Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sta i kako u 2008.-oj?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
MikiLFC
Postovani navijaci NAJVECEG kluba svih vremena otvaram ovu temu sa namerom da prosirimo broj pristalica naseg kluba i da se detaljnije informisem o stvarima koje ne znam...Prvo svim RED's-ima srecna nova godina ,puno zdravlja,srece i love na kladzi a nasima sa Mersey side-a konacno titula....Interesuje me da li u Srbiji osim ovog sajta postoji neko mesto za druzenje i okupljanje fanova....Nas nekolicina je u Leskovcu pokusala sa nekom org.tipa kafica,paba ali nas je finansijska situacija pokolebala kao i nabavljanje dokumentacije.U zadnjih 7 godina sam toliko toga naucio o LFC-u ali na dva pitanja nigde nisam mogao naci odgovor....1)Zvuci laicki ALI sta oznacava ptica na grbu koja je simbol grada i zasto je bas ta ptica simbol grada i granu kog drveta nosi u kljunu a 2)DA LI JE IKO IKADA OTISAO IZ SRBIJE NA VIKEND U LIVERPULU,AKO JESTE,KAKO I KOLIKO JE NOVCA POTREBNO DA SE IZDVOJI ZA TAKAV VIKEND UZ NARAVNO GLEDANJE UTAKMICE,OBILASKA STADIONA , GRADA I KUPOVINE!
Unapred zahvalan na odgovore napominjem da ovde mogu da se ostave svi predlozi za druzenje,org.turnira pijanki i zezanja kao sto je bilo u Bgd jesenas sa navijacima Midlsboroa..Inace...ja sam Miki from Leskovac,imam 25.g.i navijam za LFC od svoje 18-te.Takodje u mom gradu zive jos 6-9 ozbiljnih fanova NAJVECEG kluba svih vremena....
Scouser Tommy
kolko ja znam Liverbird u kljunu drzi lovorovu grancicu sto oznacava hrabrost......
Dzontra
Pozdrav novom Crvenom bratu.
Na prvo pitanje ne znam odgovor, "neki tamo" lovor verovatno... Ne verujem da je iko odavde išao tamo na vikend, u stvari mislim i da jeste, Marija valjda a Nikola je išao u Boro, oni će ti to bolje reći. Svejedno po gruboj proceni bez somića ne računaj jer ne vredi ići za Englesku na 1-2 dana.
bocejan
Ja znam odgovor za pticu. Ubio sam se juce prevodeci sa wikipedie.
Po jednom misljenju to je orao a po drugom to je neka ptica sto zivi tamo, ne znam bas kako se zove. Samo ta ptica nije grabljivica, a kod liverbirda se jasno vidi iskrivljen kljun na vrhu. Ona u grbu grada zato sto je neki pecat kralja Dzona koji je osnovao Liverpul, grad.
U klunu drzi neku bljku koja po meni lici na onu zevalicu. Tako se valjda zove, ja je tako makar znam. Mada meni na grbu vise lici na ljiljan.
E, da , taj Dzon je onaj sto se borio protiv Robina Huda. smile.gif
Scouser Tommy
ta ptica sto zivi tamo je kormoran,ptica koja lovi ribe i sta vec....... ali Liver bird na bedzu LFC-a zbog zakrivljenog vrata vise lici na labuda smile.gif pa sad sta je istina, ne zna se........ biggrin.gif
Scouser
ja sam prvo pročitam "koroman" laugh.gif
bocejan
QUOTE(Scouser Tommy @ Jan 5 2008, 12:14 PM) [snapback]20436[/snapback]

ta ptica sto zivi tamo je kormoran,ptica koja lovi ribe i sta vec....... ali Liver bird na bedzu LFC-a zbog zakrivljenog vrata vise lici na labuda smile.gif pa sad sta je istina, ne zna se........ biggrin.gif

Pa da, ali ima i zakrivljen kljun pri vrhu. I to pokazuje da lici na grabljivicu. Mada i taj kormoran ima zakrivljen vrh. Labud nije, jer i ovaj kormoran ima dug vrat, a labud nema zakrivljen kljun. ja mislim da ni oni ne znaju sta je.
Under
Kol'ko sam ja skontao, to je neka vrsta labuda, koromana ( tongue.gif ) ili neceg slicnog, koja je nekad zivela u okollini Liverpula, ali je izumrla. Josh onomad, Dzon koji se borio protiv Robin Huda, je stavio na pecat (tad josh nije bila izumrla) i ostala je kao simbol grada. Logicno, onda smo je mi uzeli kao simbol kluba...

Inace, ja planiram da u aprilu idem u Liverpul (ako finansije, viza, organizacija i ostalo to dozvoel), nadam se da odem na tekmu protiv Blekburna. Sve je josh u pripremi, a i da iskoristim ovaj stari pasosh, da englezi vide da sam dobar decko i da imam obicaj da se vracam iz zemalja EU. Mada, tamo mozda i ostanem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kameni
Liverbird by Wikipedia.

A u 2008. sve najbolje! biggrin.gif
Dzontra
QUOTE(Scouser @ Jan 5 2008, 12:16 PM) [snapback]20437[/snapback]

ja sam prvo pročitam "koroman" laugh.gif

brate ala ti imaš traume laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.