Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: 1™ mishkinov topic
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Sotir Vračarević
dakle,pocev od statistike koja je poput bikinija,preko kladionice i PES-a,do maestralnih izjava povodom nasih igraca,mislim da je konacno vreme da se otvori jedan topic najvecem LESHINARU na LFCSerbia 4umu...raspalite ako zelite...

/troll on

ovo moze ujedno da bude i neki omanji chit chat(kad ima vec na svakoj temi,sto ne bi bio i ovde tongue.gif)

/troll off

p.s.prebaciti ovde mishkinovu statistiku...?
Scouser Tommy
Mladja je mladi blistavi um! biggrin.gif Sija, vodite ga u mrak! laugh.gif wink.gif
Mishkin
Od ovog malog ™ sam mislio da pise (st) pa se ponadao da cu izlaziti u nastavcima biggrin.gif
Hvala vam drugari... ostao sam bez teksta... znao sam da sam popularan kod devojcica (do 14 godina biggrin.gif) ali i ovde, nikad ne bih rekao biggrin.gif
A ovo za lesinara, NIJE ISTINA...
zen
To sto ljudi kazu, niiije istina.
Sotir Vračarević
@mishkin

nemoj sada da jurim po face-u tvoje komentare o svemu sto hoda na dve noge,i zensko je...a i o mladim promoterkama.
Tonča
Ma jok.
Dovoljno je da ja iskopiram svoje msn logove. nahnah.gif
Mishkin
E necemo tako da se igramo tongue.gif
Ja sam to samo marketinski dobro odradio biggrin.gif
Nego kad smo vec kod promoterki inlove.gif jesu li i one ukljucene u vaucere balloon.gif
Tonča
Prošlog puta uopšte nije bilo promoterki za LŠ. Izvini što ti nisam ranije rekao tu informaciju. Ako budeš želeo, vratiću ti novac. tongue.gif
Sotir Vračarević
M****n D*******c
Today at 10:13pm
Reply

ako su kolokvijumu u pitanju od mene dobijas opravdani...
zene, opet opravdani...
znaci nemas frke, mada jesi sisa za sat vremena biggrin.gif

ovo mora da se spomene...ocigledan je napad na kredibilitet mladjanog Scousera i podstrekivanje da napusti skolovanje...
Mishkin
QUOTE (Tonča @ Apr 20 2008, 10:22 PM) *
Prošlog puta uopšte nije bilo promoterki za LŠ. Izvini što ti nisam ranije rekao tu informaciju. Ako budeš želeo, vratiću ti novac. tongue.gif

I to mi tek sad kazes chair.gif
Necu novac nazad vec promoterke wub.gifwink.gif

QUOTE (LFC_Vracar @ Apr 20 2008, 11:27 PM) *
M****n D*******c
Today at 10:13pm
Reply

ako su kolokvijumu u pitanju od mene dobijas opravdani...
zene, opet opravdani...
znaci nemas frke, mada jesi sisa za sat vremena biggrin.gif

ovo mora da se spomene...ocigledan je napad na kredibilitet mladjanog Scousera i podstrekivanje da napusti skolovanje...

Nikako. Svi ovde znaju da sam prvi kada je u pitanju podsticaj obrazovanja! Kulturo EVE ME violin.gif artist.gif
candy
Ko bi rekao za Mladju,a besh deluje kao fin dechkic!
Mishkin
Pa ja i jesam fin! Al i promoterke su fine wink.gif
candy
U to ne sumnjam,ali nisam na to mislila,nego na ''tvoje komentare o svemu sto hoda na dve noge,i zensko je...''
Mishkin
Moji komentari prema osobama lepseg i neznijeg pola su uvek na mestu wink.gif
Scouser Tommy
ne znam sta vam je, zar Mladja nije ukusan mladic? biggrin.gif
Sotir Vračarević
QUOTE (Mishkin @ Apr 23 2008, 12:04 PM) *
Sinoc me zove cale da proslavimo gol a jutros mi kaze da oce da mu skinem pozadinu Risea sa kompa kuci! Legenda biggrin.gif

e da su sve porodice ovakve smile.gif smile.gif biggrin.gif
Mishkin
Samo da mi ne trazi da mu nabavim dres biggrin.gif
Liverpool Lou
QUOTE (Mishkin @ Apr 23 2008, 01:20 PM) *
Samo da mi ne trazi da mu nabavim dres biggrin.gif

Ti mu reci da ces mu ako nastavi dovesti NeRiise-a gajbi. biggrin.gif
Mishkin
To bi ga dokusurilo biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.