Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Igrač sezone 07/08
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Nekako je već običaj da se igrač sezone izabere pre kreaja sezone, ali je ovog puta sezona praktično već gotova. U Premiershipu smo četvrti i nećemo ni gore ni dole, a ove sezone nema ni jednog finala da se odigra. sad.gif

Na vama je vašim glasovima odaberete najboljeg igrača Liverpoola ove sezone.

Uži izbor sam prvio na osnovu neke zastupljenosti u prvom timu (da ne divljate odmah zbog prisustva Kuyta na listi). smile.gif Raspored na pollu je po broju na dresu.

Škrtel je došao na pola sezone, pa ga iz tog razloga nisam ubacio u izbor, ali ako bude dosta onih koji bi glasali za njega ubaciću ga. Kao i bilo kog drugog.

Glasajte i obrazložite. smile.gif
Bukva
Bez dvoumljenja-Fernando Tores!
Mislim da nije potrebno mnogo obrazlagati ovaj moj glas.
Jednostavno pravi gogeter(bas ono sto nam je proslih sezona najvise falilo), toliko golova u svim takmicenjima, konstantno dobra forma, itd.

Mishkin
Definitivno toRES! Decko je napravio ludilo na ostrvu, najbolju debitantsku sezonu, golovi itd. Samo neka nastavi i svaka mu se dala wink.gif Nisam se mnogo dvoumio oko izbora a mislim da nece ni ostali. Posle njega Skrtel, koji jeste dosao na polusezoni ali se veoma brzo ustalio u prvoj postavi. Odmah zatim i Rajaneeeeee carlamo! Nije mnogo igrao kao ova dvojica ali je pokazao da moze i hoce da bude neko i nesto! Od ostalih nema nikog koga bih izdvojio, uklopili su se u prosek i to mora mnogo bolje pre svega misleci na Maska, Xabija i Stevana!
Toliko od mene! Poz YNWA!

Edit:
Ova tema me je podsetila na proslogodisnje pa sam ih prelistao i doneo sledeca 2 zakljucka!
1. Za koga Scouser glasa taj ce da se raspadne u narednoj sezoni biggrin.gif
2. Lou ce glasati za Reinu. Voli sigurne i dobre golmane! wink.gif
Catwoman
Ja glasam za moju cica mislim da obrazlozenje za ovaj moj glas nije potreban...
Scouser Tommy
Kapetan Stiven - jednom, uvek, zauvek!
Scouser
Ove godine bar, dilema ne postoji.

QUOTE (Mishkin @ May 2 2008, 05:47 PM) *
1. Za koga Scouser glasa taj ce da se raspadne u narednoj sezoni biggrin.gif

gde je Penant da glasam za njega onda biggrin.gif
Aleksandar88
Tores bez imalo dvoumljenja!
Jamaica
Torres naravno, toliko je dobar ove sezone da je bacio u senku velikane kluba kao sto su Gerrard i Carragher. Mada me je impresionirao u Skrtel, posle onakvog starta brzo se uklopio i mislim da ce biti bolji od Vidica za koju sezonu biggrin.gif
Booom
FERNANDO, FERNANDO, FERNANDO......cim je dosao od njega sam puno ocekivao, a on, ne da je sva ocekivanja ispunio, vec ih je odavno premasio. Svaka cast Nando, samo ovako nastavi.

Razmisljao sam se malo oko Stevana, Mascha i ekipe ali jednostavno Tores ih je sve premasio....
Liverbird
Simply the best - Tores
Mrs.Gerrard
Po navici glasala za Stivija.
Gde god ima njegovo ime tu mora da se klikne....bolest
Mozda nando to vise zasluzuje ali stivi je ipak car.
Jolie
Fernando Torres...Mislim da ne treba da dajem objasnjenje...A za mene ce on uvek ostati najbolji... smile.gif
collymore
Torres bez dvoumljenja...definitivno
Tonča
Ja nekako uvek volim da izdvojim nekog ko nije bio najblji želeći da svojim glasom ukažem na njegove dobre igre. Kao onomad kada glasah za Reinu, iako je Gerrard definitivno pokidao te sezone i bio igrač sezone u Engleskoj.

Ipak, ovaj put moram da glasam za Fernanda Torresa koji je premašio sva očekivanja. 30+ golova, to nismo imali od Fowlera! Svaki drugi komentar je meni suvišan. Hail.gif Hail.gif

A opet, ja ne bih bio ja kada ne bih istakao tog svog igrača, koji ove sezone po meni zauzima drugo mesto.
Dr Sami Hyypia! Hail.gif Hail.gif
acalfc
1. Kuyt
2. Torrrrrrrres
Aleksandar88
A jel ovo glasanje tipa "Moj omiljeni igrac Liverpula" ili "Najbolji igrac sezone" ???????? tongue.gif
Tonča
QUOTE (Aleksandar88 @ May 3 2008, 02:03 AM) *
A jel ovo glasanje tipa "Moj omiljeni igrac Liverpula" ili "Najbolji igrac sezone" ???????? tongue.gif

Tako je! Reci svom imenjaku! biggrin.gif

Još da dođe Joe i glasa za Mascherana, pa da gasimo sajt. laugh.gif
Under
QUOTE (Tonča @ May 3 2008, 01:13 AM) *
Još da dođe Joe i glasa za Mascherana, pa da gasimo sajt. laugh.gif

Mislish da nece???? happy.gif
bocejan
Ja glasao za Toresa, mada ni Steva ni Maskerano nisu daleko od toga.
Procitao sam da su sa Babelovim golom protiv Celzija, 6 igraca postigla 10 golova u sezoni, sto je vise od bilo kog tima u PL. To su Tores, Dzerard, Benajun, Krauc, Kuyt i Babel.
Uglavnom sam sve prebrojao, ali mi nije jasno kada i kako je Kuyt dao 10 komada.
feanor
Maskerano. Od Torresa se ocekivalo da odigra dobru sezonu. Dok je Maskerano bio najstandardniji i osim na onom crvenom kartonu protiv Manchestera nema sta da mu se zameri ove sezone.
hen-ja
A ja cu za razliku od vas glasati za Torresa smile.gif . Opet Liverpool ima ubojito oruzje u napadu, i hvala mu na tome!
Joe
QUOTE (feanor @ May 3 2008, 03:23 PM) *
Maskerano. Od Torresa se ocekivalo da odigra dobru sezonu. Dok je Maskerano bio najstandardniji i osim na onom crvenom kartonu protiv Manchestera nema sta da mu se zameri ove sezone.

potpuno se slazem sa tobom biggrin.gif

igrac sezone? torres ili mascherano ili sami ili gerrard wink.gif - nema ko peti biggrin.gif
zen
Ja sam se dvoumio izmedju Toresa i Havijera, ali sam ipak glas dao Maskeranu, kao sto ste gore naveli, od Nanda se ocekivalo da odigra sjajnu sezonu, sto je i uradio, dok je Maskerano nekako iz senke izbio u prvi plan.

Kada bih pravio neku listu bilo bi ovako:

1. Maskerano
2. Tores
3. Kajt
4. Babel
5. Kapiten
.
.
.
.
XX. Rise
Mrs.Gerrard
Masch jeste dobar ali on ne moze biti bolji od Skippera u bilo kojoj sezoni.....
Da imam jos koji glas glasala bih za Babela.....nisam skoro ni cula za njega dok nije dosao u live a davao je par golova kad se to nije moglo bas ocekivati...
Under
QUOTE (Mrs.Gerrard @ May 3 2008, 03:56 PM) *
Da imam jos koji glas glasala bih za Babela.....

Pa uradi kao Joe, otvori josh neki nalog laugh.gif bag.gif cool.gif
Mrs.Gerrard
QUOTE (Under @ May 3 2008, 06:48 PM) *
Pa uradi kao Joe, otvori josh neki nalog laugh.gif bag.gif cool.gif

Pa ja nemam potrebu da dokazem da je neko najbolji igrac. Sta tu ima da se dokazuje otvaranjem naloga...to se VIDI..
Under
QUOTE (Mrs.Gerrard @ May 3 2008, 08:01 PM) *
Pa ja nemam potrebu da dokazem da je neko najbolji igrac. Sta tu ima da se dokazuje otvaranjem naloga...to se VIDI..

Pa znam da se VIDI... Tores!

Ali ja sam mislio da otvorish josh neki nalog da bi glasala za Babela! wink.gif
ne RIISE
Cika Torres je ĆALE blue_bandana.gif !!!
ChMaster
QUOTE (Mrs.Gerrard @ May 3 2008, 05:56 PM) *
Masch jeste dobar ali on ne moze biti bolji od Skippera u bilo kojoj sezoni.....
Da imam jos koji glas glasala bih za Babela.....nisam skoro ni cula za njega dok nije dosao u live a davao je par golova kad se to nije moglo bas ocekivati...

Joj a ja ga prizeljkivao zbog igara na PES-u i par snimaka na TV-u biggrin.gif

Torres, Steva i Masch su ubedljivo najbolji bez obzira sto ima josh gotivnih igraca...
Jamaica
Babel je tu za buducnost, mislim da ce za 4-5 godina mozda moci da bude i igrac godine ne samo na Enfildu nego i u celom svetu....nije bio mnogo konstantan, ali ono sto pokaze sa vremena na vreme je fenomenalno....samo da kupimo neka krila pa da ga Rafa stavi napred i eto nama najboljeg napada u zadnjih 15 godina biggrin.gif
Carradonna
Mislim da je Maskerano bio najkonstantniji i najpouzdaniji igrač ove sezone, tako da glasam za njega, mada je i Carra imao sasvim solidnu sezonu. Treće mjesto je za Toresa a skipper je tek četvrti. Jebga, ono njegovo "toplo-hladno" je ponekad bilo zaista frustrirajuće.
Contractor
Broj 1 ove sezone je definitivno Tores, bez obzira sto se "ocekivalo od njega da bude dobar" blink.gif Pa ne biramo najvece iznenadjenje, nego najboljeg?
Od drugog do petog mesta su mi manje- vise ravnomerno rasporedjeni Karager, kapiten, Maskerano i Pepe. Svi su imali svoje uspone i padove, tamne i svetle trenutke, ali su ipak bili iznad ostatka tima. Tu bih dodao i Skrtela, kao sto rekoste tek je dosao, uklapa se lepo i bice jos bolji.
Liverpool Lou
Pepe... zasluzio je bar 1 glas... volim sigurne golmane biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (feanor @ May 3 2008, 04:23 PM) *
Od Torresa se ocekivalo da odigra dobru sezonu.

Verovatno nisi posecivao forum u vreme kad je postalo poznato da ce Torres da dodje u nas klub. A u to vreme je bio poprilican broj, poprilicno pesimisticnih ljudi povodom dolaska Torresa u Liverpool.
Na srecu, Nando je opovrgao sve sumnje i odigrao fantasticno. Za mene je iz tog razloga i nas najbolji igrac ove sezone. Drugo mesto bih dao Gerrardu, a trece Mascheranu.
Mishkin
QUOTE (Liverpool Lou @ May 5 2008, 10:58 AM) *
Pepe... zasluzio je bar 1 glas... volim sigurne golmane biggrin.gif

Jasno k'o na dlanu biggrin.gif gathering.gif
Liverbird
HAHAHA Masch-4, Gerrard-2 laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif haha.gif ban.gif (sreca sto Joe nije admin blue_bandana.gif , jer da jeste, mi ne bi birali igraca sezone, on bi bio unapred poznat laugh.gif laugh.gif )
gasha84
Definitivno Torres!!! Ne znam da li se ocekivalo ili ne ali decko je izdivljao! U prvoj sezoni ovoliko golova....pored njega izdvojio bih jos Reinu i Gerrarda...
Joe
QUOTE (Liverbird @ May 5 2008, 08:54 PM) *
HAHAHA Masch-4, Gerrard-2 laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif haha.gif ban.gif (sreca sto Joe nije admin blue_bandana.gif , jer da jeste, mi ne bi birali igraca sezone, on bi bio unapred poznat laugh.gif laugh.gif )

ja nikog nisam terao da glasa za mascha, tako da...

Liverbird
CITAT (joe @ May 7 2008, 02:11 PM) *
ja nikog nisam terao da glasa za mascha, tako da...

ma salio sam se samo...
Dzontra
Ja ne znam samo kako neko može da glasa za bilo koga drugog osim Toresa. Spasao nam je sezonu svojim golovima i jedini je koji se pokazao i igrao konstantno dobro tokom cele sezone. A nije bio veliki broj ljudi ovde na forumu koji su verovali u njega kada je došao u klub. Svaka mu čast, konačno smo dobili centarfora dostojnog da ga porede sa Rašom i Bogom.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.