Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Veliki turnir fan klubova
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
CHABAL
Koпи - пејст са нашег сајта www.inter-serbia.net/forum

Ovako kao prvo pozdrav od ekipe navijacha Chelsea FC.
Prosle godine smo napravili mali pokusaj turnira ali bilo je mnogo neorganizovano.
Ove godine mislio sad da vidimo da organizujemo turnir na kome bi icestvovalo 6 ekipa:
-Inter,Chelsea,L'pool,Arsenal,Roma,Man.UTd

Podelili bi se u dve grupe po troje ,svako sa svkaiim...prva dva prolaze..

Nebitno...Kao prvo zanima me da li ste vi zainteresovani?Napravili bismo skup gde bi pre turnira dosao svaki predtsvnik fan kluba kako bi se dogovovrili o mestu,vremenu i datumu.POZDRAV!

Дакле, немојте замерити, ја сам замољен да поставим овде тему да видим да ли је и ваша екипа заинтересована да игра или не!
Не морате да ме банујете одмах ..... ја ионако нисам један од оних који су долазили на ваш форум кад смо оно играли против вас пар текми!

Поздрав!
Tonča
QUOTE (CHABAL @ Feb 25 2008, 10:05 PM) *
Prosle godine smo napravili mali pokusaj turnira ali bilo je mnogo neorganizovano.
Ove godine mislio sad da vidimo da organizujemo turnir na kome bi icestvovalo 6 ekipa:

Bese to lep turnir.
Mi pobedismo, Arsenal bese drugi, Chelsea poslednji, ali je sve to nebitno posto je IGGY POGODIO PRECKU!
Steta sto taj cin ostade nezabelezen video kamerom. sad.gif
Nikola
Kakav optimizam da se skupe Man Unitedovi i Romini fanovi.

Nije bitno ko ce pobediti dokle god to nije Inter biggrin.gif
remizinho
Evo lepe prilike da se ja ponovo pojavim u Bg ;-)
zen
Koпи - пејст са нашег сајта www.inter-serbia.net/forum

Podelili bi se u dve grupe po troje ,svako sa svkaiim...prva dva prolaze..

Nebitno...Kao prvo zanima me da li ste vi zainteresovani?Napravili bismo skup gde bi pre turnira dosao svaki predtsvnik fan kluba kako bi se dogovovrili o mestu,vremenu i datumu.POZDRAV!

Naravno da smo zainteresovani, mi bi cak mogli da okupimo 2 ekipe, a cisto sumnjam da Roma i Man utd mogu da se okupe, nego vi prvo kontaktirajte Romu i Man utd i njihove predstavnike, sa nama nema nikakvih problema...

Дакле, немојте замерити, ја сам замољен да поставим овде тему да видим да ли је и ваша екипа заинтересована да игра или не!
Не морате да ме банујете одмах ..... ја ионако нисам један од оних који су долазили на ваш форум кад смо оно играли против вас пар текми!

Поздрав!

E banujte ga, moze da skine fotke sa naseg foruma, pa ce posle na ulici panduri ili neko drugi da nas savata... haha.gif banned.gif wink.gif tongue.gif

Pantović
Moze, moze, i ja sam za! Imacemo Livpool i Real B smile.gif
acalfc
Ja mogu samo da branim u realu b
Scouser
QUOTE (acalfc @ Feb 26 2008, 12:54 AM) *
Ja mogu samo da branim u realu b

Ne brini ako želiš da braniš, ustupiću ti par minuta među stativama wink.gif

Iskreno, rekao bih da se "kapiten pita" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

dakle, Il capitano, izjasni se povodom ovog poziva biggrin.gif
Mishkin
Evo javljam se i ja za ovakav spektakl. Bicu taman Arbeloa! Nisam brz, al zato imam los sut! ph34r.gif
CHABAL
Што се тиче договора са људима из других фан клубова, то је обавио момак из Челсијевог фан клуба, а ја сам се овде регистровао и поставио тему пошто он тврди да сте га ви бановали.

Тако да, све је у реду што се тога тиче!

Поздрав свима!

П.С.: zen, послао сам ти на ПП број нашег "капитена" Горана, па ти проследи бр. коме већ треба.

Pantović
A je li, kad bi se igrao otprilike taj turnir i gde, u balonu il na lepom tvrdom asvaltu. Da znam da kupim stitnike, posto sam cuo da ste vi Chelzijevci opasni koljaci ph34r.gif laugh.gif
Mishkin
Ma to samo ovi koji se loze na Esjena biggrin.gif
Setio sam se ko jos mogu da budem. Dirk! Igram spica a ne znam gol da dam biggrin.gif Al se trudim, to stoji biggrin.gif
Pantović
Xexexe, odlicno!
Bukva
ako bude falio igrac, javite! inace igram fudbal u lokalnoj ekipi u Novom Sadu, pa sam spreman da pomognem!!! angel.gif jos ako bude nekih menadzera, taman da se prodam... wink.gif
acalfc
CITAT (Mishkin @ Feb 26 2008, 09:19 AM) *
Ma to samo ovi koji se loze na Esjena biggrin.gif
Setio sam se ko jos mogu da budem. Dirk! Igram spica a ne znam gol da dam biggrin.gif Al se trudim, to stoji biggrin.gif

Ko je tebi dao za pravo da budes Dirk????To jedino ja mogu :-)
Mishkin
Pa dobro, moje fudbalske "vestine" i tvoj "izgled" taman Dirk 1eye.gif
acalfc
Ha,ha,ha,pa ti bas ocrni Dirka
Mishkin
Jbg, takva mu je sudbina prokleta bag.gif

Evo i informacije sa interovog sajta
evo dogovorio sam se sa maximusom al aj da stavim i na forum.Dakle sastanak ce biti u 17h u nedelju u sport caff-u...Ako neko hoce da dodje sa maximusom moze...pozz

Znaci kapiten ili zamenik kapitena da ode!!!
Trunks
Ja bih isto igrao ako bude mesta. Možemo stvarno da napravimo za sve klubove i Real B. biggrin.gif Valjda njih ima dovoljno.
ne RIISE
QUOTE (Scouser @ Feb 26 2008, 01:16 AM) *
Ne brini ako želiš da braniš, ustupiću ti par minuta među stativama wink.gif

Iskreno, rekao bih da se "kapiten pita" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

dakle, Il capitano, izjasni se povodom ovog poziva biggrin.gif

Ma sta dve ekipe, pravimo mi tri pa cemo mi u nasoj grupi da se plasiramo odmah u finale pa do titule gathering.gif !!!
A sto se tice gose, sto rece Cola ...ja tu nista ne bih dir'o...!!!
Ajde neka kazu termin pa da se skupljamo!!!
Cech
Rekli su mi samo da vam prenesem da je sastanak fan klubova u nedelju u 5 u sport caffe-u, pa nek dodje kapiten/predstavnik vase ekipe da se dogovorimo.

Pozdrav
Under
Kapiten i/ili player-manager u nedelju u 5 u sportcaffe!
stara lfc
QUOTE (Under @ Feb 26 2008, 11:56 PM) *
Kapiten i/ili player-manager u nedelju u 5 u sportcaffe!

gathering.gif u cetvrtak na fudbalici!!!
igy_partizan
e evo kako stoje stvari...Izvucene su grupe/
Grupa A
10h Chelsea-Liverpool
10h45min Liverpool-Manchester Utd
11h30min Man.Utd-Chelsea

Grupa B....Arsenal,Inter,Roma

Ovakav je plan.Mi i vi iggramo prvu tekmju pa bi bilo doboro da dodjemo oko 20 do 10 dabi zauzeli dva terena ona na pocetku jedan do drugog.Moramo zauzeti dva terena jer je plan da se igraju obe grupe istovremeno.

Prva dvojica prolaze u polufinale koje je po planu u nedelju od 11h......i kasnije naravno finale....
Igra se ,nazalost, 6 na 6.....(5+1)
U slucaju da neko ima isti broj bodova gleda se prvo:
-medjusobni skor
-gol razlika
-ako je i to jednako onda se gleda ko je primio manje golova!
-
U SLUCAJU KISE TURNIR SE ODLAZE ZA SLEDECI VIKEND!!!!!!!!!!

PS...Izgleda nazalost da ce pasti kisa....
Nikola
Ma daj ljudi neozbiljni ste. Zar nije pricno da ce se turniri igrati u balonu?!?
Ada od maja.

Ali razveselilo me javljanje IGIJA PRECKEEEEE! yahoo.gif
Mario_T
Momci, nemoj sad da nas izneverite. Svaki plasman ispod finala (mislim, navikli smo na to) bi bio razocarenje. A kad ste vec u finalu, mogli bi valjda i da pobedite. wink.gif
Tonča
Ja predlazem da se u sklopu turnira organizuje jedan "Crossbar Challenge".
Igyu je van konkurencije.

(Nema Liverpoola pa zato stavih Skote.)
igy_partizan
QUOTE (Nikola @ Mar 5 2008, 04:02 PM) *
Ma daj ljudi neozbiljni ste. Zar nije pricno da ce se turniri igrati u balonu?!?
Ada od maja.

Ali razveselilo me javljanje IGIJA PRECKEEEEE! yahoo.gif

Pa i ja bi voleo da odigramo u balonu ali je to neizvodljvo...Prvo kolko nam treba para a drugo gde ces naci balon na ceo dan!!!!!

Lepo je vreme...tojest kazu bice od ponedeljka tako da je Ada skroz..Ok!!!

A sto se tice takmicenje u preckama..uvek zA:-))))
Trunks
Ada je, što se mene tiče bar, kul. smile.gif Kad je taj turnir na kraju?
igy_partizan
igra se sledece subote....Sve po onom rasporedu sto sam postovo pre....DOdjite oko 15 do 10h da zauzmemo ona dva terena na pocetku..pozz
Trunks
Ok, ko igra sa foruma? 'Ajmo starosedeoci, ko hoće na adu? smile.gif Doći ću ja i ako ne bude mesta, ali čisto da znam.
Under
Gledao sam prognozu i za petak i subotu su najavili kishu, naravno, moguce je da greshe, ali... sleep.gif

Mislim da je najbolje da kapiten i menadzer odrede ko igra. Ni po babu ni po stricevima, vec po partijskom opredeljenju rolleyes.gif
Scouser
ja sam available za golmana, pa ako treba tu sam.

Evo pogledah vremensku prognozu za bgd weather2umbrella.com kažu u subotu preko dana ima da bude 19 stepeni, pretežno sunčano vreme...moglo bi da izađe na dobro...
Mishkin
Ja sam locikav al ako zafali ocu da se rekreiram wink.gif
stara lfc
sto se mene tice prednost bih dao ljudima koji igraju u balonu i leti na adi,kao sto je neko rekao mi mozemo i 3 ekipe da napravimo!Kao player/meneger imam i poverenje u mog kapitena blue_bandana.gif da izabere prvu postavu a ja cu ih nekako uigrati do turnira!Moje usluge ce biti ogranicene na malo duze ,sa klupe!
Mislim da treba da prihvatimo da igramo na turniru i dokazemo da smo najbolji!!! cool.gif
posle pobedesvi na beer.gif
Under
Blue blue_bandana.gif banana rules blue_bandana.gif blue_bandana.gif
ne RIISE
1. Lou
2. Stara
3. Under
4. grujica
5. Dule
6. Heski (ako je ziv)
7. Tonca
8. Skuzer
9. ne RIISE
10. Marfi
11. Srele
12. Zen
13. Nikola (latentni navijac LFC)

To su prve dve ekipe onako iz glave koji su redovno dolazili na fudbal!!!
Prijavljute se ko je raspolozen za subotu!!!
I jedno obavestenje posto ce biti sajam automobila od 13-19 mislim, u subotu ce biti guzva za medalju pa ako se vec bude igralo krecite ranije!!!
Hans
Gledacu da dodjem da gledam momci ako gospodin Spavam-do-dva-subotom aka Latentni navijac LFC bude hteo da me vozi.
Skoro sam skinuo gips pa jedva hodam.
igy_partizan
e ako slucajno u toku noci petak na subotu bude padala kisa a u subotu ujutru bude lepo,suvo suncano..igra se!!!!pozz i vidimo se...!
Nikola
Ja ne dolazim. Sa sjebanom rukom nema sanse da igram na betonu, a pogotovo sto sam cuo koliko su nezni Chelsea-evci.
Na leto kad se potpuno oporavim moze, do tada balon sa nasima (mada se mi lomimo vise nego sto nas iko moze izlomiti) smile.gif
Scouser
mislim stvarno samo krckate te koske kao blesavi ! Ajde čuvajte se malo !
Under
1. Lou
2. Stara
3. Under
4. grujica
5. Dule
6. Heski (ako je ziv)
7. Tonca
8. Skuzer
9. ne RIISE
10. Marfi
11. Srele
12. Zen
13. Nikola (latentni navijac LFC)

ja radim popodne, a s obzirom da nema uslova da se istushiram, ne mogu da igram pa smrdljiv na posao. Eventualno bi doshao da gledam.

S obzirom da radi i Lou, a da je Tonca obesio kopacke o klin, taman ti ostaje za jednu ekipu... Mozda ti i zafali, taman su tu novi narashtaji.
remizinho
Mozda pise, ali me mrzi da gledam sad.. Zasto se igra tako rano?
stara lfc
AKO SE IGRA I AKO BUDE NARAVNO LEPO VREME DOLAZIM SA KLINCEM baby.gif DA VAS VODIM I GLEDAM 1eye.gif
Tonča
QUOTE (Under @ Mar 12 2008, 07:03 PM) *
a da je Tonca obesio kopacke o klin

Da, ja sam "retired". A i da nisam, ima dosta redovnijih od mene na fudbalu. A i talentovanijih. rolleyes.gif
Pera Kojot
CEK, CEK, A GDE SAM JA TU???????????
remizinho
U kanalu.. tj kanjonu.. znas kako te ptica trkacica uvek zezne angel_not.gif
igy_partizan
e u subotu ce biti toplo vreme.Ja mislim da mi igramo turnir jer iako padne kisica pasce na pola sata a najavljuju toplo i suncano vreme tako da ce se osusiti...A ionako smo nglezi.smile.gif))navikli smo na kisu!!!

P.S....Ipak kako kaze na weather.com kise se tek ocekuje posle podne..
Mishkin
Prica se Igi da dobro gadjas precke, jel to istina?
Sotir Vračarević
evo,i ja se prijavljujem za turnir,ako ima mesta smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.