Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Koga želite u 1/4 finalu LŠ?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
DakleM, recite... tomato.gif

U petak u 12h se zatvara glasanje.
vladx
Ja kao mali zec glasao za nemacke rudare! sad.gif
Joe
ma moze mancester wink.gif
Tonča
Ja glasam za zubu i ostalu štroku iz Katalonije. smile.gif
ScouserArctic
Iskreno nisam glasao jer mi stvarno nije bitno, verujem u ovaj tim, i verujem da sve moze da pobedi, tako da ne trazim nekog slabog protivnika smile.gif

Mada ako cemo od srca, bilo koji klub sa ostrva biggrin.gif

A mozda i smrdljivi zabari, voleo bih da sve njih izbace iz LS biggrin.gif

Hm mozda i Zubati and Co....

Ma svi biggrin.gif
stara lfc
ja sam za Fener i grobarcica,a ovi ostali nek se malo gule!!!
Fred Kremenko
Vec sam rekao, Stup.
gasha84
Neka bude Schalke, s njima bismo najlakse ja mislim...Engleze, Roma, Barca kasnije...
ne RIISE
Rusko jevrejski Celski!!!
Vreme je da ih izbacimo malo ranije od polu-finala 2guns.gif !!!
Carradonna
Samo ne ARSEnal i Fuckin' Munchester United.

Welcome, Barcelona and other mixed beans

smile.gif
bocejan
Mancester, pa Celsi!
Luthy
za Fener, da se malko odmorimo, i koncentrisemo na PL, da pridjemo CSKA sto blize mozemo batman.gif
collymore
Glasao sam za Shalke al i Fener i recimo Roma bi nam dobro dosli.Ipak sam u fazonu da se bar kolko tolko odmorimo,tako da ove kompleksaske ekipe poput Barse i Chelzija zaobidjemo bar u ovom kolu.A iskreno ne bi zeleo Scummse
Catwoman
Ja bi ako moze CSKA London...
mada mislim da ce zreb biti...
schalke-roma
liverpool-man.utd
chelsea-arsenal
fenerbahce-barcelona
Steva Zmaj
Ja sam za Fener ili Shalke. To ce biti lako i lepo a onda u finalu moze i Liverpul ako treba. I naravno titula, jelte.
Scouser Tommy
Ocu scums, da ih prebrinemo pre finala....... mada nista ne bih imao protiv da ih prebrinemo i u finalu laugh.gif
Mario_T
Moj izbor bi bio Schalke, mislim da bi nam oni najvise odgovarali. A Scum moze da saceka do finala, u tom slucaju bi pobeda bila jos sladja. tongue.gif
Take Two
Meni je u principu svejedno, ali sam glasao za Romu (nadao sam se Madridskim fašistima, a ovi Rimski ih izbaciše)

U polufinalu već tradicionalni protivnik, simpatični amateri iz istočnog Londona wink.gif

U finalu Mančester, da se svedu računi i prebroje titule duel.gif
Bukva
Zeleo bih arsenal, mrzim taj tim dry.gif

ali osecam barsu.... sad.gif
Tonča
QUOTE (Bukva @ Mar 13 2008, 12:05 AM) *
ali osecam barsu.... sad.gif

Promašio si smajli. Treba ovaj: biggrin.gif .
arabia.gif arabia.gif arabia.gif arabia.gif
vladx
Citajuci zvanicni sajt naidjem na jedan zanimljiv podatak.

Arsenal(0)
+
Scum(2)
+
Chelski(0)
+
Barca(2) vs LIVERPOOL FOOTBALL CLUB(5)
+
Roma(0)
+
Schalke 04(0)
+
Fenerbahce(0)

4 = 5 trophy.gif
TomyB
Dao glas Turkish rondo-u, mada mi nije problem koga god da dobijemo jer verujem da se dalje i te kako moze. Voleo bi Romu u finalu jer igraju jako dobar fudbal i to bi bilo pravo finale. Arsenal bi nam bio najtezi po proceni dosadasnjih igara. Klinci uopste nisu naivni, jedino ih moze sputati neiskustvo u velikim evropskim zavrsnicama
Luthy
Ma Arsenal ispada u ovom kolu (sem ako ne zabiju Fener dry.gif ), ali zamislite ovakav zreb:

Barsa - Arsenal
ManUtd - Roma
Liverpool - Fener
CSKA - Shalke

polufinale:
Liverpool - CSKA (zarad dobrih starih vremena)
ManUtd - Barsa (ili Arsenal, apsolutno svejedno)

finale:
Liverpool - ManUtd = da im pokazemo kako je kad autsajder zadje na nasu teritoriju afro.gif
Mishkin
Fener! Kao sto je posle Barse dosao PSV, tako i sad posle Intera dolazi Fener! Logicno, zar ne wink.gif U polufinalu standardno Chelsea (ako prodju), a ako ne prodju, onda oni koji su ih izbacili! A u finalu idemo u Moskvu pa sta nam Bog da wink.gif
Dzontra
Prvo Barsa, za Čelzi je rezervisano polufinale a u finalu sa ManU. Da dokažemo ko je najbolji engleski klub.
Mishkin
Pa daj onda da vezemo Ars, Che, Man wink.gif
Bukva
nije mi bas pozeljna barsa, jer mora da se vadi za izgubljenu trku sa realom, a liga sampiona im je idealna za to!
Scouser Tommy
Pa daj onda da vezemo Ars, Che, Man

apsolutno! smile.gif
ChMaster
Evo i mene da gathering.gif o protivniku...
Najbolje bi bilo kad bi nam pali Fener ili Salke, eventualno Roma ali...
Volim da gledam LFC u jakim tekmama tako da bi bilo super po mene da zapadnemo sa Barsom ili Man...
Glasao sam za Mancester jer ako se ne varam 23. marta im idemo u goste u PL a LS bi se igrala 1/2. aprila tako da bismo vezali 3 tekme sa njima, razlog zasto sam glasao za njih jeste sto je vreme da razbijemo nabijeni kompleks koji smo zadobili od njih...
Verujem u nase momke...
Scouser
1/4finale
Roma - Arsenal
Liverpool - Fener
Mančester - Barsa
Čelsi - Šalke

Polufinale

Liverpul - Roma

Barsa - Šalke

Finale prava poslastica

Liverpul - Šalke.

Živi bili pa videli !
Tonča
QUOTE (Scouser @ Mar 13 2008, 04:32 PM) *
Finale prava poslastica

Liverpul - Šalke.

Živi bili pa videli !

Hoćeš reći "praznik fudbala"? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
acalfc
Glasao sa za Romu ali sam siguran da izvlacimo nekog od ostrvljana
Liverbird
ja bi Arsenal i Mancester izbego u sirokom luku, cak bi ih ostavio za sledecu sezonu...

Mislim da cemo da izvucemo Romu i da cemo da ih nadujemo ko.....babe-zabe, a voleo bi nesto laganije - Fener...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.