Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Narucivanje sa official shop-a
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3
Liverbird
Dakle, ovako stoje stvari:

- ko zeli da naruci neke stvari (ili jednu stvar) neka do 12.05. odluci sta zeli i neka postuje to ovde

- dolazi sve u obzir sa official shop-a: http://store.liverpoolfc.tv/

- narucujemo zajedno da bi podelili troskove posiljke koji bi trebalo da iznose £25.00 (kazem trebalo, jer toliko pise na official shop-u ali mozda nasa lepa domovina doda jos neku obavezu...)

- 14.05. se svi nalazimo na nekom mestu u centru grada i zajedno idemo do banke da uplatimo pare a onda u neki obliznji internet cafe da izvrsimo narudzbinu; jer ne zelim da preuzmem odgovornost za bilo koga i da sebi komplikujem zivot.

- e sad, postoji 1 problemcic: ne znam na ciju bi adresu glasila posiljka, jer se ja uskoro selim iz stana u kom sam sada... Tako da ovaj problem cemo resiti do 12.
Scouser Tommy
Srdjane, ja ti u rotPi uplacujem pare na racun najverovatnije. Javicu ti na mob sve, a ovde cu oko 7og ili 8og da postujem sta narucujem.

U svakom slucaju, sa tobom sam najlakse u kontaktu.

Ajde jos neko da se javi, samo li mi Pirocanci stedise da kupujemo biggrin.gif
Trunks
A novi dres, jel sme to da se naruči? Već može da se postavi narudžbina ali tek 22. maja će da ga puste u opticaj.
Liverbird
narucujemo dok je dres u pre-orderu jer ce vrlo brzo nestati iz shopa...
Under
QUOTE (Trunks @ May 2 2008, 07:18 PM) *
A novi dres, jel sme to da se naruči? Već može da se postavi narudžbina ali tek 22. maja će da ga puste u opticaj.

U tome je i poenta, narucish sad, a na dan pushtanja dresa u prodaju ti stize na kucnu adresu (ako zivish u UK), a poshto smo mi daleko od UK, dres bi trebao da stigne sa par dana zakashnjenja. A posle 22. maja necesh moci da kupish dres, zato shto ce svi da odu u pre-order, tako sam ja proshle godine ispushio za euro away dres...
Liverbird
tako je Under.

Nego, ako slucajno znas (ili ako neko drugi zna) gde moze da se nadje taj crni dres bio bih veoma zahvalan, jer crni jednostavno razvaljuje.
Under
QUOTE (Liverbird @ May 3 2008, 12:27 PM) *
Nego, ako slucajno znas (ili ako neko drugi zna) gde moze da se nadje taj crni dres bio bih veoma zahvalan, jer crni jednostavno razvaljuje.

Evo ti link:
http://www.cfsport.com/customer/home.php?cat=276

Ovo je shwedski sajt, cifra od 625 kruna je oko 65 eura, mada ne znam da li dostavljaju u Srbiju. Tu mozete naci neke stare dresove (izmdju ostalih i onaj zeleni iz 2001), trenerke, duxeve, majice, cak i LFC patike kewlpics.gif
Mishkin
Ja cu:
Adult Home Shirt 08/10 XLarge

* Personalisation: Torres, 9.

i carape wink.gif

TIA Socks 12-3 Navy

Ne znam dal mi je ovaj XL ok, ali to cu smisliti do dana narucivanja! Mozda dodam jos i stari 07, posto vidim da je na popustu, al ima samo XXL. To cu jos videti!
Bilo kako bilo, vec sam i govorio, imam Rajfajzen internet karticu tako da mozemo preko nje da narucimo da se ne bi neko cimao i otvarao ako nema!
Pozdrav!
Scouser Tommy
Mishkine ok je i to, da se ne cima Liverbird da dolazi ovde u provniciju da otvara karticu ili sta vec. Dogovorite se uostalom.

Ja sigurno narucujem

Adult Home Shirt 08/10 XL
Zastava, Sal

Ako dozvoli novac i polo shirt + Gerrad Autobiography.
ScouserArctic
Koliko se trenutno krece funta ?
Mario_T
1 funta = 1,27 eura = 102,64 dinara (izvor: www.xe.com)
ScouserArctic
Ako zelim da narucim, jel ima neko od vas racun u banci nekoj pa da mu posaljem tako pare ?
Aleksandar88
Ima racun u banci "Jezda i Dafina",ako im posaljes 100 eura za 3 meseca ti vrate 300 plus dres biggrin.gif
Mishkin
@Arctic:

Ima, sve moze, samo da se dogovorimo. Imam ja Intesa dinarski racun tako da bi moralo to da se menja u devize wink.gif
Tonča
I ako neko ima devizni, neće moći on iz zemlje da mu uplati.
Setite se problematike uplaćivanja para za portal. wink.gif
Liverbird
Ma brate, Scouser Arctic-u, posto vidim da si iz Bora kako mislis da uzmes svoju porudzbinu?? Pare su najmanji problem tongue.gif tako da....

dakle, do 12. se primaju pordzbine.....
ScouserArctic
Pa novcano vas stimulisem da odete do Autobuske i date vozacu koji vozi do Bora, i ja ga samo sacekam biggrin.gif
biljalfc
ja bi narucila stari Adult Home Shirt 06/08 XL sa Gerrardovom 8.... novi ce mi seka doneti u avgustu... ja se nadam... al imam problem nema sanse da dodjem 12-og u Bg...... kako sad?!?!?!
Liverbird
pa nista... uplatices pare na broj racuna koji cu ti dati.... posalji mi tvoj broj mobilnog na PM pa cu te zvati uskoro
biljalfc

ja odustajem.... sad.gif tekuci problemi..... uzas
ivanamica
Posto vidim da je sutra poslednji dan za narucivanje,ja sam vec jednom pisala,pa da potvdim sta cu naruciti,sutra necu biti pri kompu...evo za mene

Ladies back-pak ranac roze boje
2pack ladies pink and white socks size 4
Adult Away shirt 07 size S personalise gerrard 8
crest air freshener

Eto toliko od mene,to sve skupa iznosi koliko sam ja racunala oko 49 funti,pa vi samo napisite kada cemo se sresti da bih vam dala novac za to.Veliki pozdrav!
Mishkin
Ivana Mico, Artic,
Mislili smo danas da uplacujemo pare, negde u centru posle 16h. Ajde javite se ovde ili meni na PM do 15h danas da vidim dal mogu da nas organizujem. Boranin da posalje pare a Mica samo da dodje na ugovoreno mesto!
Poz!!!
ivanamica
Ja sam na poslu do 17h,doduse radim blizu centra,tako da mi treba nekih 15tak minuta...samo mi recite gde cemo se naci,mozemo i u sport kafeu ili tako negde,koliko nas dolazi,i kako cemo se prepoznati,nemam liverpulov sal pri sebi,hahaha
Mishkin
E super! Nalazimo se u 18:15 kod Moskve. Prepoznaces nas, opaki smo momci biggrin.gif Cim vidis jednog lepog decka sa negovanom duzom kosom to je Liverbird i tu smo jos nas dvojica wink.gif
Ponesi pare i spisak onoga sto narucujes plus 10eur za u prvom postu spomenutu postarinu koja se placa preko kartice. Kad stigne jos da platimo i ove nase tlacitelje i to je to.
Vidimo se!
ivanamica
Vazi,samo mi nije jasno jel cemo ici u neki internet kafe da porucujemo sve to i da uplatimo zajedno,kako to vec ide...bez uvrede ali ne znamo se....iskrena da budem svega sam se naslusala oko tog narucivanja pa moram biti obazriva...
Mishkin
Ne brini se, mi smo ti najveci prevaranti. Das nam pare i mi cemo kao da ti porucimo za neki dan i naravno nas vise nikad ne vidis biggrin.gif
Samo ti dodji i ne brini wink.gif Trebalo bi da odemo posle i da narucimo samo ako ne dodje do nekih komplikacija sa uplatom na karticu!
Poz!
ivanamica
A preko cije kartice uplacujemo?Ako dodje do komplikacija,uglavnom ce sve banke biti zatvorene u to vreme,pa necemo moci nista da uradimo....ajde nadam se da cemo zavrsiti,da ne moramo za dzabe da se cimamo dva puta...jel kod cesme u 18.15?
Mishkin
Ne nego kod Moskve biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ne brini se ti nista, bitno je pare da das ostalo cemo srediti. Proverio sam. Bezistan Raiffeisen banka radi do 7, znaci nemoj da kasnis da bi sve to stigli! Moze da se uplati i u devizama i u dinarima!
Vidimo se u 18:15h kod cesme terazijske!
ivanamica
Evo sad sam gledala na sajtu,nema vise onog dresa koji sam ja htela da uzmem,meni treba s velicina a ima samo xs,to jest extra small,pa se plasim da mi ne bude mali,ne znam sta da radim....vi dok ste se smislili ode mi dres!sad ne znam sta da radim,ostaje mi ranac i carapice samo...pa cu samo to izgleda...
Mishkin
Pa vidi da uzmes nesto drugo, ili home, crveni klasik wink.gif
Sta da se radi kad nismo organizovani bas najbolje biggrin.gif Vidimo se!
Mishkin
Dal si nas ispalila a ni da nam ne javis???
Liverbird
Jel si zavrsio sa porudzbinom ili se javljas sa Havaja??? rasta.gif
ivanamica
Cao,moram da vam se izvinim za juce,stvarno nije bilo sanse da stignem na vreme,izasla sam i sa posla ranije tati mi je pozlilo,stvarno sam se sva pogubila,srecom nije nista ozbiljno,samo srcani problemi zbog ovog ludog vremena ali sam se prepala,slabo sam i spavala nocas,ma da vam ne pricam....
Da li ste porucili ili ima sanse da ja naknadno to nekako porucim,ma bas mi je krivo,ne mogu da verujem da se sve tako namesti.....ajde javite i izvinite stvarno nisam ispaljivacica,a nisam imala niciji broj telefona da vam javim...
Mishkin
Poslao sam ti ja broj na PM!
Danas sam pokusavao da narucim 3 puta i stalno javlja istu gresku, tako da ne znam u cemu je problem. Pocinjem da sumnjam da necemo moci jer ne verujem da jos uvek nije legla uplata od juce!
Ako ne bude nista, ne brinite, poslacu vam razglednice wink.gif
Trunks
Mlađo, koju grešku dobijaš? Zna da zeza recimo ako je u listi zemalja samo Yugoslavia ili S&M a kartica je novija pa mora Serbia.

Ako ne uspeš do sutra, hoću ja da ti dam novce za dres. smile.gif
Mishkin
There is a problem...

* Payment could not be taken. Please check your details and try again.

Nema samo Srbija, vec S&M! Ne znam sta je problem! Sad cu kontaktiram sluzbu njihovog vodovoda wink.gif
Mozes da mi das pare, taman mi fali jos malo da odem na lepo dugo putovanje biggrin.gif

For Visa Electron please choose 'Visa' from the drop down list and enter all payment details, including start date and issue number if applicable.

Imam taj start date ali issue nem pojma sta je. Opet nece, grom ih spalio!

Dear Mladen,

Thank you for your email.

I have checked our payment system and it appears we are getting a
message from your Bank of Declined. This usually means that the bank
will not release payment from your account.

Could I also ask you to confirm that you are ordering all 19 items from
our online store.

You will need to speak to your bank about the payment to us and get hem
to allow the payment to be taken.

If you require further information, please reply to this message and we
will be pleased to assist. Please include the original emails with your
reply.

Kind Regards,

Andrea Shaw
Customer Services
Liverpoolfc.tv

Kaze da je do nase banke, mozda jos pare nisu legle!
Ne moze da veruje da narucujemo 19 stvari biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Under
Pa vidi zena da nismo normalni, narucujemo shiroko a para nigde biggrin.gif

Mada ni ja nisam mogao da poverujem kad sam video Tomijev i Liverov spisak. I posle kazu Pirocanci shkrtice!
Mishkin
Zvao sam u banku, problem je sto nemamo para na kartici za te 433 funte, nemam pojma kako, ali otici cu da uplatim jos danas u toku dana da bi mogli sutra da narucimo, inace najebasmo!
Znaci ko hoce jos da naruci (Ivanamica, Trunks) neka mi se javi na 0656066270 sto pre jer danas oko 12h cu da idem da uplatim. Uplaticemo u Rajfajzenu u Ruzveltovoj! Bitno je da se ponese sto vise para wink.gif
Poz!
Mishkin
Ladno bio problem oko par eura biggrin.gif
A sad, tananana biggrin.gif

Your order was successfully taken. You will shortly receive an order confirmation by email.

Pomolite se samo da nas ne odrape na carini za onoliku kolicinu zajebancije Pirocanaca Livera i Tomija veselog tongue.gif Kupuju jeftino a tesko i kabasto biggrin.gif
ScouserArctic
Ipak nije bilo para za ovakvu eksluzivu uzeo sam kopiju 1000 din, jbg. nema se jos para sad.gif
Mishkin
Ma opusteno, kad se privatizuje rudnik ima da odvalite pare biggrin.gif
ScouserArctic
Da, samo sto cu tad vec sam raditi u Eng pa od septembra mozete preko mene da narucujete dresove biggrin.gif
Mishkin
To nam reci wink.gif Nemoj da nas zaboravis biggrin.gif
ivanamica
E meni se ne da pa to ti je,juce nisam ni otisla na posao,nisam bila pri kompu,tati mi je bilo lose,pao covek na sred ulice...tako da nisam ni imala pojma da je moglo jos da se naruci....sada predpostavljam da sam bas zakasnila...
Mishkin
Gotova porudzbina! Do sledece ture, nista!
Ajd uzdravlje sa tatom pa cemo lako za dreseve!
Poz!
Scouser Tommy
Djomla nemoj da zekis biggrin.gif Metal TIA sign nije tezi od recimo..... 500 grama laugh.gif
Mishkin
Ma nije problem, pisace carina po artiklu wink.gif
Liverbird
Lepo sam rekao da posaljemo kod brace bugara u Sofiji smile.gif
Under
Prvo ce carinici da vas oderu, pa onda ja! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Liverbird
Sve to lesinari alucard.gif dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.