Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Martin Škrtel
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Tonča
Ozvanicen je transfer Martina Skrtela iz Zenita.

Jeeeeeeeeeeej! biggrin.gif
Ajd da vidimo na sta ce da ispadne...

lfc.tv
Catwoman
Nadam se da nece da bude zatresla se gora rodio se mis...
ChMaster
Dodro nam dosao.
Secno mu i srecno nam bilo biggrin.gif
Mario_T
Moram priznati, Parry me je zacudio (i pozitivno iznenadio) brzinom zavrsetka transfera. Kad se samo setim sage (ne znam kako bih drugacije to nazvao) oko dolaska Aggera ... Strava i uzas ...

Elem, vazno je da smo uspeli dovesti igraca kog smo zeleli. A Skrtelu naravno zelim sve najbolje tokom njegove (nadamo se duge i uspesne) karijere u dresu Liverpoola.
Fred Kremenko
Samo nek bije cesto i jako.. sve ostalo ce biti ok.... Sve sto ne zna nek pita,od Carra-e i Sami-a nema mnogo boljih ucitelja.....
Joe
dobro nam dosao

i uzeo je broj 37 pa to je sjajno ,nesto specijalno ima da se desi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
collymore
Ajd nek mu je sa srecom,ima od koga i da nesto nauci s obzirom da nam je odbrana ako ne i najjaca onda sigurno jedna od jacih u Evropi biggrin.gif
Tonča
QUOTE(collymore @ Jan 11 2008, 05:08 PM) [snapback]20818[/snapback]

Ajd nek mu je sa srecom,ima od koga i da nesto nauci s obzirom da nam je odbrana ako ne i najjaca onda sigurno jedna od jacih u Evropi biggrin.gif

Preneseno sa RaWK-a:

Oh-oh-oh-OH-oh-OH-oh-OH,
We've got the best defence in the world,
We've got Finnan and Carra, Dan-i-el Agger, and some guy that no-bo-dy knooooooows!

biggrin.gif biggrin.gif
bocejan
QUOTE(Fred Kremenko @ Jan 11 2008, 04:11 PM) [snapback]20816[/snapback]

Samo nek bije cesto i jako.. sve ostalo ce biti ok.... Sve sto ne zna nek pita,od Carra-e i Sami-a nema mnogo boljih ucitelja.....

Kako je rekao da voli da igra hokej, bijenje mu nije strano. Brzina mozda jeste, neznam nisam ga nikad gledao, ali mi tako deluje.
Naka mu se brzo i dobro uklopi.
ChMaster
QUOTE(Tonča @ Jan 11 2008, 05:15 PM) [snapback]20819[/snapback]

Preneseno sa RaWK-a:

Oh-oh-oh-OH-oh-OH-oh-OH,
We've got Finnan and Carra, Dan-i-el Agger, and some guy that no-bo-dy knooooooows!

biggrin.gif biggrin.gif

lol
Bukva
Ovo bi trebalo da je oprostaj za Hipiju! Svaka mu cast, ali njegovo vreme je proslo...Ipak za veliki klub kao sto je LFC, neophodan je novi stoper! ! Osecam da smo konacno takvog i dobili! Nek mu je sa srecom! Neka se kida sa Agerom za mesto startera (mozda ne bas odmah, ali kroz mesec dana...) Sami je tu kad bude trebalo da se odmore prvotimci.
Mario_T
QUOTE(Bukva @ Jan 11 2008, 07:04 PM) [snapback]20828[/snapback]

Neka se kida sa Agerom za mesto startera (mozda ne bas odmah, ali kroz mesec dana...)

Zasto samo sa Aggerom? A ne recimo i sa Carragherom? Valjda su svi ravnopravni i svi imaju iste sanse da zaigraju u pocetnom sastavu, ako se pokazu kao dovoljno dobri. Daleko od toga da zelim da impliciram da je Skrtel bolji od Carraghera (ili Aggera), ali valjda svi treba da imaju jednake sanse.
Bukva
To stoji, ali postoje igraci u LFC u koje ne treba sumnjati i koji su zive legende- Karager i Dzerard!
Zato budimo realni, Ager ili Skrtel pitanje je sad...
biljalfc
Ager!!!!!!
Fred Kremenko
Skrtel je dosao da bude u rotaciji trenutno i da ako se pokaze zameni Carra-u za nekoliko godina(Carra ove godine puni 30).... Nemam nista protiv da bude bolji i od Carra-e ni od Agger-a, to bi znacilo da je bolji od dvojice od top 10 svetskih stopera.....
Under

Oh-oh-oh-OH-oh-OH-oh-OH,

Ovo je straaashno... Uneredih se od smeha laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Scouser Tommy
valjda ce da se pokaze.....
ChMaster
QUOTE(Under @ Jan 11 2008, 11:39 PM) [snapback]20852[/snapback]

Ovo je straaashno... Uneredih se od smeha laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Dobro da je od smeha tongue.gif
remizinho
Jos da dovedu Baneta Ivanovica...
Under
QUOTE(remizinho @ Jan 13 2008, 04:39 AM) [snapback]20955[/snapback]

Jos da dovedu Baneta Ivanovica...

Ali odakle nam 12 miliona evra? blink.gif On je taman shto bi nam trebalo da zameni Finnana, covek vec polako zalazi u godine, taman da dele minutazu, dok Finan ne ode u legendu...

Ali dzaba, otice u cel$ki.
zen
Zadovoljan sam transferom, ima samo 23 godine, ima vremena za njega.
biljalfc
IPB Image

IPB Image

Mislim da ce klinac pruziti dobre partije u Liverpool-u.... U svakom slucaju...dobro ti nama dosao!!!! biggrin.gif

Preneseno sa RaWK-a:

Oh-oh-oh-OH-oh-OH-oh-OH,

biggrin.gif biggrin.gif

xaxaxa...looodoooo
gasha84
Frizura na opasno, istetovirane ruke: novi Agger reklo bi se.... smile.gif
djolelfc12
Mali je vec dao gol................nazalost unsure.gif
Catwoman
SKRTEL INJURY GIVES BOSS A HEADACHE
Mario_T
Hocu da znam ko je ove godine ukleo nase odbrambene igrace? Ovo stvarno vise nije normalno; mislim da nas nijedan odbrambeni igrac nije bio nepovredjen ove sezone! mad.gif
Jolie
CITAT (Mario_T @ Feb 14 2008, 11:54 PM) *
Hocu da znam ko je ove godine ukleo nase odbrambene igrace? Ovo stvarno vise nije normalno; mislim da nas nijedan odbrambeni igrac nije bio nepovredjen ove sezone! mad.gif

Posto ja uvek okrivim jednog coveka kada se u fudbalu nesto desi... smile.gif A njegovo ime je Mirko Vucinic,on je 100% kriv... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Under
QUOTE (Jolie @ May 2 2008, 09:16 PM) *
Posto ja uvek okrivim jednog coveka kada se u fudbalu nesto desi... smile.gif A njegovo ime je Mirko Vucinic,on je 100% kriv... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Bice nam on kriv ako predje u scum, kao shto procitah negde...
Jolie
CITAT (Under @ May 2 2008, 11:52 PM) *
Bice nam on kriv ako predje u scum, kao shto procitah negde...

Nece njega Roma da proda...Trener Rome je rekao da njega i Totija ne bih ni za koje pare menjao...Tako da ne verujem da ce doci...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.