Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Za koga navijate?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3
Mrs.Gerrard
Da li navijate za jos neki klub pored Liverpoola?
Meni je licno draga Barcelona, ne znam bas zasto
Koga volite od klubova u Srbiji ali i u inostranstvu.
Mario_T
Zanimljivo pitanje ... Secam se da smo vec jednom imali slicnu diskusiju, na kojoj smo se podosta "iskrvili". wink.gif Doduse, ako se dobro secam, diskusija je pocela time sto je neko izjavio da navija za Liverpool i ManUtd (!!!! blink.gif ). A kad diskusija pocne tako "standardnom" i svakidasnjom izjavom, onda svasta moze da se ocekuje. smile.gif

Elem, da ne duzim previse ... Sto se mene tice, ja se vodim onom poznatom krilaticom "za sve se navija, Liverpool se voli". wink.gif Doduse, postoji i nekoliko drugih timova koje gotivim. Medju tim klubovima se nalaze Fiorentina, Palermo (samo zbog cool dresova doduse), Werder, Valencia, Ajax i Partizan. A Liverpool je, ponavljam, ipak posebna prica.
Sotir Vračarević
VFC
vladx
Kao sto sam i naveo u mom prvom postu, imam 2 srca, jedno je rezervisano za Zvezdu, a drugo za LFC!
E sad, posto sam potpuni fudbalski zaludjenik, gotovo u svakoj zemlji imam po neki tim cije rezultate redovno ispratim ili odgledam njihove tekme kada je to moguce, ipak izdvajaju se Celtic i Boca Juniors, takodje odmalena postujem Ajax i Benfica-u jer su to omiljeni timovi iz mladalackih dana mog caleta, nazalost sada voli da gleda Chelsea(a bio je tako cool lik!). Sto se tice nizih engleskih liga tu ima za mene dosta simpaticnih ekipa koje bih voleo da vidim u EPL-u pre nego neke Reading-e, Wigan-e, ali na prvom mestu je Millwall. U Premier-u sve najbolje zelim i Aston Villa-i.
igy_partizan
kao sto mi nick kaze...PFC-CFC
Scouser
ima par timova koji su mi simpatični ... Šalke, Betis, Valensija, Lincoln city, Bordeaux, Partizan (strasni navijač KK)
Tonča
Ja gotivim Sheff Utd, Crewe Alexandra, u Nemačkoj u poslednje vreme Schalke. smile.gif
acalfc
LFC,Partizan,Borussia Mönchengladbach,Valensia,Parma,i u hokeju Ak Bars i Znojemští orli
Mishkin
Man Utd, Everton, Milan, Inter, Elce biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Mishkin @ Mar 28 2008, 10:50 PM) *
Man Utd, Everton, Milan, Inter, Elce biggrin.gif

Ja sam mislio da se ti timovi podrazumevaju? wink.gif tongue.gif
Nikola
Pored Smoggy-a simpatisem Shrimpers-e.

Scouser
QUOTE (Tonča @ Mar 28 2008, 10:24 PM) *
u Nemačkoj u poslednje vreme Schalke. smile.gif

inlove.gif

evo par sličica smile.gif (sa posebnim osvrtom na četvrtu sliku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
collymore
Zanimljiva tema nema sta.Kod mene je LfC na prvom mestu,posle ide npr. Zvezda a sem engleske lige skoro i da ne pratim druge sampionate,npr od Londonskih timova jedino West ham moz da prodje,Burnley i Marsej(zbog Djibrila)
Booom
Kod mene bi to islo ovako, LFC, pet mesta prazno, pa dalje Partizan, Roma, West ham, Valencia, Jedinstvo Surcin.....jebiga, hometown klub.
Luthy
Crvena zvezda i sve sto je crveno:lfc: (osim ManUtd i Milana wink.gif )
salim se...

Zvezda, u Spaniji Atletiko Madrid dok je Torres igrao, sada i Sevilja (ha! Valensija mi je na 3 mestu tongue.gif ), u Italiji... hm tesko... mozda Roma (nadam se da ce izbaciti ManUtd), Nemce ne partim jer nemam sportklub, ali navijam za Shalke u LS (sto volim autsajdere...),

Uglavnom pratim Engleze i Spance, tako da ostalo ne znam... mozda Sporting u Portugalu, ali to zato sto mi je profesor portugalskog navijao za njih...
ne RIISE
PARTIZAN pa LIVERPOOL a za sve ostale mi profesionalno seva paja i sto se mene tice ostali klubovi mogu da se ugase ili da se presele u neku drugu dimenziju savsvim mi je sve jedno!!!
Aleksandar88
Liverpool-Zvezda-Blyth Spartan (blue square north)
Tonča
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 29 2008, 02:19 PM) *
Liverpool-Zvezda-Blyth Spartan (blue square north)

thumb.gif thumb.gif
Vodio sam ih FM-u malo. biggrin.gif biggrin.gif
zen
Navijam za LFC i ZVEZDU, a gotivim Glasgow Rangers, Bayern Munchen, Atl. Madrid, Juventus, Leeds.
Aleksandar88
CITAT (Tonča @ Mar 29 2008, 02:22 PM) *
thumb.gif thumb.gif
Vodio sam ih FM-u malo. biggrin.gif biggrin.gif

Obozavam ovaj tim igram FM samo zbog njih,nadam se da ce uspeti da izbore opstanak ove sezone inace ih nece biti u 09 sad.gif
gasha84
Liverpool, Partizan i naravno Real sa Nisave!!! LFC i PFC jednostavno volim od kada znam za sebe(i fudbal), a Radnicki je prica iz dana osnovne i srednje skole provedenih na juznoj strani Chaira yahoo.gif ...A ovako gotivni su mi jos Marsej, QPR....
Mighty Reds
Samo LFC
Nikola
QUOTE (Luthy @ Mar 29 2008, 10:00 AM) *
u Italiji... hm tesko... mozda Roma (nadam se da ce izbaciti ManUtd)

Uuuu blasfemija smile.gif Koliko god navijao da ove godine United ne bude sampion (vec Arsenal) nikada ne bih mogao navijati za Italijane (u fudbalu). Pa cak ni protiv odvratnog Sunderlanda ili Newcastle-a (osim mozda za neke nesrecne Sicilijance ili letece magarce...)
Scouser
ja u Italiji gotivim testenine i sladoled smile.gif biggrin.gif
Luthy
QUOTE (Nikola @ Mar 29 2008, 03:28 PM) *
Uuuu blasfemija smile.gif Koliko god navijao da ove godine United ne bude sampion (vec Arsenal) nikada ne bih mogao navijati za Italijane (u fudbalu). Pa cak ni protiv odvratnog Sunderlanda ili Newcastle-a (osim mozda za neke nesrecne Sicilijance ili letece magarce...)

isla sam po ligama... ja inace jako ne volim italijanski fudbal... smaraci dry.gif
Sotir Vračarević
zaboravih,posle LFC-a i Vozdovca,Tampere United i Panatenaikos
Catwoman
SAMO lfc.gif
stara lfc
[/font][/size][/color]ZVEZDA[font="Arial"][size="1"][color="#000000"]mi je sve...

Zvezdo volim te
Scouser
QUOTE (stara lfc @ Mar 30 2008, 03:20 AM) *
ZVEZDA mi je sve...

E sirotinjo wink.gif

beer.gif za mog druga ciganina biggrin.gif
4Life
za Partizaan... (N.Dj. smile.gif ).... lion, verder & ni za kog vise nesto posebno.... mozda eto volim da gledam sevilju.... steta sto ne igraju kao pre... & to je valjda sve.....
Scouser Tommy
Real sa Nisave!!!

a Radnicki rotTpi li je Barsa? Santijago Nisaveu je u Pirot rodjace smile.gif

LFC, Zvezda, Roma, Real, West Ham........ itd.....
candy
Kada je basket u pitanju,onda je to Partizan!Mada od Zabara volim Cicinho-a i Totti-ja,tj.Romu.Kao i Davida Villa,tj.Valencia!Ali Liverpool wolim i nishta ne moze da se poredi time!LFC je jedini klub na owoj planeti koji igra srcem!!!!!!!!!!
Jamaica
Hmm....gotivni su mi u Italiji Napoli, Francuskoj Sent Etijen(zbog Feindunoa smile.gif smile.gif ), u Nemackoj Minhen 1860, a u Engleskoj mi je simpatican i Notingem Forest....nekako volim te ekipe koje su nekad bile velike a sad se bore da se vrate na te visine....vise bi voleo u da u premijer ligi gledam kako se borimo za titulu sa njima nego onaj Celsi koji kupi sve najbolje(najskuplje) igrace koje moze i onda je to kao neka borba...
Sotir Vračarević
toncha,brisi onaj moj post iznad,bio sam pijan i nisam do sada uopste izvalio da sam greskom ovde to pisao...prebaceno je gde treba wink.gif
bojan_vin
Celtic, u najvecoj meri sam se kao klinac lozio na Larssona, kad sam poceo da navijam, bio mi je cudan - ko je ovaj crni Svedjanin? I zbog Gordona Strachana. Imam album Evro 1992 sa njegovom slickom, nevidjeno je smesno (citaj: ruzno) ispao biggrin.gif
Jolie
LIVERPOOL pa ATLETICO MADRID pa PARTIZAN !!!!
Gerrard_8
Pored LIVERPOOLA navijam za HSV,Valensiju,Sevillu,Zvezdu,Juve...
Dr Stein
oke oke, ja sam vec postovao na temi drzave i klubovi ili tako nesto.
pa koga zanima nek vidi.

nego imam jedno pitanje za one koji prate football van premier lige

zbog cega je nastala tolika mrznja i rivalstvo izmedju salkea i borusie dortmund ?

balloon.gif
vladx
QUOTE (Dr Stein @ Sep 14 2008, 10:36 AM) *
oke oke, ja sam vec postovao na temi drzave i klubovi ili tako nesto.
pa koga zanima nek vidi.

nego imam jedno pitanje za one koji prate football van premier lige

zbog cega je nastala tolika mrznja i rivalstvo izmedju salkea i borusie dortmund ?

balloon.gif

Koliko ja znam, klasicno rivalstvo dva obliznja grada iz iste, Rurske, oblasti. Slicno kao Pozarevac i Smederevo, btw Ml. Radnik dobio juce "najgori narod na svetu"(naravno, pored Rusa!) sa 2:1, MSL-here we come!!! biggrin.gif tongue.gif
Za ove Nemce mozda ti Scouser da bolji odgovor. smile.gif
Mario_T
Pa, nalaze se u istom regionu (Rurska oblast), Gelsenkirchen i Dortmund su na svega 30-40 km odstojanja, a oba kluba su vec dugo vremena standardni clanovi Bundeslige (i cesto su se borili za najvisi plasman). U takvoj situaciji je sasvim logicno da nastane (veliki) rivalitet. Pored toga, Gelsenkirchen ima istoriju kao radnicki (rudarski) grad; Dortmund je ipak malo vise "sofisticiran" grad (da se tako izrazim, ovim naravno ne zelim da uvredim Gelsenkirchen i Schalke).
Dr Stein
da, hvala na pokusaju, sve ja to znam, nego su mediji to okarakterisali kao neki ogroman derbi ovo ono ...pa sam mislio da ima nesto vise od toga u pozadini...
steta za borussiu u devedesetim je harala a prosle godine 13-a
Mario_T
Pa dobro, vecina derbija tako i nastaje. Dva uspesna kluba, koja se nalaze u komsiluku (ili cak i istom gradu), puno vise ti i ne treba. Tako su nastali i nasi derbiji sa Scumom i Evertonom, kao i vecina poznatih derbija u svetu.

Inace, utakmice izmedju Schalkea i Dortmunda jesu veliki derbi, pogotovo u Nemackoj. Navijaci im se istinski mrze medjusobno. Secam se da sam pre par godina citao pricu o navijacu Schalkea koji je pozeleo da istotovira grb svog omiljenog kluba na ledjima. Covek je otisao u tattoo shop i zatrazio da mu se uradi taj tattoo.
Medjutim, vlasnik tattoo shopa je bio navijac Borussie i mislio je da bi bila dobra sala da ovom navijacu Schalkea istetovira grb Dortmunda na ledjima. Kako zamisljeno, tako i ucinjeno. Mislim da nije ni potrebno reci da je ovaj navijac Schalkea bio "not amused". Na kraju je vlasnik tattoo shopa morao da plati lasersku operaciju uklanjanja tetovaze, kao i obestecenje od oko € 200.000,--. Ova kratka prica cisto radi ilustracije ljubavi izmedju navijaca Schalkea i Borussie. smile.gif
Scouser Tommy
offtopic: ne znam gde da stavim, ali ako neko sada gleda Real - Numancia i sinoc ko je gledao Sevilju, ne moze nista lose da kaze o spanskom fudbalu. osim da su nevidjeni cergari laugh.gif biggrin.gif
Aleksandar88
Ciganska posla tongue.gif
Scouser Tommy
4-2 laugh.gif a Sevilja sinoc HT 3-2 laugh.gif

Freda za predsednika! biggrin.gif
Shone61s
LFC I FCRS I ROMA !!!

Delije-61-

3 KLUBA KOJA NAJVISE MRZIM : CELZI / MILAN / REAL !!!
Vrebac
Broj 1:Liverpool
Broj 2:Crvena Zvezda

to je kod mene tako!
Liverpool Lou
QUOTE (Mario_T @ Sep 14 2008, 10:53 AM) *
...Gelsenkirchen ima istoriju kao radnicki (rudarski) grad; Dortmund je ipak malo vise "sofisticiran" grad...

Jel si ti to rekao da je Schalke seljacki klub u odnosu na Dortmund? laugh.gif

P.S. Ova recenica je samo za mog prijatelja i ljutog rivala na skoro svim poljima.

QUOTE (Shone61s @ Sep 14 2008, 07:52 PM) *
LFC I FCRS I ROMA !!!

Delije-61-

3 KLUBA KOJA NAJVISE MRZIM : CELZI / MILAN / REAL !!!

Partizan?
Scouser
dok navijači Borusije piju sokiće (pljuju na svoju istoriju, klub im je nastao u pivnici) i mašu zastavicama, navijači Šalkea divljaju i prave najbolje koreografije smile.gif. Imaju lepši stadion jedno 200 puta od Borusije, a rudari su bili nekad, danas kopova više nema, prešli ljudi na solarnu energiju smile.gif . Grad koji ima 300 000 stanovnika uvek ispunjava do poslednjeg mesta stadion koji prima 61500 ljudi.

O Dortmundu neću ni da pričam. Imaju veći ali ružniji i lošiji stadion, grad jeste veći, ali zemljoradnici imaju manje trofeja i lošije navijače smile.gif
Dr Stein

meni su bas kul njihovi navijaci smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.