa shta mozhe da uradi.
Grujica
ma crna majca uopste ne valja, a moramo da napisemo www.lfcserbia.com i negde slika Bill S-a
The_Kop
Kakva crna majica...Kakva bela..zuta...Alo bre...Jesmo li Redsi ili ne???? Ne kapiram vas...Jedina boja koja dolazi u opticaj MORA da bude CRVENA i TACKA.

YNWA
Liverbird
Slazem se da majce budu crvene!!! A pise na majci sa zadnje strane skroz dole www.lfcserbia.com, pogledajte malo bolje
Liverpool Lou
Meni se cini da oko boje uopste ne treba raspravljati (osim ako necemo da imamo i majce za gostovanja tongue.gif ). Mislim da nemamo potrebe da izmisljamo neke nove simbole i grbove kada su postojeci (originalni) prelepi. Jednostavno samo na majcu da stavimo natpis da se zna sta smo i odakle smo (i naravno ime naseg idejnog vodje tongue.gif ).
Hans
QUOTE(Liverbird @ Aug 9 2006, 08:45 AM) [snapback]2760[/snapback]

samo bacite pogled, meni se licno dvoglavi bird vise svidja od ovog serbian-lfc-grba

Inace ovo je radio moj najbolji drug pre godinu dana bez mog znanja, kad sam video i nije bilo tako lose...

ps.da ne bude zabune, kvalitet svih slicica je ogroman a za ovde sam morao da ih smanjim tako da to ne bi bio problem

Ja licno mislim da je ovo najbolja stvar koju sam videeo u zivotu.Bez preterivanja.Sa grbom koji bi bio napred i dvoglavim Liverbirdom na ledjima..pun pogodak.Jos samo da nadjemo bele kvalitetnije majice sa kragnom i stampanje moze da pocne.
Ali mislim da bi pre toga trebalo vise nas da se slozi oko ovoga.Ja sam za.
Grujica
ocemo vez ili stampu ako uzimamo polo majce ( sa kragnicom kratkih rukava stampa je SRANJE!!!) a ako uzimamo obicnu majcu kratkih rukava onda je stampa ok
The_Kop
QUOTE(Hans @ Aug 12 2006, 01:40 PM) [snapback]2840[/snapback]

Ja licno mislim da je ovo najbolja stvar koju sam videeo u zivotu.Bez preterivanja.Sa grbom koji bi bio napred i dvoglavim Liverbirdom na ledjima..pun pogodak.Jos samo da nadjemo bele kvalitetnije majice sa kragnom i stampanje moze da pocne.
Ali mislim da bi pre toga trebalo vise nas da se slozi oko ovoga.Ja sam za.

Opet on navro na bele laugh.gif Aman kakve BELE...Samo CRVENO dolazi u opticaj : )
undertaker
samo crvene majice, nikako druge boje...
i vishe sam za originalnog liverbirda i natpis odakle smo...
Liverbird
jel znate kad cemo da se slozimo----NIKAD

Ajde ovi moderatori ili kako vec. Otvorite neki topic gde cemo da glasamo... pa da do 1.9. izglasamo to sta ima i da do kraja septembra nosimo te crvene majce
Liverpool Lou
QUOTE(lola @ Aug 12 2006, 04:46 PM) [snapback]2843[/snapback]

ocemo vez ili stampu ako uzimamo polo majce ( sa kragnicom kratkih rukava stampa je SRANJE!!!) a ako uzimamo obicnu majcu kratkih rukava onda je stampa ok

Potpuno se slazem. Mislim da bi za pocetak trebali da uradimo obicne majce sa stampom, pa kad vidimo da je to ok onda polo majce.
Grujica
admini otvorite poll
Mishkin
ja sam novi. ja sam liverpulov. ja sam za. majce naravno smile.gif
pozdrav
Grujica
npr. svako ko ima neku skicu nek je preda do 20.8 onda se otvara poll i glasa se 22.8. (ne sme da se prekrsi izborna cutnja ) izglasavamo majcu skupljamo pare do 1.9 i stampamo
acalfc
meni je najgotivniji prvi grb ali mi je nekako cudno kad pise na srpskom jbg
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.