Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpul - kad ga volis, onda ga volis do kraja !
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Tasha
I kada jednom odem, u mom srcu uvek bice Liverpool

Utorak veche...zajednickim snagama MM, mladja cerka i ja gledamo ligu sampiona...zdusno navijamo za liverpul...mala sve vise postaje njihov fan, tati su oni isto omiljeni engleski klub...jedino ja prodana dusa navijam da nam prodje listic s kladionice...briga me ko ce dati gol samo da ih bude vise od tri...
mlatimo kokice i uzivamo u porodicnoj atmosferi...starija cerka izvodi nezapamcen slucaj separatizma u istoriji blokirajuci vrata (ipak bezuspesno) i pojacavajuci svoj tv iz susedne sobe...i pored blokada mala krseci sestrine norme i zabrane, par puta prelazi granicu izmedju dve prostorije izigravajuci trceceg komentatora utakmice...
-GOoooooooolll!!!!!!!
-Ma ti nisi citava, izlazi iz sobe, otsavi me da gledam film!!!!!!!!!!!Sta me nerviras s tom utakmicom?
-Jeeeeeeeeeeeeeee gooooolll!!!!!!!!!!!!!!! Ma ti nisi citava kad ne gledas Polufinale Lige Sampiona!!!!!!!!!!!
-Mama reci joj da izadje...stvarno cu je namlatiti jedan dan!
-Andrea molim te izadji iz sobe...ostavi seku ne razume ona to...
-Ma sto da je ostavim ionako je juce je rekla da hoce da me se odrekne!!!!!!!
-Iju pa sto sad to?
-Pa rekla sam joj da cu se mozda upisati na boks!!! A ona kaze ti nisi onda vise moja sestra kako ne nadjes neki balet ili tako nesto zenstveno nego boks, fudbal...sta me sramotis, zamisli sta mi je rekla!!!
Nastaje opsti smeh u kuci...Zamisljam je kao malog boksera, pero laka kategorija...kad je pogleda covek pomislio bi da je sva nezna kao porcelan...a ovamo djavo i po...zatvara vrata i demonstrira nam par bokserskih zahvata...
-Opa, pa ide to tebi!!!
-Vezbala sam -sva bitna izjavljuje
-Jel si to na sestri isprobavala udarce?
-Jock...na tvom sedistu od kola! Znas kako je extra pokazacu ti jednom bas mi odgovara!!!!!!! Super boksujem u njega!!!
Gledam je i mislim boze daj mi snage da izdrzim...sve sto joj jos u zivotu bude padalo na pamet da isproba...

..........i onda odjednom komentator krece s pricom..........................

.........o jednom decku...navijacu liverpula...koji je bolestan...ostalo mu je jos par nedelja zivota...navijaci su otpevali samo za njega himnu liverpula 'You'll Never Walk Alone' i veliki transparent na kome je to pisalo...

kao da je neko kantu tuge prolio po meni...sto mi je slika kliznulo kroz misli...i roj suza rasprsio se iz mojih ociju...dragi skace sa fotelje i ljubi me uz osmeh...
-ma sta je smesno nesreco jedna...jadnicak...
-Ma ti si mi smesna...i slatka...
-Ssssssssssssssssmmmmmmmmmmmmmrrrrrrccccccccccccccccc...siroma decko...

----- listic nije prosao...liverpul dao autogol na zaprepascenje mojih ukucana...meni je vec bilo tako svejedno...

Htela sam da saznam nesto vise o njemu...ali djavo se uzmuvao po ovom netu pa nemogu nista da pronadjem...onda sam naisla na ovaj forum...uclanila sam se i poslala nekoliko pp...vecina nije znala nista vise da mi kaze o njemu...ali sam uspela teskom mukom (hvala stevanu) da dodjem do dva linka...

Za uspomenu na Lijama Harkera...

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/a...0418-2139.shtml
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...080424-1150.htm
Booom

LIAM HARKER
GOD GIVE YOU STRENGTH
BE WITH US IN MOSCOW
BEST WISHES-LFC SERBIA
YNWA

ChMaster
Potresna tema tako da je komentar suvisan...
YNWA
Tonča
Liam Harker je danas preminuo. sad.gif

Rest In Peace!
You'll never walk alone!
Mishkin
RIP
Catwoman
RIP
You'll Never Walk Alone
Liverbird
RIP
Booom
RIP Liam
You'll never walk alone...
ChMaster
RIP brate crveni...
YNWA
vladx
R.I.P.

YNWA
Hans
R.I.P.

YOU LL NEVER WALK ALONE
Jolie
R.I.P. sad.gif

You'll never walk alone....
MikiLFC
Zaista tuzno.Nema se sta reci.....R.I.P.......
Jamaica
RIP LIAM

YNWA

bojan_vin
R.I.P. brother
and...
YNWA
4Life
stvarno tuzno.....sve postaje manje vazno kada procitas ovakvu pricu....
Liam RIP and... YNWA.....
Aleksandar88
RIP LIAM

YOU'LL NEVER WALK ALONE
Ropee
R.I.P RED BROTHER sad.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.