Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Javier Mascherano
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Scouser
E ne mogu vi�e da čekam da čovek potpi�e.

(iz budućih biografija igrača sa budućeg sajta lfc serbia, nemontiran materijal biggrin.gif)

Ime: Havijer Maskerano
Rođen: 08.06.1984
Nacionalnost: Argentinac
Pozicija: zadnji vezni
Do�ao u Liverpul: februar 2007 (pozajmica)
Broj na dresu: 20
Prethodni klubovi: River Plata, Koritijans, Vest Hem

�El hefe� je ponikao u omladinskoj �koli fudbalskog velikana iz Buenos Airesa, ekipe River Plate.O kakvom se talentu radi govori i činjenica da je on, pre nego �to je zaigrao za prvi tim belo-crvenih sa El Monumentala, debitovao za nacionalnu selekciju Argentine! Prvi profesionalni nastupi za River platu počinju tek nakon njegovog povratka sa svetskog prvenstva za mlade 2003 godine. Već posle prve sezone on postaje �ampion zemlje sa Riverom. U ju�noameričkoj ligi �ampiona, 2004 i 2005 godine River Sti�e do polufinala, a Havijer u timu ima zapa�enu ulogu. Za dve godine boravka u ekipi on bele�i 46 nastupa. U međuvremenu, mahom iz Evrope, na njegovu adresu sti�u ponude brojnih �panskih klubova, među kojima je i poziv madridskog Reala.Uprava �el miljonariosa� je lako odbacila sve ponude, smatrajući da za njihovog mladog i veoma perspektivnog igrača treba izdvojiti mnogo vi�e novca nego �to su svi zainteresovani klubovi do tada ponudili. Za njegove dobre igre stizale su pohvale sa svih strana, a reči hvale nisu izostale ni od strane jednog od najvećeih fudbalskih asova svih vremena, ali i velikog navijača ekipe ljutog rivala (Boke Juniors), Diega Maradone. 2005 godine, pomalo neočekivano, Maskerano svoju karijeru nastavlja u brazilskom klubu Korintijansu, gde za kratko vreme, posle samo jedne sezone, osvaja titulu prvaka ujedinjenih brazilskih dr�ava, ali takođe istom brzinom i odlazi iz kluba. Naime, nakon nastupa na svetskom prvenstvu u Nemačkoj 2006 godine, za Maskerana su se ponude iz Evrope multiplikovale i odlazak iz Korintijansa je bio neminovan. Zajedno sa Karlosom Tevesom, on je u avgustu 2006 godine pre�ao u ekipu Vest Hem junajteda, gde se pomalo neočekivano nije dobro sna�ao. Odigrao je svega 7 utakmica za klub iz istočnog dela Londona. Već na polusezoni je postalo jasno da Havijer i Vest Hem nisu dobra kombinacija i da igrač klubu ne mo�e na adekvatan način da pomogne, pa tako ni klub igraču. U isto vreme u klub sa Apton parka sti�e ponuda Liverpulovog menad�era, Rafe Beniteza, koji tra�i i dobija Havijera na osamnaestomesečnu pozajmicu. Ta pozajmica jo� uvek traje, a potpisivanje vi�egodi�njeg ugovora sa Liverpulom je veoma blizu. Maskerano je za kratko vreme postao miljenik navijača, pre svega odličnom igrom i po�rtvovano�ću, ali i vi�e nego korektnim odnosom prema svima koji okru�uju klub. On je veliki borac, brz je i izuzetno fizički spreman . Sjajan je defanzivac i svojim primerom pona�anja na terenu podi�e nivo determinacije čitave ekipe na jedan vi�i nivo. Ima 23 godine i sasvim je izvesno da prostora za napredak u njegovoj igri ima, ali takođe vreme radi za njega.

a evo i dve lepe slikice biggrin.gif "LOMI BAGRU 1" i "LOMI BAGRU 2"
ne RIISE
Jel na ovoj drugoj slicici gace skidao preko glave tongue.gif ???
Scouser
Očigledno da se napas'o trave te večeri biggrin.gif
Joe
Mascherano's two most used nicknames (in Argentina) are Masche and Jefecito (Little chief).

^^^

hehe pa i jeste shef wink.gif

mezzano
Odlican je Masch! Iskreno se nadam da ce nastaviti sa igrama kakve je do sad pruzao, jedino se brinem kako ce Rafa resiti situaciju u veznom redu kad se Alonso oporavi. 100 puta je bolji od Sisoka. Svidja mi se sto je borac i sto na svakoju utakmici gine do zadnjeg minuta, bas kao pravi Liverpoolcanin, nesto kao sto je igrala cela ekipa 2005, nazalost, ove godine mi se cini da je Masch jedan od retkih koji se sa takvim zarom bori za LFC.
Scouser
http://www.irishexaminer.com/irishexaminer...5708-qqqx=1.asp

ko ima vremena nek pročita, ima tu stvari oko kojih se slaem ali i onih oko kojih se ne slaem, mada, meni deluje realno biggrin.gif
zen
Car. Uzimam dres sa njegovim imenom batman.gif .
Mishkin
Maskerano provocirao, Alijadijer kažnjen
Utorak, 26. februar 2008. 18:55

Engleska fudbalska asocijacija (FA) kaznila je francuskog internacionalca u timu Midlsbroa Žeremija Alijadijera sa četiri utakmice neigranja, zbog crvenog kartona koji je dobio na subotnjoj utakmici Premijer lige protiv Liverpula (2:3).

Odluka o kazni doneta je nakon što su "disciplinci" FA odgledali televizijski snimak, na kojem se jasno vidi da je dvadesetpetogodišnji napadač udario po licu protivničkog "vezistu" Havijera Maskerana.

Alijadijeru, koji je u Midlsbro stigao letos iz Arsenala, nije pomogla ni činjenica da se na istom snimku vidi kako ga je argentinski reprezentativac Maskerano sve vreme provocirao.

(Tanjug)
Scouser
QUOTE (Mishkin @ Feb 27 2008, 10:38 AM) *
Maskerano provocirao, Alijadijer kažnjen
Utorak, 26. februar 2008. 18:55
(Tanjug)

Maskerano car, Alijadier mentol
Sreda, 27. februar 2008. 10:55
(Ivke)
zen
Mascerano angel_not.gif
A onom Alijadijeru treba zabraniti da igra fudbal, brdjanin neopisani. blue_bandana.gif
Booom
Ako je ikako moguce ja ovog coveka jos vise gotivim.......koji car..
U mom zivotu sam Materacija gotivio samo dok je provocirao Zidana, tih par svetlih sekundi njegove karijere je rezultiralo crvendacem za Zi-zua. Ako si sportista moras da budes strpljiv i da trpis sve uvrede.....verovatno ja zato nisam sportista
Scouser
QUOTE (Booom @ Feb 27 2008, 10:20 PM) *
Ako je ikako moguce ja ovog coveka jos vise gotivim.......koji car..
U mom zivotu sam Materacija gotivio samo dok je provocirao Zidana, tih par svetlih sekundi njegove karijere je rezultiralo crvendacem za Zi-zua. Ako si sportista moras da budes strpljiv i da trpis sve uvrede.....verovatno ja zato nisam sportista

hmm, a reci mi, jel to onda znači da pravi sportista treba i da se služi najgorim uvredama, opravdavajući to kao "provokaciju" ????
Booom
hmm, a reci mi, jel to onda znači da pravi sportista treba i da se služi najgorim uvredama, opravdavajući to kao "provokaciju" ????

Ako procitas moj post jos jednom videces da nisam rekao da je sportista, vec da je on izbacio Zidana na njegovoj poslednjoj tekmi i da mi je to nekako bilo gotivno....ja bih mu realno skakao po lobanji dok je propisno ne izgnjecim, ali kao sto rekoh verovatno zbog toga nisam sportista
Scouser
Pa šta je onda Materaci ? biggrin.gif biggrin.gif: D biggrin.gif
Joe
MASCHERANO: WE'RE VERY CLOSE TO DEAL
Paul Eaton 28 February 2008

The Argentine international insists it's now just a matter of time before the formalities of the contract are finalised and he can sign a lengthy contract with the Reds.

"We are really close," he said. "Maybe this week or next week we will be able to say everything's finished. We can't say it just yet but hopefully in a few days everything will be okay.

"There are no problems with the fee or with the contract, it's just getting the papers finished.

"I have always said I want to stay here and so it hasn't been a difficult time for me. I have wanted it to be finished because I have my family behind me and I want to know what my future is going to be. I am calm and relaxed because I know that everything is almost over.

"I am very happy that in the next week I will be able to say I have signed for Liverpool. It will be the best moment of my career to be able to say I will be playing my football with Liverpool."

Mascherano's immediate focus now is helping the Reds pick up another three league points when they travel to take on Bolton this weekend.

And despite the high profile clash with Inter Milan just a couple of weeks away, he insists it's easy enough to stay concentrated on the important league games which lie ahead.

"We have to finish in the top four because we want to be playing in the Champions League next season," he added.

"We have to win the games we have coming up before we go to Milan and so it's not difficult to stay focused at all.

"We had a good win against Middlesbrough on Saturday and now we have to go and try to win at Bolton. We beat them easily at Anfield earlier in the season but we know it's going to be harder this weekend because they're a difficult side to play on their own pitch."

One player looking for a return to first team duty this weekend will be Xabi Alonso after his goalscoring display for the reserves against Manchester United in midweek.

Despite being out of the side at present, Mascherano is in no doubt that Alonso's quality will be needed over the coming vital weeks.

"Xabi is one of the best midfielders in the world," he said. "He has quality and class and he knows that if he keeps training well then his chance will come again - maybe on Sunday.

"For me he is an example to everybody. He is a player who has won the Champions League with Liverpool, a player with great experience and yet on Tuesday night he had no problems in playing for the reserves."
gasha84
QUOTE (joe @ Feb 28 2008, 01:43 PM) *
"Xabi is one of the best midfielders in the world," he said. "He has quality and class and he knows that if he keeps training well then his chance will come again - maybe on Sunday.

"For me he is an example to everybody. He is a player who has won the Champions League with Liverpool, a player with great experience and yet on Tuesday night he had no problems in playing for the reserves."

Ja se izvinjavam ali sta se bre umislio ovaj mali seronja! Skapirao decko da dok je ludi Rafa tu on ima zagarantovano mesto u timu i sad ono "Samo nek se trudi Xabi, dobice on svoju sansu, mada veliki je on igrac znate.." Pa Alonso je bre za njega TATA! I ne razumem ovog Rafu, forsira Mascherana (ne kazem da je on los igrac, on zaista pruza odlicne partije) samo kako misli da vrati u formu Xabija kad mu daje da igra jednom mesecno i to u rezervama...
Mishkin
Realno je rekao. Bio momak povredjen i sad ce dobiti sansu naravno! Jos je i dodao da je Xabi car i da mu nije smetalo da igra za rezerve!
gasha84
Pa dobro. Moze i tako da se gleda... smile.gif
Joe
QUOTE (gasha84 @ Feb 28 2008, 03:21 PM) *
Ja se izvinjavam ali sta se bre umislio ovaj mali seronja! Skapirao decko da dok je ludi Rafa tu on ima zagarantovano mesto u timu i sad ono "Samo nek se trudi Xabi, dobice on svoju sansu, mada veliki je on igrac znate.." Pa Alonso je bre za njega TATA! I ne razumem ovog Rafu, forsira Mascherana (ne kazem da je on los igrac, on zaista pruza odlicne partije) samo kako misli da vrati u formu Xabija kad mu daje da igra jednom mesecno i to u rezervama...

Ludom Rafi Alonso je verovatno omiljeni igrac u Lfc ali i on vidi da se doticni raspada pa mu Lucas igra prvu. A Masch je od kako je dosao u Lfc bolji je od Alonsa jedno 7-8 puta.
gasha84
Rasprava Masch vs Xabi bi mogla da ode u nedogled a i negde ranije se dosta ovde pricalo o tome koliko se secam. "Ukusi su razliciti" tako da nije bitno...Pogodilo me to sto je iz sezone u sezonu uvek ista prica, najavljuje se kao neka borba za titulu pa se negde otprilike januara kaze sad tesko ali nema veze, sledece godine kidamo. Ne svidja mi se politika kluba kod dovodjenja igraca (ne svih naravno) ali nije ovo mesto za tu pricu...
Konkretno za Mascherana, jeste on trenutno bolji od Alonsa ali ako nam je on jedan od najboljih igraca (po igri, ne po kvalitetu) kao sto trenutno i jeste, boricemo se mi za 4. mesto jos dugo...
Joe
QUOTE (gasha84 @ Feb 28 2008, 04:35 PM) *
Rasprava Masch vs Xabi bi mogla da ode u nedogled a i negde ranije se dosta ovde pricalo o tome koliko se secam. "Ukusi su razliciti" tako da nije bitno...Pogodilo me to sto je iz sezone u sezonu uvek ista prica, najavljuje se kao neka borba za titulu pa se negde otprilike januara kaze sad tesko ali nema veze, sledece godine kidamo. Ne svidja mi se politika kluba kod dovodjenja igraca (ne svih naravno) ali nije ovo mesto za tu pricu...
Konkretno za Mascherana, jeste on trenutno bolji od Alonsa ali ako nam je on jedan od najboljih igraca (po igri, ne po kvalitetu) kao sto trenutno i jeste, boricemo se mi za 4. mesto jos dugo...

pa nije on covek valjda kriv sto se mi borimo za 4to mesto ,da ostali igraju kao on i torres ove sezone ne bi se mi borili za cetvrto mesto. ukusi jesu razliciti neko misli da je alonso bolji neko da je masch ali ono sto je najvaznije je forma kakve veze ima sto je alonso kvalitetniji igrac( ja ne mislim da jeste) ako igra ko mrtva macka vec godinu i po??

i jos jedna stvar ne daju mach, carra i pepe golove ali je jako vazno da igraci na tim pozicijama igraju konstantno dobro i da kidaju za tim. mnogo je lakse gerrardu da ode u napad kad zna da mu masch cuva ledja wink.gif
gasha84
ne kazem ja da je masch kriv, apsolutno nemam nista protiv njega samo sam sto sam izgleda pogresno protumacio onu njegovu izjavu u vezi sa alonsom. I voleo bih da se vise resi to pitanje sa njegovim ostankom u klubu i ja navijam za to da on ostane (mozda je malo previse para ali boze moj..), jer za njega svakako ima mesta u prvom timu. Mene samo nervira to sto se nekako olako uskracuje sansa nekim igracima koji bi mogli ukoliko bi odigrali u kontinuitetu nekoliko utakmica sigurno da pruzaju bolje partije od ovih koje rafa forsira (aurelio, lucas..), ali to je vec za "Rafa junior" wink.gif

P.S. A i sto ne bi mogli da Alonso i Masch igraju zajedno? (kad se vec uveliko isprobava kombinacija sa Lucasom i Javierom )..Pozz..
Joe
QUOTE (gasha84 @ Feb 28 2008, 05:12 PM) *
P.S. A i sto ne bi mogli da Alonso i Masch igraju zajedno? (kad se vec uveliko isprobava kombinacija sa Lucasom i Javierom )..Pozz..

pa naravno da moze i to je po meni nasa najbolja ekipa kad igramo sa gerrardom, maschom i alonsom u sredini ,zar mislis da bio mladjani lucas igrao prvu postavu da alonso nije postao bezkicmenjak??? wink.gif
Joe
Javier Mascherano today signed a permanent deal at Anfield and admitted: "This is the best moment in my career."

The Argentine international has put pen to paper on a four year contract with the Reds, bringing to an end one of the longest transfer sagas in recent years.

"I am very, very happy and now I can concentrate just on playing football," he told Liverpoolfc.tv.

"I said all along that I wanted to stay at Liverpool and now that I have signed I can say this is the best and the biggest moment in my career so far.

"From the first day I arrived at Liverpool the feeling was good and I knew this was where I wanted to play my football. It's good news for me and my family that everything is sorted and I know where my future is going to be. I just want to do my best for the fans and the people of the club.

"I am at a top side and I know I can win titles here. That's the big thing for me. I want to be at a club where we can win trophies and have success."

Manager Rafael Benitez was just as delighted to secure the services of the 23 year old midfielder.

"We must be really pleased with the situation now," said the boss. "He has been a key player for us since he has been here and now we know he can be a key player in our future.

"From the start we knew Javier was a player with quality and a fantastic mentality. We knew the player when he was in the reserves at River Plate but was playing for the senior national team and we had been monitoring his career since then.

"He is young but he has great experience having played for his country. We knew he would be a good signing for us.

"It's clear that he is one of the best midfielders in the world but he can get better with us. We now have a lot of good options in the centre of midfield and that's good news for the club."

Chief Executive Rick Parry, who worked painstakingly to finalise the deal, added: "Our overriding thought is that we are delighted to have signed a world class player on a long contract and I know Javier is thrilled too because he was keen to have his long term future resolved.

"I think this signing demonstrates two things. Firstly, that life at the club goes on despite all of the speculation to the contrary.

"And secondly it demonstrates in very large measure the ongoing commitment of the owners who once again have come good when funds have been needed.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONACNO!!! thumb.gif
Mishkin
Ajde Djoe da castis biggrin.gif
Tonča
Red je da Joe casti! drunk.gif
A i Scouser bi mogo kad se vrati sa putesestvija. bottles.gif
hen-ja
Neka se i ovo rijesilo vise! Sretno mu bilo!
Booom
Fala bogu vise....ne da smo se nacekali......
JEFECITO, srecno i da nam osvajas trofeje.
igzy79
NOLBY STYLES fudbaler engleske reprezentacije takozvani ENGLESKI POLICAJAC na sredini terena je dominirao sredinom sezdesetih i hapsio igrace protivnika,sada je u LIVERPUL stigla ARGENTINSKA verzija NOLBIJA STAYLESA svaka mu cast KRALJ je nas
Scouser
JAVIEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!

sad kreće prava sprdnja ! 2guns.gif

pozdrav iz lijepe njihove..
Joe
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...080311-1528.htm ---> MASCHERANO: RIVAL PROVIDES BLUEPRINT
Joe
Time to believe says Javier Mascherano
Mar 12 2008 EXCLUSIVE by Tony Barrett, Liverpool Echo

JAVIER MASCHERANO hailed Liverpool’s “amazing” victory over Inter Milan in the San Siro and insisted it proves they have no-one to fear in all of Europe.

The Argentinian midfielder was again one of Liverpool’s stand-out performers as Fernando Torres’ 26th goal of the season made the Reds only the third British team ever to beat Inter on Italian soil.

And having clocked up a 3-0 aggregate win over the reigning Italian champions, Mascherano believes Liverpool should fear no-one in Friday’s Champions League quarter-finals draw.

He said: “It was a very good result for the team and it is one of the best.

“It was amazing for the players, for the supporters and for everyone at the club.

“Now we want to progress in this competition. We are playing well and confidence is high so we have to keep up our form.

“It doesn’t matter who we get next. It will be a difficult game for us but it will also be a difficult game for them. After a result like this we have to believe that we can go further in the competition.”

Last season, Liverpool defied expectations to notch up an historic win against Barcelona at the Nou Camp and have repeated the trick at the San Siro, but Mascherano insists there is no secret to their success.

“It is all about working really hard for one another and playing as a team,” he said. “That is the only way you can get results like we have had against teams like Barcelona and Inter Milan. Liverpool is one of the best clubs in the world so we have to prove this on the pitch.

“The history of the club is so special, everyone around the world knows the history and we have a very good record in Europe. We are just doing our best to try and create more history.”

Around 5,000 Liverpool fans made the trip to Milan and Mascherano had special praise for them for inspiring the Reds to a 1-0 win on the night.

“We know that the Liverpool fans are the best in the world,” he said. “They really are amazing.

“I don’t know how many thousands of Inter Milan fans there were in the stadium but we could still hear the Liverpool fans supporting us and singing their songs.

“It is very important for us because it helps us to know that our fans are with us and I would like to thank them for their support.”

^^
koji car! thumb.gif
Catwoman
Zanetti: Mascherano An Unsung Hero

Inter captain Javier Zanetti has heaped praise on his compatriot Javier Mascherano following Inter's Champions League exit at the hands of Liverpool.
The Nerazzurri captain believes that Mascherano does not get due credit for his contribution to the Reds' cause, and deserves to be celebrated in the same way as Fernando Torres and Steven Gerrard.
“Javier does not get the credit he deserves,” said Zanetti. “Liverpool have some big stars, they are very big stars and they deserve their reputation. We know Torres is a killer, while Gerrard is a fantastic player and I like him very much.
“Everyone would like them in their team because they are some of the best in the world, no question.
“But are Liverpool a two-man team? No way. Mascherano is world class, I know that because I have seen him playing close up for Argentina and I can tell you how good he is.
“It is unfair to say they are just Gerrard and Torres because they are Mascherano too. You need a player like him who is intelligent and can make the team work.
“He gives Liverpool a lot of things. He keeps them together, and you could see how important he was over the two legs against Inter.
“I embraced him at the end of the tie and told him that he had won it for Liverpool, because he was a lion for them. He was everywhere.”
Mishkin
Nema Joa, otisao na zimovanje, inace bi on ispevao hvalospeve tako da Zaneti nista ne bi pricao biggrin.gif
zen
QUOTE (Catwoman @ Mar 14 2008, 07:57 PM) *
Zanetti: Mascherano An Unsung Hero

Inter captain Javier Zanetti has heaped praise on his compatriot Javier Mascherano following Inter's Champions League exit at the hands of Liverpool.
The Nerazzurri captain believes that Mascherano does not get due credit for his contribution to the Reds' cause, and deserves to be celebrated in the same way as Fernando Torres and Steven Gerrard.
“Javier does not get the credit he deserves,” said Zanetti. “Liverpool have some big stars, they are very big stars and they deserve their reputation. We know Torres is a killer, while Gerrard is a fantastic player and I like him very much.
“Everyone would like them in their team because they are some of the best in the world, no question.
“But are Liverpool a two-man team? No way. Mascherano is world class, I know that because I have seen him playing close up for Argentina and I can tell you how good he is.
“It is unfair to say they are just Gerrard and Torres because they are Mascherano too. You need a player like him who is intelligent and can make the team work.
“He gives Liverpool a lot of things. He keeps them together, and you could see how important he was over the two legs against Inter.
“I embraced him at the end of the tie and told him that he had won it for Liverpool, because he was a lion for them. He was everywhere.”

Ma sta baljezga ovaj Zaneti, kao niko ne obraca paznju na Masha, pa verujem da je uz Toresa igrac o okojem se najvise prica ove sezone.
Under
QUOTE (zen @ Mar 17 2008, 11:02 PM) *
Ma sta baljezga ovaj Zaneti, kao niko ne obraca paznju na Masha, pa verujem da je uz Toresa igrac o okojem se najvise prica ove sezone.

To shto Joe laugh.gif nishta drugo ne pishe, i shto smo mi do besvesti razglabali o njemu, ne znaci da je headliner u stranoj shtampi, internetu itd... rolleyes.gif
Joe
biggrin.gif

mascherano ole ole ole ole mascherano ole ole ole

jeste li videli kako je proslavio gol biggrin.gif fuck off fuck off fuck off fuck off ... biggrin.gif

KRALJ

p.s. pozz sa alpa lfc.gif
Mishkin
Sta mu je to znacilo?
Catwoman
Catwoman

No, no, Maskerano!

Vezni fudbaler Liverpula Havijer Maskerano mogao bi da dobije dužu kaznu neigranja zbog isključenja na prvenstvenom okršaju sa Mančester Junajtedom, rekao je u ponedeljak zvaničnik engleske fudbalske asocijacije Endrin Kuper.

Maskerano je drugi žuti karton dobio zbog konstantnog prigovoranja sudiji Stivu Benetu, i to u 44. minutu meča koji je Liverpul izgubio rezultatom 3:0.

Kada mu je Benet pokazao put u svlačionicu, reprezentativac Argentine je na opšte iznenađenje besno nastavio da protestuje, ali su ga saigrači i redari sklonili sa terena dok ga je smirivao menadžer ekipe Rafa Benitez.

Isključenje podrazumeva automatsku suspenziju od jednog meča, ali FA može da sankcioniše njegovo odbijanje da napusti teren nakon što je isključen.

"Kada igrač odbije da napusti teren na vreme, mi imamo mehanizme za dalje kažnjavanje. Možemo da reagujemo na sve što sudija nije video ili nije u njegovoj nadležnosti", rekao je zvaničnik FA.

"Sudija Benet je sve uradio po pravilima igre i van njegove nadležnosti je da sankcioniše situaciju posle isključenja Maskerana. Dalje akcije su moguće, ali više o tome će se znati tek od utorka", rečeno je u savezu.

Maskerano nije mogao da izabere goru nedelju za sukob sa sudijama, a posebno sa Benetom, dok FA žustro pokušava da suzbije takve situacije.

Ranije prošle nedelje, levi bek Čelsija Ešli Kol dobio je žuti karton na utakmici protiv Totenhema i umalo bio isključen jer je sudiji Majku Rajliju iz protesta okrenuo leđa kada je ovaj želeo da ga upiše.

Benet je na toj utakmici bio četvrti sudija i zajedno sa Rajlijem bio kritikovan od strane medija jer nije bio strožiji prema Kolu.
kalabaster
Malo li je na ovu skupocu

Trebalo je bar jos ovolko da ga odrape.
Scouser
pa sam si rekao, malo li je na ovu skupoću biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Catwoman
Nadam se da ga FA nece kazniti sa jos nekom utakmicom... pa sledeci put da zacepi usta, a ne da ide ko sivonja angry.gif
candy
Iskupio se,sinoc,za crweni protiw,budjawog Man.Utd.!Dobar je,dobar,samo(shto kaze Catwoman)kad drzi usta zatworena!
Fred Kremenko
Ocekujem grupu dusebriznika kojoj je onomad zasmetalo, kad je Gerrard igrao za Englesku, da se oglasi i osudi cergara :-)
Tonča
Ne znam da li si mene uvrstio u dušebrižnike, ali evo javljam se. biggrin.gif

Još ovde Rafa nije u obavezi da ga pusti tako da, ko mu jebe masters™!
smile.gif
Mishkin
FUdbal na OI je zesci underground, zato koga briga wink.gif
Aleksandar88
A tamo se igra mnogo kvalitetan fudbal,bolji nego na SP
Fred Kremenko
Jos da cujem da je Libertadores kvalitetniji od Lige sampiona i sve sam cuo....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.