Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jermaine Pennant #16
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Catwoman
Midfielder Jermaine Pennant has been jailed for three months after admitting drink-driving while banned
IPB Image
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england...don/4307427.stm
acalfc
Super,jos jedan alkos
Scouser
Jebote.

Postasmo klub robijasa.

Prvo Finan, pa Kreg, pa sad i ovaj. FTRAFNO!!!
undertaker
Izvini Ivana, ali link koji si postavila je od prvog marta 2005. Da li je meni zabagovao komp, ili ti preturash po starim vestima. Čak i pishe da je Pennant igrač Arsenala, na pozajmici u Birmingemu, a on je sad igrač Birmingema (čini mi se) huh.gif
copkillah
Nije, on je sad igrač Liverpoola biggrin.gif

btw, underu, kakve veze ima što je vest stara. Nije loše podsetiti se koga smo to doveli u klub... smile.gif
The_Kop
QUOTE(undertaker @ Jul 27 2006, 11:47 PM) [snapback]2547[/snapback]

Izvini Ivana, ali link koji si postavila je od prvog marta 2005. Da li je meni zabagovao komp, ili ti preturash po starim vestima. Čak i pishe da je Pennant igrač Arsenala, na pozajmici u Birmingemu, a on je sad igrač Birmingema (čini mi se) huh.gif

Opet cu samo ovo da kazem...

WORD!!!

P.S. Ivana kao da radi u nekoj arhivi hihihihihihihi rolleyes.gif
undertaker
@copkillah
Mislim da svi znaju kakva je loodaja Pennant. U prvom trenutku sam mislio da je nova vest, pa sam se malo zabrinuo, ali ok. Samo josh da vratimo Kolimora... i ima da bijemo cel$ki, ako vec ne mozemo da ih pobedimo...
Catwoman
PENNANT: RAFA IS A TACTICAL GENIUS
IPB Image
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060910-0859.htm
Catwoman
Pennant Loving Life As A Red
IPB Image
http://www.liverpool.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=30361
Liverbird
па да боли те дупе, сад си дошао овде, дрмај велику плату и прави глупости laugh.gif

Upravo to!!!!
Mishkin
treba vise takvih u liverpulu, a ne da mi pero krauc bezi iz sesnaest cim mu neko kaze mrsh!!! smile.gif
Mishkin
Ne dirajte Penanta, ne dira ni on vas! smile.gif
Pazite sta vam kazem, bice od njega nesto, samo mu treba da igra! Po mom misljenju ima potencijala za dobrog igraca!
Catwoman
QUOTE(Mishkin @ Nov 26 2006, 10:34 PM) [snapback]6361[/snapback]

Ne dirajte Penanta, ne dira ni on vas! smile.gif
Pazite sta vam kazem, bice od njega nesto, samo mu treba da igra! Po mom misljenju ima potencijala za dobrog igraca!

Pa ko ga dira laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Mishkin
ma razni ljudi tamo po drugim temama smile.gif
Catwoman
Pennant gets Benitez backing
http://home.skysports.com/list.aspx?HLID=4...e&f=rss&clid=14
Catwoman
GERRARD: PENNANT DESERVES SPECIAL PRAISE
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070101-1530.htm
bocejan
OOOOOO, konacno i taj nesto da uradi.
Mishkin
A kad sam vam ja procao da od njega moze da bude nesto... Mogao bih za skauta tongue.gif
Pozdrav YNWA
Catwoman
PENNANT: WE NEED TO KEEP WINNING
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070122-0945.htm
Catwoman
Pennant: I've silenced Liverpool boo-boys
http://www.tribalfootball.com/article.php?id=26227
bocejan
Penant poce da igra dobro, ne odlicno, ali dobro. smile.gif Od Celskija vrlo dobro igra, a kako sam procitao od vas, i protiv Svraka je dobro odigrao. Samo da udje u bolju formu. Secam se koliko nam je zadavao problema dok je igrao u Birmg.
Catwoman
Kada bi tako igrao kao sto voli da popije gde bi nam bio kraj

Jermaine Pennant nastavlja s pijanim izgredima
You'll never stand alone

Scouser
operacijica jedna mala na mozgu i biće vrhunski !
Fred Kremenko
Ma i Fowler je pio k'o smuk, pa mu nije nista falilo... Pennant igra odlicno od druge polovine prosle sezone.... Sad dobio crveni, pa usrani novinari nemaju sta pamentije nego da pisu nego o njegovom pijancenju......
Tonča
Ma to je stari clanak. To se desilo pre 15-ak dana (mozda cak i vise), pa izgleda palo na pamet nekome da to poveze sa crvenim koji je dobio.

Dobar je Pennant. Nije vrhunski igrac, ali je dobar i ko sto rece Fred, napredovao je dosta od kada je dosao. Na par tekmi ove sezone je bio najbolji igrac na terenu.
Hans
Ma to su sitne duse,novinarske jajare.Kao sto kod nas postoji Svet,Skandal,Kurir,Press i ostale zuta stampa koje citaju dokone domacice,radikali i ostali polupismeni tako i kod Engleza ima da se nadje ``svasta nesto``.Ako je potez koji je doticni napravio istinit,u sta zaista ne sumnjam znajuci njihov mentalitet,to ne opravdavam ali mislim da svako u zivotu ima pravo da se odvali kao oluk jer to je njegov zivot i ima pravo da radi sta hoce sa njim dok god to ne pocne da mu se mesa u posao i rasudjivanje.
Sto se tice njegovih igara...sta reci.Uvek moze bolje.Za sada nemam zamerki,mislim da je to generalno dobar igrac,odlicno krilo,brz,agresivan,dobar centarsut kao i dribling.Mozda malo slabiji pregled igre ali sve se da popraviti.
Take Two
Jo malo trea iz The Sun:

Amii Grove, 21-godinji model, ostavila Pennanta jer ju je varao sa anonimnom koleginicom. okantno!

Takođe otkriva da je dečko navučen na Xbox, igrao je Call of Duty po celu noć. Skandalozno!

IPB Image

Link. Furiozno!

IPB Image

Gratuitous nudity!
Owen
Pennant nije kalibar za LFC, jedan prilicno limitiran igrac. Da je na toj poziciji bio neko ko ima barem gram mozga, prolse godine bi Liverpool useo Ligu Sampiona...Setite se koliko mu je samo prostora ostavljao nesrecni Jankulovski...
Bukva
pozdrav svima! nov sam, pa ne bih odmah da mnogo filozofiram, ali je cinjenica da je Penant trenutno najbolje resenje za tu poziciju, ali isto tako je i tacno da LFC vec neko vreme je u problemima sa krilnim igracima! jednostavno, sledeci prelazni rok obavezno dovesti 1 ili 2 odlicna krilna napadaca. nazalost, Kjuel je stalno povredjen... pozdrav
nikola_lpool_so
Pennanta gotivim zato sto je lud, ali ne zasluzuje mesto u prvom timu. Mislim da bi bio dobar kao igrac koji ulazi u igru od 66.min.
collymore
Legenda,covek koji kad god mu se ukaze prilika iskoristi je.Jedan od najboljih pojedinaca u ovogodisnjem finalu lige sampiona,Ova pozicija na kojoj igra u LFC-u ko stvorena je za njega narocito zbog njegove ocigledne brzine
Fred Kremenko
http://sports.yahoo.com/sow/news?slug=afp-...v=afp&type=lgns

Ajde sto je povredjen, ali on covek igra pod povredom 2 meseca?? Neverovatno... Sreca pa ce odsustvovati 'samo' 3 meseca, mogli su mnogo gore nesto da mu naprave.. Stvarno nista ne razumem, ovako se stvari ne rade u velikom klubu.....
Scouser
Pa dobro, ne vidim to kao neki krucijalni gubitak
Mishkin
Pa da, imamo zamena na sve strane tongue.gif
Booom
Ne vidim ovo kao neki veliki gubitak, covek je poceo strasno da me razocarava u poslednje vreme.
Pozitivna strana svega ovoga je da ce Josi konacno dobiti standardno mesto u timu, sto je izuzetno uzevsi u obzir njegovu formu koja je na zavidnom nivou
Under
Ovo je verovatno razlog njegove slabije igre, u odnosu na kraj proshle sezone. Kad se oporvi ponovo cemo imati onog Jermaina iz finala LS 2007. rolleyes.gif
Booom
QUOTE(Under @ Oct 27 2007, 01:26 PM) [snapback]16796[/snapback]

Ovo je verovatno razlog njegove slabije igre, u odnosu na kraj proshle sezone. Kad se oporvi ponovo cemo imati onog Jermaina iz finala LS 2007. rolleyes.gif

Eeeeeeeeeeeeeeeeeee, dace bog....
hen-ja
Steta !!!
collymore
auuuu....covece ima li kraja nasim pehovima.Ljudi oktobar je mesec sezona je tek pocela,a ako se ovako nastavi citavi necemo ostatii,kako li ce izgledati tim na kraju sezone
Catwoman
PENNANT OUT OF SECOND LEG
Pa koliko se ja secam on bese ne igrase u prvoj utakmici protiv letecih cilima, tako da ni sada ga ne bi videli bio on povredjen ili ne...
collymore
Cisto sumnjam da bi ga Rafa i ubacio u sastav u revansu sutra...eventualno ko izmenu da ukrade na vremenu
Tonča
Pennant leči tugu družeći se sa Džekom Denijelsom. smile.gif

SKANDALOZNO! biggrin.gif
Cosa
Ma uvek je on imao problema sa ponasanjem. Nimalo me ne cudi ovo. Nadam se samo da ce Rafa skontati kakvog idiota ima i prodati ga.
collymore
Sta ga briga kad i ovako dobro zna da se nece naigrati u dresu LFC-a i da je za njega uspeh i sto se nadje na klupi.Ja imam potpuno razumevanje drink.gif beer.gif CheERs
Fred Kremenko
Uvek se odusevim ovim idiotskim tekstovima, a jos vise onima koji se na njih ozbiljno prime(Da Coso na tebe mislim biggrin.gif )

Dakle, covek od 25 godina pun kinte, izasao da prevrne neku ludu i da pije viski.. Kakav magarac stvarno, kako ga samo nije sramota biggrin.gif Kakvo sirenje nemorala biggrin.gif Pennant nema nikakav problem sa ponasanjem, ako se to zove problem Spice Boys-i su radili mnogo ludackije stvari, pa nikom nista.. Sad nije Pennant kriv sto nije na tom igrackom nivou, pa eto sad ne sme da se zajebava...
Booom
Pa jel to moj stari, dobri drugar Dzek? smile.gif

Covek se malo opusta......jebiga, ne ide mu na terenu al' mu ide u kafani...
Mishkin
Dzon Danijels biggrin.gif
Jamaica
Kralj smile.gif
collymore
Covece pa Pennant i ja imamo zajednickog drugara. beer.gif ...eto jos jedne prerdnosti ovog foruma biggrin.gif
Cosa
QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 18 2008, 12:54 AM) *
Uvek se odusevim ovim idiotskim tekstovima, a jos vise onima koji se na njih ozbiljno prime(Da Coso na tebe mislim biggrin.gif )

Dakle, covek od 25 godina pun kinte, izasao da prevrne neku ludu i da pije viski.. Kakav magarac stvarno, kako ga samo nije sramota biggrin.gif Kakvo sirenje nemorala biggrin.gif Pennant nema nikakav problem sa ponasanjem, ako se to zove problem Spice Boys-i su radili mnogo ludackije stvari, pa nikom nista.. Sad nije Pennant kriv sto nije na tom igrackom nivou, pa eto sad ne sme da se zajebava...

P sta, jeeee... Ja samo kao ono... Da ga oteramo... biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.