Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bozicna kupovina
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Scouser Tommy
ovako.... posto sam lepo obisao bake, deki i ostale muzike, i napravio laznu kopiju knjizice(djacke naravno) rolleyes.gif pripremio sam prvu fazu za narucivanje..... Away dres sa dugim rukavima mi je vec u korp (brate popust), mozda zaleti jos neki LFC medica biggrin.gif (poceo sam da nerviram sam sebe)

da predjem na stvar..... postarina je skupa.... i pitam da li ima zainteresovanih koji bi nesto za kristmas da narucuju da bi podelili dadzbine, a ostalo ko sta voli nek izvoli...... cool.gif
bocejan
Ma ja bi narucio, beli. Vidim tamo 44 evrica. A znas li mozda kolika je postarina?
Sotir Vračarević
aj, samo kada ti to otprilike narucujes.da izaberem ko covek biggrin.gif
Scouser Tommy
postarina hm.......... pa 20,30 funti bi nam nabacili sigurno.... ali ako podelimo svi uopste nije problem jer onda bi bilo 60% manje... planirao sam za nedelju,dve, ovog vikenda....... hteo sam da vidim ovde ima li zainteresovanih......

bocejan ti si nislija, ja pirocanac, utoliko lakse za dogovor i to.... neka svako vidi sta zeli da narucuje, ovde da se dogovorimo, da to stigne na neciju adresu, pa da se dogovorimo oko preuzimanja....
Catwoman
Kolika je carina?
Cula sam da deru....
Scouser Tommy
Moj zemljak Liverbird smile.gif je narucivao vec, ne znam ni ja sta, al sam 100% siguran da je kupio novcanik biggrin.gif

cuo sam da je neko narucivao knjige sa Amazona i da je carina bila 2500din ili sta vec, i da su stigle za 3,4 dana, sto je za pohvalu. Ne znam kako bi ovi to odradili iz LFC-a ali posto idu praznici mislim da svima salju brzo jer Bozic je Bozic, oni zive za poklone.......

elem, pitacu liverpticu pa cu da vam javim

15 funti, javio zemljak..... Takodje je rekao da toga ima i na sajtu al mene je mrzelo da gledam...... pirocanac biggrin.gif

i sta cemo sad?
Sotir Vračarević
svi na sajt,javljamo sifre artikala i ti dodajes u korpu sta ti kazemo,damo ti kintu i ti to narucis wink.gif
Scouser Tommy
bilo bi super da moze, ali ja sam maloletan i ne verujem da bi sve moglo da prodje, a ja znam da su ovde 80% vas punoletni, a posto imam poverenja u vas, LFC momke i devojke, hteo sam bas nekom to da predlozim, rado bih preuzeo to na sebe, ali cisto sumnjam da bi moglo bez licne karte...
Trunks
QUOTE(Scouser Tommy @ Dec 4 2007, 09:13 PM) [snapback]18749[/snapback]

ti si nislija, ja pirocanac, utoliko lakse za dogovor

Hrabra izjava. biggrin.gif
Scouser Tommy
imam ciku u nisu, on ce da me brani cool.gif
Liverbird
Evo ovako:

Ja sam planirao jos letos da nesto narucujem i bilo je zainteresovanih na sajtu jos tada medjutim odustao sam jer ne zelim da narucim manje od 2-3 artikla, i posto trenutno ne znam sta bi narucio, odlozio sam narucivanje za sl leto kad izadje noi dres pa, jos neka polo majica i jos neke djindjule usput...

Elem:
1 item More than 1 item
UK 4.95 6.50
EUROPE 10.00 15.00
ROW 15.00 25.00

The countries we class as european for the purposes of postage are:

Andorra
Austria
Belgium
Bulgaria
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Gibraltar
Greece
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Monaco
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland

UF uf uf. Posto nismo u Evropi postarina bi bila 25.

Dakle, to su bitne informacije, a kad dodje leto mozemo da narucimo preko moje kartice pa posto sam u Bg lako bi se vec organizovali.
Scouser Tommy
kurs funte je 118 din x 25 = 2950din
Sotir Vračarević
ovaj,ja sam nesto pokusavao preko kevine kartice i pisalo je da je postarina 15 a ne 25...mislim,sve je bilo ok dok ona nije odustala pred complete transaction jer se bojala da joj ne ukradu pare...a ovde hebe lud zbunjenog...
Liverbird
ma nece da joj ukradu pare. Nego mora da imas karsticu za placanje preko neta a ne obicnu karticu a 15funti je za 1 proizvod...
bocejan
To znaci odprilike da za taj dres treba da izdvojim vise od 100 jevrica. Ja jeste da nisam Pirocanac, ali to je dosta novca. Videcu sta mogu da napravim, ali nesto ne verujem da cu moci u skorije vreme.
Liverbird
odprilike da
ali ako narucijes jos nesto postarina cete kostati manje kad je podelis na npr 4 artikla
hehehe

ekonomista nema sta
Scouser Tommy
evo bre proste racunice biggrin.gif ekonomisto

36 funti away sa dugim rukavima + 15 za dadzbine = 51 x 118 = 6018din

ukoliko bar nas 5oro budemo podelili 25 funti za to iskostalo bi nas po 5 funti svakog sto je 5 x 118 = 590din postarine i carine i ostale muzike biggrin.gif

sto bi me onda iskostalo 36 x 118 = 4248 + 590 = 4838 dinara za novu god sto bi po sadasnjem kursu evra od 85 din kostalo 56.9176471 evra

zaboravio sam da unesem razliku u ceni onda -> 6018 - 4838 = 1180 din ili 13 evra po sadasnjem kursu sto bi moglo da se potrosi na neki suvenir za curicu ili dedi rucni sat ili tacka razno

naravno, nisu svi u istoj finansiskoj situaciji, tako da ovo je povoljnost sto ima vise zainteresovanih, takodje su i praznici kada je svima u interesu da se caste necim lepim, u cilju da zadovolje svoje LFC potrebe (ocigledan primer je prosla zima kada sam kupio kacket, sal i nedugo posle praznika i dres)

o, da li je to mnogo? mislim da ce roditelji trecinu (otac ce da mi kaze da je Stivenu malo 200 hiljade funti plate i da mu fale jos mojih 51) trecina baba i deda, trecinu cu sam da platim od novca koji sam zaradio kladjenjem na LFC

kolko smaram......
Mishkin
Sjajna racunica Tomi smile.gif Tata ti je genijalan smile.gif
Al mi samo jedna stvar ne ide u glavu. Koju bre trecinu si zaradio kladjenjem jer ja kad god sam se kladio na njih oni su izgubili ! ! !
Catwoman
Posto sam htela da kupim 2 sata, a jedan je Sorry, this item is out of stock! dok se ne pojavi ja odustajem od daljeg shopinga...

Scouser Tommy
jedino sto sam zaradio je fiks 2 protiv Njukasla biggrin.gif ostalo sam puko posteno cool.gif

salEo sam se malo wink.gif meni nije frka da izmolim svakog iz familije za lovu, pa mogu da skupim, pogotovo sad pred ng... tako da ako ima zaintersovanih jos ajde da navalimo dok su popusti
bocejan
E sada, ja necu sa dugim i hocu sa Stevom na ledjima. to je +dosta funti.
Ovo ostalo je uredu. I jos do kada bi trebalo da se prijavimo, mislim za tu podelu troskova?
I jel to ide preko kartice ili kes na ruke? Ja nemam pojma, prvi put rzmisljam o tome.
Sotir Vračarević
@Bocejan
To ti je +12 funti.

ovako druze,meni narucis ovo i imas piva koliko volis kad dodjes u BG wink.gif(naravno kad ti budem davao kintu jer sam sada svorc)
Adult Home Shirt 06/08
White Leisure Polo
Luthy
uh! ja bih uzela sa 14kom na ledjima ( biggrin.gif ), klasican dres, ali samo ako bi mi se to sracunalo, ja donela pare, kasnije dosla po majcu i to je to. kinte imam, ali nemam vremena da organizujem taj soping (a i nista mi nije jasno mellow.gif ) zato vi recite koliko para treba i ja cu ga doneti, i kasnije kad treba da dodjem po nj

Scouser Tommy
ima li punoletnih ovde sa bankovnim racunom?

meni je bas cilj bio da nadjem nekog takvog i da njemu dam lovu jer ne verujem da ce moji da budu raspolozni da preuzimaju takvu odgovornost. ja vas poznajem, oni ne. pitacu inace, videli su da imam lfcserbia.com

ajde da svi lepo zamolimo Liverbirda da njemu damo lovu da on to iznarucuje pa da nam on to raspodeli. ili kako?
Sotir Vračarević
sa bankovnim racunom kao imam li ja racun u rasjsfeslus banci i onu gold ili koju vec karticu,ili imam li racun sa retardiranom visa electron karticom?
Scouser Tommy
pa da mozes da se bavis internet kupovinom
Catwoman
QUOTE(LFC_Vracar @ Dec 5 2007, 06:06 PM) [snapback]18832[/snapback]
sa bankovnim racunom kao imam li ja racun u rasjsfeslus banci i onu gold ili koju vec karticu,ili imam li racun sa retardiranom visa electron karticom?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pa iz dobro obavestenih izvora (citaj klijent Rajfeslus banke) oni ne dozvoljavaju da se ni jedna od ovih kartica koju si gore naveo koristi za Shoping vec mora da se uzme VISA VIRTUON card i onda uplatis na tu virtuelnu karticu (+sve dazbine koje ce biti uracunate) iznos koji planiras da potrosis...
Liverbird
QUOTE(Catwoman @ Dec 5 2007, 06:40 PM) [snapback]18835[/snapback]

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pa iz dobro obavestenih izvora (citaj klijent Rajfeslus banke) oni ne dozvoljavaju da se ni jedna od ovih kartica koju si gore naveo koristi za Shoping vec mora da se uzme VISA VIRTUON card i onda uplatis na tu virtuelnu karticu (+sve dazbine koje ce biti uracunate) iznos koji planiras da potrosis...

E bas tu karticu imam s tim sto je istekla 11.07. a posto ne planiram da u skorije vreme narucujem ne bi jos da je produzim...jer produzenje je samo na god dana. Jbg
Mishkin
Imam ja tu karticu, jos bitnije je da vazi a voljan sam da pomognem (naravno za procenat smile.gif). Znaci samo mi se javite, skupite pare, uplatimo i kupujemo da mile volje! Mozda i ja nesto pazarim!
Poz!
Scouser Tommy
Mishkin od boga dar!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif

Hajmo da prvo napravimo spisak da ne budemo prosti ljudi. Ja cu svoj novac iz pirota da plasiram na Liverbirdov racun, pa ce on u bg-u da da novac mishkinu, takodje i vi ostali, skupite se uplatite mu pare, idete u internet caffe, narucite sve, stigne to i svi srecni.
Scouser Tommy
826 Велика Британија GBP 1 112,2169

iz Narodne Banke Srbije!!! Navali narode
Tonča
Ako sam dobro shvatio, ta "brza isporuka za praznike" vazi samo za proizvode koji su ubaceni pod "Christmas Shop", ne?

Mozda se i ja prikljucim porudzbini sa par sitnica.
Blagovremeno cu napisati sta.
Scouser Tommy
tonca praznicno raspolozenje vlada i svi su srecni, meni nije vazno ako je brza isporuke, verujem da ce za nedelju dana da stigne kad budemo narucili.

javljajte da sastavimo spisak biggrin.gif
Tonča
Ok, i meni je svejedno za koliko ce da stigne, nego ti to pomenu kao jedan od razloga za narudzbinu. Kad smo dresove iz Kine cekali, hmmmm, mesecima, mozemo ovo duze. biggrin.gif

Ajd javicu sutra sta cu da uzmem, dok se sracunam sa kintom i tako to.

Sad odo da racunam neke verovatnoce umiranja, rente, premije i slicno...
Scouser Tommy
mishkin i njegov racun su assembly. Liverbird je moj zastupnik, skupite se svi vi u bg, uplatite na racun, u internet caffe-u sve narucite, nema lazi nema prevare smile.gif

a ovde je spisak naravno
Mishkin
Skupicemo se kod Tonce, ima dobar internet a i cvarke i kavurmu smile.gif
Luthy
uh, ja sam nasla, dres XA je 51.99 funti (6654 din), ali ne znam koju velicinu, small ili extrasmall.
samo mi je problem kada vi to planirate da se skupite, velike su to pare i trebacje mi vremena da ih sakupim (tj. izmoljakam sve u kucji da mi daju pare pre nego da mi sami kupuju poklone za novu)...
Mishkin
Realno, stvari su preskupe! Sve osim dresa se ne isplati kupovati original! Zato cu ja samo zadrzati proviziju od vasih uplata wink.gif
bocejan
Au sve je postalo komplikovanije. Proslo je vreme "pare na sunce". Ja cu videti sta mogu da uradim Jos treba da idem i u BG, gde mi pored novca treba i vremena. Mada ti Toncini cvarci privlace. smile.gif
Scouser Tommy
nema zurbe, ali realno nadam se da se svi slazu do kraja sledece nedelje
Tonča
QUOTE(Mishkin @ Dec 6 2007, 08:49 AM) [snapback]18865[/snapback]

Skupicemo se kod Tonce, ima dobar internet a i cvarke i kavurmu smile.gif

Moze. Taman ne moram da izlazim iz kuce. smile.gif A za par dana treba i kupus u kaci da se ukiseli, pa ima da bude sve kao bog. smile.gif
acalfc
Imam ja i kupus i tursiju,stavio cale na vreme:) samo mi fale pare da narucim nesto(dres sa brojem 18) pa ako je neko raspolozen...debeo sam al dobro mesam smile.gif
Sotir Vračarević
SPISAK!

1.Domaci dres (4.Hyypi) LFC_Vracar
2.
stara lfc
hocu i ja nesto,
Scouser Tommy
stara prosao ti je rodj, sad moras da kazes sta biggrin.gif
bocejan
To je ta Rajfislus VISA Virtuon. Mozda ako skupim novac i ja uzmem karticu, pa ko je za deljenje troskova moze da se javi.
Scouser Tommy
SPISAK!

1.Domaci dres (4.Hyypi) LFC_Vracar
2.Away dres dugi rukavi (blank) - Scouser Tommy
Take Two
Tek sad vidim ovu temu... na sreću, meni je crni away dres juče kupljen na licu mesta (Enfild), dobijam ga za koji dan smile.gif

Ladno nisu imali vie Torresa, morao sam da uzmem Gerrarda iako njega već imam u crvenoj varijanti! mad.gif

QUOTE(Luthy @ Dec 6 2007, 09:01 AM) [snapback]18867[/snapback]
uh, ja sam nasla, dres XA je 51.99 funti (6654 din), ali ne znam koju velicinu, small ili extrasmall.

Ja mislim da je XS veličina za decu, ono tipa 10 godina. Sad ako si ba toliko mala, onda OK... smile.gif
Tonča
Pa ima posebnih dresova za decu (oni Junior Kit). A ako se ne varam, ranije je bilo zenskih dresova, a sada izgleda vise nema. unsure.gif
Catwoman
Ima samo ovaj zenski dres...
IPB Image

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.