Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Portal je u kući
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Stranice: 1, 2
Tonča
DakleM, možda ste primetili da je Portal počeo sa radom. smile.gif

Ono što ja hoću da vam kažem je da tekstovi koji su predviđeni za stalni sadržaj nisu u potpunosti pregledani od grešaka (neki nisu uopšte) i da će to vremenom biti ispravljeno.
Vesti koje su trenutno tamo su kucane u probnoj fazi, tako da na te stare ne obraćate previše pažnje.
Trebaće nam malo vremena da se uhodamo, i tako to, tako da bih molio za strpljenje što se ažurnosti tiče. wink.gif
Toliko za sada.

Žalbe, zna se, Upravi Vodovoda. tongue.gif
Booom
Alal vera ljudi, svaka vam dala.......
Aleksandar88
Ludilo ekstra je odradjen sve pohvale
Mishkin
Alal vera ali odmah i kritike wink.gif
Znak koji se pojavljuje u imenu strane, znaci gore u vrhu, na ovom tabu od mozille, nek bude isti kao ovaj sa foruma tj. logo, a ne neki atom na crnoj pozadini. Ako znate na sta mislim!
Inace je sjajno. Mozda jos samo lfcserbia.com da pise LFCSerbia.com, znaci tih par slova veliko wink.gif
Luthy
Hej vodovod!
vise crvene wink.gif lfc.gif
Mishkin
I da, najbolji tekst je Anfield Road wink.gif
Mario_T
Portal izgleda odlicno, jedino bih se slozio sa "kritikom" wink.gif da treba biti jos vise crvene boje.
Tonča
Ljudi, slobodno kritikujte. smile.gif

Samo nemojte u vezi onoga što sam rekoa. Mislim, možete i to, ali to već znamo, samo treba malo vremena da sredimo, a znate kako to ide kad dodje proleće, pa ljude sve mrzi. tongue.gif tongue.gif
Mario_T
Zar prolece nije upravo period kad se radni narod budi iz zimskog sna, spreman za nove poduhvate i nove radne pobede? wink.gif tongue.gif Ili imamo drugacije shvatanje o prolecu? smile.gif

Mislim da bi mozda bilo bolje/jasnije kada bi pored imena igraca stajao njihov broj dresa, ali to je za kasnije ... Kad se sve bude islo kako treba ...
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Mar 19 2008, 09:53 PM) *
Mislim da bi mozda bilo bolje/jasnije kada bi pored imena igraca stajao njihov broj dresa, ali to je za kasnije ... Kad se sve bude islo kako treba ...

Da, to je jedan od problema koji treba da se reši.
To smo još na početku izvalili, ali kako Mihailo reče, treba dosta da čačka oko toga.

Takođe, biće još stavki u meniju gore, samo kada bude bilo odgovarajućeg sadržaja. Da ne zvrji prazno. wink.gif
Luthy
QUOTE (Mishkin @ Mar 19 2008, 09:28 PM) *
I da, najbolji tekst je Anfield Road wink.gif

tek da vidis "osnivanje kluba" wink.gif
kad se sete da ubace dry.gif
Fred Kremenko
Sjajno, bravo.... Ono sto sam primetio je da fali su profili nekih igraca... Insua, San Jose,Zhar, Martin, a ubacio bih i Guthrie-a i Hobbs-a.... Ako nije problem, napisao bih za svih 6(ako neko smatra da treba jos nekog da ubacimo, samo nek kaze)... Takodje ako oko treba i drugi tekstovi da se pricu, imam vremena...
Sad i ovo za sta cet me verovatno svi pljuvati(jer ovo ja govorim iskljucivo jer mrzim Mascherano-a naravno :-)).. Gde nadjoste Jefesito?/ Super sto njega tako zove devojka, keva, ko li sve, ali nigde na netu nisam u tekstu video taj nadimak, pa para usi, ispascemo smesni... Najozbiljnije nije sto ga ja ne volim, nego je nekako neozbiljno.. Napisace neko sutra za Babel-a Rajko ili slicno ili za Gerrard-a Dzeks...
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 20 2008, 01:10 AM) *
Sjajno, bravo.... Ono sto sam primetio je da fali su profili nekih igraca... Insua, San Jose,Zhar, Martin, a ubacio bih i Guthrie-a i Hobbs-a.... Ako nije problem, napisao bih za svih 6(ako neko smatra da treba jos nekog da ubacimo, samo nek kaze)... Takodje ako oko treba i drugi tekstovi da se pricu, imam vremena...
Sad i ovo za sta cet me verovatno svi pljuvati(jer ovo ja govorim iskljucivo jer mrzim Mascherano-a naravno :-)).. Gde nadjoste Jefesito?/ Super sto njega tako zove devojka, keva, ko li sve, ali nigde na netu nisam u tekstu video taj nadimak, pa para usi, ispascemo smesni... Najozbiljnije nije sto ga ja ne volim, nego je nekako neozbiljno.. Napisace neko sutra za Babel-a Rajko ili slicno ili za Gerrard-a Dzeks...

Pa što se profila igrača tiče ako imaš vremena, možeš da napišeš. Scouser je odabrao igrače, čini mi se, na osnovu spiska na fantasy premiershipu. smile.gif Ne moraš da žuriš. wink.gif

Što se nadimka tiče, Masch jeste Hefesito smile.gif. Mada, manje više nebitno, kao što rekoh, te prethodne vesti su čisto uvežbavanje. Zgodnije mi bilo da pišem pravi tekst pa njega formatiram, nego da samo nabacam slova ili slično. Mada ja nekako smatram da vesti ne treba da izgledaju kao da su pročitane na nekom sportskom sajtu, već da budu malo "navijačke".
I nemoj da brineš. Kada ja budem pisao Gerrard će biti "Stevica". wink.gif Znam da ti je to omiljeni nadimak. tongue.gif

A postoji i ideja da napravimo posebnu stranu sa nadimcima. U fazonu kao neki rečnik. Tako da bi svi mogli da vide ko je "Čarlamer", ko je "Doktor", a ko "Zeka-Aurelio" itd.

(Za slučaj da neko nije shvatio, ovaj poslednji deo je zajebavancija tongue.gif )
Scouser
namerno sam izostavio igrače koji imaju veoma malo odigranih utakmica za prvi tim, gledajući to koliko su igrali prvenstvenih i Evropskih utakmica u sezoni.

ovo je tek početak, očekujmo procvat wink.gif

Scouser Tommy
looks like da portal mogu da otvorim samo preko IE7. mozila otvara samo forum.....
Scouser
iskeširaj firefox. Tj. clear cache wink.gif
Scouser Tommy
Među objektima za relaksaciju se nalazi i đakuzi.
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ne RIISE
Igrač 2007 godine

Steven Gerrard

Joan Arne Risse???

Steve Finnan
Jamie Carrager
Pepe Reina
Peter Crouch

I zasto me ne prijavljuje kad upisem ime i lozinku???
Mishkin
Zon? biggrin.gif
bocejan
Odlicno ljudi! Super sto je izasao, vremenom ce biti samo bolji. Jos samo da skupimo jos vise navijaca.
Booom
Jedno pitanje.....nije da mi puno smeta, ali zasto staviste sliku proslogodisnjeg tima?
I zasto me ne prijavljuje kad upisem ime i lozinku???

Isto pitanje.
Mihailo
Onaj deo na sajtu za prijavljivanje sluzi samo za ljude koji pisu vesti i one koji se bave administracijom. Forum je vas smile.gif
Mishkin
biggrin.gif Svi bi hteli da budu administratori biggrin.gif Mihailo daj sifru biggrin.gif
Formatirajte tekstove. Samo je Anfield Road (najbolji tekst biggrin.gif) formatiran wink.gif
Hans
LJudi svaka cast, mnogo lepo bre.Uz jos malo crvene boje i doterivanja i bice uno picikato de la kurente!!!
Contractor
Nije da sam sumnjao i da nisam imao poverenja, ali ovo je bas, bas dobro.
Svaka cast.
gasha84
thumb.gif alal vera alal vera...
zen
Jedina jedna malo velika kritika: Zasto pod igrac godine nema Havijer?
Tonča
QUOTE (zen @ Mar 20 2008, 02:15 PM) *
Jedina jedna malo velika kritika: Zasto pod igrac godine nema Havijer?

Anketno pitanje je bzvz. Stavljeno je čisto da se vidi da je tu anketa.
acalfc
A zasto nema Kuyt?Siguran sam da bi imao bar dva glasa(Diggerov i moj biggrin.gif )
BTW nemam zamerki na portal,bice to super,ne bi ja tu nista dir'o
Scouser
alo bre ima da zaključam topik sad biggrin.gif

ajmo neke konstruktivne predloge, a ne zašto nema ovog ili onog na poll-u

ccccccccccccccccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!! biggrin.gif:D:D:D
Mishkin
Pa dzaba konstruktivnih kad nema ko da radi na ovo prolece biggrin.gif
Luthy
ja dadoh konstruktivan predlog: vise crvene, ali i znam da se radi na tome wink.gif

takodje, i sadrzaj s leve strane je u "konstrukciji" wink.gif
sadrzaj je dobar... samo "shminkanje" treba da se odradi...
Under
Mozda bi pored "sledeci mec" trebalo ubaciti i prethodni mec, kao i raspored tekmi za celu sezonu, neshto kao shto ima na oficijelnom sajtu.
collymore
Svaka cast,najbitnije je da je prporadio jos ga nisam detaljno prelistao al kolko vidim solidno je odradjeno.
stara lfc
bravo !Izgleda supr za pocetak!Sinoc sam tek provalio za portal ,jer u zadnja dva dana sam na netu bio vrlo kratko i samo pregledam na brzinu sta ima.A i i automatski mi je/forum/ stranica ,tako da mi nije otvorio portal.I eto prve primedbe kako iz foruma u portal,moramo na svakoj otvorenoj stranici foruma imati link!!!
Dalje posto je to nas sajt,onda uporedo i vesti sta se desava u udruzenju,kao fudbal u balonu,trenutni turnir na adi,gledanje u sport kafeu itd...
Scouser
Zaboravio sam da pomenem, sada kad imamo portal, nemojte kačiti kompletne vesti na forum jer će u tom slučaju sve najverovatnije biti obrisane.
Tonča
QUOTE (Scouser @ Mar 21 2008, 02:00 PM) *
Zaboravio sam da pomenem, sada kad imamo portal, nemojte kačiti kompletne vesti na forum jer će u tom slučaju sve najverovatnije biti obrisane.

Da se bolje vidi! biggrin.gif biggrin.gif

(najverovatnije = sigurno)
vladx
QUOTE (Scouser Tommy @ Mar 20 2008, 01:59 AM) *
looks like da portal mogu da otvorim samo preko IE7. mozila otvara samo forum.....
Neznam da li si uspeo, ali otkucaj na google-u lfcserbia.com/portal/, meni se onda pojavi da moram da otkucam lozinku, ali u sustini samo kliknes na Home i kuci si! BTW, sve cestitke za portal, pregledao sam sta ima, ali nisam jos sve procitao, nadam se da ce biti samo bolje!

P.S. Ako ce i u narednom periodu biti potrebne donacije, rado cu pomoci, jbg ovih meseci sam u nekim dugovima tako da stvarno nisam mogao, ali valjda cu uskoro resiti to.
remizinho
Jos samo da se updateuje redovno i bice extra.. Nadam se vec sutra velikom naslovu Reds beat Scum angel_not.gif
Liverbird
pa meni ne smeta sto nema preeeeevise crvene. na prvi pogled me zbunilo slovo "a" u naslovu: lfcserbiA jer je font takav da mi je A zalicilo na O pa sam pomislio wtf kakav sad jbn italijanski lfcserbio...... ko je ovde lood. tako da, malo jasniji font ne bi bio los
stara lfc
vec bi trebala da se sredi nova tabela od danasnjih tekmi i naravno rezultate P.L. objaviti!
Tonča
Tabela bi trebalo da se apdejtuje sama. Moguće je da se apdejtuje tek nakon kompletnog kola...
Za taj deo sajta je zadužen Mihailo, tako da on verovatno ima precizniji odgovor.

O rezultatlima Premiershipa nisam razmišljao nešto. Možda da idu u sklopu izveštaja naše tekme, kao izveštaj kompletnog kola.
Razmotrićemo. smile.gif
Luthy
tabela kasni... to sam primetila, nije bila updateovala rezultate iz srede... al dobro, bolje nego da copy/paste-ujete rezultate sa PL sajta ko arsenalovci biggrin.gif

a rezultate ostalih tekmi samo date kao spisak posle rezultata lfc.gif tekmi
Joe

portal je cool

but

zasto je mascherano "hefesito" ili stavite mali shef ili jefecito kakav bre hefesito???

promenite to!

odma' sad!!! biggrin.gif
Under
I malo mi je nejasno, ko je pravio uzi izbor za igraca godine? Nema Torresa!!! sad.gif A tu su Crouch i Riise... huh.gif Zaista... wacko.gif unsure.gif
Mihailo
Blago nama s' vama smile.gif

Samo se opustite, prepustite i gledajte fudbal tongue.gif
Scouser
QUOTE (Under @ Mar 23 2008, 12:35 PM) *
I malo mi je nejasno, ko je pravio uzi izbor za igraca godine? Nema Torresa!!! sad.gif A tu su Crouch i Riise... huh.gif Zaista... wacko.gif unsure.gif

aj sad lepo uzmi i ponovo pročitaj postove na ovom topiku pa će ti biti sve jasno wink.gif
Under
@Scouser

sorry, propustio sam da procitam da je anketno pitanje bzvz. Ako je bzvz shto ste ga stavljali, ako ste ga stavljali shto ga niste odradili kako treba? huh.gif huh.gif huh.gif
collymore
e da ovo A u naslovu sajta stvarno vise lici na O
Tonča
QUOTE (Under @ Mar 23 2008, 04:15 PM) *
@Scouser

sorry, propustio sam da procitam da je anketno pitanje bzvz. Ako je bzvz shto ste ga stavljali, ako ste ga stavljali shto ga niste odradili kako treba? huh.gif huh.gif huh.gif

Stavljeno je čisto da bi se videlo gde stoji anketa. Potpuno nebitan sadržaj trenutno...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.