Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Scott Carson
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Take Two
Niko Kranjčar ga vraća iz oblaka. laugh.gif

Kakav je gol večeras primio, nadam se da je Aston Vila već dala pare.
Tonča
Prema danasnjim pisanjima izgleda da nije. sad.gif
Under
Toliko sam kudio Robinsona i govorio kako bi Carson ili Green trebali dobiti shansu, i sad kad je Carson dobio unishtio je sve. Da li je dovoljno opravdanje ako kazemo "jedan od onih dana"? Englezima sigurno ne! Mada, ne mozemo samo njega kriviti, onaj drugi gol je strahota cele odbrane.
Mishkin
A sto je odbranio izkornera sa 3 metra?
Dobar je to golman samo je sinoc psiholoski najebao!
Tonča
Naravno, ima Scott svojih kvaliteta, i moze da se svrsta medju bolje Engleske golmane (sto opet dosta govori o kvalitetu engleskih golmana).
Fred je dao dobar komentar u vezi njega, ne mogu da se setim na kojoj temi, ali nesto u fazonu "ume on da primi kiflu".
Svi ga se secamo sa tekme protiv Juvea 2005. Branio je sjajno citav mec i onda primio onaj bezvezni gol. Ako se ne varam, neposredno pre toga je u ligi protiv Newcastlea primio nesto iskosa. Takoreci, takvi golovi ga krase od pocetka. smile.gif
Opet, mislim da nema golmana koji ne prima glupe golove, ali je bitno smanjiti taj broj na minimum.

Sto se sinocne tekme tice, tekma je bila mnogo bitna, a Scott je dobio sansu da prakticno debituje za reprezentaciju (ako se ne varam pre toga je odigrao jedan prijateljski mec) u tako bitnoj tekmi, i prakticno je sto se same tekme tice ispao glavni krivac za poraz. Period koji sledi moze biti vrlo zajeban za njega, i nadam se da ce ga uspesno prebroditi. Kao clan Liverpoola ili ne.
Mishkin
Ima veliki razmak izmedju zuba, a nema srece! Kako to?
mezzano
Heh, kako su englezi prokockali sansu koju su im ukazali Izraelci biggrin.gif . Mi smo 100 puta bolje prosli. Pod hitno da naturalizuju Bufona, Ceha ili Kasiljasa!!! Moze i Karlosa Kamenog. biggrin.gif Suckers!
collymore
Moje misljenje koje datira jos od davnih dana a tice se Engleskih golmana je sledece:Mislim da Golmani u Engleskoj se mogu svrstati u definitivno posebnu grupu ljudi, mozda cak i u poseban drustveni sloj ili sta vec.Oni su prica sama za sebe.Tako da je bespotrebno preterano kritikovati il hvaliti Carsona(koji je ocigledno medju boljim) kad bi i za njegove predhodnike medju stativama Engleske reprezentacije moglo mnogo toga zanimljivog da se kaze.I u PL situacija je skoro slicna.

Zakljucak od prilike:ENGLESKI GOLMANI MOGU DA ODBRANE ONO STO NEGDE DRUGDE NI 2 GOLMANA ISTOVREMENO NE BI MOGLA,ALI ISTO TAKO MOGU DA PRIME TAKVE KRS I GLUPE GOLOVE IL DA IMAJU TAKVE SMESNE INTERVENCIJE KAKVE SE Ne MOGU ZAMISLIT
mezzano
setimo se samo Davida Seamana! biggrin.gif
collymore
Ili se setite Davida Jamesa jos dok je branio za nas i onih njegovih izgovora kako nocu nije mogao da zaspi pa je celu noc igrao Sony,pa je zbog toga sutra dan na tekmi primao golove kroz usi.
Tako da Carsone glavu gore bio u repki,Villi il kod nas... biggrin.gif
Tonča

Lik šora...
biggrin.gif laugh.gif
Fred Kremenko
Standardna fora kod fudbalera... Desava se da cucnu i tokom tekme(onaj nesrecni kamerunac je pokusao da to neopazeno izvede na World Cup-u 2002 ...
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 3 2008, 06:55 PM) *
Standardna fora kod fudbalera... Desava se da cucnu i tokom tekme(onaj nesrecni kamerunac je pokusao da to neopazeno izvede na World Cup-u 2002 ...

Ma znam. Kad pritegne, nema se izbora. biggrin.gif
Aleksandar88
Dobro je dok ne proba da se horseshit.gif
Fred Kremenko
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...080718-1445.htm

Sa ovima ima bolju sansu da ostane u ligi,nego sa Stoke-om.... Srecno mu bilo u svakom slucaju, steta za gol protiv Hrvata, pratice ga to dugo, a i kostao nas je par miliona zbog toga..........
Under
Bio sam odushevljen kad je potpisao za nas, ocekujuci da ce nakon sezonu-dve kad ode Dudek, da postane standardni cuvar mreze i da ce to biti duugo duuugo. I fantastican debi protiv Juvea u vrlo teshkim uslovima...

Onda dodje celavi Shpanac i snovi se rasprshishe. Ipak, ovo je jedan od retkih slucajeva gde mi nije zao da perspektivan i mlad Englez odlazi iz kluba, jer ipak je Pepe macka...
Steva Zmaj
I nije zgoreg pomenuti da Pepe na shpanskom znachi machka.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.