Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jack Hobbs #46
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Mishkin
Kako svi Cergari imaju svoj topic, a ovaj mladjani Englez ne?!?

IPB Image
Position: Defender
Date of Birth: 18/08/1988
Height: 6'3
Weight: 13st 4
1st team games: 3
1st team goals: 0
International caps: 0
International goals: 0
Former clubs: Lincoln City
Birth Place: Portsmouth

Na svoj 17. rodjendan potpisao za Liverpul. Debitovao 25. septembra 2007. protiv Reading-a u Karling kupu. Protiv Kardifa cuvao Boga, protiv Boltona debitovao u Premijer ligi!
A kada treba, on to ovako radi:
IPB Image
Ziv bio! cool.gif
Scouser
ukrali ste mi frenda ! ! ! Nije trebalo da vam kaem pokvarentine ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mishkin
Ja sam vise zeleo neku frendicu da ukradem, ali kad nema kise dobar je i grad tongue.gif
Scouser
pa od Ace ne moe da postigne ! ! !
Mishkin
Mislis na Acu Lesha ? ? ?
Tonča
Jack je nas dobar drugar! Zelim Jacku da dobro igra i da ne zabusava! biggrin.gif
Fred Kremenko
Jack malopre zabio svoj prvi pro gol za Scunthorpe. Bravo!
remizinho
I Kuyt je zabijao za Feyenord kad je bio mlad.
Fred Kremenko
Gde vidis osnov za analogiju izmedju Hobbs-a i Kuyt-a leba ti?
remizinho
Tamo gde i ti izmedju Hobbsove pozicije u timu i kvaliteta po kojem ga cenis wink.gif
Tonča
Svaka cast za mog bivseg prijatelja Hobbsa! biggrin.gif
Scouser
ja sam poboljao kvalitet frendova tako da mi je sad Havier frend. ozbiljno razmiljam da ga uvrstim kao TOP frenda ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mishkin
A Stevan i Dzejmi???
Pazi sad ovo...
Mishkin
Nestali prijatelj je potpisao novi ugovor!!! Zanimljivo je da mu jos uvek stoji slika linkovana sa facebooka iako je izbrisao nalog. Cudo jedno je taj FB, garant CIA stoji iza wink.gif

HOBBS TARGETS NEW DEAL
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...080515-1233.htm
Jamaica
Koliko sam ja skapirao hoce da ga potpise biggrin.gif

Voleo bi da on uspe, ali mislim da trenutno nema mesta za njega u timu...negine mu jos koja sezona u Championshipu, ili nekom Boltonu ili tako nesto...
Mishkin
Da, da, oce biggrin.gif Nego se pravim da ne znam engleski dok se ne formira vlada, ko zna sta ce biti biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (Mishkin @ May 15 2008, 09:50 PM) *
Da, da, oce biggrin.gif Nego se pravim da ne znam engleski dok se ne formira vlada, ko zna sta ce biti biggrin.gif

smile.gif smile.gif smile.gif
Pedja_Nbg
Vidim svi su zaboravili coveka koji ima najvece sanse pored El Zhara da se bori bar za klupu+poneka izmena. sad.gif

Inace Jack se super snalazi na pozajmici u Lesteru,odigarao je 15 utakmica za sad u ovoj sezoni za njih,i iskreno se nadam da ce od povratka sa pozajmice zameniti Hipiju. cool.gif
collymore
Ma kakvi zaboravili Jack je nas drugar mora da nam sredi karte za tekmu pre nego sto postane zvezda,i zameni Samija. biggrin.gif
Pedja_Nbg
E bas ste sponozoruse! laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.