Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Gillett, Hicks, zajmovi, prodaja...
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
biljalfc
AMERI PRODAJU LIVERPUL!

Slavni klub na putu da ponovo promeni vlasnika
Pre manje od godinu dana Amerikanci Tom Hiks i D�ord�
D�ilet kupili su ponos engleskog fudbala Liverpul,

a sada su na putu da ga preprodaju! Na to ih primorava te�ka finansijska situacija i činjenica da ne mogu da pronađu sredstva u iznosu od 300 miliona funti, koliko je neophodno za izgradnju novog stadiona u Stenli Parku. Takođe, saop�tili su i menad�eru Rafi Benitezu da nemaju novac kojim bi zadovoljio svoje apetite u prelaznom roku.

Sada ponovo u igru ulazi kompanija Dubai Interne�enel Kapital, koju su američki biznismeni pretekli u ponudi kada su kupovali Liverpul početkom godine. Engleski mediji prenose kako će Hiks i D�ilet zahtevati najmanje tri puta vi�e od 219 miliona funti koliko su platili klub, ali po�to nemaju odakle da vrate zajam od 298 miliona koji su uzeli u februaru, mo�da će ih nagomilane obaveze primorati da spuste cenu.

23.12.2007 18:32:50

procitah ovo upravo na netu....verovali ili ne.... ako je istina....ko zna unsure.gif
Scouser Tommy
septic tank for yank.....
Luthy
ko ih je terao da se mesaju u evropska posla cool.gif
a kako je krenulo Enfild cje biti tu gde jeste bar jos 10 godina, ako ne i vise
bocejan
Procitao sam i ja tu vest. Mislim da od toga, barem do kraja sezone, nema nista.
biljalfc
Liverpool FC owners pledge: We will not sell club

LIVERPOOL FC owners Tom Hicks and George Gillett have told friends they have no interest whatsoever in selling their shares in the club.

They made their stance plain to friends and business associates after it was reported at the weekend that Dubai International Capital, who were bid rivals at the time Hicks and Gillett bought the club, were poised to take over because the Americans were allegedly having problems re-financing the debt taken out to buy Liverpool.

Last night, a source familiar with the situation said the report, which also claimed Rafael Benitez had been given until the end of the season before he was fired, was utter nonsense.

The source said that, early next month,Hicks and Gillett hoped to refinance the debt when they bought Liverpool in February.

They are also going to finalise their stadium design choice between two world-class alternatives before Saturday, January 12, said the source.

It comes after Hicks and Gillett were forced to scrap a futuristic stadium design because costs had soared.

The pair are also playing down the reported rise in stadium costs. It had been reported that the cost of the stadium had risen to 450m from 300m.

The source said stadium project costs crept up from a low 300m figure to mid-300m number. It was only after that the owners told the architects to value engineer the scheme back down to the 300m mark. Last night, a source told the Daily Post: Hicks and Gillett expect to close their new financ- ing in early January, and to finalise their stadium design choice between two world-class alternatives before January 12.

They have no interest whatsoever in selling any shares, and Rafa and the owners have smoothed over a minor miscom- munication that the media blew way out of proportion.

Dallas architects HKS, who were behind the spec- tacular proposals revealed in July, have been told to make their plan cheaper and probably less impres- sive. That stadium had the capacity to be expanded to 76,000.

And Manchester-based AFL, which was behind a previous proposal rejected by Hicks and Gillett because it was obsolete, was told to improve on its scheme for Stanley Park.

Both revised plans would have a capacity of around 70,000.

It is understood Hicks and Gillett are expected to re-finance the 220m loan used to buy the club.

The new 350m loan with the Royal Bank of Scotland would include 60m to get work on the new stadium started and 25m to cover the cost of last summers signings.

Despite this, stadium plans are apparently proceeding according to a revised schedule (that would see the new ground open in time for the 2011/12 season) in terms of the planning, design and initial construction.
Catwoman
E vise su vala dosadni i ovi novinari a boga mi i ovi Ameri... malo malo pa osvane vest da nas prodaju pa za dva dana demantuju tu vest... bez obzira da li je i ovaj put ovo samo ''lazna vest'' ja sam sada definitivno ubedjena da su ameri pojeli g... sto su nas kupili tacnije mislili su da ce vrlo brzo da obrnu ulozeni kapital + zaraditi lovu... ubedjena sam da cemo vrlo brzo promeniti vlasnika...

US Owners To Sell Liverpool To Dubai Group?
ChMaster
QUOTE(Catwoman @ Jan 13 2008, 02:19 PM) [snapback]20979[/snapback]

E vise su vala dosadni i ovi novinari a boga mi i ovi Ameri... malo malo pa osvane vest da nas prodaju pa za dva dana demantuju tu vest... bez obzira da li je i ovaj put ovo samo ''lazna vest'' ja sam sada definitivno ubedjena da su ameri pojeli g... sto su nas kupili tacnije mislili su da ce vrlo brzo da obrnu ulozeni kapital + zaraditi lovu... ubedjena sam da cemo vrlo brzo promeniti vlasnika...

Od ovog silnog OCU KAKIM- NECU KAKIM mi je muka.
Nek lepo prodaju klub Arapima i cao zdravo.
Mislim da samo hoce da nabiju cenu i da izvuku sto vise para!!!
Joe
klub nam je u kurcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
king kenny
http://www.thisisanfield.com/news/2008/01/...iscussions-due/

izgleda da se ipak neto kuha u smislu da Arapi opet ele kupit klub,a Ameri i nisu ba nezadovoljni ponudom.
Mario_T
U ovom silnom dimu od glasina, izgleda da zaista ima i malo vatre ...

Guardian Football
Luthy
sve je bilo obecavajuce u ovom clanku, do dela gde arapi traze murinja sad.gif
kako sad izabrati manje zla od dva: ostaju ameri - rafa "mozda" ostane, ako zaboravi na kupovinu novih igraca dok se stadion ne izgradi, i ako osvoji neke titule koje donose novac, ili arapi - dosta kesa, ali murinjo da njime raspolaze... sad.gif
Take Two

to se takeovera tiče, ja sam navijao da nas Arapi uzmu i pre godinu dana, tako da... ne bi bilo loe da sad ulete, mada mi deluje dosta neverovatno.

Bilo bi za koju godinu u prenosima "Javljamo se sa Dik Arene..." rolleyes.gif

QUOTE(Luthy @ Jan 14 2008, 10:11 AM) [snapback]21035[/snapback]
sve je bilo obecavajuce u ovom clanku, do dela gde arapi traze murinja sad.gif

To nigde ne pie. Kae se samo da, ako bi Arapi odlučili da promene menadera, Murinjo bi bio prvi kandidat.

Murinjo je jo uvek stoprocentno novinarska spekulacija. Nita konkretno ga ne povezuje sa nama, bogu hvala.
vladx
I ja sam prosle godine navijao za ponudu iz Dubaija, pre svega zato sto svi smo svesni da Ameri samo ramisljaju o isplativosti posla dok su bogati Arapi vise nego spremni da izdvoji i poveliki deo svog bogatstva ne bi li njihov "konj" pobedio u trci. Tu i ne mora nesto mnogo da se zaradi, cak ne verujem da bi se oni preterano optericivali velicinom minusa vec bi na prvom mestu bila njihova sujeta da pobede na svetskoj pozornici. Tako da dajem svoj glas da nas kupi neko sa takvim profilom, mada mi se nimalo ne svidja to sto je J.M. miljenik tog Arapina, ali nesto i ne verujem da je toliko realna opcija da jednog dana "Special One" sedne na nasu klupu.
Mario_T
Licno sumnjam da su Arapi bas tako nevini i da ne bi gledali na zaradu; da su takvi verovatno ne bi nakupili oko 10 milijardi dolara (ili se bese radilo o eurima) bogatstva.

Ipak, svojevremeno sam bio veci poklonik njihove ponude, nego ponude Amerikanaca. Pritom se uopste (s moje strane barem) nije radilo o vecoj kolicini para koju bi DIC investirao u klub, vec o cinjenici da su clanovi familije navijaci Liverpoola. Pored toga, bio sam misljenja da Arapi imaju bolje shvacanje tradicije i istorije nego Hicks i Gillet.
Dogadjaji tokom nekoliko zadnjih nedelja su samo pojacali moje sumnje. Kao da smo nekakav amaterski klub, sav nas prljavi ves (kojeg uopste nije ni trebalo biti) bez problema izlazi u javnost. Kulminacija svega je bila danasnja izjava Hicksa (sto se ne ugleda malo na svog kolegu Gilleta i zacuti neko vreme) kako je Liverpool pregovarao sa Klinsmannom. Necu uopste ulaziti u to koliko je ovo pokvareno i neiskreno, ali nisam verovao da bi Hicks mogao biti toliko glup i da to javno prizna.

Ovako pocinjemo sve vise da licimo na neku latinoamericku sapunicu, a ne na ozbiljno vodjeni klub. Godinama, ne decenijama, Liverpool je imao reputaciju kluba koji sve probleme resava van ociju javnosti, a nasim novim vlasnicima (pri cemu posebne zasluge ide Hicksu) je u roku svega nekoliko meseci poslo za rukom da tu reputaciju totalno pokopaju. Ako se ne varam, gotovo da ne prodje dan, a da pritom nema neke zanimljive price u novinama.

Zbog svega ovog bi i vise nego blagonaklono docekao ponudu DICa da preuzmu klub. Takodje, svojevremeno sam se nadao i angazovanju porodice Kraft (vlasnici New England Patriotsa), ali mislim da od toga nema nista. Mislim da bi sa angazovanjem DICa nastupio period preko potrebne stabilnosti, koja bi odgovarala menadzeru (ko god da to bio od leta), igracima i navijacima.
bocejan
Nema sanse da nas preuzme DIC. Arapi su jasno rekli kada smo ih izigrali kao sto ce nas Ameri.
Pri finalnoj zavrsnici pregleda paprira, dolazi ponuda od Gilleta koji kako nije mogao sam da nas kupi, uvlaci u igru Hiksa koji sve vise i vise muti. Amerikanci su takvi, oni na prvom mestu stavljaju novac, dok Englezi na prvom mestu stavljaju Amerikance.I u svemu tome stradao je klub a Arapima je udaren samar.
I ja sam bio vise za Arape. Ipak je to narod blizi Evropi i evropskom nacinu tradicije, u smislu da cene i postuju stare vrednosti. Nas su kupila dva vlasnika dva razlictam, ujedno i suparnicaka kluba u NHL(valjda). I dok jedan cuti, drugi koji je uvucen u dil i koji ocigledno to nije ni hteo.
Jedina dobra stvar koju su uradili je sto su dali pare za Toresa, a to bi verovatno i Arapi uradili.
hen-ja
Kako god,....prokleti su svi ....... majku im! mad.gif
Mario_T
Jest' da je tribalfootball.com, ali navode The Independent kao izvor ...

DIC preuzima klub?
Mario_T
Nove vesti, ovog puta o delimicnom preuzimanju kluba, iz mnogo pouzdanijeg izvora ...

Liverpool Daily Post
Joe
ja bih licno bio srecan da onaj hicks odjebe iz liverpoola
Mishkin
Nece Ameri prepustiti klub, nema sile. Jedino da ih najure nekako. Sad uzimaju novi kredit da uplate ratu za klub wink.gif
Mishkin
Hiks nece da proda (smrdljivi Amer) a DIC ce ipak da biduje!
http://www.itv-football.co.uk/story/0,1923...3055438,00.html
Mario_T
Danas citam o novoj opciji po kojoj bi DIC isplatio Hicksa sa oko 150 miliona funti, dok bi Gillet ("The Quiet One" wink.gif ) ostao u klubu. Licno, i ova opcija bi mi odgovarala, Hicks je do sada bio taj koji se isticao "pametnim" izjavama. Primecujem takodje da sve pouzdaniji izvori (Liverpool Echo, Liverpool Daily Post, The Guardian, The Indenpendent, itd) pocinju da javljaju ove vesti. Ko zna, mozda ce i biti nesto od svega ovog.
S druge strane, ponovo je stigao demanti od strane nasih americkih vlasnika kako nemaju nemaru da prodaju svoj deo deonica kluba. Mislim da ce ove glasine potraju negde do kraja februara; do tog vremena cemo verovatno imati neko definitivno resenje za ovu nestabilnu situaciju.
Scouser Tommy
Liverpool Set For Dubai Buy-Out Bid

Dubai International Capital - the investment arm of the Dubai Government - is to launch a 500m bid to buy Liverpool Football Club.

BBC Sport understands the offer is in the process of being made to American co-owners George Gillett and Tom Hicks.DIC was originally thought to be ready to make an offer for Hicks 50% share, despite his insistence that he is unwilling to discuss a sale. But DIC is now poised to make an offer for the complete buy-out of the pair.DIC was close to buying the club in January 2007, but pulled out when Liverpool refused to agree to a deadline on the deal and moved into advanced negotiations with Hicks and Gillett.

But Gillett and Hicks reign has caused turmoil on and off the pitch at Liverpool, and DIC has always maintained their interest despite the collapse of the previous deal.

Gillett and Hicks are currently attempting to finalise terms on a 350m loan that would enable them to repay money borrowed for their 219m takeover, repay loans used to sign players, and enable them to start work on a re-scaled plan for a new stadium in Stanley Park.

DICs offer will be made swiftly to present the American duo with a get-out clause before they take out the massive loan.

Hicks, in particular, is under pressure after being subjected to heavy criticism from fans following public disagreements with popular manager Rafael Benitez.

He has also come under fire for his public admission that talks had been held with Jurgen Klinsmann about possibly succeeding the Spaniard.

Liverpool fans will turn up the heat on Gillett and Hicks with an orchestrated protest at Monday nights game against Aston Villa.

Website Reclaim The Kop issued a statement claiming they were not fit to be associated with our club and banners criticising the Americans and calling on DIC to launch a bid were held aloft on The Kop during the FA Cup win against Luton.

Liverpool supporters are also concerned at how much of the 350m loan will be shifted on to the clubs books - with crippling interest payments.

They will also have to fund the 300m stadium plan, with a decision expected soon after two new designs were studied by Gillett and Hicks, along with chief executive Rick Parry, in New York earlier this month.

A spokeman for the Americans said on Thursday: Any suggestion Hicks and Gillett are contemplating a sale of the club or any portion of it is categorically untrue.

DIC backed away from a 150m price tag for a 15% stake in Liverpool last October, but the financial uncertainty surrounding the club has increased and there is hope a new offer will prove more tempting.
bocejan
Kako stvari stoje izgleda da ce do promene doci brzo. Jedino jos Sky nista ne pise o tome. Kada oni budu napisali tada ce se stvarno i desiti.
Luthy
evo sta pise na sajtu b92:

Liverpul na prodaju?

Internacionalna investiciona kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata Dubai Internacionalni Kapital, navodi da je spreman da investira u kupovinu Liverpula, za kojeg je spreman da izdvoji 350 miliona funti. Kako navodi BBC, DIC je osmislio taktiku kako bi klub preuzeo od postojećih vlasnika, Dorda ileta i Toma Hiksa, ali navodni dogovor je ugroen zbog promene planova DIC-a, koji vie ne eli da otkupi samo 50% deonica koje dri Hiks, već i čitav klub. Na takve uslove ilet i Hiks nisu spremni da pristanu.

"DIC" je bio blizu kupovine engleskog kluba u januaru 2007, ali se povukao nakon komplikacija oko pregovora sa Liverpulom, koji je napredovao u pregovorima sa iletom i Hiksom.

Ipak, interes kompanije za preuzimanje Liverpula ponovo je aktuelan, ali "DIC" pritom insistira da neće platiti vie nego to su prvenstveno ponudili za klub.

Ekspert za finansije u fudbalu Do Meklin za BBC je izjavio: "Trenutno je svima jasno da nam predstoji cenkanje za klub, i na razreenje ćemo moda morati da čekamo nedeljama."

Ponuda "DIC-a", koja podrazumeva i preuzimanje obaveze izmirenja dugova ileta i Hiksa, iznosi 350 miliona funti.

ilet i Hiks su se nali na udaru navijača od trenutka kada su se zaduili da bi preuzeli klub, zbog pretpostavke da će otplaćanje dugova moda spasti na pleća kluba, uz visoke kamatne stope. Pored toga, briga navijača jeste i novi stadion koji ilet i Hiks planiraju da izgrade, a koji bi trebalo da kota preko 350 miliona funti, kao i neslaganje Hiksa sa menaderom Rafom Benitesom..

Navijači Liverpula će u ponedeljak organizovano protestovati protiv ileta i Hiksa pred meč sa Aston Vilom.

Portparol ileta i Hiksa je u četvrtak izjavio da je "svaki navod da će Amerikanci prodati klub netačan."

ja verujem svemu sto b92 kaze laugh.gif
Catwoman
Sky sports HICKS RULES OUT REDS SALE
Neka ovi Ameri sacekaju da dobijemo akcije....

hen-ja
A jes' mi se gadi ovaj Hicks! mad.gif
Joe
ja bih bas voleo da nas kupe ovi arapi

DIC korporacija u sve sto ulaze zeli najbolje
tako je sa konjima koje kupuju
hotel sa ******* zvezdica
liverpool sa najboljim stadionom na sveti...

wink.gif
biljalfc

...mislim sta reci!!!!!!!!

Liverpool owner Tom Hicks insists he will not be selling the club

Jan 20 2008

not be selling
bocejan
Zbog ovih Amera zavrsicemo kao Leeds. Ima da nas rasprodaju da bi vratili dugove.
igzy79
ODVRATNI SU OVO JENKIJI I KAD SU NAS PROSLE GODINE KUPILI A NE OVI ARAPI SVE MI JE TO SMRDELO A SAD SMRDI DA NEMOZE DA SE PODNESE NADAM SE DA CE NAVIJACI USPETI SA SVOJIM PROTESTIMA I DA CEMO USKORO DA NAJURIMO BAGRU,PA STA SU NAS ONI KUPILI NEDAJU KINTU NIZASTA GOLJE GOLJAVE.I ONAJ DEJVID MOORES KUD NAS PRODAO OVIM MAJMUNIA,SIGURNO MU NAPUNILI BULJU KINTOM. AJDE BRACO NESVRSTANI KUPUJTE NAS VAMA IONAKO DOLARI IZLAZE IZ ZEMLJE TAKO DA CETE IH LAKSE TROSITI KAD NAS KUPITE NE STAKAJTE SE NEGO DRESITE KESU U PROTIVNOM BUM SMO GA NAJEBALI KAO ZUTI MRAUI.
Scouser
Ima sasvim dovoljno razloga da se poeli da Ameri odu. Međutim ja nisam siguran da je to dobra ideja, takvim turbulencijama samo gubimo vreme. Potpuno je normalno da navijači reaguju onako posle par budalastih izjava. Večeras ćemo videti poruku sa kopa sigurno.

Ranije kad su Mančester preuzeli Ameri, bilo je kuknjave na sve strane, toliko tunih i razočaranih faca...danas, međutim ne vidim da je nekom tamo krivo zbog toga...s te strane ni ja nemam problem sa naim Amerima (čak i to to su to Ameri kod mene daje blagu prednost nad Arapima).

Arapi nisu tek tako pali s Marsa naravno. Taj ejk to je glavni baja, on čovek ne izlazi iz Engleske, osim to je zainteresovan za Liverpul, i to u slobodno vreme dolazi na nae tekme, on je i vlasnik najboljih i najskupljih konja, ima najbolje tale a i jedan od najdubljih depova u NewMarket-u. Hoću da kaem da se dosta kreće u Engleskoj, poznaje sport i prilike u Engleskoj, tako da s te strane, nije nimalo neupućen. Ali mislim da je njegov trenutak za preuzimanje kluba ipak proao.

Međutim, Ameri, nemarni su. Dođu svaki drugi mesec u grad na poneku tekmu, telefoniraju, često "gluvim telefonima". I onda dođu izjave o Klinsmanu itd...baljezgarije.

Na kraju, mislim da bi po nas ipak bilo bolje da se odnos Amera prema klubu promeni nego da se klub ponovo prodaje. I mislim da će tako i biti.
Joe
ja mislim da trebe svi zajedno sa perrijem da odu u tri lepe(da se tamo trpaju)!
Booom
QUOTE(bocejan @ Jan 21 2008, 10:33 AM) [snapback]21310[/snapback]

Zbog ovih Amera zavrsicemo kao Leeds. Ima da nas rasprodaju da bi vratili dugove.

Istu brigu delimo, necemo valjda za tri-cetiri godine u trecu ligu sa lidsom, forestom i ostalom bagrom.
Ameri treba da prodaju klub ovom Sheiku i bog da nas vidi.
Take Two
QUOTE(bocejan @ Jan 21 2008, 10:33 AM) [snapback]21310[/snapback]

http://mlb.mlb.com/media/player/mp_tpl.jsp...wnwords_400.wmv

Hicks zna gde mu lee prioriteti:
"People are worried that I might take money away from the Rangers to build Liverpool - it's just the reverse."

Dakle planira da preliva pare iz Liverpula u Teksas. Neverovatno koliko smrad ne pazi ta priča, njemu je izletelo i ono oko Klinsmana...

Arapi, spasavajte...
Scouser
QUOTE(Take Two @ Jan 21 2008, 07:47 PM) [snapback]21328[/snapback]

laugh.gif laugh.gif

Svi Arapi ivi bili i dobili sina, Arapine brate mili samo daj benzina...Hiks je siromaan, nema čim da plaća, Gadafi i Homeini to su naa braća...mi ćemo vam poklanjati devojke sa trafte, lepe zdrave i debele, za izvore nafte... itd itd
Take Two
Sjajno je kako su izreirali uvod u taj film o Hicksu -

Stoji on sa palicom za baseball, i kae: "I'm the owner of the Texas Rangers!" (pa ide snimak nekog home run-a)

Onda stoji sa palicom za hokej, i kae: "I'm the owner of the Dallas Stars! (pa ide snimak kako osvajaju Stanley Cup)

Na kraju stoji sa fudbalskom loptom, i kae: "I also own half of a European soccer team." (pa ide snimak Crouchovog gola Arsenalu)

Samo pola, jadan, k'o siroče... čak ni ime tima ne kau! laugh.gif
Catwoman
QUOTE(Scouser @ Jan 21 2008, 08:10 PM) [snapback]21330[/snapback]

laugh.gif laugh.gif

Svi Arapi ivi bili i dobili sina, Arapine brate mili samo daj benzina...Hiks je siromaan, nema čim da plaća, Gadafi i Homeini to su naa braća...mi ćemo vam poklanjati devojke sa trafte, lepe zdrave i debele, za izvore nafte... itd itd

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
BRAVO....
bocejan
Kako sam preveo, misim da ce ovi Amerikanci dug prema banci, koji su uzeli da bi nas kupili, prebaciti na klub. Tako ce onda klub biti duzan 270 miliona i plus ako je sam klub imao neka dugovanja. U tom slucaj ni DIC nas nece kupiti a mi cemo morati da vratimo taj dug i pocecemo da prodajemo igrace.
Ako sam dobro razumeo.
kalabaster
http://www.thisisanfield.com/columnists/20...-against-hicks/

Samo se gomilaju razlozi zasto bi ova stoka trebalo da ode.
Mishkin
Samo neka ih medijski sto vise pritiskaju, onda se tek mogu odluciti za prodaju kluba!
ChMaster
QUOTE(Mishkin @ Jan 25 2008, 10:12 AM) [snapback]21516[/snapback]

Samo neka ih medijski sto vise pritiskaju, onda se tek mogu odluciti za prodaju kluba!

Slazem se, mada ko zna kakva im je namera(licno mislim da oce da zarade)...

Smucila su mi se ova goveda od vlasnika.. UHhhhuhuuu mad.gif
Catwoman
Liverpoolovi Amerikanci: Nema prodaje!

PREMA informacijama koje stiu s Otoka, američki vlasnici Liverpoola Tom Hicks i George Gillett uspjet će provesti plan refinanciranja kluba.

Dvije će banke, Kraljevska banka kotske i američka Wachowia, osigurati Amerikancima kreditnu liniju od 350 milijuna funti, kojima će Hicks i Gillett pokriti tekuće minuse i krenuti u nove projekte.

Onaj prvi, manje izdaan ali nipoto manje vaan, jest isplata odtete od 17 milijuna funti West Hamu i MSI agenciji za otkup ugovora argentinskog veznjaka Javiera Mascherana. Drugi veliki posao koji će sada krenuti jest gradnja 300 milijuna funti vrijednoga novog stadiona Stanley Parka.

Osim toga, Amerikanci su ovime otklonili pekulacije o prodaji kluba jednome arapskom koncernu. Sada jo trebaju pomoć trenera Rafe Beniteza. Nadaju se da će zadravanjem Mascherana odobrovoljiti panjolca koji uiva nepodijeljeno povjerenje među navijačima. Amerikanci bi, naime, eljeli da javnim istupom Benitez popravi njihov nepopularan imid među navijačkom masom.

Booom
Kenja mi se vise od ovih prica o kreditima, lovi, stdionu, bankama, bla, bla ,bla..........
Koliko sam se nadao dobroj saradnji prosle godine, toliko se nadam njihovom odlasku ove godine, nadam se da na to necemo previse cekati.
Fred Kremenko
Pa dobili su re-financing credit sad nema sanse da odu..... Ima tu i dobrih strana dovescemo Mascherano-a i definitivno, tako da ce Gmazinju ostati sve manje izgovora kad ne bude uzeo titulu...
hen-ja
Ma sad ostaju sigurno, nema vise povratka!
igzy79
Ostali su smradovi americki kako su poceli mislim da su nas kupili pogresni ljudi ima mi da se nacekamo za titulu i za pare nemozemo da pariramo celziju i Mancesteru definitvno
Booom
Koji smo mi baksuzi pa to je.........jebiga, zivot ide dalje, mislim titulu cemo uz ove jadnike cekati makar jos ovoliko. Neozbiljno, stvarno neozbiljno.
kalabaster
Kad je Totenhem mogao da petardira Arsenal mocicemo i mi da osvojimo titulu wink.gif
remizinho
Ma koliko mrzeo ove Amere ipak mi je drago sto klub nije prodat.. Sad mozemo lepo ovu temu pod /closed
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.