Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Kritike portala
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Stranice: 1, 2, 3, 4
Mishkin
Mi izneli kritike, vi nista ne uradili i lock. E ne moze alucard.gif
ovo sam mislio da izmenite, verujem da nije neki tezak problem jer vec tako stoji na forumu!
stara lfc
a ko je u urednistvu?
Mihailo
Omgzor! smile.gif U uredništvu su Kovinjalo, Tijanić i ostala ekipa tongue.gif gathering.gif

Ozbiljno, ko želi da se oproba u pisanju, neka se javi meni na PM pa ćemo da probamo kako to ide. Za sada samo Skuza i Tonča pišu vesti ...

Što se tih sitnica tiče, sve znam, ali vremena nema ... ja sad da čekam da se nekom nešto ne dopadne pa da trčkam i popravljam to ne mogu, sve će vremeno biti fine tunned wink.gif
Trunks
Okači bre favicon i ne kenjaj. biggrin.gif Ja probao ali kaže da nemam dozvolu.
Mihailo
Okačio ... al' samo zbog Mishkina smile.gif
Sotir Vračarević
HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!kakav je slikar ovaj mladjani mishkin!!!umro sam od smeha
ScouserArctic
Pa sto kritike, portal je ok, tj. barem ga imamo smile.gif
Mishkin
QUOTE (Mihailo @ Mar 24 2008, 05:03 PM) *
Omgzor! smile.gif U uredništvu su Kovinjalo, Tijanić i ostala ekipa tongue.gif gathering.gif

Ozbiljno, ko želi da se oproba u pisanju, neka se javi meni na PM pa ćemo da probamo kako to ide. Za sada samo Skuza i Tonča pišu vesti ...

Što se tih sitnica tiče, sve znam, ali vremena nema ... ja sad da čekam da se nekom nešto ne dopadne pa da trčkam i popravljam to ne mogu, sve će vremeno biti fine tunned wink.gif

Evo javljam ti se ovde, da spojim lepo sa korisnim biggrin.gif
Mogu i da trckam da popravljam tako da se i za to javljam. Covek sam od poverenja wink.gif

QUOTE (Mihailo @ Mar 24 2008, 05:25 PM) *
Okačio ... al' samo zbog Mishkina smile.gif

Ako je to ono sto sam pitao, jos uvek ga ne vidim!

QUOTE (LFC_Vracar @ Mar 24 2008, 09:39 PM) *
HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!kakav je slikar ovaj mladjani mishkin!!!umro sam od smeha

Jesi vid'o? A? biggrin.gif
Mihailo
Mora da se ili ocisti kesh ili neki bla bla ... znak je tu smile.gif
Tonča
Vidi stvarno, tu je! biggrin.gif
Mishkin
Jeste, iskesirao sam i to je to biggrin.gif
Bravo wink.gif
Scouser
to je taj laki keš biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nego ja sam sve to iskeširao i nekoliko puta pa mi u potpisu već duže vreme stoji "?" umesto "š"... izgleda da nije u pitanju KEŠ Miksailo ?

edit: napisao ponovo š umesto ? i sad je sve ko Bog wink.gif
Tonča
@Scouser
To nema veze sa kešom, nego su se nakon apgrejda foruma pogubla neka yu slova, tako da su se poruke kucane ranije (kao i potpisi, naslovi tema) malko sjebale. smile.gif
Ono što je kucano nakon toga je ok.
MikiLFC
Ljudi sta BULAZITE(ma sta to znacilo).....Portal je o.k.Bitno je da ga imamo a o dopunama u tekucem periodu....Ne znam ko je zaduzen za odrzavanje istog ali svaka im cast...Mogu da se dodaju linkovi navijaca iz Engleske npr.Pozdrav band.gif
stara lfc
opet kasni tabela vec30 sati od poslednje tekme,i sledeca tekma je everton!

davno prebijen biggrin.gif
Scouser
nikako da dobijemo nikakvu pohvalu, što radimo tu ko crnci ... smile.gif

a sličica za Ligu Šampiona što sam postavio smile.gif šta, niko nije u retro fazonu a biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Trunks
Ivke sličica je najjača stvar na sajtu do sad. biggrin.gif
Mihailo
Pa s' obzirom da se tabela i sledeća utakmica apdejtuju manualno od strane mene, ja to radim čim stignem. To što ne odem odmah posle utakmice da sredim to ... to je druga priča smile.gif

Premier Liga ima neke zabrane na rss feed tabele tako da je direktno preuzimanje nemoguće sad.gif

Relax.
Trunks
Zar ne možeš neki drugi feed da uzmeš, ne mora da bude zvaničan?
Mishkin
Nema Trunks, sto se vise ti cimas oni sve lenjiji! Davno sam ja rekao da forum vodi gej lobi biggrin.gif
Mihailo
Pa nema feed-a tabele ... ubio se tražeći. Nisam bre gay ... nije da imam nešto protiv gay ljudi, štaviše poštujem njihovu izdržljivos' ali ne volem roze smile.gif
Trunks
Tražio sam malo, i stvarno nema feed-a jer treba da imaš licencu da bi prikazao Premier league tabelu. Koji smarači EPL, jebali bi se za funtu.
mondragon
Nema zamerki... za sada...
wacko.gif
Sotir Vračarević
QUOTE (Trunks @ Apr 1 2008, 08:45 PM) *
Tražio sam malo, i stvarno nema feed-a jer treba da imaš licencu da bi prikazao Premier league tabelu. Koji smarači EPL, jebali bi se za funtu.

ok,ovo boldovano je extra info...ako ne uspemo da otkupim klub,bice dosta posla za navijace LFC-a...a bogami ima i prava za prenos na portalu da dobijemo kad pustimo Mishkina wink.gif
Sotir Vračarević
e,sta bi sa dugmetom za povratak na portal sa foruma?
Mishkin
Zezas Mishkina i odma nema ispunjenja zelja biggrin.gif
candy
Stalno mi izbacuje greshku,kad Tonchi poshaljem pp.Ali samo se kod njega baguje!
Trunks
Žena mu uvela zabranu. biggrin.gif
candy
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mishkin
Za ovo treba tema kritike Toncinoj zeni biggrin.gif
Catwoman
@ candy
Od sada pp salji samo Scouseru jer je jedna dusa od coeka a i mnogo je sladak rolleyes.gif
candy
Jooooj,pa zeno nisam ja owde doshla da jurcam frajere,nego da se druzim,informishem i sl.ali,draga,xwala na sawetu!
Scouser
QUOTE (candy @ Apr 7 2008, 04:45 PM) *
Jooooj,pa zeno nisam ja owde doshla da jurcam frajere,nego da se druzim,informishem i sl.ali,draga,xwala na sawetu!

Aj ne foliraj se ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
candy
Pa,dobro,ne morash da me odajesh!
Booom
Što na portalu ne rade srpska slova???Jel kod svih il je bag kod mene?
acalfc
Kod mene isto baguje
candy
Forum je prs'o,od juche se baguje,kao blesaw!
Scouser
kod svih se baguje a očekujemo da Mihailo sredi stvar pošto su meni i Tonči po tom pitanju ruke vezane...
Tonča
Da, čak ne možemo ni slova u vestima da ispravimo. sad.gif
Mishkin
Nesposobnjakovici tongue.gif Znate samo sa banovima da se prsite tongue.gif
acalfc
Istina, DOLE ADMINI!!!!!
@Admini Bio sam banovan, nema potrebe ponovo da budem rolleyes.gif
Mihailo
Čekam i ja mene ... smile.gif

Probao sam da popravim to ali ne povezujem o čemu se radi ... zomg. Must drink kafu.
Catwoman
Mihailo, mislim da ce ti ovo pre pomoci, nego kafa wink.gif
candy
laugh.gif
vladx
Znam da je prosle nedelje bilo nekih problema, izgleda da jos nisu reseni posto su vesti bajate?
Tonča
QUOTE (vladx @ Apr 21 2008, 05:20 PM) *
Znam da je prosle nedelje bilo nekih problema, izgleda da jos nisu reseni posto su vesti bajate?

Kad budu rešeni problemi, pisaće se vesti ponovo.

Kao što je Scous rekao, on i ja ne možemo ništa da uradimo po tom pitanju, tako da čekamo da Mihailo sredi to da bi pisali vesti, pošto ovako nema svrhe...
Mihailo
Evo me borim se sa ruskom tehničkom podrškom dva dana već ... nešto su čačkali i pojebali naša slova i strašno ....
Aleksandar88
Nije kritika portala ali nisam znao gde ovo da stavim:

Hoce li neko da podesi trenutno vreme na forumu?

E sad videh da mogu i ja rolleyes.gif
Under
Izgleda si podesio samo sebi...

Ili si ti u nekoj drugoj (vremenskoj) zoni tongue.gif tongue.gif
Scouser Tommy
Jel imamo mi portal?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.