Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Momci iz akademije
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Tonča
IPB Image
Od danas ce petorica igraca koja su ucestvovala u osvajanju FA Youth Cupa trenirati sa rezervnim timom:

IPB Image David Roberts: Golman
Bice rezerva Davidu Martinu u rezervnom timu. Odbranio je dva penala u penal seriji protiv Southamtona u polufinalu FA Youth Cupa.

IPB ImageRobbie Threlfall: Levi bek
Postigao je jedan gol u finalu protiv Citya, i takodje bio strelac izjednacujuceg gola protiv Southamptona u polufinalu. Debitovao u mecu protiv Wrexhama proslog vikenda.

IPB ImageStephen Darby: Desni bek
Podigao je pehar FA Youth Cupa kao kapiten generacije. Opisan je kao ofanzivni desni bek.

IPB Image Craig Lindfield: Napadac
Postigao je sedam golova u FA Youth Cupu i bio jedan od najzasluznijih za osvajanje istog.

IPB Image Ryan Flynn: Vezni red
Dobar dodavac koji je takodje postigao i par golova. Jedan od njih u finalu protiv Citya.

Svi igraci ce i sledece sezone moci da igraju za tim ispod 18 godina.
ne RIISE
QUOTE(Tonca @ Jul 19 2006, 12:18 AM) [snapback]2409[/snapback]

David Roberts: Golman
Bice rezerva Davidu Robertsu u rezervnom timu. Odbranio je dva penala u penal seriji protiv Southamtona u polufinalu FA Youth Cupa.

Kako ce da bude rezerva sam sebi blink.gif ???

Kako mrtav covek moze da nasledi samog sebe laugh.gif laugh.gif laugh.gif ???
Tonča
QUOTE(ne RIISE @ Jul 19 2006, 12:47 AM) [snapback]2410[/snapback]

Kako ce da bude rezerva sam sebi blink.gif ???
Kako mrtav covek moze da nasledi samog sebe laugh.gif laugh.gif laugh.gif ???

Bar se nisam zajebo kod imena. laugh.gif laugh.gif
Ispravljeno je.
Scouser
hahaha u svakom slucaju necje me cuditi ako bar trojica ne promene svoje pozicije u buducjnosti haha osim golmana.
undertaker
Daj Boze da bar jedan od njih napravi karijeru kao igrac Liverpula. Rafa nije pokazao mnogo ljubavi prema igracima sa akademije, vishe voli da dovodi neke neafirmisane Shpance (Miki Roke, Barahan, Antwi...)
undertaker
[/b]Craig Lindfield

Da li je to rodjen novi Robi Fauler??? wink.gif
undertaker
Bash sam citao Gudrijev intervju, decko je u extazi shto je igrao veceras. Ovo mu je prvi start za prvi tim. A i u timu je debitovao Peltije. Njih dvojica su zajedno u akademiji od 13 godine. Bash lepa prica...
Fred Kremenko
QUOTE(undertaker @ Dec 5 2006, 10:54 PM) [snapback]6816[/snapback]

Bash sam citao Gudrijev intervju, decko je u extazi shto je igrao veceras. Ovo mu je prvi start za prvi tim. A i u timu je debitovao Peltije. Njih dvojica su zajedno u akademiji od 13 godine. Bash lepa prica...

Peltier igrao celu utakmicu protiv Biminghama, u Carling Cup
undertaker
e fuck, opet ispadoh gloop
bocejan
Craig Lindfield
Ovaj opet dade neki brilliant goal. Nije los ovaj mali. Bice od njega napadac. Nadam se.
Catwoman
Liverpool reserves beat Sheffield United 1-0 last night
http://www.lfconline.com/news/loadnews.asp...=TMNW&id=318354
Mishkin
Ja navijam za Gudrija wink.gif
Catwoman
Young full back Stephen Darby is hoping Liverpool can take another step on the road to FA Youth Cup glory with victory over Chelsea tomorrow
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070112-1059.htm
bocejan
Pa ovi nasi izbacise Celsi. E da se stari ugledaju kako se igra u FA cupu. Idemo da ga osvojimo. A i Lindfild imao sansu. Nasa mlada nada! smile.gif
Catwoman
REDS DUMP CHELSEA OUT OF YOUTH CUP
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070113-1342.htm
Catwoman
GUTHRIE SENDS REDS INTO SEMIS
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070117-1505.htm
Catwoman
Liverpool's youngsters continue the defence of the FA Youth Cup with a 5th round clash against Reading at Anfield tonight
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070126-0846.htm
Tonča
Prodjose nam klinci u 1/4 finale. Idu da osvoje back-to-back titulu! wink.gif
bocejan
Lele idemo da ga osvojimo. A ovaj Lindfild opet dobro odigrao.Samo da se napravi na nesto.
Шустер
Линдфилд је татко!!!
ivica
veceras na SPORT CLUBu od 23:00 Manchester U-Liverpool (rezerve)
Fred Kremenko
Bravo za info...
ivica
Nije bilo lose sinoc kako su za njih igrali Brown,Flatcher,Smith i Silvestre 0:0 je sasvim korektno.S nase strane od boljih golman Martin Miki Roque i Nabil El Zhar.
Catwoman
YOUNG REDS IN SEMIS AFTER BLUNTING BLADES
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070215-2053.htm
Tonča
Jel ce to klinci opet da osvoje kup? biggrin.gif

Back-to-back.
Fred Kremenko
Ma gde bre, ne valjaju ti klinci...kako drugacije objasniti kombi violinista koji je stigao nedavno...
Catwoman
QUOTE(Fred Kremenko @ Feb 16 2007, 11:49 PM) [snapback]8632[/snapback]

Ma gde bre, ne valjaju ti klinci...kako drugacije objasniti kombi violinista koji je stigao nedavno...

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Scouser
gledao sam protiv mančestera celu utakmicu rezervi i jo par isečaka, i moje je miljenje da malo Dek Hobs moe najvie od svih da postigne....
Tonča
Momci su se planirali u finale FA Youth Cupa. Dobili su u gostima Newcastle sa 1:3 (ukupan rezultat 7:3). Lindfield je postigao 2 komada, a Jimmy Ryan jedan.
U finalu ce igrati protiv pobednika iz dvomeca Arsenal - Man Utd.

Reds in Youth Cup final again

-----------------------------
Edit:
Sada bas odgledah onaj Highlight sto sam stavio link i mogu reci da mi se Lindfield sve vise svidja. Dao je dva komada sa po metar od gola (hocu da kazem da mi se cini da ima njuh pravog golgetera), a vec smo znali da se dobro snalazi sa loptom i na vecim udaljenostima. Ubedjen sam da ce od njega biti nesto u buducnosti.
Jimmy Ryan ga je itekako fino zavuk'o sa dvadesetak metara.
Tonča
Izgubise nasi klinci sa 1:2 u prvoj tekmi. sad.gif
Poveli su golom Lindfielda, a zatim Threlfall dao autogol. Kasnije su iz penala poveli i dobili prvu tekmu.

Sad moraju opasno da ih karaju u gostima...
Steva Zmaj
Sad moraju opasno da ih karaju u gostima...

Shto oni nece uchiniti i svi srecni i zadovoljni tongue.gif
Tonča
QUOTE(Lepi Mario @ Apr 17 2007, 01:21 AM) [snapback]10424[/snapback]

Shto oni nece uchiniti i svi srecni i zadovoljni tongue.gif

Pa ako sudija bude navlacio kao sto je veceras, sigurno da nece moci. mad.gif
bocejan
To samo Mancesteru moze da se desi da protivnik da auto gol i napravi penal. F*ckin' little Scums! Ali zato LIndfild trese li trese. smile.gif
mondragon
BRAVO MOMCI MLADI!
BRAVO!
kalan
Pobedili smo posle penala 4:3.
Bilo je 1:0 u regularnom toku.
Fred Kremenko
Evo i link:
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6592847.stm

Vazno da cemo na leto mi pola secunde da doteramo... Ne znam da li da se radujem, ili da placem.......
Za neki dan se da ocekivati snimak na Sportklubu....

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...OT-OUT+THRILLER

Ovde dosta bolji izvestaj...
Tonča
Vrh momci, vrh!

Sto su slatke te pobede na penale! biggrin.gif

Naci cu valjda negde snimke...
bocejan
Bilo koja selekcija Liverpula ocigledno finale zavrsava penalima. Samo tako mladici, a ovaj Threlfall dade auto gol u prvoj utakmici. I sada neki volej, ma razbijamo, samo neznam zasto smo toliko losi u ligi za mlade.
Fred Kremenko
Trenutno na SK snimak prve utakmice finala....
kalan
Penalties & Celebrations - http://www.youtube.com/watch?v=G33lG4Ko_vg
Mario_T
Svaka cast momcima, kao i treneru. Jos samo da prvi tim ponovi isto protiv Chelsea i u finalu protiv ManUtda, pa ce slavlje biti kompletno. U svakom slucaju, svaka cast klincima na velikoj pobedi!!!
Fred Kremenko
http://www.walkonlfc.com/news/may07/steve_heighway.htm

Gmazinjo bas u sve mora da se petlja mad.gif
Scouser
što se tiče klinaca slažem se da su slabo igrali, i ono malo što su imali prilike da igraju u prvom timu. Ali opet postavlja se pitanje, gde da ih ubaci ako ne u Liga i Fa kupu? U ligi šampiona? U prvenstvu? Pa sumnjam da bismo onda i treći bili. Klincima se daju šanse u kupovima. Ovi su te šanse imali tamo, ko im je kriv što su ispali. Sigurno bi više igrali da nisu.

Čak nemam zamerku ni na to kada smo stigli do finala FA cup-a prošle godine, dosta njih je imalo zamerku što nije ostala ista postava mladih u ekipi. Ali te godine smo spašavali sezonu tim kupom, i sasvim je logičan potez bio da se igra u najjačem sastavu, radi uzimanja trofeja.

Mislim da nam je akademija slabija nego i Čelzija i Mančestera i pogotovu Arsenala. Ne zameram mnogo, kao što većina vas zamera, Rafi na tome što su klinci slabo igrali u prvom timu, već zameram na kvalitetu samih igrača.

Nisu tu problem utakmice. Ili je problem loš rad sa njima, što čisto sumnjam, ili je problem jednostavno nedostatak talenta. Od velike četvorke, mi ubedljivo najmanje para trošimo na klince. Drago mi je što je većina njih iz samog grada, ali opet, u Arsenalu je jedan Denilson na primer, u Čelziju Sahar, u Mančesteru Rosi. Mi takve igrače ipak nemamo. Ali u njima se ogledaju pare, koje ostali klubovi ulažu za razliku od nas.

To je moja glavna zamerka. Znači, malo šira alokacija resursa (nažalost) + keš smile.gif

i da, šire od španije naravno wink.gif
Fred Kremenko
Vezacu se za Linfielda ovde, posto mi extra gotivan i najvise sam ga pratio... Davao golove na pripremama, davao u Youth Cup, davao u rezervama, prosao sve selekcije Engleske, i ni minut nije dobio... Dakle, gmaz je smrdljivo govno, tacka.
Cosa
nista se ti scouser ne boj.evo sad se zavrsava ep za mlade pa ce se valjda rafa setiti da uzme nekog dobrog...
Under
Mislim da cel$ki i Arsenal nemaju nikakvu akademiju.
Venger ima odlican skauting tim, i sve one chamuge je doveo iz africke dzungle i naravno Denilsona iz Brazila. Ista je prica i za Fabregasa, Diabija, Ebua... Tako da nema govora da ti igraci dolaze iz Arsenalove akademije. Jedini izuzetak je Hoyte.
Za tog Sahara iz cel$ija nikad nisam ni cuo, svi mladi koje sam video u plavom dresu su isto kupljeni, Smorinjo i Roman ne daju priliku momcima iz njihove akademije (ako je uopshte imaju), vec se keshira za mlade talente (Obi Mikel, Kalu itd.)
Tako da nema govora da Arsenal i cel$ki dobijaju igrace iz svoje akademije, a nisam ni upucen da li, i koliko ulazu u nju.
Shto se akademije scums utd. tice, ser Alex pruza priliku klincima (Richardson, Bardsley, Rossi itd) i oni verovatno dosta ulazu u omladinski pogon.
Ali ne mogu da verujem, da Akademija iz koje su ponikli Macca, Robbie, Carra, Stevie G, Owen i josh mnogi igraci koji igraju u premijeru i championshipu tipa Tomson, Vornok, Rajt itd (ne mogu sad svih da se setim) trenutno ne moze da izbaci nijednog dobrog igraca. Ako ulaganja nema, to je definitivno Rafino maslo, kao shto vidimo odlucio je da preuzme totalnu kontrolu nad Akademijom. Nestali su cak i talentovani klinci koje je doveo, tipa Anderson, onaj odbrambeni iz Linkolna ili odakle vec, i svi oni koje je skupio iz Shpanije, Holandije, a od skora i Madjarske huh.gif (koji su poznati kao zemlja koja je dala vrsne evropske igrace).
I zato bi Rafi bilo bolje da podje putem ser Alexa, kad vec nema njuh za klince kao Venger (ili hrabrosti da im pruzi priliku u prvom timu) i para kao Smorinjo da kupuje sve zvezde svetskog fudbala, i pusti po nekog klinca da zaigra i pokaze shta zna.
Da su prethodni menadzeri bili kao on verovatno ni Macca, Robbie, Stevie, Carra i Owen nikad ne bi postali igraci kakvi su bili i kakvi jesu.
bocejan
Doveli smo nekog lika sto ima veze sa akademijom. Dosao je kao zamena za Hajveja. Nesto ga hvale tamo, kazu da je dobar.
Mario_T
Lik se zove Piet Hamberg, Holandjanin je, tokom karijere je igrao (izmedju ostalog) za Ajax. Covek ima odlicnu reputaciju, a u Liverpoolu ce biti zaduzen za tehniku omladinaca.

Liverpool Echo
bocejan
Pobedismo Everton. Ovaj Madjar dade 2 komada. Jer u Madzara velika je...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.