Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Odlazak u Middlesbrough
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Nikola
Saturday, 05 April 2008
Saturday, 19 April 2008
Saturday, 03 May 2008

To su neki datumi u opticaju.
Ja, licno, zelim da gledam tu utakmicu 5. aprila da pored mojih crvenih lavova gledam kako gube utakmicu (i titulu) Rooney, Giggs, Scholes, Hargreaves i Ferdinand. Ostale ne zelim da gledam ni kad gub cool.gif

Sto bi znacilo da je odlazak negde 3. april i povratak 6. ili 7. april.

Koliko ima zainteresovanih + da su u mogucnosti?
Under
Ja, ako se ne varam, odmor mogu da dobijem od 7. aprila. Verovatno bih mogao da izvucem dan-dva ranije, ali to moze predstavljati problem za vizu. I u sushtini sam zainteresovan samo ako mi otpadne varijanta odlaska u Liverpool. Ipak, to je prioritet. Pretpostavljam da cu to znati u narednih mesec dana.
Nikola
Hehe, kao sto sam ocekivao ako nas trojca ode bice loodilo. A da skupimo 7 za ekipu, e to je naucna fantastika : ))))

@Under,
Sta mislis, kolike su sanse da se skupite za tekmu u Liverpoolu kada se ne mozemo skupiti za ovo sto je skoro besplatno, sem avionske karte? Jos bi oni verovatno organizovali odlazak do Liverpoola na razgledanje. Karte za Pool FC je extra tesko nabaviti. Za put u Englesku, prvo ne vazi sengen, drugo treba svima pozivno pismo, trece ako nema pozivnog pisma treba ti turisticki aranzman sa placenim hotelom i avionom sto je skupo do jaja. Minimum 500 Eur u startu.
stara lfc
ja bi vrlo rado ali viza je jedini problem!
Under
@Nikola

meni generalno 500 komada nije problem, naravno morace da se ushtedi na nekim drugim stvarima. ostalo sam ti objasnio na drugom mestu, da se ne ponavljam...
Nikola
Ma ja ti kazem, gotivim ja tvoj i Hansov optimizam smile.gif
Ali realnost je da to moze samo da uspe individualno ili sa 1 do 2 ortaka.
hen-ja
Zato je tu kladionica...pa ako kod nekog sa foruma bude kakav dobar dobitak.....casti odlaskom u Liverpool!!! smile.gif Samo optimizam moze spasiti! .....(ali u k....)
Liverpool Lou
QUOTE(Nikola @ Jan 12 2008, 02:34 AM) [snapback]20864[/snapback]

Ma ja ti kazem, gotivim ja tvoj i Hansov optimizam smile.gif
Ali realnost je da to moze samo da uspe individualno ili sa 1 do 2 ortaka.

I ja mislim da je tesko da ce cela ekipa da se skupi. (mi ne mozemo ni cetvrtkom da se skupimo)
Nikola
QUOTE(Liverpool Lou @ Jan 12 2008, 08:06 PM) [snapback]20931[/snapback]

I ja mislim da je tesko da ce cela ekipa da se skupi. (mi ne mozemo ni cetvrtkom da se skupimo)

Cetvrtkom treba 10, a za ovo "samo" 6 ili 7 wink.gif
zen
U principu ja sam zainteresovan, samo koliko bi to para bilo onako odoka???
ne RIISE
I ja sam zainteresovan najozbiljnije!!!!
Kinta bi se skupila, samo na vreme da predamo papire za ambasadu!!!
Nikola
Ajde proverite koliko treba da se dobije viza i kako treba da izgleda pozivno pismo. Ja cu sa Mark-om i Dave-om da vidim da se posalju ta pozivna pisma.
remizinho
Ja predajem papire sad u ponedeljak, tako da viza nece biti problem.. E sad to za 5. april moze biti zeznuto, ako mi ulete ispiti, jer tad jos traje ispitni rok.. 19. april mi nekako bolje zvuci, ali sa druge strane, bilo bi do jaja gledati Scumse kako gube bodove u Borou.. Meni je ok Nikolina varijanta.. Jos kad bi se potrefilo da ne igraju isti dan Liverpool i Manchester (sto cesto bude), mogli bi odgledati obe tekme, s tim sto je problem to sto Boro i Liverpool ne igraju u istom kolu kod kuce, tako da bi se LFC gledao na strani sto je bzvz..

Bottom line, otvoren sam za sve varijante.. Za sada ova Nidzina deluje najkonkretnije..
Hans
Bice do jaja pogotovo sto su Britanci uveli zez da prilikom svake turisticke posete za zemlje izlazeceg Sunca dakle Srbija, Albanija, Crna Gora, Uzbekistan, Togo i naravno Dzej mora da se ostavi depozit izmedju 1000 i 1500 eurora. Provericu ovih dana da li je to istina. Ako je tacno mozemo da ga duvamo. Pre cemo otici na Endor kod Evoksa nego u Boro.
Under
Lako je tebi, ti i LDP cete srediti diplomatske pasoshe pa cete da odete za dz. Mi sirotinja, mozemo da idemo kod Evoksa.
Nikola
Ja znam da su od 1.1. uvedene olaksice za dobijanje viza za zemlje EU.
Liverpool Lou
QUOTE(Under @ Jan 14 2008, 03:15 PM) [snapback]21049[/snapback]

Mi sirotinja, mozemo da idemo kod Evoksa.

Jesu li Evoksi smrtna bica? biggrin.gif
Catwoman
Sve tee do britanske vize
Ponedeljak, 17. decembar 2007.

Velika Britanija će najverovatnije u narednih nekoliko dana doneti odluku o skraćivanju vaenja turističke vize sa est na tri meseca za sve posetioce iz zemalja van Evropske unije, piu "24 sata".
Osim toga, porodica ili prijatelji kod kojih dolaze posetioci (iz Srbije, na primer), moraće da poloe depozit u iznosu od čak 1.000 funti (1.400 evra).
Za gradjane Srbije koji vole da putuju tu nije kraj loim vestima. Od 21. decembra, kada se engenskoj zoni (kojoj Velika Britanija ne pripada) priključi jo devet članica EU, gradjanima Srbije će biti otean ulazak i u te zemlje, medju kojima su Madjarska i Slovenija.

Mishkin
To je ono sto ja zovem smrdljivim Englezima!!!
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Jan 14 2008, 08:45 PM) [snapback]21076[/snapback]

Od 21. decembra, kada se engenskoj zoni (kojoj Velika Britanija ne pripada) priključi jo devet članica EU, gradjanima Srbije će biti otean ulazak i u te zemlje, medju kojima su Madjarska i Slovenija.

Teze ce biti jer ti treba shengen. Ali procedura za dobijanje shengena je od 1.1.08. olaksana za studente, stalno zaposlene i ne secam se jos koje grupe.

A sto se tice tezeg dobijanja engleske vize. Pa jebiga, toliko nasih je zapalilo u London (i uglavnom rade na crno), a da ne pricamo koliko jos pokusava da ode...
Ali sa garantnim pismima od "nasih" Engleza mislim da za nas ne bi trebalo biti problema.

P.S. Mishkin, nemoj da se nerviras, ti i onako nisi pozvan biggrin.gif tongue.gif cool.gif
Mishkin
Ma opusteno! Zablace podjednako dobro igra svake nedelje kao i Boro tongue.gif
Hans
Sta ko kakav LDP????O cemu pricas bratac?Jedino sto me veze za LDP jeste bujica emocija koja mi se desila prilikom slusanja stiha koji kaze Oj zivote jado oj zivote bedo nabavi nam dobar pajdo Jovanovic Cedo!!!!!

Daj boze samo da nisu uveli davanje depozita.......
Nikola
Cini mi se da je mislio na Vracara i tebe (LDP i DSS)
Under
QUOTE(Nikola @ Jan 15 2008, 03:56 PM) [snapback]21099[/snapback]

Cini mi se da je mislio na Vracara i tebe (LDP i DSS)

Tako je! Mozda napravite koaliciju posle 20.01.

QUOTE(Hans @ Jan 15 2008, 02:43 PM) [snapback]21098[/snapback]

Daj boze samo da nisu uveli davanje depozita.......

Koliko sam ja razumeo depozit ostavlja onaj koji daje garanciju. U sushtini, ako vracaju pare, nije ni to problem.
stara lfc
QUOTE(Mishkin @ Jan 15 2008, 08:15 AM) [snapback]21087[/snapback]

Ma opusteno! Zablace podjednako dobro igra svake nedelje kao i Boro tongue.gif

mislis Omladinac iz Zablaca
Nikola
QUOTE(Under @ Jan 15 2008, 04:55 PM) [snapback]21102[/snapback]

Tako je! Mozda napravite koaliciju posle 20.01.
Koliko sam ja razumeo depozit ostavlja onaj koji daje garanciju. U sushtini, ako vracaju pare, nije ni to problem.

Depozit i znaci da se vracaju pare.
Mishkin
QUOTE(stara lfc @ Jan 15 2008, 08:00 PM) [snapback]21111[/snapback]

mislis Omladinac iz Zablaca

Upravo, nego sam mislio da ime kluba nece znaciti nista, ali sam se prevario. Svaka cast Stara! wink.gif
Ako si ih gledao kad znas na sta mislim! Boro bi se kidao s njima!
Nikola
QUOTE(Mishkin @ Jan 15 2008, 11:43 PM) [snapback]21129[/snapback]

Upravo, nego sam mislio da ime kluba nece znaciti nista, ali sam se prevario. Svaka cast Stara! wink.gif

Cek, onda to znaci da Pool sa njima ne bi imao sta da trazi, jer im je bod protiv Boro-a bio vise nego nezasluzen.
Mishkin
Bas tako, ali moras razumeti, nije lako motivisati ekipu protiv takvih seoskih timova kao sto su Boro i Omladinac!
Nikola
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Vidim redovno pobedjujete prvoplasirane 3 ekipe (samo ja je mogu da se setim poslednjeg puta) cool.gif
Sotir Vračarević
@ hans

onda smo isti laugh.gif
Al.
pazi kad sam imao potajnu zelju, medjutim posle ovog FA cupa-a kada su mi izbili iz dzepa 30% plate odlucio sam da cu alfonsa gledati negde drugde sad.gif(
Nikola
Alves je BABA!!! angry.gif
Under
QUOTE (Nikola @ Mar 12 2008, 05:51 PM) *

A radovao si se kad je doshao... Kazem ja, ti shto igraju u Holandiji su raspadaci na kub, mogu samo u toj nesretnoj ligi da igraju. Ocito je Rud izuzetak koji potvrdjuje pravilo...
Nikola
Eh a Marco van Basten, Guulit, Robben, Davids, Seedorf, Stam, Kuman, Robin van Persie, Sneijder i ostali? Ovi su mi prvi pali na pamet.
stara lfc
QUOTE (Mishkin @ Jan 15 2008, 11:43 PM) *

burazer mi tamo djuskao!A do pre godinu dana i njegov klinac!
Mishkin
QUOTE (stara lfc @ Mar 13 2008, 12:11 AM) *
burazer mi tamo djuskao!A do pre godinu dana i njegov klinac!

Igrao jedan moj drug iz srednje pa sam isao na poljanu da ih gledam smile.gif
Znaci ti si rodbinski vezan za Zablace wink.gif
Under
QUOTE (Nikola @ Mar 12 2008, 08:35 PM) *
Eh a Marco van Basten, Guulit, Robben, Davids, Seedorf, Stam, Kuman, Robin van Persie, Sneijder i ostali? Ovi su mi prvi pali na pamet.

Nemoj da zaboravish Krojfa, Neskensa, Van Tigelena, Rajkarda... Izvukao si igrace iz zadnje 2 decenije... Slabo je to...
stara lfc
QUOTE (Mishkin @ Mar 13 2008, 12:59 PM) *
Znaci ti si rodbinski vezan za Zablace wink.gif

Viljusa-Jezevica keva mi odatle.
Talentovani ljudi,i keva Roberta Prosineckog takodje odatle!
Mishkin
Nemoj zezati, nisam imao pojma. Od sada cu se sa vise postovanja odnostiti prema Zablacancima i Viljusanima wink.gif
Mario_T
QUOTE (Nikola @ Mar 12 2008, 05:51 PM) *

I won't tell you "I told you so" ... but I told you so! wink.gif

Rekao sam ti vec da se radi o igracu krajnje sumnjivog morala, a sada je poceo da ga prati maler i na terenu ...
Nikola
Ma jebo moral, nek pocke da daje golove biggrin.gif
candy
Zelim i ja da idem.Viza mi ne treba,imam Italijansku soshku!
Sotir Vračarević
ovako,od sada se zvanicno prijavljujem za sva moguca putovanja ka midlzbrou i l'poolu jer cu eto zrtvovati svoje akcije za to,a i baba ce da mi da deo njenih happy.gif
Contractor
QUOTE (LFC_Vracar @ Aug 5 2008, 12:19 PM) *
ovako,od sada se zvanicno prijavljujem za sva moguca putovanja ka midlzbrou i l'poolu jer cu eto zrtvovati svoje akcije za to,a i baba ce da mi da deo njenih happy.gif

Mislis od 2010, jer ces tada moci da ih prodas? smile.gif
Sotir Vračarević
tako nekako...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.