Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fantasy Premier League 2006/2007
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Tonča
Ukoliko ima zainteresovanih za igranje ove Fantasy lige neka odu na adresu na ovu adresu http://fantasy.premierleague.com i registruju svoj tim. Kasnije za pristupanje ligi unesite kod: 44714-19920
Naravno, liga ce startovati kada i Premiership, tj. 19. avgusta.

Kada odredite svoje igrace, ovde mozete predstaviti svoju ekipu.

Ukoliko budete pravili transfere editujte post u kome je tim zbog preglednosti, da se ne bi duplirali postovi sa istim timom, a transfer mozete obrazloziti.

Evo svih pravila (transferi, bodovanja, deadlines)
stara lfc
bravo,igrao sam i prosle godine premier(forumb92) a i world cup premier.super sto imamo ligu1
ubacio sam i zenu!!! i brata
undertaker
1.Robinson
2.Chimbonda
3.Carragher
4.Dawson
5.Gallas
6.N'Zogbia
7.Alonso
8.Gerrard (capt.)
9.McFadden
10.Defoe
11.Vassell

subs:12.Sorensen 13.Ferdinand A. 14.Romedahl 15.John C.

Ne zamerite shto sam izabrao u postavu psa iz Evertona i dzukelu iz cel$kog, ali dobri su a relativno jeftini. U pocetku sam imao cak petoricu iz Liverpula, ali nisu hteli da mi daju vishe od 3 tako da sam Risea i Reinu morao da izbacim i zamenim sa Cechom i McFaddenom.
A Cecha sam potom zamenio sa Sorensenom, da bi pojacao napad.
Tonča
Evo mog tima:
Tonca 31ers

1. Reina
2. Terry
3. Carragher
4. Ferdinand A
5. Eboue
6. Gerrard
7. Jagielka
8. Tonge
9. Lennon
10. D. Bent
11. Beattie

12. Jaaskelainen
13. Camara
14. Reyna
15. Morgan

Umesto povredjenog senderosa uleteo je A. Ferdinand, tako da je sada u napadu umestoAgbonlahora, James Beattie, dok se Camara preselio na klupu. Sto se tice ovih igraca iz Sheff Utd-a, ko razume, shvatice. biggrin.gif

@undertaker: Predstavi ekipu imenom. wink.gif
undertaker
@ Tonca
Tim je "Macci team"

Hrabro za Ebua (pitanje je koliku ce imati minutazu), za Senderosa (polomio je nogu, nece skoro da pocne da igra), i za Savegea (loodak je sa kartonima, a cini mi se da za kartone dobijash negativne poene, ili greshim)

i ne razumem ovo sa igracima iz Sheff. Utd. pa ako bi bio ljubazan da pojasnish.

I who the fuck is Osano?
Tonča
Vidis, nisam znao za Senderosovu nogu. Hvala ti! Savagea sam svesno uzeo, iako je divljak. Ovo naravno nije konacan sastav, posto je do pocetka lige ostalo oko 35 dana, tako da nije iskljucena neka promena, narocito zbog transfera koji ce se ek obaviti. Tonge I Jagilka ce ostati u svakom slucaju, a cak s nosim mislju da ubacim i Chrisa Morgana iz Sheff Utd-a.
Pojasnjenje: jaaako gotivim Sheffield United
Osano igra za Reading (umesto njega planiram Morgana)

Pristupi ligi LFC Serbia.
undertaker
Znaci josh mogu da se vrshe promene? E to nisam znao. A da li ce eventualni transferi uticati na cenu igraca? Ako uticu, da li to neshto menja automatski u vec postavljenim timovima, poshto ce vrednost mozda preci 100 poena?

Matori, pokushawam da pristupim ligi, ali mi kaze da nije prijavljena ta liga. Ukucavao sam i ime i kod, ali nishta... blink.gif
zen
Pa mislim da transferi ne utichu na cene, ako kojim sluchjem utichu, ti si svoj tim izabrao i to je to, nishta se nece desiti ako ti tim predje vrednost od 100 poena, poshto tokom sezone cene igracha variraju pa tako tvoj tim dobija vecu ili manju vrednost od 100, pa ako neki igrach poskupi npr. za 0.5 poena, mozhesh da ga prodash i imash vishe para. smile.gif
Tonča
@undertaker
Trebalo bi da se ukuca samo kod i nece biti problema. Vidim da je nekoliko ljudi vec pristupilo. Ne znam u cemu jo problem. mellow.gif

@zen & undertaker
Znam da sada nema nikakvih "posledica" ukolik ose napravi transfer, ali zaista ne znam da li je tako tokom sezone. Potpuno mi logicno zvuci da zenova varijanta, da ukoliko se igracima vrednost poveca/smanji, pri trasferu ce se za njih dobiti vise/manje para.
Koliko vidim stara lfc je iskusniji sa Fantasyem pa mozda moze on da pojasni.
zen
Evo i mog tima, sponzori su mi braca Trotters pa mi se tako zove i tim wink.gif :
Trotters Inc

1. Reina
2. Carvalho
3. Carra
4. L. King
5. Morgan
6. Gerrard
7. Kavanagh
8. Convey
9. Jagielka
10. Henry ©
11. Shevchenko

Subs:
12. Annerson; 13. Brown; 14. Stewart; 15. Long .

Ovo nije konachan sastav, inache zharko sam zheleo da mi u napadu igraju Anri i Shef, nemojte se ljutiti shto kapetan nije Stevica, ali ovde kap. traka udvostruchuje bodove, a mislim da ce ih Anri imati najvishe... Toliko smile.gif

undertaker
HHmmmmm, i dalje nece. mad.gif

Probacu sutra. wink.gif

I mislim da mi je sve jasno osim jedne stvari:
ako tokom sezone prodam jednog igraca, a kupim drugog, ko ga menja u prvoj postavi, rezerva ili igrac kog sam doveo?
Tonča
Nije mi jasno sta je problem sa tom ligom?! Evo zen je upravo pristupio.

Pa mozes da kombinujes svih 15 igraca tokom sezone i da menjas startere iz tekme u tekmu.

Okacio sam link ka pravilima gore, tako da mozemo malo da se damo u citanje, posto ocigledno ima dosta nejasnoca. wink.gif

Izvrsio sam transfere: umesto Savagea, tu je Reyna, a protivvrednost sam dodao za Morgana umesto Osana. To bi trebalo da je to, bar neko vreme.
undertaker
Ne znam ni sam kako, ali jednostavno sam ushao u ligu... ohmy.gif

Ima josh malo nejasnoca ali bice sve ok...

Da organizujemo internu kladionicu u ligi? Ko pobedi nosi sve pare i tako to?
zen
Shto se mene tiche mozhe. smile.gif
undertaker
Pa pored ove nashe (Toncine) lige, u kojoj ima nekih uljeza, automatski sam uleteo u neku ligu sa nekim indijancima (ima navijaca svih timova).
Ali kako da udjem u neku ligu gde su sve navijaci Liverpula? Kako da udjem u ligu na osnovu omiljenog tima?
Tonča
Pa pazi: Koliko sam primetio, uvek mozes da pogledas tabelu svih navijaca Liverpoola i svih igraca iz Srbije (i CG). Da bi pristupio nekoj drugoj ligi moras da znas njen kod. A na stranici sa ligama imas dole "Join a Public League" i tu mozes da pristupis javnoj ligi, u kojoj vec jesi (to je ta mesana liga).

Sto se tice tog uljeza, videcemo sta cemo sa njim. Stara rece da je regovao i zenu i brata, pa rekoh mozda je o neko od njih.
undertaker
Pa nisu li mu valjda zena ili brat toliki izrodi da navijaju za cel$ki? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Ako jesu, bash mi ga je zao... unsure.gif

Ovo sa ligama sam skontao, samo u help-u koji si postovao pishe da mozesh da pristupish ligi po omiljenom timu. E sad, ja bih da pristupim ligi u kojoj su samo navijaci Liverpula, meshani iz svih zemalja. A ne mogu da provalim kako.
Tonča
"A league for supporters of your favourite Premier League team (optional)"
Ako mislis na ovo, to radis tako sto kliknes na grb Liverpoola sa desne strane svog tima, iznad zastave. Trenutno neces videti nista, posto bodovanje jos nije pocelo. Znaci tu ce biti tabela svih onih ciji je omiljeni klub Liverpool (ili su bar takoi zabrali). Istu stvar dobijes za SCG kliknuvsi na trobojku.

Sto se tice ovog uljeza - da bi pristupio mora da ima kod, koji sam objavio samo u prvom postu ove teme i nigde drugde. Naravno moze da bude neko od "guestova". Videcemo sta cemo sa njim (tj. kada cemo da ga sutnemo smile.gif ). Ima vremena do pocetka lige.
undertaker
Da, to sam mislio...

Edituj svoj post, i izbrishi kod. Ja cu ga zapamtiti, ti ga imash, verovatno znaju i Zen, Dushan i stara lfc, pa cemo ga proslediti ovima nashima. Da nas ne baguju dushmani...
Tonča
Ma neka stoji kod, da svako sa foruma moze da pristupi, i samo neka se predstavi ko je, a ja cu "visak" lako izbaciti (10 sekundi posla). wink.gif
Dusan
Da, kao sto ste videli, pristupio sam i ja. Tim je Reds, a sastav:

1: Reina

2: Carragher

3: Ferdinand

4: Stefanovic

5: Kishishev

6: Gerrard

7: Cahill

8: Davids

9: O'Neil

10: Henry

11: Beattie

U rezervama su neki slepci, ali sta cete, samo je 100 miliona na raspolaganju. I kod mene su dvojica iz Evertona, ali mi se Cahill stvarno dopada kao igrac, a kada mi je izbor bio Beattie ili Lua Lua, nije ga ni bilo wink.gif .
Liverpool Lou
QUOTE(Dusan @ Jul 13 2006, 06:39 AM) [snapback]2301[/snapback]

Tim je Belgrade Reds...

Ali moji svi timovi se zovu Belgrade Reds pa tako i u ovoj igri. blink.gif Ja sam kreirao tim ali se jos nisam prikljucio ligi.
Dusan
A zato mi je bilo poznato ...

OK, promenio sam ime, necemo se svadjati wink.gif .
Liverpool Lou
QUOTE(Dusan @ Jul 13 2006, 08:42 AM) [snapback]2305[/snapback]

A zato mi je bilo poznato ...

OK, promenio sam ime, necemo se svadjati wink.gif .

Hvala biggrin.gif
Liverpool Lou
Belgrade Reds

4-4-2

2: Ferdinand [West Ham]
3: Konchesky [West Ham]
4: Distin [Manchester City]
5: Lee [Tottenham]
6: Duff [Newcastle]
7: Jagielka [Sheff Utd]
8: Zokora [Tottenham]
9: Gerrard
10: Berbatov [Tottenham]
11: Lita [Reading]

Subs:

12: Friedel [Blackburn]
Goalkeeper
13: Stefanovic [Portsmouth]
Defender
14: Henry [Arsenal]
Forward
15: Tonge [Sheff Utd]
Midfielder

Ovo je moj izbor za pocetak.

Edit: Jaidi presao u Birmingham pa je umesto njega uleteo Lee iz Tottenham-a.
Edit 2: Knight [Fulham] out - Stefanovic [Portsmouth] in
Edit 3: Rosicky [Arsenal] out - Duff [Newcastle] in
Tonča
@Lou
Da mi je znati kako si uzeo 4 igraca iz Sheff Utd-a. wink.gif
I kada su Distin i Ferdinand presli tamo. laugh.gif
Liverpool Lou
QUOTE(Tonca @ Jul 13 2006, 11:55 AM) [snapback]2310[/snapback]

@Lou
Da mi je znati kako si uzeo 4 igraca iz Sheff Utd-a. wink.gif
I kada su Distin i Ferdinand presli tamo. laugh.gif

Radio sam copy-paste s tim sto sam zaboravio da promenim klub.

Kao ne bi ti se svideli ti trasferi? biggrin.gif
Tonča
QUOTE(Liverpool Lou @ Jul 13 2006, 12:23 PM) [snapback]2311[/snapback]

Kao ne bi ti se svideli ti trasferi? biggrin.gif

Pa mogu ti reci da si me zbunio. Morao sam da odem do zvanicnog sajta da proverim. wink.gif
stara lfc
QUOTE(undertaker @ Jul 13 2006, 02:23 AM) [snapback]2297[/snapback]

Pa nisu li mu valjda zena ili brat toliki izrodi da navijaju za cel$ki? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Ako jesu, bash mi ga je zao... unsure.gif

Ovo sa ligama sam skontao, samo u help-u koji si postovao pishe da mozesh da pristupish ligi po omiljenom timu. E sad, ja bih da pristupim ligi u kojoj su samo navijaci Liverpula, meshani iz svih zemalja. A ne mogu da provalim kako.

Da zena mi navija za Chelsi a burazer za MUFC!!!prosle sezona zena me odrala i bila je mislim druga ili treca u ligi "B92"
Tonča
Znaci tim "bidzi blue fc" vodi tvoja zena?
Ukoliko je tako, mislim da se ostali slazu da "progledamo kroz prste" u ovoj situaciji.
Nadalje, samo clanovi foruma i njihovi bracni drugovi. laugh.gif
stara lfc
Sad mozete da menjate igrace koliko god hocete puta i nece vas nista kostati sve do pocetka sezone.A kad pocne prvi dan sto imate igrace to vam je dok se ne zavrsi zadnji mec u tom kolu.
posle toga imas pravo da zamenis samo jednog igraca i to ako je golman golmanom,odbrambeni istim,srednjeg takodje istim i naravno napadac napadaca.Sve preko toga mozete menjati ali oduzimaju vam se za svaki transfer 4 boda!Nemozete imati vise od tri igraca iz istog tima.Ako vam je neki igrac povredjen ili ne odigra ni minut a u startnoj vam je postavi na kraju kola se automatski menja sa nekim vasim igracem sa klupe i to po redu kako ste ih postavili na klupi.
Bodove kapiten dobija #2.
Sta jos reci ,to je ukratko za pocetak,ako se setim pisacu!
Ne zamerite za ova dva uljeza moja su,to jest burazer se jos nije ulogovao u nasu ligu a verovatno ce kao "Borov navijac a ne mufc

tako je Tonca!
Tonča
Znaci treba i burazer da upadne preko veze? Hmmm. Neko ce da placa piva dozivotno.
Aj, zavrsicemo nesto... (ukoliko se slazu ostali).
Kao navijac scumsa ne bi mogao da udje. tongue.gif
Gerrard 88 RS UG
evo i mog tima

LIVE SRBIJA

1: Lehmann
2: Chimbonda
3: Ferdinand Wh
4: Terry
5: Neill
6: Alonso
7: Gerrard ©
8: Essien
9: Lennon
10: Rooney
11: John

Zamjene
12: Ashdown 13: Borgetti 14: Tonge 15: Stalteri
undertaker
Izvini stara, u teshkoj si situaciji. U svakom slucaju slazem se da propustimo tvoju zenu i burazera, ali ako se pojavi neki drugi uljez, Tonca molim te reaguj...
undertaker
I doshlo je do nekih izmena u sastavu Sorensen je rezervni golman umesto Ceha (glupo je bacati pare na dva dobra golmana), a startni napadac uz Vasela je Defo, s tim shto se John seli na klupu a L.Moore-CAO
Hteo bih i da zamenim McFaddena, smeta mi shto je karamelica, a iako je imao odlican ucinak proshle sezone, nekako mi je nedovrshen. Lennon je skuplji za bod a ima mnogo loshiji ucinak. Dodushe, njegova puna expanzija ocekuje se ove sezone, proshle mislim da nije imao dovoljnu minutazu...
stara lfc
ko zeli moze da udje u jos jednu privatnu ligu-b92 premier league-
sifra je 177449-33482
undertaker
ja sam IN...
rolleyes.gif
Catwoman
I ja sam IN rolleyes.gif
Scouser
Ban's Hill Republic

1. Cech
2. Carragher
3. King
4. Terry
5. Dawson
6. Carrick
7. Gerrard
8. Hleb
9. Alonso
10. Yakubu
11. John

12. Kirkland
13. Horsfield
14. Distin
15. Simon Davies
Grujica
NBG UNITED

1: Kirkland

2: Ferdinand

3: Vidic

4: Terry

5: Wheater

6: Gerrard

7: Diao

8: Young

9: Ronaldo

10: Henry

11: King
Kameni
Pristupio sam i ja, editovacu tim uskoro.

Zna li neko da mi kaze kako se igracima menjaju pozicije i brojevi?
Scouser
nebitno ti je to.
Kameni
Ma znam to ali me ipak smara.
Za sada izgleda ovako:

2: Chimbonda
3: Gallas
4: Ridgewell
5: Konchesky

6: Reo-Coker
7: Gamst Pedersen
8: Gerrard
9: Carrick

10: Camara
11: Keane

Subs

12: Kirkland
13: Knight
14: Davies
15: King
Panta
da li moze neko ukratko da mi obaksni pravila i kako se boduju igraci, kapiran na osnovu njihove igre na tom mecu ali sta je sve bitno?
Tonča
Evo nacina bodovanja:
For playing in a game 1
For playing at least 60 minutes in a game (includes playing points mentioned above) 2
For each goal scored by your goalkeeper or defenders 6
For each goal scored by your midfielders 5
For each goal scored by your forwards 4
For each goal assist 3
For your goalkeeper / defender conceding 0 goals (must also play at least 60 minutes) 4
For your midfielder conceding 0 goals (must also play at least 60 minutes) 1
For every 3 shot saves made by your goalkeeper 1
For every penalty save 5
For every penalty miss -2
Bonus points for the best players in a match 1-3
For every 2 goals conceded by your goalkeeper or defenders -1
For every yellow card -1
For every red card (includes any yellow card points) -3

Sto se ostalog tice:
Iz svakog tima mozes izabrati po maximum 3 igraca. Boduju se igraci iz startne postave. Ukoliko neko iz startne postave ne igra to kolo, umesto njega uskace igrac sa klupe, i to prvi na listi nevezano za poziciju (osim golmana naravno, koji uskace samo umesto kolege).
Kapitenu se bodovi udvostrucuju.

Ukoliko imas jos neko konkretnije pitanje, pitaj, sada ne mogu da se setim sta jos treba...

Kameni
Dobio sam juce neki mail od FPL manager, nesto kao da predjem na "professional" gde je moguce menjati 5 igraca nedeljno umesto jednog kao sto je na "amateur". Ne pise da nesto treba da se plati i to, pa vas pitam jel ste vi na professional ili amateur? Takodje mi pise da nisam ni u jednoj mini league, a tim mi je u bar 4 lige! Jeste li vi dobili neki slican mail? Tim mi je dosta promenjen u odnosu na ono sto sam prvi put napravio, pretpostavljam kao i vasi timovi isto. Bice sigurno jos promena pa cu update-ovati tim kad sve bude zvanicno.
Mishkin
evo prijavio sam se i ja
ime tima je oddjob & tantuzi
pozdrav
Panta
i ja sam uletio ime tima je Leotar FC
Dzontra
I ja sam se priključio, 1.FCRS:
1: Given NU

2: Carragher LI 3: Ehiogu MI 4: Dawson TH 5: Fortune CA

6: Gerrard © LI 7: Riise LI 8: Rosicky AR 9: Robben CH

10: Van Persie AR 11: Rooney MU

12: Crossley FU
13: Pearce FU
14: Johnson MI
15: Zamora WH
Tonča
Ukoliko je jos neko zeleo da se prijavi neka to ucini do 12:30 sutra (tada je deadline).

Ostali, proverite da li vam je neko od igraca slucajno povredjen i napravite poslednje transfere pred pocetak sezone ako ste planirali.

Srecno svima!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.