Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Zreb lige sampiona namesten?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Mishkin
http://www.index.hr/sport/clanak/skandaloz...ten/378377.aspx
Vidite ovo neki General LFC forum biggrin.gif
Booom
Svasta je moguce, bilo bi bash sranje da se dokaze da je tacno......to bi bio tezak udarac za fudbal. Steta sto se ovakva igra raspada i u Evropi ne samo kod nas...
_Gerrard_
Daj ljudi nije ovo Srbija pa da se namstaju utakmice i zrebovi....Ja ne verujem da je namesteno al verujem da nismo imali srece .... biggrin.gif
Scouser
jedino što me buni i zbog čega sumnjam je to da je lik pogodio a verovatnoća mu je bila manja od 1% ... zato iako ne verujem u to, ne isključujem da je čak bilo i namešteno...
Trunks
Video sam to pre neki dan, scary.
Luthy
sta bre namesteno?!
Kao niko nije znao da cje ManUtd i Roma ponovo zajedno (ja sam znala da ce biti i u grupi wink.gif )
Jedini nacin da CSKA i Barsa prodju dalje bio je da dobiju Shalke i Fener...

... ustvari...

ruskaja mafija wink.gif ph34r.gif
Mishkin
Sta mislite da li je bilo jos foruma u kojima su se pogadjali parovi? To znacajno povecava verovatnocu da neko od njih pogodi! Verujem da je lozana, izlgled onog foruma mi je mnogo "osnovan"!
Ajd nek neko izracuna verovatnocu da su izbaceni tacni parovi, ako poznaje taj matematicki aparat biggrin.gif
Trunks
Napisaše tamo, manje od 0.04%. smile.gif
zen
Pa posto postoji 100 kombinacija, sanse su 1:100... Ne znam sta da mislim, lik je mogao da lupi, a i ne znam koliko je tacno to da kladionice nisu htele da primaju uplate. Mada sve je moguce, finale je u Moskvi, Roman ima para, jeste da su izvukli lakog protivnika, ali u polu finalu idu na nas... E sada ako Celsi udje u finale, pocecu da sumnjam, a ako osvoji...
Mishkin
Kako 0.04%? Kako 1:100? To je 1%! Daj mi neke matematike wink.gif
Ja mislim da je broj kombinacija 7*5*3 = 105, tako da mi se ovih Zenovih 1% uklapa! Ne znam dal gresim al izgleda mi malo tih 0.04% na samo 4 para!
Evo nasao sam i sajt gde je to objavljeno!
http://forums.icnorthwest.co.uk/viewtopic....asc&start=0
Tonča
QUOTE (Mishkin @ Mar 16 2008, 10:46 PM) *
Ja mislim da je broj kombinacija 7*5*3 = 105, tako da mi se ovih Zenovih 1% uklapa!

I ja baš sinoć računah. Trebalo bi da je tako.
Jedino ako nisu računali da pogodi i domaćina u prvoj tekmi. Ne znam da li je pogodio, mrzi me da gledam, a mrzi me i da računam.
Mishkin
Nije pogadjao domacine, dovoljno mu je bilo i parove biggrin.gif
remizinho
Chelski u 1/8 dobija Olimpijakos, a u 1/4 Fener tj. u oba slucaja najslabije protivnike od mogucih. Finale se igra u Moskvi. Mislite o tome!
TomyB
Ja zelim da verujem da nije bilo namestanja. Nekako mi je to nespojivo sa ovako ozbiljnom organizacijom. Mislim, nije to Super liga Srbije... smile.gif mada, nista necu iskljuciti znajuci za ljudsku pohlepu i zelju za dominiranjem... Jedino bi mi bilo drago da, ako se dokaze namestanje, svako ko je imalo ucestvovao u tom bude adekvatno kaznjen... Mislim da takvima nije mesto u sportu uopste...
bocejan
CITAT (remizinho @ Mar 17 2008, 12:31 AM) *
Chelski u 1/8 dobija Olimpijakos, a u 1/4 Fener tj. u oba slucaja najslabije protivnike od mogucih. Finale se igra u Moskvi. Mislite o tome!

Pa dzabe im se pali lagani kada cemo mi da ih izbacimo u polufinalu. Mislim da nije namesteno, to sto kladionice nisu primale to je nesto drugo. Koliko samo ljudi je glasalo na kojekakvim forumima i nasli su jednog koji je pogodio, to se nekako i podudara sa onih 1%.
gasha84
Da im posaljemo Brankicu iz insajdera sve da ih raskrinka! wink.gif
Ma nema sanse da je bilo namesteno, ko zna na koliko su foruma ljudi tipovali na parove za 1/4 racunajuci i ovaj nas. Lik pogodio i sad se se malo reklamira a sto se tice plavaca jednostavno ih usralo ali dzabe kad cemo mi da ih najurimo..A sto se tice man-roma, sudbina reklo bi se...

edit: Evo sad videh da ste spominjali Brankicu u vezi everton - fulham sistema 3 za 3...popularna devojka nema sta nego nemoj da cuje za ovo sve ce da na pobije chair.gif
Mishkin
Sta da nas pobije kad joj posao nalazimo biggrin.gif
A komentar na b92 biggrin.gif
Ko na Fulam nije igrao keca, taj nije kladionicar... Pa ovi igraju "3 za 3" otkad je Fulam Premierligas... Da im mnogi Meridian-superligasi pozavide... smile.gif
(gf, 16. mart 2008 20:00)
remizinho
QUOTE (TomyB @ Mar 17 2008, 09:52 AM) *
Ja zelim da verujem da nije bilo namestanja. Nekako mi je to nespojivo sa ovako ozbiljnom organizacijom. Mislim, nije to Super liga Srbije... smile.gif mada, nista necu iskljuciti znajuci za ljudsku pohlepu i zelju za dominiranjem... Jedino bi mi bilo drago da, ako se dokaze namestanje, svako ko je imalo ucestvovao u tom bude adekvatno kaznjen... Mislim da takvima nije mesto u sportu uopste...

Ma daj, vec je dokazano da je UEFA mafijaksa organizacija i da se kod njih sve resava podmicivanjem. Pa seti se samo kako je Milan bez problema igrao ligu sampiona uprkos tome sto je u Italiji dokazano da je namestao utakmice. Da je bio neki manje znacajan klub, bez problema bi dobio sut kartu, kao npr. Partizan.

QUOTE (gasha84 @ Mar 17 2008, 02:05 PM) *
Ma nema sanse da je bilo namesteno, ko zna na koliko su foruma ljudi tipovali na parove za 1/4 racunajuci i ovaj nas. Lik pogodio i sad se se malo reklamira a sto se tice plavaca jednostavno ih usralo ali dzabe kad cemo mi da ih najurimo..A sto se tice man-roma, sudbina reklo bi se...

Pazi, da je na tim forumima tema bila: "pogodite parove", pa da je 1000 mase pogadjalo, a desetak njih ubolo, onda bi to imalo smisla, ali ovde imamo slucaj, gde lik 2 sata pred zreb, otvara topic sa izjavom da je zreb namesten. Pritom pogadja tacne parove. Zasto kladionice ne bi primale opklade na parove? Pa to im je prakticno laka lova s obzirom na to da je prakticno nemoguce pogoditi tako nesto.

Jedini zakljucak je da je neko morao znati koji ce se parovi izvuci. Drugog objasnjenja nema.

Objasnite mi i ovo.. Kako je moguce da najskuplji tim na svetu trenira prakticno anonimni menadzer? Koji je pritom Jevrej. Radi se o veoma mocnim ljudima i lobijima. Kada imas takvu vrsu ljudi u bilo kom drustvenu segmentnu, gde naravno spada i sport, mora se imati u vidu da je sve moguce, a namestanje zreba je, s tog aspekta, praktricno najmanji problem.
bocejan
Lobi u Ligi Šampiona postoji, pa tako smo i mi kao peti klub igrali sledeće sezone CL. Cak i da je namešteno, zašto bi se palo da u polufinalu Jevrej sa ruskom mafijom igra sa nama ili Arsenalom. Jedino možda (ako to budemo mi) da daju Rusi pare Žiletu i Hiksu, mi ispadnemo, a oni pobegnu i dobiju još para jer bi nas kupili Arapi. Mislim da ovo može da se uvrsti u teorije kao npr. " Sletanje ljudi na mesec".
remizinho
QUOTE (bocejan @ Mar 17 2008, 06:38 PM) *
Lobi u Ligi Šampiona postoji, pa tako smo i mi kao peti klub igrali sledeće sezone CL. Cak i da je namešteno, zašto bi se palo da u polufinalu Jevrej sa ruskom mafijom igra sa nama ili Arsenalom. Jedino možda (ako to budemo mi) da daju Rusi pare Žiletu i Hiksu, mi ispadnemo, a oni pobegnu i dobiju još para jer bi nas kupili Arapi. Mislim da ovo može da se uvrsti u teorije kao npr. " Sletanje ljudi na mesec".

Ili u teorije "Mafija u srpskom fudbalu".. Ipak svi znamo da toga nema i da je to sve izmisljeno od strane medija kako bi se podizao tiraz. Terza i ekipa su samo zrtveni jarci tongue.gif

p.s. to sto ce igrati protiv LFC/Arsenal u 1/2 je cisto zbog toga sto u polufinalu nije moguce dobiti slabog protivnika. Izmedju Barse,Manchestera i LFC/Arsenala, prakticno ti je sve jedno koga ces izvuci.
zen
Kada sam malo bolje razmislio broj kombinajcija je 50, jer ide 8x7+6x5+4x3+2x1=100 i to se podeli sa 2, tako da to dodje 50 kombinacija, tako da to i nije mnogo, neki besposlen lik je mogao da se reguje na 50 razliciti foruma i na svakom uradi onako nesto...
Mishkin
Lose si ti to izracunao Zene! Sedi jedan! biggrin.gif
Ne racuna se onako, vec 7 * 5 * 3 * 1 = 105. Probaj da napises za npr 2, pa onda 3 para i videces wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.