Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC Portal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Stranice: 1, 2
Mihailo
Evo da počnemo odmah, sad, to pre! smile.gif

Ostali admini znaju, treba nam cca 250 Eura, da nam čovek odradi LFC Portal i tu nastupate vi, a i mi smile.gif
Donacije ne mogu preko dopune jer sam na postpaidu lol smile.gif Neka da ko koliko moe i hoće, naravno nita nije obavezno i tako to. To treba reiti to pre.

Spisak donacija:
1. Tonča 50
2. Mihailo 50
3. TomyB 30
4. Mishikin 20
5. Luthy 20
6. Mario T 25
7. StaraLFC 25
8. neRISSE 20
9. billshankly 1000 Din.
10. Liverpool Lou 1000 Din.
11. Joe 25
12. Scouser 20

Sakupili smo 310. Ostatak ću iskoristiti da platim domen, years infront.
Scouser
Ako elite da znate za ta dajemo pare, to jest kako bi izgledao (kako će izgledati) na budući portal, najbolje bi bilo da pogledate sajt srpskih navijača Arsenala.

http://www.arsenal-serbia.com/
Mihailo
Ko da najvie, stavljamo njegovu sliku umesto plavue gore ... smile.gif
Tonča
QUOTE(Mihailo @ Jan 1 2008, 07:03 PM) [snapback]20295[/snapback]

Ko da najviše, stavljamo njegovu sliku umesto plavuše gore ... smile.gif

Ok, onda cu ja da dam nesto malo preko 50. smile.gif
TomyB
smile.gif
i od mene 30. Javite kad, gde, kako...
Mihailo
Ajde ko ne zeli celu godinu da gleda tonču i mene u zagrljaju ... neka se javi smile.gif
Tonča
Ajde ti reci kako da ti uplacujemo pare.
Za sliku cemo lako. Imas ti dobar aparat. biggrin.gif
Mihailo
Upustvo za uplatu cete dobiti na PM! Molim vas da novac nije stečen nelegalno, ili legalno ili tako nekako. smile.gif
Mishkin
Fala kurcu da ste se setili smile.gif
Ja dajem 20e, nemam vise, a i da imam odakle mi!
Poz!
acalfc
Pa dacu i ja nesto,do kada treba da se da?
Luthy
dacu i ja 20e u dinarskoj protivvrednosti smile.gif
zen
Ja cu donirati izmedju 10-20.
Mihailo
15e? smile.gif
Scouser
jbt postaćemo deoničarsko drutvo biggrin.gif
Mihailo
Za Fanove, od Fanova smile.gif
collymore
Tebalo bi u sto skorije vreme da se pokrene cela prica jer ipak nas forum broji jace od 500 clanova sto nije mala cifra.I na onom festu pre par meseci smo prosli dosta dobro.Kolko jos kinte fali
Mihailo
Po papirima fali 50e, realno 200 jer jo niko nije dao smile.gif
Tonča
Ajde ko je iz BG-a, a smara ga slanje para, neka se javi meni da se organizujemo pa cu ja poslati sve djuture.

Ajde da budemo ekspeditivni.
ivica
I ja dajem 10eura.Studiram u Bg-u ali mi je komp kuci tako da od javljanja na pm nema nista nego cu od nekog ortaka da vam se javim kad stignem u Bg.
Mishkin
Ja cu sutra da uplatim Mihailu ako ne bude guzve u posti!
Mihailo
Ae bar deo posla da zavrsimo sutra, posle ide Bozic tralalalala ... Mishkin za Postnet nema guve, ima prioritet, samo mora da se kae na alteru. Da ne bi čekao ... smile.gif
stara lfc
tu sam naravno i ja,2000 dindzi to mu dodje 25e!kad ,kako i kome!!!
Mihailo
Pa mi komotno moemo da sakupimo da platimo i Tonči fotosen da nam bude lep za naslovnu stranicu smile.gif
acalfc
moze da uradi i book ako hoce:)
Mihailo
Tonča i Mishkin uplatili, avans odnet liku! Sve ostale molim da uplate pare to pre, jer koliko smo aurni da ne bi bilo problema kad treba da se da ostatak novca.

Pozdrav,
Mihailo
Fred Kremenko
Ja bih dao 20 evra.. problem je sto mi lova leze za 10-ak dana tek... Ako bude kasno, ja cu da svakako uplatim.. pa nek se lova 'prebaci' kad budemo osnivali zvanicni fan club ili nesto vec slicno.....
Mihailo
Moe za Tončin book! smile.gif
Tonča
I neRiise se javio sa 20 evra. Ubaci ga na spisak posto ne znam da li imam ovlascenje da editujem tvoje postove. tongue.gif
Mihailo
Ubačen, ostalo jo samo 5 Eura!!!!! smile.gif

Kakvo interesovanje ... tongue.gif
ivica
Ajde neka mi javi neko kad,kako?
Mihailo
Svi koji su se prijavili, mogu da skoknu do poste, na Postnet uplatite (Mihailo Radicevic, 0653029200) treba vam samo ime i br. fona i posle mi pustite kao SMS 13cifreni broj da ja mogu da pokupim to.

Tako nekako smile.gif
Tonča
Ajmo ljudi, ko zeli da uplati preko mene djuntu, neka se javi, samo neka bude u sto skorije vreme.
Kad budem rekao da vise ne primam, moracete sami da uplacujete (sto, ruku na srce, i nije neki tezak posao).
Sotir Vračarević
dacu i ja kintu,samo posle dvadesetog,tek tada leze kinta...
Joe
ja sam spremio 2000din.
mrzi me da citam ceo ovaj thred kako kome gde sta da dam pare????
Mishkin
Mogao si meni u Cacku, sad moras u postu da posaljes POSTNETOM! Poslace ti Mihailo uputstvo za POSTNET tj. njegovo puno ime i prezime i broj moba!
Poz!
Mihailo
Svi koji su se prijavili, mogu da skoknu do poste, na Postnet uplatite (Mihailo Radicevic, 0653092900) treba vam samo ime i br. fona i posle mi pustite kao SMS 13cifreni broj da ja mogu da pokupim to.

Tako nekako smile.gif
Liverpool Lou
Uplaticu i ja jedan deo (verovatno sutra)... Glupo je da ti i Tonca dajete po 50 evra a ima nas toliko aktivnih
Mihailo
Stara uplatio danas.
stara lfc
QUOTE(Liverpool Lou @ Jan 8 2008, 01:16 PM) [snapback]20650[/snapback]

Uplaticu i ja jedan deo (verovatno sutra)... Glupo je da ti i Tonca dajete po 50 evra a ima nas toliko aktivnih

slazem se!
Dzontra
Ljudi ja sam sad prvi put video ovu temu, kapiram da se radi nešto za naš sajt. Hteo bih da učestvujem samo neka mi neko kaže koliko para i kome treba da se da.
Mihailo
Hmm, pa od 10e do 25e ... ko koliko hoće i moe. Info za uplaut ima gore. Samo da se ne ratrka na ne znam koliko ...
Mishkin
Sto vise das to ce ti veca posveta biti smile.gif i manje ce se obrukas smile.gif
Contractor
I ja tek sad videh temu. Jel' nije problem da dam nekome ja veceras na fudbalu? Dolazi neko od admina? Bas me mrzi da idem u postu.
Mishkin
Fudbal je cetvrtkom uvece smile.gif
Contractor
QUOTE(Mishkin @ Jan 9 2008, 09:55 AM) [snapback]20704[/snapback]

Fudbal je cetvrtkom uvece smile.gif

Pa to ti pricam, ja cu veceras da dam, ako nema nikoga onda jbg, nisam ja kriv tongue.gif
Salim se, permutovao sam, na sutra sam mislio.
Mihailo
Bolje ti pravac posta! Admini su nepouzdani i ne verujem im bas najvise smile.gif
Mario_T
Moje izvinjenje za ovako kasnu reakciju, tek sam sad procitao za ovu inicijativu. Rado bih dao prilog za portal, al je to malo teze iz inostranstva. Verujem da je moguce preko Western Uniona, ali ne znam da li je za primaoca potrebno da ima otvoren bankovni racun. Posto su admini (a samim tim i ja licno biggrin.gif tongue.gif ) nepouzdani, posalji mi preko PMa potrebne podatke.
Mishkin
Ma daj Mario T, nemoj se cimati, kupi nam po dres Kuyta dok je jos harao Holandijom da ga se rado secamo smile.gif
Mishkin
E i da portal ima deo na engleskom zbog vec dobro znanih razloga a i ako cemo da budemo zvanicni MORA!!! Verovatno to vec imate na umu ali me je Joe podsetio!
Poz!
Tonča
QUOTE(Mishkin @ Jan 9 2008, 03:44 PM) [snapback]20720[/snapback]

E i da portal ima deo na engleskom zbog vec dobro znanih razloga a i ako cemo da budemo zvanicni MORA!!! Verovatno to vec imate na umu ali me je Joe podsetio!
Poz!

Mislim da ne mora, ali kako god.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.