Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: FA CUP
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Catwoman
IPB Image

Liverpool have been drawn to face either Luton Town or Nottingham Forest in the third round of this season's FA Cup.

The tie will take place away from Anfield on the weekend of January 5 and 6, 2008.
Luton will take on Forest for the right to entertain Rafael Benitez's men on Tuesday night.

FA Cup draw in full

Preston v Scunthorpe
Port Vale/Chasetown v Cardiff
Colchester v Peterborough
Bolton v Sheffield United
Blackburn v Coventry
Brighton v Mansfield
Northampton/Walsall v Millwall
Charlton v West Brom
Watford v Crystal Palaec
Luton/Nottingham Forestv Liverpool
Plymouth v Hull
Aston Villa v Manchester United
Tranmere v Hereford
Tottenham v Reading
Burnley v Arsenal
Bristol City v Middlesbrough
Fulhamv Bristol Rovers
Huddersfield v Birmingham
Horsham/Swansea v Havant & Waterlooville
Sunderland v Wigan
Oxford/Southend v Dagenham & Redbridge
Everton v Oldham
Derby v Sheffield Wednesday
Southampton v Leicester
West Ham v Manchester City
Ipswich v Portsmouth
Wolves v Cambridge
Barnsley v Blackpool
Chelsea v QPR
Stoke v Newcastle
Swindon v Burton Albion/Barnet
Norwich v Bury
Luthy
uh, dobro smo prosli... Aston Vila - Mancester! mellow.gif
collymore
eto prilike za klince
Catwoman
Utakmicu 3 kola FA Cupa igramo u nedelju 6 januar 2008 u 17casova
Joe
ja bih voleo da to bude forest zbog starog rivalstva, jer koliko znam da je forest pri vrhu liste omrazenih klubova kod liverpoolovih navijaca
zen
Ja bih najvise bio srecan kada ne bi igrao nijedan prvotimac, tj. rotaciotimac, vec da igraju mladi igraci.
Luthy
QUOTE(joe @ Dec 4 2007, 03:09 PM) [snapback]18723[/snapback]

ja bih voleo da to bude forest zbog starog rivalstva, jer koliko znam da je forest pri vrhu liste omrazenih klubova kod liverpoolovih navijaca

uuu... jeste... bas je bilo sinocj na diskaveriju o huliganima u engleskoj (nismo najgori, hjuh rolleyes.gif ) i bash su spominjali to rivalstvo (high risk game), naravno, Man United je idalje na pocasnom 1. mestu najomrzenijih biggrin.gif
Tonča
Ipak Luton. Opet ce Xabi da gadja sa preko pola. biggrin.gif
zen
E, daj da uplatimo tiket. biggrin.gif
Catwoman
IPB Image vs. IPB Image
Nedelja, 6 Januar 2008, u 17:00

Ocekujte neocekivano... ja ocekujem ovih 11
--------------------------------------------------Itandje-----------------------------------------
Arbeloa------------------Carra/Agger-------------------Hobbs-------------------Riise
Pennant--------------------Lucas------------------------Momo-------------------Babel
-------------------------------Crouch-----------------------Voronin-------------------------
igzy79
Ma razocaran sam necu ni da pratim te kupove vise koga briga za to
Luthy
dobra prilika da xabi zabode gol sa 70m cool.gif , da ponovo pevam pesmicu iz mog potpisa biggrin.gif
vrlo mogucje da agger zaigra u toku tekme...
collymore
Luton je bio iznenadjenje pre jedno 2 godine danas je daleko od toga tako da ne treba da nam predstavlja neki problem u bilo kakvom sastavu da izadjemo.Posto smo digli ruke od titule onda mozemo da primenimo Chelsijevu taktiku iz 90 ih i okrenemo se svim mogucim domacim kupovima 'pa cak i onim beznacajnim'.Ma da iskreno receno cekam ovaj Inter pa da se iskupimo za sve kikseve ove sezone mad.gif mad.gif mad.gif
acalfc
Drustvance za sport(okupljanje 16:30):
1.Tonca
2.Maxa 80%
stara lfc
Fantasy fa cup

ubacite timove svoje za FA Cup Fantasy

fantasy fa cup

sorry,ovaj link

COD LIGE JE 6048-1010
Luthy
dzerard, aurelio i aberloa se povredili sad.gif
nema sta, ager mora da zaigra
Steva Zmaj
Ove sezone nisam mnogo gledao Liverpool. Mislim da sam gledao utakmice protiv Wigana, Readinga i Man Utd-a i mogu reci da Liverpool igra izvanredan fudbal.

Gotovo sam siguran da je Liverpool u stanju da pobedi Luton u FA kupu.
Under
QUOTE(Lepi Mario @ Jan 5 2008, 04:37 AM) [snapback]20430[/snapback]

Gotovo sam siguran da je Liverpool u stanju da pobedi Luton u FA kupu.

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
kralju, da ne navijash za scum, bio bi extra lik... wink.gif
Catwoman
Liverpoolova krtost znak financijskih problema?

Čelnici Liverpoola su ovih dana neugodno iznenadili čelne ljude trećeligaa Luton Towna, odbivi se u njihovu korist odreći dijela zarade od ulaznica koje će biti prodane za njihovu međusobnu kup utakmicu u nedjelju.

Dvije momčadi se susreću ovog vikenda u okviru trećeg kola FA kupa, u utakmici koja je za domaćine od velikog značaja iz vie razloga. Hattersi su u velikoj financijskoj krizi i već su stavljeni pod nadzor dravne administracije i oduzeto im je deset bodova. Ukoliko se do ponedjeljka u 17 sati ne pronađe novi kupac, 122 godine stari klub bi mogao bankrotirati i otići u povijest.

S obzirom na to, u Lutonu su se nadali kako će im domaća utakmica protiv Liverpoola puno olakati situaciju, budući da se očekuje pun stadion od 10 260 mjesta. Iako se, prema slubenim pravilima, prihod od kup utakmica dijeli između klubova, već godinama vrijedi tradicija da bogatiji klubovi iz viih liga ostavljaju cijeli prihod nieligaima.

Međutim, Liverpool je ovog tjedna odbio Lutonu prepustiti svojih 300 000 eura zarade, to je naljutilo ljude u Lutonu, koji se bore za ivot kluba. "Vjerojatno su rekli: 'Mi moramo platiti igračima tjednu plaću od 150 000 eura. Mora da se alite? Kad bismo to radili bili bismo u istoj situaciji kao vi.' Mi to moramo prihvatiti. Ima ljudi koji voze Rolls Royce, dok drugi imaju Mini. Mi vozimo Mini. Pokuali smo ivjeti poput onih koji imaju Rolls Royce i zato smo ovdje." rekao je predsjednik Lutona Kevin Blackwell.

U Liverpoolu su odbili komentirati ovu vijest, no njihovo odbijanje da prepuste zaradu, koja njima ne predstavlja praktički nita, a protivnike bi spasila od bankrota, dodatno je potaklo glasine da se i Redsi nalaze u velikoj financijskoj krizi. Vlasnici Hicks i Gillette su već bili primorani smanjiti ekstravagantne planove oko izgradnje novog stadiona, a imaju i velikih problema u vraćanju duga od 330 milijuna eura koji su preuzeli kad su prole godine kupili klub.
Joe
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
ja se bojim da ove ameri mogu biti najgori potez liverpoola u istoriji kluba
bocejan
Sada ce tek svi da nas mrze. A sto da im damo pare. Ko je kriv sto su u takvoj situaciji.
Mishkin
Ja sam za to da im se daju pare i to da poskidaju svim igracima i Rafi po nedeljnu platu!
Luthy
stadion od 10 000 mesta blink.gif
prokleti ameri... sto klub nije kupio neko kome je zapravo stalo do kluba?!
Catwoman
The Liverpool team in full: Itandje, Finnan, Riise, Carragher, Hyypia, Lucas, Alonso, Benayoun, Babel, Crouch, Kuyt.
Subs: Martin, Hobbs, Mascherano, El Zhar, Voronin.
Joe
lepa sansa za Lucasa da pokaze sta zna, momo nije ni na klupi -njegovi dani u leverpoolu su odbrojani

Fred Kremenko
Hypia ce da umre na terenu... Ne mogu da verujem da Hobbs ne moze da dobije sansu protiv jebenog Luton-a
Mishkin
Dobice, samo da nas krene wink.gif
bocejan
Mi ni Lutonu ne mozemo da damo gol u prvom poluvremenu sa dosta normalnim sastavom. Izgleda bez Steve i toresa mi smo niko i nista.
Pantović
64' 0:0
Brate...
Fred Kremenko
Ubija nas Luton.. sramota bre

Dali smo gol.. ne moze srecnije.. Crouch

1:1 Riise laugh.gif
Catwoman
A u leba ti...
Pa ovaj tim je dotakao dno dna... kako stvari stoje pa vi momci sa foruma bi ste ih ko od sale pobedili....
Ja ne znam sta je sa ovim timom... kada smo osvajili LS i prosle godine kada smo bili finalisti LS imali smo losiji tim od ovoga, ali sastav tih timova su imali dusu i lavlje srce... od kako su nas ova americka g... kupila otisli smo u k.... pa ovaj tim nikada nije bio ovako jadan kao ove sezone... sad.gif sad.gif sad.gif
Fred Kremenko
Od kako je Anerikanaca, kakvi su takvi su Gmazinjo je imao najvise para na trosenje... ali neka oni su krivi.. nije gmazinjo... On je pravo srce i dusa... gubili ili dobijali.. reaguje ko mrtav konj(sem sto dobaci nesto sudijama na kraju kad useremo)
ivica
Znaci ne verujem... ohmy.gif Ej Luton?Gde je onaj lik(scum) sto je rekao da je gotovo siguran da smo u stanju da dobijemo drugoligasa koji se bori za opstanak!? sad.gif
Take Two
Odigrali smo nereeno namerno, da bi učinili uslugu Lutonu kojima treba jo 50% para od karata... Anfieldu je ipak malo veći od njihovog stadiona. tongue.gif
hen-ja
Hahahahah..........pa ni Lutona ne mozemo dobiti! Ljudi su nas rastavili, trebali su pobijediti, ....ali smo mi ''veliki klub''! Ovo je samo smijesno!
bocejan
I onda cemo da se borimo za trofeje. Ovo je valjda zadnje razocarejne, vece bi jedino bilo da izgubimo kuci od njih. Mada nas ni to ne sme iznenaditi.
Mishkin
Druga utakmica ce pokazati pravo Rafino lice i njegovu maestralnu taktiku, nista vi ne brinite!
I da, konacno Rise pogadja mrezu! Fala kurcu!
Poz!
Miloss92
Kakva sramota...Ne znam sta da kazem na ovo...Njegova najveca krivica je to sto ne zna da motivise igrace za bilo koju utakmicu koja nije u okviru LS...RAFO ODLAZI!!!
Dzontra
@Catwoman
Da, da, naročito su Ameri krivi što loše igramo... Možda im nisu dali platicu poslednjih par meseci pa ovi neće da igraju.
igzy79
Kad bi znao da bi Rafa dobio otkaz a da mi izgubimo sa 5-0 odmah bi pristao neka ide vec jednom sve vise pocinjem da se nerviram sto smo osvojili onu ligu sampiona pa zbog nje necemo moci da se otarasimo Glavonje jebiga
Take Two
Prosto poelim da dođe Murinjo umesto Rafe, pa da vam svima procvetaju rue, i poteku med i mleko... atraktivan & efikasan fudbal, pa jo kad dovede svog omiljenog Paola Fereiru, bog da nas vidi.
Fred Kremenko
Bolje i Mourinho nego ovaj,,, Evo licno iz mogu ugla, ono sto ocekujem od LFC
Titula, sto vise domacih igraca i iz nase skole, relativno efikasan i napadacki fudbal.. Naravno, nikad ne moze sve da bude kako treba, i da bude sve idealno, ali sta mi od ovoga imamo sa Gmazinjom? Niti imamo titulu(nismo ni blizu), niti ima ostrvljana, niti ima dece iz skole, niti igramo napadacki i efikasno.. Mourinho je em uzimao titule, a vise je i ostrvljana bilo u njegovom timu nego kod nas... Da li Chelsea igra vise napadacki, nego mi to vec ne znam.. tu smo negde...
Dzontra
A sa Rafom su nam se ruže site nacvetale... Kada ekipi ne ide, nešto mora da se menja. Trener je tu prvi na udaru. Neko će reći ne igra on nego igrači ali lakše je promeniti 1 nego 11. Zatim menjaš ekipu, pa upravu.
Ja samo ne znam dokle da trpimo Rafu, jer treba da nam bude ovde i sledeće godine da možemo da kažemo da smo mu dali 5-ogodišnju šansu, nije išlo, nema titula, pa ajde ćao, tražimo drugog.
Joe
"Bolje i Mourinho nego ovaj,,, Evo licno iz mogu ugla, ono sto ocekujem od LFC
Titula, sto vise domacih igraca i iz nase skole, relativno efikasan i napadacki fudbal.. Naravno, nikad ne moze sve da bude kako treba, i da bude sve idealno, ali sta mi od ovoga imamo sa Gmazinjom? Niti imamo titulu(nismo ni blizu), niti ima ostrvljana, niti ima dece iz skole, niti igramo napadacki i efikasno.. Mourinho je em uzimao titule, a vise je i ostrvljana bilo u njegovom timu nego kod nas... Da li Chelsea igra vise napadacki, nego mi to vec ne znam.. tu smo negde..."

lol
e nemogu da se ne nasmejem na ovo frede biggrin.gif biggrin.gif pa ti si bas objektivan u svojim zeljama wink.gif

pa da titula je pickin dim za tim kao sto je liverpool to je prosto prirodno da se ocekuje posle 18 godina , imamo slabiji igracki kadar od chelskija i scuma, manje para itd itd od jednih i od drugih i to mnogo manje , arsenal nema bolji tim na papriu ali venger je tamo sto godina i gradi svoj tim kako treba ali ni on nista nije osvojio otkako je rafa na ostrvu...

igraci iz skole.... hehe ostrvski igraci su sranje i to je realnost i kako rafa da pravi igrace iz akademije kad je tamo tek 3i po godine? fabregas i ronaldo su 5 god na ostrvu na primer.

ostrvski igraci kostaju boga oca i a mi nemamo te pare:
ronny 20+ miliona
rio 30
carric 17
owen hargblabla 17.5
bent 17 hahahaha ne vredi ni 5
itd itd da ne nabrajamo vise

murinjo igra dosadniji fudbal od rafe i ko zeli onog arogantnog pacova koji nas je omalozavao toliko puta je stvarno blesav.

ovaj tim liverpoola igra losije nego sto bi trebalo ove sezone ali ocekivati cuda je pomalo ne realno ,kao sto rece cat otkako su ameri stigli mnogoo se prljavog vesa iznosi u javnost i ocigledno je da nest skripi u pozadini i to se izgleda prenosi na igrace i rezultate...

rafa je dao metkove amerima ili da ga upucaju odma ili da stanu iza njega sa obe noge i da probaju svi zajedno da guraju u istom smeru!!!!
Fred Kremenko

Jel imamo i slabbiji kadar od Wigan-a, Luton-a i Birmingham-a recimo.. vidim da Gmazinjo i njih nije uspeo da dobije... I dosta je vise toga oko trosenja para.. Od kako je Gmazinjo na ostrvu samo Chelsea je potrosio vise para od nas.......

I to da su ostrvski igraci ne znam koliko skupi.... Evo Kuyt je placen 10 miliona, koliko on vredi? Njemu treba platiti da nas ne unistava.. Babel placen 12 koliko on vredi?? Ako tek pogledamo listu od 20+ 'jeftinih igraca', koji su za svog boravka kod nas vise igrali protiv nas nego za nas... To kad svaku utakmicu igras bar 10 na 12 ili 9 na 13.. to ne moze da se izmeri koliko kosta......
Mishkin
Jbg lopta je okrugla smile.gif
Joe
"Od kako je Gmazinjo na ostrvu samo Chelsea je potrosio vise para od nas....... "
to nije tacno

"Jel imamo i slabbiji kadar od Wifan-a, Luton-a i Birmingham-a recimo.. vidim da Gmazinjo i njih nije uspeo da dobije... "

kao sto rekoh ovaj tim igra losije nego sto bi trebalo , i kao sto rekoh pre neki dan nije to samo rafina krivica ali je i delimicno njegova ali ja ne zelim da on ode zbog toga

"Ako tek pogledamo listu od 20+ 'jeftinih igraca', koji su za svog boravka kod nas vise igrali protiv nas nego za nas?
nema ni jedan takav

koga smo mi platili 20+ platili osim torresa??

kuyt ne vredi mnogo ali ko bi rekao da gol-masina iz holandije ne moze da da gol da spase svoj zivot u engleskoj??

babel je super potencijal i tek treba da postane igrac.

Fred Kremenko
QUOTE(joe @ Jan 6 2008, 09:39 PM) [snapback]20510[/snapback]

"Od kako je Gmazinjo na ostrvu samo Chelsea je potrosio vise para od nas....... "
to nije tacno

"Jel imamo i slabbiji kadar od Wifan-a, Luton-a i Birmingham-a recimo.. vidim da Gmazinjo i njih nije uspeo da dobije... "

kao sto rekoh ovaj tim igra losije nego sto bi trebalo , i kao sto rekoh pre neki dan nije to samo rafina krivica ali je i delimicno njegova ali ja ne zelim da on ode zbog toga

"Ako tek pogledamo listu od 20+ 'jeftinih igraca', koji su za svog boravka kod nas vise igrali protiv nas nego za nas?
nema ni jedan takav

koga smo mi platili 20+ platili osim torresa??

kuyt ne vredi mnogo ali ko bi rekao da gol-masina iz holandije ne moze da da gol da spase svoj zivot u engleskoj??

babel je super potencijal i tek treba da postane igrac.

Nisam mislio na igrace od 20 miliona funti.. mislio sam na bar 20 igraca, za koje se znalo da nisu za nivo Liverpoola a dolazili su..... Tako onemogucavali razvoj mladih igraca, bili tu par godina otisli i sve tako u krug.. Ako vec pominjes ostrvske igrace koje su skupi, a koji su nas pobedjivali... O Shea, Fletcher, Brown nisu kkostali nista.. i realno nisu neki igraci... ali su nas pobedjivali...... Mi ne mozemo ni za squad playere da odgajimo igraca iz svoje skole(tj. nema ko da ih pusti da igraju)... Ne moze niko da me ubedi da bilo ko moze da bude beskorisniji od Kuyt-a sve i da hoce, ili da ne moze da se nadje covek koji ce da letesa u odbrani i bude beskoristan u napadu kao Sissoko.. Najlakse je da se sve kupi, da igra par godina, onda se vidi da nije za Liverpool.. i sve tako u krug.....
Joe
problem je u tome sto mi nismo imali para za bolje i uprkos tome rafa je popravi liverpool u odnosu na 2004 10 puta.

mi nismo pre pet god moglui da izborimo Ligu Sampiona svake god a kamoli da pricamo o tituli.

rafa je morao da prodaje da bi kupovao igrace bilo je promasaja ali vise je bilo pogodaka kao sto je kod svakog managera.

da rafa ima para i vremena ko ferguson super bi nam bilo ali nema ,on ima tezi posao nego bilo koji menager na ostrvu, ocekivanja velika a resursi mali.
Fred Kremenko
Nekako je nemoguce da je bilo vise pogodaka... 3 igraca su ovde bili pre njega, ostali su svi njegovi... Dakle tim je potpuno njegov, cilj titula.. Ako je mislio da nece umeti da donese titulu, sto to nije lepo rekao, pa da trazimo ko ume........ Ako niko ne ume, onda da kazemo da smo mi nismo ekipa za titulu i da nikad necemo biti i.. ja nemam problem sa tim da navijam za tim koji se ne bori za titulu.. Imam problem sa tim da mi neko prodaje price kako ide na titulu, i to se uvek zavrsi u januaru najdalje.........
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.