Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rafina Pantomima
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2
Scouser
dakle pošto je našem Rafici malo da svojoj pantomimom zbunjuje svoje igrače tokom utakmice, on je odlučio da se i sa javnošću poigra malo na isti način.

Domaći igrač, jok strani, dve reči ? Zna Engleski, nije Englez? Mlad, star, i mlad i star, dogovorio se ili se nije dogovorio? I još mnogo mnogo upitnika...

ja ću staviti u Poll neke igrače o kojima smo najviše pričali ali naravno dozvoljeno je i da vi imenujete nekog ko nije sa liste. Molio bih vas da posle glasanja obrazložite zašto ste svoj glas dali baš tom igraču za kog ste glasali smile.gif . Obrazloženje ne mora da bude realno smile.gif

dakle: pogodite zagonetnu ličnost smile.gif
candy
Crni, Iwane,tebi je bash dosadno!!!Zaborawio si Quaresmu! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Scouser
Znao sam da sam nekog zaboravio biggrin.gif

Ja svoj glas dajem Kislingu jer je mlad, Nemac je znači zna engleski, igra napadača i plav je kao i svi naši napadači, po konstituciji liči na ToRESa, nerealno je da ostane i sledeće sezone u Bayeru a u Bayern ako ode neće se baš naigrati, supertalentovan je igrač, verovatno se čuje sa Voronjinom i ovaj mu govori da dođe jer je u Liverpulu do jaja biggrin.gif
Catwoman
Gde je Luka Toni? Sta njemu fali da ne bude ovde na spisku wink.gif
Take Two
Ja i dalje verujem da je u pitanju Rafinha. Ime na stranu, RB nam fali, cena je prigodna, govori Spanglish... šta će nam više?

QUOTE (candy @ Apr 19 2008, 01:55 PM) *
Crni, Iwane,tebi je bash dosadno!!!

Pazi kad mu je dovoljno dosadno da gleda Bundesligu, i zna tamo nekog supertalentovanog 24-godišnjeg Kvislinga iz Leverkuzena. biggrin.gif
Scouser
braaaaate Bundes liga je zanimljiva za gledanje veruj mi ! "kVisling" laugh.gif videće vi kakva je on igračina smile.gif

QUOTE (Catwoman @ Apr 19 2008, 02:40 PM) *
Gde je Luka Toni? Sta njemu fali da ne bude ovde na spisku wink.gif

Pa ti kaži Luka Toni slobodno, ali očekujemo obrazloženje! tongue.gif
Take Two
Ma ne može on, kako će ono "štrafes es" u imenu da se piše? tongue.gif
Scouser
QUOTE (Take Two @ Apr 19 2008, 02:41 PM) *
Pazi kad mu je dovoljno dosadno da gleda Bundesligu, i zna tamo nekog supertalentovanog 24-godišnjeg Kvislinga iz Leverkuzena. biggrin.gif

jbt, kako leti vreme biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mishkin
Tipovao bih na Rafinju samo zbog Scousera ali necu jer mislim da ce Rafa ponovo da iznenadi a i ovaj ciganin ne prica engleski! Zato neko drugi...

aaaaa... pogresih glasanje... daj nek mi neko prebaci glas od rafinje za neko drugi angel_not.gif
hen-ja
Ja Huntelaar-a ''zaokruzi'', iako mislim da je on preskup i malko suvisan!
Booom
Moj glas ide Lahmu.....jebiga kvalitet je kvalitet, a pantomima ume da zavara.
Scouser
A šta mislite, jel Berbatov stigo da nauči engleski do sad ? biggrin.gif biggrin.gif
Catwoman
QUOTE (Scouser @ Apr 19 2008, 02:45 PM) *
Pa ti kaži Luka Toni slobodno, ali očekujemo obrazloženje! tongue.gif

Pa zato sto igra dobro a i bogami je njamiiiiiiiiiiiii rolleyes.gif
Tonča
Moj glas ide van der Vaartu samo zato što smatram da ne postoji realna šansa da on dođe. smile.gif

Inače je moj pik do sada bio Rafinha, ali nešto ne verujem da je za ovih par godina učio i nemački i engleski. Ovim me je Rafa bacio u razmišljanje...
Under
Ja mislim da je neko jedanaesti (ne Svetlicic) jednostavno nijedno od ovih imena mi ne izgleda realno, mada bih neke zaista voleo da vidim u crvenom dresu. Ocekujem da nas Rafa iznenadi kao i uvek, sa nekim preplacenim poluanonimusom. Trebali bi pogledati sastav Derbija, od voli da preplacuje igrace iz timova koji ispadaju. Mozda Keni Miler ili E. Villa ili R. Earnshaw... Nisu Englezi, a verovatno svi znaju engleski...
Fred Kremenko
Aidan Mcgeady.

Dobar je, mlad je, 'pokriva' oba krila i poluspica, pa bi Gmazinjo mogao da ga setka po vise pozicija, znamo koliko to voli da radi..... Nigde se ne pominje, tako da cu da se pravim vazan kad pogodim :-)
vladx
QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 19 2008, 07:39 PM) *
Aidan Mcgeady.

Dobar je, mlad je, 'pokriva' oba krila i poluspica, pa bi Gmazinjo mogao da ga setka po vise pozicija, znamo koliko to voli da radi..... Nigde se ne pominje, tako da cu da se pravim vazan kad pogodim :-)

Dobro zapazanje, pominjao se s vremena na vreme, barem na forumu zvanicnog sajta. Gledao sam u sredu Old Firm, nije odigrao nesto posebno, ali je dosta je pokazao ove sezone i s obzirom na nas problem na levom krilu, vrlo moguce i pozeljno!
Aleksandar88
CITAT (Under @ Apr 19 2008, 06:17 PM) *
Ja mislim da je neko jedanaesti (ne Svetlicic) jednostavno nijedno od ovih imena mi ne izgleda realno, mada bih neke zaista voleo da vidim u crvenom dresu. Ocekujem da nas Rafa iznenadi kao i uvek, sa nekim preplacenim poluanonimusom. Trebali bi pogledati sastav Derbija, od voli da preplacuje igrace iz timova koji ispadaju. Mozda Keni Miler ili E. Villa ili R. Earnshaw... Nisu Englezi, a verovatno svi znaju engleski...

potpisujem
Mario_T
Ja sam takodje glasao za "nekog jedanaestog", a razlog za to je malo detaljnije citanje kompletnog Rafinog intervjua. U doticnom intervjuu on govori o tome koliko je vazno rano dogovoriti transfer igraca kojima je istekao ugovor, sto me navodi na pomisao da cemo dovesti nekog ko je "transfer free".
I to ce, kao u slucaju Voronina, biti neko za koga nikad nismo culi ili za koga nikad ne bi pomislili da je igrac za nas klub. Ja sam u svakom slucaju veoma znatizeljan, u prvi mah bas i ne mogu da se setim nekih poznatih/kvalitetnih igraca kojima istice ugovor nadolazece leto.
Scouser
Anri nije mlad, ali trebalo bi da dobro zna engleski...priča se da se vraća na ostrvo, a on je ranije mnogo puta govorio kako bi osim u Arsenalu mogao da igra samo za Liverpul, ali u tadašnjem momentu ni to nije bilo moguće... možda on ?
Mrs.Gerrard
Ako cemo nekog iz Barse ja bih dovela Krkica jer Anri koliko bio veliki igrac nema neku perspektivu. Da je dobar dobar je ali mislim da nemamo pare za njega, po engleskim novinama pise da dugujemo silan novac od kupovijne nanda i babela.
Catwoman
Ja sam glasala za Quaresmu, iz meni privatnih razloga wink.gif
Mada mislim kao i Scouser da je u pitanju Thierry Henry... jer je sam izjavio da zeli da se vrati u Englesku kako bi sto vise vremena provodio sa svojom cerkom...
Scouser
QUOTE (Catwoman @ Apr 20 2008, 05:51 PM) *
Mada mislim kao i Scouser da je u pitanju Thierry Henry...

op op op ! Ne misli Scouser da je on u pitanju, niti baš želi... on samo nagađa...
Mishkin
Znaju li ovi Arapi iz Francuske engleski?
Fred Kremenko
Pa sad... moguce iz protesta zbog 'ugnjetavanja'... Posto Francuzi sa svojim jezikom su dosadniji nego Hrvati sa svojim:-)
Catwoman
@ Frede slatko me nasmeja laugh.gif nisam znala da si tako vickast wink.gif
@ Scouseru najveci sarmeru i smekeru nasega foruma pogresno sam se izrazila wink.gif
Scouser Tommy
Ja hocu Dzozefa Joba. Razlog: daje maksimum!
ScouserArctic
Glasao sam za Rafinhu jer nam hvali desni bek i to dobar, mada nisam siguran da ce to biti Liverpool-ovo najvece pojacanje sezone...
bocejan
Glasao sam za nekog jedanaestog. Od ovih gore jedino Rafinja ima realne šanse da pređe.
Mislim da će nekog iz PL. Piše da je senior to znači da je stariji igrač, ali mi niko ne pada na pamet. Prvo mi je pao MGP, ali on ove sezone ništa posebno ne igra da bi ga dovodili, pa mi je palo na pamet da se ne izvali Rafa sa nekim Mlbrankom kada ga ovaj šutne iz Totenhema, ali ni to ne odgovara jer nikako ne može da bude First team player.
Van ostrva jedino neki Holandjanin može da se svrsta u ovaj opis, jer oni kao dobro pričaju engleski.
Mishkin
Konacno sam saznao koje je to Rafino pojacanje... (skroluj dole da saznas wink.gif)

Luis HIMENEZ!!!
OLE! biggrin.gif
Scouser
On bi mi bez dileme bio miljenik, iz momenta ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Catwoman
A da nije u pitanju Gabriel Heinze
Booom
QUOTE (Catwoman @ Apr 22 2008, 08:16 AM) *
A da nije u pitanju Gabriel Heinze

Molim te reci da se zajebavash...
Joe
imam neke informacije i jedan je od ova tri igraca:

1 pik: villa
2 pik: hainze
3 pik: saviola

;-))))
Scouser
Čudi me da niko nije glasao za Mancini-a , dosta puta je bio povezivan sa Liverpulom, takav igrač nam treba, ostaje bez ugovora na leto, ali niko da klikne na njega biggrin.gif
Fred Kremenko
On ne zna engleski garant...
Mario_T
QUOTE (Scouser @ Apr 22 2008, 09:42 AM) *
Čudi me da niko nije glasao za Mancini-a , dosta puta je bio povezivan sa Liverpulom, takav igrač nam treba, ostaje bez ugovora na leto, ali niko da klikne na njega biggrin.gif

Jesi li siguran da mu ugovor istice ovo leto (da ne bude kao sa van der Vaartom wink.gif )? Ovo pitam zbog toga sto me cudi to sto jos niko nije pokusao da mu ponudi ugovor. Ako mu ugovor sa Romom zaista istice sledece leto, onda drugi klubovi mogu da mu ponude ugovor vec u januaru.
Scouser
negde sam pročitao, stajalo je da mu ističe na leto i da nema nameru da produži ugovor...
vladx
Mislim da sam juce negde procitao kako Juve daje Iaquinta-u i pare za Mancini-ja. Po meni, ovo mu je bila dosta slabija sezona od prethodne.
Booom
QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 22 2008, 11:10 AM) *
On ne zna engleski garant...

Ma cergar jedan smrdljivi... biggrin.gif
Mishkin
Negde sam procitao Metju Flamini, o Robi biggrin.gif
Bice neki bez ugovora garant!
vladx
Flamini ispunjava sve kriterijume! Mada i Juve je debelo zagrizao za njega.
Tonča
Ovaj spisak je stavio neki lik na Rawku, tako da ako je podatak pogrešan, izvinjavam se. To su poznati igrači koji ostaju bez ugovora na leto.

Odbrana:
Fabio Cannavaro
Ivan Cordoba
Ujfalusi, Tomás
Martín Cáceres
Rozehnal, David

Veza:
Flamini, Mathieu
Luis Jiménez
Maniche
Foggia, Pasquale

Napad:
Crespo
Oliveira, Ricardo

Po meni je Flamini najbolja opcija od svih za dovođenje za DŽ, ali ne vidim šta bi on igrao kod nas, s obzirom da u Arsenalu igra DMC-a ako se ne varam...

Naravno, ako bi došao Jimenez pao bih na bulju od smeha! biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
Sotir Vračarević
e,ko je glasao za Luku Modrica pored mene?

glasao sam za luku jer je mlad,dobar,i verovatno zna da gukne koju rec engleskog wink.gif
Catwoman
QUOTE (Booom @ Apr 22 2008, 09:16 AM) *
Molim te reci da se zajebavash...

Zajebavala se ja ili ne, ne bi me cudilo da to bude on...

QUOTE (LFC_Vracar @ Apr 22 2008, 03:22 PM) *

Mislim da je remizinho
Joe
QUOTE (LFC_Vracar @ Apr 22 2008, 02:22 PM) *

glasao sam za luku jer je mlad,dobar,i verovatno zna da gukne koju rec engleskog wink.gif

ja sam glasao za luku wink.gif

moz bude taj foggia - i pre se pominjao kao pojacanje ,a igra krilo i levo i desno i nije losh
ChMaster
Glasao sam za poslednju opciju- neko 11 ali ne mislim da ce Djoka tongue.gif

Za ovakav glas sam se odlucio iz prostog razloga sto nemam ideju ko bi mogao da bude u pitanju a i pantomima mi je malo nejasna yinyang.gif

Od navedenih igraca skoro svi su precesljani u Rafa junior temi tako da su to samo nase zelje biggrin.gif

Ja sam ranije spominjao Mancinija i mislim da ce biti dz na leto...
Liverpool Lou
Rafa Van Der Vaart je po meni najkvalitetniji igrac koji je naveden i zato sam glasao za njega.
Tonča
Videh sada da se pominje Phillip Degen iz Dortmunda u nekoj glasini. Naravno, uopšte ne mora da znači da je on u pitanju, ali bih zamolio nekog da kaže nešto bliže o njemu. Znači o tome kakav je igrač, a ne da je Švajcarac, desni bek, ima brata blizanca i slično. biggrin.gif
Mishkin
I da je Degen biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.