Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Emiliano Insua
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Mishkin
EMILIANO INSUA
48
Position: Defender
Date of Birth: 07/01/1989
Height: 5'8
Weight: 12st 2
1st team games: 4
1st team goals: 0
International caps: 0
International goals: 0
Former clubs: Boca Juniors
Birth Place: Buenos Aires, Argentina

Liverpool signed Argentine starlet Emiliano Insua on an 18-month loan deal in January 2007.
The left-back is owned by Boca Juniors, though has never played a first-team game at La Bombonera.
Despite this, he is a regular for Argentina Under-20s and helped them win the 2007 FIFA World Cup.
Insua was handed his Reds debut against Portsmouth on April 28, 2007 and made one further appearance during his first season on Merseyside.

Otvaram ovaj topic i zelim mladjanom cergaru puno uspeha! Cackam malo statistiku premijer lige kad ono najnizi Insua i Aron Lenon po 165cm. Nemoguce, gledao sam ga i ne izgleda tako sitan. Proverim kad ono 5'8 = 172cm. Znaci nije istina!

Poz YNWA!!!
Jamaica
Ladno je moje godiste, ja mislio da je stariji godinu dve smile.gif

I nije na pozajmici vise, potpisao je za stalno u paketu sa Paletinim odlaskom biggrin.gif
Joe
nadam se da ce sledece god. mnogo vishe biti u prvom timu i da ce nositi br. 6 ;-) ocekujem da ga vidim u svim kup utakmicama i kao zamenu za nekog iskusnijeg levog beka.
Tonča
To za visinu sam i ja vido juče, i bio u fazonu blink.gif. Onda proverih na wikiju i videh da nije tačno. biggrin.gif

Želim Insui da lepo igra i da ne zabušava! biggrin.gif
Aleksandar88
Mlad je i ima veliki potencijal voleo bih da za sezonu dve bude standardan u timu!
Booom
Srecan sam sto je Rafa konacno poceo da ubacuje mlade igrace u prvi tim, jeste to jos slabo ali opametice se on....
Insui zelim svu srecu i uspesnu karijeru u Liverpulu.

@Aleksandar88
Zasto jebeni Chelsea u sig, zasto???
Aleksandar88
Mnogo volim taj film-pored ID najjaci film o huliganima!
Booom
Ja strasno gotivim i football factory i ID, ali nekako najvise volim green street hooligans...

Sorry za off-topic
collymore
Svaka cast na jucerasnjoj partiji,drago mi je sto se pojavljuju ti mladi igraci nadam se da ce sledece sezone imati daleko vecu minutazu al ipak trteba uzeti u obzir i da covek ima svega 19 god tako da nas ne cudi ukoliko ga Rafa bude koristio za neke rezervne varijante tip Carling cup i sl
Joe
INSUA: I HOPE I’VE DONE ENOUGH
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...081222-0845.htm

i ja to mislim... smile.gif decko je pokazao zavidan kvalitet, dobro se nosio juce sa ,mozda najboljim desnim bekom u ligi, sagnom, nasrijem i denilsonom...
Fred Kremenko
Ako ovo ne bude dovoljno, da on ne istera tupavog Dossena-u iz postave, jbg onda....
Take Two
Ma nema šanse, dominantni Aurelio kad se vrati niko ga neće izbaciti iz postave. Osim eventualno neke povrede, ali kad se pa to njemu desilo wink.gif

Insua je i na mene ostavio dobar utisak u ove dve utakmice što je igrao od početka, ali činjenica je da su protivnici igrali praktično bez desnih krila, tako da nije ni imao puno posla. Da je npr. Walcott igrao, videli bi stvarno šta Insua može...

Kao što sam rekao na Arse topiku, mene ipak brine Insuina građa. Deluje mi kao da nikad u životu nije dobio nijedan skok duel, i da će kod prekida biti potpuno beskoristan.

Promenite naslov topika, dečko ne nosi više #48. I to je neki napredak smile.gif
Mario_T
Sinoc sam gledao pregled na MotM, a uhvatio sam i kraci snimak tekme na jednom od sportskih kanala. Na osnovu onog sto sam video, moze se slobodno reci da je Inusa odigrao vrlo dobro. Iako doduse, kao sto je Take Two vec naveo, nije imao klasicnog wingera protiv sebe.
Posebno mi se svidja cinjenica da se redovno ubacivao preko svoje strane (za razliku od tekme protiv Roversa), a imao je i onaj odlican centarsut pred kraj tekme.
Jamaica
Ako ne moze kao bek zbog gradje, onda moze da se unapredi u wingera...... biggrin.gif

Meni se posebno svidja kako ume da vrati loptu nekako cim je izgubi, on krene napred, uzmu mu loptu, i prvih par puta sam se nervirao jos protiv Blackburna, ali skoro svaki put on je vrati nazad posle par sekundi tako da sam sad miran kad god krece napred......ima potencijala da bude jedan od boljih bekova na svetu kroz par godina definitivno.....
hen-ja
Meni se takodjer svidio. Nije muljator kao sto sam mislio. Skok igra ce ga jebat' kroz karijeru, ali zato ima sanse da u ostalim segmentima bude odlican. Za sad, neka mijenja odsustvo Aurelija. A ono govno od Dossene me je najvise razocaralo od svih, bas sam se u pocetku bio ponadao da ce biti dobar bek, ali nist od toga. Mrs u Italiju!
Scouser Tommy
Ca$hley Cole i Roberto Carlos nisu bas visoki smile.gif
Fred Kremenko
Visina u i nije glavni problem, vise malo teretane...
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 22 2008, 05:21 PM) *
Visina u i nije glavni problem, vise malo teretane...

Upravo to. Pomenuta dvojica bi mogla Insuu u zubima da nose. Ali dobro, mlad je, ima vremena da ojača.
Tonča
Ode insua na mesec dana u Južnu Ameriku

Znači, ostajemo sa Aureliom i Dossenom do 8. februara, ko god da je od njih dvojice zdrav.
Jamaica
wacko.gif

Ako je Aurelio zdrav ok, ali ako ni jedan od njih nije strasno........ko ce da igra, Mackay-Steven? laugh.gif

Agger verovatno.....mozda to i ne bude tako lose, Carra, Hyypia, Skrtel i Agger na terenu istovremeno biggrin.gif
Pedja_Nbg
To ne bi bilo lose,samo sto je za desnog beka Arbeloa>>>>>>>>>>Carra.Neuporedivo...
Jamaica
Dobro si me podsetio......Arbeloa moze levo......a to znaci da Carra ostaje desno smile.gif
matori lfc
Decko ima potencijala...samo nek tako nastavi! De sad naidje to prvenstvo U20 idea.gif
Mario_T
Bas su nasli "fin" termin za to prvenstvo (kao sto i African Cup ima vrlo zanimljiv termin); sta je falilo tome da se prvenstvo odigra u junu/julu, kao i u vecini slucajeva. Insui ce to sigurno biti zanimljivo iskustvo, ali je mogao jos vise da nauci igrajuci za prvi tim Liverpoola. Steta sto nece konkurisati za prvi tim u sledecih mesec dana.
vladx
QUOTE (Mario_T @ Jan 5 2009, 07:13 PM) *
Bas su nasli "fin" termin za to prvenstvo (kao sto i African Cup ima vrlo zanimljiv termin); sta je falilo tome da se prvenstvo odigra u junu/julu, kao i u vecini slucajeva. Insui ce to sigurno biti zanimljivo iskustvo, ali je mogao jos vise da nauci igrajuci za prvi tim Liverpoola. Steta sto nece konkurisati za prvi tim u sledecih mesec dana.

Nisam siguran, ali verovatno se prvenstvo Sveta za mladje od 20 odrzava na leto tako da su Juznoamerikancima ovo kvalifikacije za to.
Sranje, jer taman je poceo da se ustaljuje, ali nadajmo se da ce Aurelio makar spojiti mesec dana, bilo bi lepo da nastavi sa solidnim partijama pre povrede, a i kombinacija AA levo, Carra desno nije tako losa.
Under
mozda se Degen oporavi, a mogao bi i Darby desno...
Pedja_Nbg
Darby ce sad najverovatnije na pozajmicu,jer nije bio ni na klupi sa prestonom,mada mozda gresim,a Degen...to je druga prica...ne verujem da Rafa ozbiljno razmislja o Degenu koji igra fudbal u Liverpulu...od koje se sad povrede oporavlja?Ja sam mislio da je poslednje bilo lomljenje rebara pre 3-4 meseca,i da su rekli da ce zarasti za mesec,mesec ipo. rolleyes.gif
Jamaica
Degen je ocigledno ispao kao greska, srecom vrlo jeftina......mozda od njegove prodaje bude mogla taman da se finansira Aggerova plata smile.gif

Covek je sam kriv, igrao je jednu utakmicu(ja ga se secam samo protiv Tottenhama), i nije bio toliko los tada, kao recimo Dossena, a povredio se debil, kao da je od kristala, i sad ne verujem da ce i dobiti sansu ozbiljniju ponovo.........najgore od svega bi bilo da on nesto valja i da nama bilo sta zavisi od njega i onda se ponovo povredi....... smile.gif

Ja isto mislim da Darby nece(bar ove sezone) dobiti priliku, ocigledno je to bilo protiv Prestona.......jbg......

A Dossenu mislim da moze da spase samo ovo sto je Insua otisao na prvenstvo, izgleda da je Rafa tu sakpirao da se zajebao i treba ga pod hitno vratiti odakle je dosao.........mada bilo bi lepo kad bi Riise mogao da se vrati u drugom smeru biggrin.gif lfc.gif
Jamaica
Insua earns first Argentine call up

Lepo od Maradone smile.gif
Take Two
Insua je tu samo da popravi prosek godina, pošto je Maradona iz nepoznatog razloga vratio i Ariela Ortegu (35) u sastav. Potezi očajnika biggrin.gif
Jamaica
Nema Ortege na onom spisku(i zar nije on stariji? laugh.gif ) ali zato ima Aimara(za kog sam tek sad izvalio da ima samo 29 godina, ko bi rekao, davno je bio jako dobar igrac a sad je nista wacko.gif ) i dva igraca iz Newcastla.....pitam se sto im ne ide smile.gif
Take Two
Ariel Ortega, March 4, 1974 (age 35)
(...)
In Sep 2009 he was surprisingly recalled to the Argentina national first team squad.

Diego Maradona Provides Ariel Ortega With Argentina Call-Up

Ako se dobro sećam, i Ortega je u svoje vreme bio jedan od onih koje su proglašavali "novim Maradonom"?
matori lfc
Svaka cast za Insuu,sigurno je da ce mu ovaj poziv znaciti mnogo a i zasluzio ga je i samo nek tako nastavi!
Fred Kremenko
Plasim se za Insua-u... Ono smrdljivo narkomansko cergarsko govno misli da je on dobar, to nece na dobro da izadje...
Mishkin
Dobar mali Insua smile.gif
Posle prve tekme sam bio skeptican da moze da igra prvog beka ali mali kida... Samo napred!
collymore
potpis
1jeAhonen
ovih dana Fjorentina pokazuje interesovanje za Insuu.,Hodza kaze da nema bas puno veze s tim, videcemo kakve ce odluke doneti mladi talentovani argentinac koga nismo videli u prvoj postavi reprezentacije, ali bismo voleli da ostane u postavi Liverpula. kewlpics.gif
Jamaica
Mario, pade teorija u vodu tongue.gif
Vanja Trotter
Ако оде Инсуа, ко ће нам играти левог бека? Аурелио? wink.gif Или можда Хоџа доведе Конческог. smile.gif
LFCRS
apsolutno bih volio da on ostane.
ukratko, covjek po meni igra sasvim solidno, moze jos napredovati, a i drugog lijevog beka nemamo.

Narsil
Левог бека ће да игра Хоџсон.
Dee Jay
CITAT
Левог бека ће да игра Хоџсон.

Izgleda
Neverovatno... isuse.gif isuse.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
All Red
CITAT (Dee Jay @ Jul 17 2010, 07:48 PM) *
Izgleda
Neverovatno... isuse.gif isuse.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Strašno...nadam se da imaju dobar razlog za ovo...
P.S. Nešto ti je sjeban link...
Jova
CITAT (AllRedYNWA @ Jul 17 2010, 07:59 PM) *
Strašno...nadam se da imaju dobar razlog za ovo...
P.S. Nešto ti je sjeban link...

Evo link http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...nsua-fee-agreed

Mislim da ce Hodzson sada ubaciti jednog mladog levog beka u ekipu da bude izmena, a da ce dovesti jednog igraca na istoj poziciji koji moze da parira Insui da bude prva opcija za levog beka.
Dee Jay
U poslednje dve sezone klub napustila četiri leva beka.
Periklo
U zadnji pola godine su trojica otišla (Dossena, Aurelio i Insua).
Take Two
Pa Aurelio nije ni za koga još potpisao, možda mu ipak ponudimo neki extension da ne mora baš Carragher da ide tamo. (Kod Ulijea je to redovno igrao, i bio laughing stock celog ostrva. A levo krilo ispred njega je često bio Heskey isuse.gif)
Mario_T
U pocetku je najvise Riise igrao ispred njega, ali je bilo i prilika kad je ispred njega igrao i Heskey. Kakav je to dynamic duo bio. biggrin.gif
Under
samo da ne dodje Maynor Figueroa (ili kako se vec pise) kao zamena
Jova
CITAT (Under @ Jul 19 2010, 04:18 PM) *
samo da ne dodje Maynor Figueroa (ili kako se vec pise) kao zamena

Zašto?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.