Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Ode Djibs
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Scouser
Kako stvari stoje za sad cje to biti samo pozajmica na godinu dana, a ja ne vidim sta od toga Marsej ima laugh.gif

Verovatno cje ga posle otkupiti...

http://www.koptalk.com/detail_subtitle_lis...hp?link_id=3387

Puno srecje u zivotu, i nek te zaobidju vise ti lomovi
Dzontra
Lorda smo čini mi se dosta platili, a za uzvrat, skoro nita. to zbog povreda, to zbog toga jer nije mnogo igrao. A i to to je igrao, bio je desno krilo huh.gif
Moje miljenje je da je dobar napadač i da smo ga trebali bolje iskoristiti.
Tonča
Zaista gotivim Djibsa i od njega sam mnogo ocekivao. Prelom noge ga je sprecio da se pokaze u najboljem svetlu u prvoj sezoni, dok je u drugoj bio zrtva Rafine taktike.
QUOTE(Scouser @ Jul 12 2006, 02:37 PM) [snapback]2263[/snapback]

Verovatno cje ga posle otkupiti...

Cini mi se da sam negde procitao da postoji opcija otkupa za sumu od 8 miliona funti.

Zelim Djibrilku sve najbolje i da pije malo kalcijuma za kosti, kako vise ne bi pucale kao karton.

Edit:
Na ovoj strani se kaze da cemo pre svega odlaskom Cissea, ali i Didija ustedeti 5 miliona funti koje bi isplatili u vidu plata igracima.
Liverpool Lou
I ja zelim Djibu sve najbolje, ali moram da istaknem da sam mnogo vise ocekivao od njega. (nadam se da nece opet biti polemika kako mu nije pruzena sansa itd. tongue.gif )
ne RIISE
Lordu sve najbolje u Olimpiku i samo mi je zao sto ga ne vidoh posto ga je Dzontra video u pre neki dan laugh.gif !
zen
Shteta, velika shteta za nas, ali shta da se radi nek mu je sa srecom.
The_Kop
QUOTE(Liverpool Lou @ Jul 12 2006, 07:05 PM) [snapback]2272[/snapback]

I ja zelim Djibu sve najbolje, ali moram da istaknem da sam mnogo vise ocekivao od njega. (nadam se da nece opet biti polemika kako mu nije pruzena sansa itd. tongue.gif )

Neche rolleyes.gif Ovako je najbolje, pre svega za karijeru Djibrila...Hvala mu na svemu i srecan put momce...Sve najbolje...
mezzano
Ako je otisao. Meni se on svidja kao igrac, ali kad ga Rafa ne pusta da igra, bolje da ide negde gde ce igrati. Ko zna, mozda odigra dobro u Marselju, pa "ubedi" Rafu da mu da sansu!?
undertaker
Shta vishe rece, sve je vec receno. Velika shteta za nas pre svega. Rafa u njemu jednostavno nije video potencijal. U svakom slucaju, ako ga zaobidju povrede, ceka ga blistava karijera, uveren sam u to. A, uostalom kom igracu se pruza prilika da igra za dva omiljena kluba? Interesantno je da je posle Liverpula i Zvezde, Marsej treci tim koji gotivim!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pitam se da li Djib gotivi Zvezdu??? Ko zna, mozda ga Pixi dovede iduce sezone... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Catwoman
Sise u Marseju

Fudbaler engleskog Liverpula, francuski reprezentativac Đibril Sise potpisao je jednogodinji ugovor sa Marsejom.

24-godinji fudbaler koji je polomio nogu, drugi put u poslednje dve godine, u prijateljskoj utakmici 7. juna protiv Kine, doputovao je u Marsej sa porodicom.

"Moj izbor je uvek Marsej", rekao je Sise koji neće igrati do oktobra.

Marsej je saoptio da je platio Liverpulu osam miliona funti (12.000.000 evra). Sise je potpisao za Liverpul za 14 miliona funti u julu 2004. godine, a poto je postigao 70 golova u 128 utakmica za francuski Okser.

Prvi put je polomio nogu u meču protiv Blekburna 30. oktobra 2004. godine, ali se brzo oporavio i igrao naredni meč već 13. aprila 2005.

Međutim, Sise nije mnogo igrao od kada je u klub doao trener Rafa Banitez.

IPB Image

Izvor: B92, Beta
zen
Sampion Engleske nastupice bez povredjenog golmana Ceha, zatim Huta i Dzoa Kola, dok u redovima Liverpula nema vecih problema, ako se ne racuna Djibril Sise koji propusta start sezone zbog loma noge uoci pocetka mondijala.

Blic

WTF?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Shta je sada ovo, da li je Sise uopshte otishao?!?!?!?!?!?!?!
Tonča
Ma bre zen, bar da si naso negde na netu... smile.gif
Uostalom pise i u njegovom profilu na zvanicnom sajtu. wink.gif
lfc.tv
Catwoman
Ako nekoga zanima...
Marseille striker Djibril Cisse is set to resume training next month
IPB Image
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...+October+return
Catwoman
QUOTE(CaRrAdOnA#23 @ Sep 20 2006, 08:38 PM) [snapback]4085[/snapback]

наравно да ме занима, вратићемо ми њега! wink.gif

ynwa!!!

E sad mi je lakse wink.gif
IPB Image
Liverbird
sigurni ste da bi zeleli da ga vratite pored silnih napadaca-e da, i ja da se nadovezem sa: wink.gif
zen
Ako bi postojala bilo kakva shansa da se vrati, moja poruka Rafi je: Vracaj ga Rafooooooo...
Liverbird
pa Kujt se po meni za sad bolje snlazi od Cisse-a (naravno kad je Cisse dosao na Anfield-ta 2 perioda poredim). Dok Cisse nekako nista nije konkretno radio...
Scouser
polako daj da mu sudimo kasnije(kuyt-u) , mada mislim da cje opravdati ocekivanja. Mislim da bi i Sise bio ekstra da nije slomio nogu.
undertaker
Na Kajtu je da se dokaze, nije loshe poceo. Ali zeleo bih da se Djib vrati, opak je, treba mu pruziti priliku kakvu na Enfildu nije dobio. Ova pozajmica ce pokazati ko je bio u pravu, Rafa ili Ulije.
Catwoman
Djibril Cisse admits he could yet return to Liverpool
http://www.fansfc.com/frontpage/frontpagen...p?newsid=159243
Dusan
Ali se isto tako pojavila i informacija da postoji sansa razmene sa Lionom - Djibril za Freda.
undertaker
To je vrlo moguce, Djib odushewljava Ulijea, on je to nekoliko puta isticao, ali ako dodje do razmene, ne verujem da bi Ulije pustio Freda. Generalno, kako stvari trenutno stoje, na gubitku bi bio Lion. Ne kazem da je on bolji od Djiba, jednostavno povrede su dovele Djibovu karijeru u pitanje, i nijedan menadzer ne moze da se uzda u njega, tj. njegovo zdravlje...
Scouser
lik koji u rasponu od dve godine polomi obe noge od toga da se ne zna koji je prelom gori bio, moe da bude samo srećan to uopte moe normalno da potrči za loptom. Ako se Đibril bude vratio u svoju staaaaru formu, to će biti veliko čudo
Catwoman
Cisse back in three weeks
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...+in+three+weeks
zen
Djibs moj dobar drugar zelim mu da dobro igra i da se ne obruka, pa da ga mi lepo na leto vratimo. smile.gif
Catwoman
Djibril Cisse has scored his first goal since being loaned out to Marseille from Liverpool
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...t+for+Marseille
Scouser
a evo ga ubrzo u hat-trick...

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/6238657.stm
zen
Ma nemaju oni u Marseju pojma, Djib je desni vezni.
Tonča
Ma... Dao je tri komada amaterima, a kod nas nije mogao da uvalja penal Lutonu.
Gotivim ja Djiba, ali sta znam. Videcemo sledece sezone kad se vrati, ako mu opet ne slome nogu... sad.gif
Scouser
QUOTE(Tonca @ Jan 8 2007, 04:55 PM) [snapback]7492[/snapback]

Videcemo sledece sezone kad se vrati, ako mu opet ne slome nogu... sad.gif

ako se uopte vrati. Ja čisto sumnjam da će se vratiti
Tonča
QUOTE(Scouser @ Jan 8 2007, 05:24 PM) [snapback]7494[/snapback]

ako se uopšte vrati. Ja čisto sumnjam da će se vratiti

Tu je trebalo da stoji ";)", ali sam ga ispustio... Sto se mene tice, ako dobijemo 7-8 miliona za njega ja sam vise nego zadovoljan. Ne secam se kolika mu je ugovorena cena...
Catwoman
Pimp My ride - Djibril Ciss
http://www.youtube.com/watch?v=TjhOFJFLRT8
Catwoman
Sven Goran Eriksson has reportedly held talks with Djibril Cisse about his plans for the future
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...lds+Cisse+talks
Catwoman
Djibril Cisse je najavio da bi mogao da se vrati u Liverpool ovog leta, ako se Marseille ne kvalifikuje za ligu sampiona...
Fred Kremenko
Jok prodace ga Rafa negde, i onda dolaze trojica iz Secunde, super...
Cosa
hehe...
Mogli bi ga uvaliti lionu za govou-a + neka kinta... Iovako nista nije uradio kod nas
Mario_T
Ako nam Marseille (ili bilo ko drugi) ponudi 8 miliona funti za Cissea, trebamo sami da mu platimo carter let kako bi sto pre potpisao ugovor sa datim klubom.
Cisse ima svoje kvalitete, ali sam misljenja da smo dosta preplatili kad smo ga svojevremeno doveli iz Auxerrea. 14 miliona funti je bilo previse, tako da bih ja bio i vise nego zadovoljan kada bismo dobili 8 miliona nazad.
Mozda bi Houllier, koji ga strasno gotivi i kome treba da zahvalimo na tom "divnom" obestecenju od 14 miliona, mogao da ga dovede u Lyon na leto.
copkillah
QUOTE(Fred Kremenko @ Feb 2 2007, 06:30 PM) [snapback]8214[/snapback]

Jok prodace ga Rafa negde, i onda dolaze trojica iz Secunde, super...

Eno Mirosavljević npr, debitovao golom posle 20ak minuta biggrin.gif
zen
Ja sam uvek za to da se on vrati u Liverpool, e sad, neko je pominjao da damo Sisea + kes, a da na Enfild dodje Riberi, e to bih vec mogao nekako da prihvatim. smile.gif
Highl1
Riberi je strashan igrach, al je u srednjem redu pomalo guzva. Ja bih voleo iz Lyona da vidim Maloudu/Govua ili Freda.
Catwoman
Benites: Sise ne moze na pozajmicu

Menadzer Liverpula Rafa Benites izjavio je kako Djibril Sise nece moci da ode na pozajmicu u neki klub, vec ce zainteresovana strana morati da ga kupi. Liverpul je kupio Sisea iz Oksera za, tada rekordnih 20 miliona evra, ali je 25-godisnjak poslednju sezonu proveo na pozajmici u Marseju.
Ukoliko ga neki drugi klub zeli, morace da ga kupe. Ne zelimo jos jednu pozajmicu, rekao je Benites za zvanicni klupski sajt.
Francuski internacionalac ima ugovor sa Liverpulom koji traje jos dve godine.
Sise je lomio nogu dva puta u poslednje tri godine, prvi put 2004. a posle toga u prijateljskoj utakmici Francuska Kina, neposredno pred Svetsko Prvenstvo u Nemacko

Licno bih volela da ostane u nasem timu...

ChMaster
Pridruzujem se zeljama rolleyes.gif
zen
Voleo bih i ja da ostane, ali svi smo primetili da se on ne uklapa u Rafin sistem, dosao je kao najvece pojacanje u klub, ali pre Rafe, Rafa sada kaze da ne zeli da ga salje na pozajmice, vec samo ako neko ponudi kesa za njega, ako niko ne ponudi, Sise ostaje da greje klupu, kada ce da zaigra pored Kajta, Toresa i Krauca(po mom misljenju Sise je bolji od Kajta i Krauca).
mezzano
I ja se slazem da je bolj i od Croucha i od Kyuta ali, sta da se radi kad ga Rafa, jednostavno, ne voli sad.gif
Under
Po sajtu b92 (izvini Miloshe biggrin.gif rolleyes.gif ), Djibril je potpisao za Marsej za 8,8 miliona eura. Shteta shto ide, ali mi je drago shto ga Rafa nece vishe cimati, shto ce igrati fudbal u jednom od njegovih omiljenih klubova (koji i ja simpatishem). Razlog vishe da pratim deshawanja u francuskom prvenstu i da se nadam da ce ponovo biti najbolji strelac, da pokaze svima da je jedan od najboljih napadaca i da je Rafa mnoooogo pogreshio kad je on u pitanju.
Scouser
e sad je stvarno otio....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.