Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Xabi Alonso # 14
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Catwoman
IPB Image

Position: Midfielder
Date of Birth: 25/11/1981
Height: 6'0
Weight: 12st 6
1st team games: 141
1st team goals: 14
International caps: 39
International goals: 1
Former clubs: Real Sociedad, SD Eibar
Birth Place: Tolosa, Spain

Dosao je u nas tim jos avgusta meseca 2004. godine, a da nema svoju temu, stavrno nije OK wink.gif
Catwoman
XABI FIT FOR CHELSEA RETURN
Tonča
QUOTE(Catwoman @ Dec 18 2007, 05:57 PM) [snapback]19712[/snapback]

Dosao je u nas tim jos avgusta meseca 2004. godine, a da nema svoju temu, stavrno nije OK wink.gif

Pa za njege nemam sta da kazem sem da je CARINA!
Sve ostalo je suvisno. biggrin.gif
kloppeks
Pass master!!!!
Luthy
Nije imao temu dosada?! ohmy.gif
ccc...
Moj covek! Pored Gerarda, ne mogu da zamislim Liverpool bez njega (dobro i jos nekoliko igraca)
Prvi je reprezentativac Spanije koji je igrao za nacionalni tim a da je igrao u nekom stranom klubu
Ponosni baskijac biggrin.gif
Toliko toga mogu da napricam o njemu...
Catwoman
MENADŽER Liverpoola Rafael Benitez, opovrgnuo je nagađanja kako bi 26-godišnji španjolski veznjak Xabi Alonso mogao napustiti Anfield na kraju sezone.

Prema pisanju engleskih medija, Alonso je iskazao nezadovoljstvo statusom i malom minutažom ove sezone, te je izrazio želju za odlaskom.

"Razgovarao sam s njegovim agentom ovaj tjedan jer sam i ja čuo svakakve glasine. On je igrač kojeg želimo zadržati i na kojega računamo u budućnosti", izjavio je Benitez na klupskoj internet stranici.

"U momčadi ima mjesta samo za četiri vezna igrača i mora se izboriti za poziciju. Nedavno je potpisao novi, dugotrajni ugovor i ne odlazi nigdje", dodao je.

Alonso je u Liverpoolu od 2004. godine i skupio je preko sto nastupa za momčad, dok je za španjolsku reprezentaciju nastupio četrdeset puta.

Pantović
Zabio za rezerve. Penalce. A za njim i Harry magija! Neverovatno!
Ajmo momcadijo u prvi tim!
Joe
penal??? Bravo!!! za rezerve??? Svaka cast, alal vera majstore!!! rolleyes.gif
Mishkin
Nemoj Dzo da seres! Trnovit je put do zvezda! wink.gif
Pantović
Kako cu ovog Joea da napenalim, pa nece verovati blowup.gif chair.gif
Mrs.Gerrard
Joe je my fellow Cacanin, mojim bivsim sugradjanima je sve oprosteno, a cemu tolika zelja za "penalenjem" smile.gif
Mishkin
Onda oprosti i pantovicu na "penalenju" biggrin.gif
Joe
QUOTE (Mrs.Gerrard @ Feb 27 2008, 10:45 AM) *
Joe je my fellow Cacanin, mojim bivsim sugradjanima je sve oprosteno, a cemu tolika zelja za "penalenjem" smile.gif

ma znas zemljakinjo ovaj pantovic ima nekih problema, mozak mu je prso 2005te i sad je gotovo nemoguce ubediti coveka da je Alonso bulja tongue.gif wink.gif
Mishkin
Lupas gluposti, imao je problema ali se i ove sezone videlo da moze da kida! Arsenal npr. bas kada se povredio! Posle smo i primili gol!
Vratice se Xabi, nemoj da se brines, a Mask ce morati malo pored terena da se zagreva!
Joe
QUOTE (Mishkin @ Feb 27 2008, 11:37 AM) *
Lupas gluposti, imao je problema ali se i ove sezone videlo da moze da kida! Arsenal npr. bas kada se povredio! Posle smo i primili gol!
Vratice se Xabi, nemoj da se brines, a Mask ce morati malo pored terena da se zagreva!

Masch je zacementirao svoje mesto u srcu liverpoolove sredine i u srcu rafe i navijacha a sto se tice Alonsa jedna dobra utakmica godisnje nije dovoljno wink.gif smile.gif
Mishkin
Samo ga cekam da nesto sjebe pa da ga napusavamo biggrin.gif
Joe
QUOTE (Mishkin @ Feb 27 2008, 11:47 AM) *
Samo ga cekam da nesto sjebe pa da ga napusavamo biggrin.gif

uuuuuu ala ces se ti nacekati biggrin.gif alucard.gif
Pantović
Dobre sale nikad dosta sa ovim Joeom!

QUOTE (joe @ Feb 27 2008, 11:38 AM) *
Masch je zacementirao svoje mesto u srcu liverpoolove sredine i u srcu rafe i navijacha...

Zacementiracu ja my foot in your ass ako nasavis da pljujes po ovom coveku! hit.gif

I uopste nema razloga ni potrebe da se njih dvojica medjusobno bore za mesto u timu. Ima ga za obojicu. Masch je fenomenalan igrac, al on nije u timu da misli, dodaje i sutira, on je tu da krca, dakle, krcach. A Xavi ima potpuno drugu ulogu.

Lucas: I can learn from Xabi
Joe
Lucas: I can learn from Xabi

sta da nauci?? kako da igra ko bezkicmenjak?? wink.gif
Pantović

"It was not a surprise that he played well though because he is such a good player – he is one of the best midfielders in the world."

Masch: Xabi is class act

Dakle Joe, druze, prijatelju, cao, zdravo, kraj. Mash's foot in your fat ass! hit.gif laugh.gif

Nek nam kida ovaj vezni red! YNWA! lfc.gif
Fred Kremenko
QUOTE (joe @ Feb 27 2008, 05:11 AM) *
penal??? Bravo!!! za rezerve??? Svaka cast, alal vera majstore!!! rolleyes.gif

Taj stvor sa tvog avatara za LFC nije zabio nikad rolleyes.gif Sta ce sirovina, ne zna mucenik....
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 5 2008, 02:03 AM) *
Taj stvor sa tvog avatara za LFC nije zabio nikad rolleyes.gif Sta ce sirovina, ne zna mucenik....

fredi i gojko

nije maschov posao da daje golove, on svoj posao radi najbolje na svetu sto se ne moze reci za gospodina xabija nahnah.gif
Mishkin
Ma hebo vas i Xabi i Mask, 2 prljava cigana! Letva rulez! Obojica ce moci da gledaju sa klupe kako decko sabija!
Mishkin
Evo nesto ontopic!
Vest je sledeca http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=289079
Ono sto je bitno je ova slika smile.gif

Mislim da je samo los momenat capture-ovan wink.gif I da ovi momci zasigurno nisu gejevi!
Cekam Milosa aka copkillah da brani kveriju ili vec koga biggrin.gif
Fred Kremenko
Ja vec metno link u Gmazinjo Jr. :-)
Catwoman
@ Frede....
JBG nisam videla, ja forum krenem da citam odozgo na dole wink.gif mislim da adminima nece tesko pasti da obrisu ovo wink.gif
Catwoman
Danas sam procitala da je Juventus zainteresovan za Cabiku (ugovorom vezan za Liverpool do 2012. godine) i da su spremni da plate 20 miliona evra...
bojan_vin
Uff, sve bre moze, samo bi Rafa mogao da kompenzuje kupovinom Hoakina, da se slucajno ne desi da bude Spanac manje u ekipi! tongue.gif biggrin.gif . Juventus vid'o kako im Momo vrsi pos'o za dvojicu pa se nalozili da nam orobe jos nekog igraca...
Jolie
Koliko god da Xabi nije imao dobru sezonu,ne bih volela da ode iz Liverpool...Njega bas gotivim... smile.gif
collymore
Ne znam sta da kazem ove sezone je odigrao daleko ispod svojih mogucnosti a i nasih ocekivanja.Upravo procitah da se ceka zvanicna ponuda Reala i Barse.Mozda bi pokazao bolju igru da Rafa ne forsira tu defanzivnu taktiku.
Mishkin
Ahahah... Car biggrin.gif
Catwoman
Prema pisanju Spanskog lista ''Marca'' Xabi Alonso je blizu potpisivanja ugovora sa Real Madridom, kako se dalje navodi u ovom listu, Rafa za Xabija trazi 28 miliona evra, a da je Real spreman da plati 24 miliona evra i Rubena De La Reda...
Booom
QUOTE (Catwoman @ May 10 2008, 10:20 PM) *
Prema pisanju Spanskog lista ''Marca'' Xabi Alonso je blizu potpisivanja ugovora sa Real Madridom, kako se dalje navodi u ovom listu, Rafa za Xabija trazi 28 miliona evra, a da je Real spreman da plati 24 miliona evra i Rubena De La Reda...

Ova ponuda je vec malo normalnija.........kad se setim one ponude 15+De La Red ova vec postaje primamljiva....
Jamaica
A sta ce nama taj de la Red uopste, to Real hoce da nam utrapi djubre koje im ne treba i kao se stekaju za koji milion....
Joe
nadam se da cemo ga prodati, vreme je da ide...
Aleksandar88
Bolje i da uzmemo koji milion manje samo da ne dovodimo tog slepca De la Reda
Jolie
CITAT (Aleksandar88 @ May 11 2008, 12:38 AM) *
Bolje i da uzmemo koji milion manje samo da ne dovodimo tog slepca De la Reda.

Tacno tako...Ako vec Alonso ide,bolje da ode samo za pare,a ne da nam dovedu tog "fudbalera"...
Mishkin
Daj nek daju Snajdera sta se stekaju... ili "Hajnc Heralda" Hajncea sto je mnogo realnije, ne znam sto to Rafa ne trazi...
Tonča
QUOTE (Mishkin @ May 11 2008, 02:25 PM) *
Daj nek daju Snajdera sta se stekaju... ili "Hajnc Heralda" Hajncea sto je mnogo realnije, ne znam sto to Rafa ne trazi...

Zato što neće prodati Xabija. rolleyes.gif
Mishkin
U pravu si, izleteo sam se za male pare...
Ropee
Nije zasluzio da ima svoju temu jer je bio ocajan u polufinalu l.s,ali ipak svaka mu cast gotivim ga..
Mario_T
Dads and lads: Periko and Xabi Alonso
Joe
dobro je poznato na ovom forumu da sam ja najveci kriticar xabija, takodje je poznato da je to zbog toga sto je igrao kao bezkicmenjak zadnej 2-2.5 godine... posle solidne igre protiv sunderlanda za vikend evo ga dade 2 gola dancima... izgleda da ga je ova prica o transferu trgnula ili shta god da je u pitanju nadam se da ce se nastaviti.. dobar xabi je plus za liverpool a liverpool je klub za koji navijam... tongue.gif wink.gif
vladx
QUOTE (joe @ Aug 20 2008, 10:47 PM) *
dobro je poznato na ovom forumu da sam ja najveci kriticar xabija, takodje je poznato da je to zbog toga sto je igrao kao bezkicmenjak zadnej 2-2.5 godine... posle solidne igre protiv sunderlanda za vikend evo ga dade 2 gola dancima... izgleda da ga je ova prica o transferu trgnula ili shta god da je u pitanju nadam se da ce se nastaviti.. dobar xabi je plus za liverpool a liverpool je klub za koji navijam... tongue.gif wink.gif

Slicno vazi i za mene. Samo sto ja nisam toliko njegov kriticar koliko se plasim njegovog nezadovoljstva jer jos uvek ne vidim da ima mesta u prvih XI, jedino ako Stevica ode na levi bok, a Babel greje klupu sto opet nije najsrecnije resenje?!
Take Two
Ma kakvo nezadovoljstvo, dečko je profesionalac, ima da igra za koga je potpisao i da daje 100%.

To da ga je priča sa transferom trgnula videlo se još na Euro 2008, ono malo što je igrao je stvarno bilo kvalitetno i angažovano, a izgleda da tako nastavlja i u klubu. Samo da ga ne utopimo sad nekome bez potrebe, u poslednjem momentu...

BTW, ono što će Xabi teško da unapredi je igra u odbrani, kao zadnji vezni morao bi da bude mnogo agresivniji i jači u duelu.
Scouser Tommy
On je deep-laying playmaker, a ne Make(kuku)lele...
Take Two
Dobro, onda on kao deep-laying playmaker mora mnogo agresivnije i jače.

BTW, sad sam video golove protiv Danske, lepo je reagovao oba puta, odjednom kao da pokazuje Gerrardovski osećaj za gol tongue.gif
vladx
Lepi golovi, na prvu bez nekog palamudjenja, ali i 2 dobre asistencije, prvo Torres-a, a onda i igraca kojeg bi zarko voleo videti u crvenom dresu LFC-a, a ne Sevilla-e, Capel-a! Diego-a sam zapazio proslog leta na WC Under 20 u Kanadi, posle je samo nastavio sa sjajnim partijama i u Sevilla-i, ali kako sada stvari stoje niti ce ga Andaluzani pustiti, a i da hoce mi nemamo tih para vec ce ga pre Spurs-i dovesti! sad.gif
A, Xabi bi mogao cesce i u 'Pool-u da ulazi u protivnickih 16!
Dr Stein
sto se alonsa tice sta reci, igrac sa neverovatno lepim dugim pasevima, zna dobro da sutnme kada treba,
zadnju sezonu i nije bas blistao, ali ipak ne bih ga prodao ... ni navijaci ga ne daju, nadam se da nece biti nista od toga a probudio se na pripremama je extra igrao ...
his time will come again
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.