Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Trenerka ?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
AndrejSk4
Gde se moze kupiti Liverpoolova trenerka......a i ostale stvari ?
Tonča
Imas u "Impuls sportu". U bg-u su radnje u kralja petra, delta cityu... toliko ja znam, verovatno ima jos negde.

Luthy
... adidasov shop u knezu i delta cityju takodje wink.gif ...
Trunks
Jeste sigurni za DC? Pre je bilo u Impulsu u Delti ali sad vie nema koliko vidim. A u Adidas shopu nikad nije ni bilo (10 puta gledao), nemoj da vas zavara onaj Derardov poster. smile.gif
Tonča
QUOTE (Trunkadelic @ Feb 17 2008, 07:01 PM) *
Jeste sigurni za DC? Pre je bilo u Impulsu u Delti ali sad više nema koliko vidim. A u Adidas shopu nikad nije ni bilo (10 puta gledao), nemoj da vas zavara onaj Džerardov poster. smile.gif

Pa ako ima u impuslu u kralja petra sto ne bi bilo i u DC-u?
A u kralja petra ima, to znam sigurno. smile.gif
Scouser
Trunks, ima na brdu preku puta meka u nekadanjem Nike outlet, a sada je to sport impulse wink.gif
AndrejSk4
Hvala za odgovore.
Trunks
QUOTE (Tonča @ Feb 17 2008, 07:17 PM) *
Pa ako ima u impuslu u kralja petra sto ne bi bilo i u DC-u?
A u kralja petra ima, to znam sigurno. smile.gif

Zato to sigurno nema. smile.gif Prodalo se, bilo je. Pričam za situaciju do prole nedelje, moda se sad promenilo.

QUOTE (Scouser @ Feb 17 2008, 07:24 PM) *
Trunks, ima na brdu preku puta meka u nekadanjem Nike outlet, a sada je to sport impulse wink.gif

Znam matori, kaem za ove to trae u Delti.
Scouser
hmm, sad mislim da je u centru grada nestalo biggrin.gif biggrin.gif angry.gif
remizinho
Sad u sportu koga vidimo da seta novu trendzu, prijavljujemo ga policiji cool.gif
Scouser
Mene danas sumnjivo gledali u Maxiju, a bio sam sav u adidasu...
Luthy
Bili ja i Tonca juce u Impulsu na banovom... nemojte se cuditi ako i tamo zaafali neka trenerka ph34r.gif batman.gif
Sotir Vračarević
bice moleban uskoro o5 tako da se spremite za "shoping"
MikiLFC
Zna li neko da li sve ove prodavnice imaju internet adrese da se naruci nesto preko njih.....Leskovac je tako blizu a tako daleko...... band.gif
Catwoman
QUOTE (LFC_Vracar @ Mar 25 2008, 08:49 PM) *

dancing.gif dancing.gif dancing.gif
Fred Kremenko
QUOTE (LFC_Vracar @ Mar 25 2008, 08:49 PM) *

aaa moleban thumb.gif gde si se toga setio....
Mishkin
Sta gde se setio? To je LDPovcima prvo na pameti biggrin.gif
Catwoman
@ Mishkine
Ne diraj moje pile, ko na njega krene ima da bude mjauuuu, frrrrrrrrr i grrrrrrrrr wink.gif
Contractor
E ja samo da se pohvalim da sam danas dobio trenerku na poklon thumb.gif
Carradonna
Ola mućaćos!

Postoji li ikakav način da se trenerka naruči pouzećem? Ako postoji, da li je problem ako je adresa u MNE? Finally, postoji li internet stranica prodavnice gdje se mogu kupiti trenerke? (misleći na prodavnicu u SRB narawski)

collymore
QUOTE (Carradonna @ Apr 8 2008, 09:23 AM) *
Ola mućaćos!

Postoji li ikakav način da se trenerka naruči pouzećem? Ako postoji, da li je problem ako je adresa u MNE? Finally, postoji li internet stranica prodavnice gdje se mogu kupiti trenerke? (misleći na prodavnicu u SRB narawski)

Obrati paznju na adidasove radnje ili neke bolje snabdevenije multibrand radnje.Konkretno i u BG-u jako su retke radnje sa tim trenerkama...ima ih svega par.
Carradonna
Thanks laddy!

U PG ima fenomenomenalno opremljen Adidasov shop, ali liše dresova AC "Klub Penzionera" i FC "125 miliona za kurajbera" ne može se ništa naći, mada sam vidio origianle kačkete, stvarno dosta kvalitetno odrađene.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.