Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Martin Škrtel #37
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Joe
Martin Škrtel (born December 15, 1984 in Handlová, Slovakia) is a Slovak international football defender who plays for English Premier League club Liverpool.

Škrtel began playing football at the age of six while a competent ice hockey player, he followed his father's career and chose to play football for F.C. Prievidza, before signing for FK AS Trenčín.

He tried to play in many different positions and finally chose defence when he was sixteen

Liverpool

Škrtel signed for Liverpool on 11 January 2008 on a four-and-a-half year contract for £6.5 million. Upon completion of the deal, Liverpool manager Rafael Benítez said of Škrtel, "He is aggressive, quick, is good in the air and I think he's a very good player for the future and also for the present. He is very competitive, but his mentality for me is very good". He also compared Škrtel to present Liverpool defender Jamie Carragher. He made his league debut against Aston Villa and wears the number 37 for Liverpool.

On 26 January 2008 Martin was given his full Liverpool debut in Liverpool's 4th Round FA Cup tie against non-league Havant & Waterlooville, scoring an own goal in the process. Martin put in a solid display in the League game versus Chelsea, making several good clearances and intercepts and was voted Man of The Match by the liverpool supporters on the official website. Liverpool fans have begun to warm to Skrtel since his man of the match performance and he is now considered an integral part of Liverpool's future after turning in several more solid performances at centre half. Yet it seems that, for his improved performances, Jamie Carragher's position in the centre of Liverpool's defence seems to have been sacrificed, to the annoyance of some Kopites. Skrtel has more recently been honoured by Liverpool's famous Kop with his own song. Taking its simple repetitive form from the theme music to the children's cartoon series "Teenage Mutant Ninja(Hero) Turtles" it goes:

Martin, Martin, Martin Skrtel
Martin, Martin, Martin Skrtel
Slovak in a red shirt
Skrtel power

Škrtel was voted Man of the Match by Liverpool supporters on Liverpoolfc.TV, for his performance in the 1-0 derby win over Everton at Anfield on March 30th 2008, Škrtel's first ever appearance in a Merseyside derby.
Scouser Tommy
mene je vec osvoji svojim robijaskim izgledom i agresivnim stavom. isti carra, kao lovacki pas.....

rekli bi u Pirot: Che ga bude! laugh.gif
Booom
Robijaska frizura, lice basnog psa i onaj dobri stari(Carra-in) samo-preko-mog-mrtvog-tela stav.....sta reci, rodjen za Liverpool.
Luthy
"Skrtel power" 1eye.gif

kako dobro zvuci!!!
ima da stampam majce na kojima ovo pise i da ih prodajem cool.gif

njegovo najjace oruzije su oci... kao da govori "Ja sam Chak Noris in diskajzd, samo vi to ne primecjujete wink.gif "
Aleksandar88
Dobar je Naci-Skrtel smile.gif
Mishkin
Samo jos malo da skace i to je to!
Za debitanta odlican!
Joe
positioning and jumping su mu slabe tacke ali sam siguran da ce uz pomoc samija, rafe i ostalih drugara to ispraviti wink.gif
Mishkin
To kad kazes slabe tacke jer mislis na ocene ispod 10 ili kako biggrin.gif
Joe
QUOTE (Mishkin @ Apr 8 2008, 01:19 PM) *
To kad kazes slabe tacke jer mislis na ocene ispod 10 ili kako biggrin.gif

biggrin.gif

mislim na aspekte koje moze i mora da popravi u svojoj igri da bi bio najbolji wink.gif

collymore
Juce je odigrao vise nego dobro,Adebajoru nije davao previse prostora a kod drugog gola nije mogao nista da ucini,kiksirali su ovi pre njega.Ono sto dolazi do izrazaja kod njega u prvom trenutku a to je izuzetna pozrtvovanost i start na svaku loptu tako da nece biti problema da se navikne na engleski fudbal.
Joe
Skrtelu se smucio Arsenal biggrin.gif

http://www.skysports.com/story/0,19528,11945_3407264,00.html

a kome i ne bi kad je morao da juri za crncima ko lud smile.gif biggrin.gif
Scouser
"The first leg played in London was crucial. They were better than us but we did not lose," Skrtel told Pravda.

laugh.gif

kad kažeš smučio ljudi će da pomisle možda da su ovi mnogo jaki a u stvari smorili su ga smile.gif

Dobar je Škrtel stvarno. Nisam očekivao ovako dobru igru. Super potez. Sami doživljava treću mladost tako da su njih dvojica skroz kool a Kara u tom slučaju nek briše gore na beka.
Dr Stein
dade pirocanac gol za reprezentaciju ... jupiii angel_not.gif
Scouser Tommy
Po kojoj osvnovi to? biggrin.gif Onda sam ja Martin Skrtel laugh.gif
Dr Stein
kolko ja znam po vicevima ...
pirocanici su SKRTI ?! smile.gif
Scouser Tommy
Pitaj Mishkina tongue.gif biggrin.gif
Mishkin
Crno ispod noktiju su uzeli u LFC shopu biggrin.gif
Scouser Tommy
Ne znam ko je ostao bez Torresa, to si ti mutio nesto. Pirocanci Skrteli, a Sumadinci Djibrili. Sisei biggrin.gif laugh.gif

Tonča
Škrtel objašnjava! biggrin.gif
Pain is part of being a footballer. If you don’t like it, you are in the wrong job.

Link
Scouser Tommy
Doruckuje on eksere vidi se biggrin.gif
Joe
SKRTEL KNEE INJURY CONFIRMED
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...081006-1100.htm
Jamaica
The only man that could injure Martin Skrtel is..................Martin Skrtel smile.gif
Carradonna
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=322208

Skrtel pokidao ligamente koljena!!!
Take Two
Zanimljivo je da osim povred Škrtela i Degena, imamo i Arbelou sa četiri kartona. Kad dobije peti (npr. u sledećem kolu), na šta će nam ličiti odbrana za Čelsi?

Carragher - Hyypia - Agger - Dossena/Aurelio

I na klupi... Insua. Tanko da tanje ne može biti.
collymore
Velika steta Martin je jedan od mojih omiljenijih igraca,brzo se uklopio i pokazao partije na solidnom nivou pitanje je koliko ce odsustvovati a naravno i to na sta ce nam liciti obrambena postavka u narednom periodu.
Dr Stein
The only man that could injure Martin Skrtel is..................Martin Skrtel

ne znam zasto mi ne radi quote....

htedoh reci za ovo
SAD BUT TRUE
piku
skrtel se vraca na bozic, ovo je dosta dobra vest posto je moglo mnogo gore da prodje ali ipak je to covek kome je cak noris dozvolio da koristi njegove viceve biggrin.gif
onda je red na karagera da se povredi, pa u krug i svi srecni, svi igraju
Mrs.Gerrard
Chuck Norris irons Martin Skrtel's underwear!

Ovo je bila najjaca provala koju sam cula od nekog navijaca Liverpoola.
Ma Skrtel je celicni covek zarasce mu ligamenti brzo...nadam se..
Tonča
Koliko sam shvatio, a nisam se baš mnogo udubio u vest, to sa Božićem je najoptimističnija prognoza, tako da kapiram da je realno očekivati ga natrag tek januara, što bi značilo da će propustiti decembarsku i novogodišnju ludnicu.
A nadam se da su doktori u pravu sa procenom da mu ne treba operacija i da neće kasnije biti: "E jbg, ipak mora pod nož!"
Naravno, ko sam ja da serem, kad ne'am pojma o medicini. smile.gif
Dr Stein
ma on ce tek drugu polovinu sezone da krene... nema nista do tad...
imate clanak na blicovom sajtu ako nekog zanima...
nisam citao,al kontam na cemu smo.
bice ager dobar, mada mi je ager delovaO ofanzivnije dok je skrtel retko kada presao pola ovesezone u liverpoolu....
sve u svemu bice to ok
mezzano
Stvarno steta za coveka, ali sada ce Agger da se vrati u startnu postavu. Iskreno, ja njega vise volim od Skrtela. Eto, Skrtel se ustalio, zbog povrede Aggera, a sada, obrnuto, zbog povrede ce morati da mu prepusti mesto.
bocejan
Verovatno nije pokidao. Ono lepo pise demage(ostecen). U tom slucaju moze da mu zaraste, valjda. Ja iz licnog iskustva znam da kada se pokida ukrsteni ligament jedini nacin je pod noz. Ako je ostecen onda valjda nece morati. Sve u svemu, oni znaju vise nego ja. Neka se vrati kao nov, pa makar ne igrao do kraja sezone.
Mario_T
Cak i ako se vrati tek u januaru, a moze i u februaru sto se mene tice, ja cu biti "zadovoljan". Naravno, nisam strucnjak po pitanju povreda kolena (ili bilo kojih drugih povreda), ali kad god sam citao o slicnim povredama, povredjeni su imali jako dug period oporavka. Cesto se radilo od 6-9 meseci, a neretko su igraci gubili i citavu sezonu. Dok bi Skrtel trebao propustiti oko 3 meseca. Taman da se vrati negde sredinom januara, kako bi bio spreman za najvazniji deo sezone.
Contractor
Sto bi se reklo strucno, ne postoji koncenzus po tom pitanju medju doktorima, ali neki tvrde da je bolje pokidati ligamente nego istegnuti ih. Kada se pokidaju duze traje oporavak, ali sve to lepo zaraste (naravno ako se ne pozuri sa povratkom na teren i uz pravilan tretman), a kada se istegnu nikad ne mogu da budu 100% kao pre (tu nema tretmana, samo mirovanje).
Mishkin
Evo i mene nesto boli koleno, izgleda da sam istegao ligamente, bas cu da vidim koliko ce da traje oporavak... smile.gif
Take Two
Decembar ili Januar nema veze, samo da ne prođe kao onaj nesrećnik kakoszove, Nemanja Aleksandrov.

Sad vidim da Hipija nije registrovan za grupnu fazu Lige Šampiona, biće veselo kad Kara ili Ager dobiju parne kartone. Arbeloa opet na CB? biggrin.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Take Two @ Oct 8 2008, 12:45 PM) *
Decembar ili Januar nema veze, samo da ne prođe kao onaj nesrećnik kakoszove, Nemanja Aleksandrov.

Sad vidim da Hipija nije registrovan za grupnu fazu Lige Šampiona, biće veselo kad Kara ili Ager dobiju parne kartone. Arbeloa opet na CB? biggrin.gif

Sto da ne? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jel Darby registrovan za LS?
bojan_vin

pre utakmice Skrtela puniti samo 10 minuta da ne bi doslo do preopterecenja...

Joe
covek od celika ponovo jase smile.gif
Mishkin
Sad će da krca ponovo! Ole!
collymore
Valjda mu nece biti potrebno dugo vremena da se vrati u pravu formu
Take Two
Ma za te fizikalce povratak u formu obično nije preveliki problem. Čim ponovo mogu da se kreću, mogu i da krljaju.

Ali zato ovi što imaju loptu u nogama i što trče (Tetiva #9)... sad.gif
matori lfc
Ma samo nek se on oporavi kako treba i bice jos bolji!
Pedja_Nbg
http://www.youtube.com/watch?v=2LXUOv8Wmmc...feature=related
A must see! lfc.gif
LFCnemanja
CITAT (Pedja_Nbg @ Mar 27 2009, 11:18 AM) *

lav je stvarno...bori se bas ono najvise sto moze...a svidja mi se sto je agresivan...iako sam vise voleo da Agger bude prva opcija ..ali eto povrede,tako da neka skrtel napreduje sledece godine vec nece biti govora o vidicu i slicnim pavijanima alucard.gif
Under
meni kod njega smeta shto nekad vrlo loshe procenjuje let lopte i to mu se deshava ceshce nego shto bi smelo za standardnog shtopera tima koji konkurishe za titulu u EPL i CL... naravno mlad je i verovatno od Kare moze mnogo da nauci po tom pitanju
druga stvar koja mi smeta je to shto je previshe agresivan (najezim se kad se setim kako je "izuo" Jo-a), uopshte ne volim takve igrace (drvosece tipa Ramos) mada sam svestan da su potrebni timu. jedino shto moze biti problem da dobija mnogo kartona i da se sviraju penali (shto se dodushe njemu ne deshava)

i ja bi vishe voleo da je Ager prva opcija, ali shta je tu je...

i on je pravi igrac da zameni Karu sa svojim pozrtvovanjem i zeljom, Ager je mozda bolji, ali ne znam da li moze da bude novi Kara u Liverpulu.
Joe
QUOTE (Under @ Mar 28 2009, 10:55 PM) *
meni kod njega smeta shto nekad vrlo loshe procenjuje let lopte i to mu se deshava ceshce nego shto bi smelo za standardnog shtopera tima koji konkurishe za titulu u EPL i CL... naravno mlad je i verovatno od Kare moze mnogo da nauci po tom pitanju
druga stvar koja mi smeta je to shto je previshe agresivan (najezim se kad se setim kako je "izuo" Jo-a), uopshte ne volim takve igrace (drvosece tipa Ramos) mada sam svestan da su potrebni timu. jedino shto moze biti problem da dobija mnogo kartona i da se sviraju penali (shto se dodushe njemu ne deshava)

i ja bi vishe voleo da je Ager prva opcija, ali shta je tu je...

i on je pravi igrac da zameni Karu sa svojim pozrtvovanjem i zeljom, Ager je mozda bolji, ali ne znam da li moze da bude novi Kara u Liverpulu.

slazem se sa ovim donekle... skok igra mu je problem, sto je cudno posto ima sve predispozicije da bude dominantan u skoku... mada naucice decko od doktora Samija kako se to radi i kako da bude opasnost i u protivnickom kaznenom... bice zivotinja od Martina za neku godinu, ne zaboravimo da je jos uvek veoma mlad za stopera...

sto se tice Agger ili Skrtel - ja tu ne bih nista dirao, Martin je bolji odbrambeni igrac od Danija i nije sklon povredama... Agger-ova jedina prednost je igra sa loptom, a ni u tom segmentu Skrtel ne zaostaje mnogo - ume i on da povuce loptu i da je iznese na pravi nacin... naravno obojica su extra telenti i ako zadrzimo Aggera bicemo obezbedjeni za narednih 5-6 godina...
Mario_T
QUOTE (joe @ Mar 29 2009, 12:30 AM) *
Martin je bolji odbrambeni igrac od Danija i nije sklon povredama...

Ne znam da li je Martin bolji igrac od Aggera, po meni su obojica jednako kvalitetni. Skrtel verovatno ima vise uklizavanja i vodi vise dvoboja sa protivnickim igracima, dok Agger po meni vise resava dobrim postavljanjem i anticipiranjem poteza protivnika (ovim ne zelim reci da Skrtel to ne radi, vec da Agger to radi malo cesce). Tako da su po meni jednako dobri defanzivci, svaki sa svojim specificnim stilom igre. Agger jeste imao vise problema sa povredama, ali mlad je on (kao i Skrtel), tako da ne ocekujem da ce te povrede ostaviti neke trajne posledice.

Ono sto obojica moraju da poprave jeste njihov napadacki ucinak prilikom nasih prekida iz igre. Iako sve ne zavisi samo od njih (Gerrard i Xabi ce morati da povecaju kvalitet svojih nabacaja), moraju da budu kudikamo agresivniji u tim prilikama. Ako Agger ostane u klubu, on i Skrtel mogu ciniti nas CB tandem for years to come ...
Joe
QUOTE (Mario_T @ Mar 29 2009, 01:03 AM) *
Ne znam da li je Martin bolji igrac od Aggera, po meni su obojica jednako kvalitetni

politicki nema sta.... smile.gif

ja ipak mislim da je Skrtel konstantniji i bolji defanzivac... ali to nikako ne znaci da je Dani los...
Aleksandar88
Meni je Dani gotivniji igrac, vise koristi mozak u odbrani,plus sto zna i ne plasi se da krene napred.Skrtel je sirovina klasicna, ali za koju godinu i pod uslovom da obojica ostanu u klubu imacemo najbolji stoperski par na svetu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.