Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Original Ili...
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Trebec
Juce sam gledao original dres u trznjaku u Ruzveltovoj i verujte mi,u kvalitetu izrade,detaljima i ostalo-ne razlikuje se od kopije koju sam kupio od nekog tipa sa Konjarnika letos. Postavlja se pitanje-da li se uopste isplati ulagati u original samo zbog tripa. Inace u januaru stizu obe away verzije-ja uzimam beli biggrin.gif .
Contractor
QUOTE(Trebec @ Nov 13 2007, 02:03 PM) [snapback]17647[/snapback]

Juce sam gledao original dres u trznjaku u Ruzveltovoj i verujte mi,u kvalitetu izrade,detaljima i ostalo-ne razlikuje se od kopije koju sam kupio od nekog tipa sa Konjarnika letos. Postavlja se pitanje-da li se uopste isplati ulagati u original samo zbog tripa. Inace u januaru stizu obe away verzije-ja uzimam beli biggrin.gif .

O pa hvala na info... smile.gif
Sotir Vračarević
a jel moguce da je ta kopija sanirani original?

inace ja sam za opciju "za sta se ima to se uzima"...kad stigne plata original,dotle kopija wink.gif
Trebec
QUOTE(LFC_Vracar @ Nov 13 2007, 11:00 PM) [snapback]17653[/snapback]

a jel moguce da je ta kopija sanirani original?

inace ja sam za opciju "za sta se ima to se uzima"...kad stigne plata original,dotle kopija wink.gif

Mislim da je iz Kine,ali ona varijanta kad naprave identicnu kopiju (materijal,savovi..)kao sto to cine sa vecinom konfekcijskih proizvoda poznatih brendova. Ne bi me cudilo ni da se ta kopija radi u istoj fabrici gde rade i original smile.gif.
Valjaju i kape i salove,pa ako hocete-dacu broj tel.[attachmentid=132]
Mishkin
stavi broj, mene interesuje kapa posto mi to i gace fale da upotpunim kolekciju smile.gif
Trebec
QUOTE(Mishkin @ Nov 14 2007, 09:02 AM) [snapback]17660[/snapback]

stavi broj, mene interesuje kapa posto mi to i gace fale da upotpunim kolekciju smile.gif

Evo broja: 063 308 142
Mishkin
A da, to su ovi Catapult, vec je neko ostavljao njihov broj ali nisam znao da valjaju i kape i salove smile.gif
Poz!
Scouser Tommy
moj dres je iz katapulta, zvao sam broj 011 289 35 88, narucivao sam aprila ove godine, dizajn premiership (naravno proslogodisnji, tada je imalo mozda i sad dizajn CL) cena je 2600 blank, 3000 me je kostao Stiven biggrin.gif

original je, uporedio sam sa Liverbirdovim ciji je iz adidas shopa iz sofije, ima lfc logo ispod broja, i onaj vodeni zig ; tako ga ja zovem

ne znam samo da li ima novi away dresovi ocu 23 Carra gold biggrin.gif
Trebec
QUOTE(Scouser Tommy @ Nov 14 2007, 02:21 PM) [snapback]17664[/snapback]

moj dres je iz katapulta, zvao sam broj 011 289 35 88, narucivao sam aprila ove godine, dizajn premiership (naravno proslogodisnji, tada je imalo mozda i sad dizajn CL) cena je 2600 blank, 3000 me je kostao Stiven biggrin.gif

original je, uporedio sam sa Liverbirdovim ciji je iz adidas shopa iz sofije, ima lfc logo ispod broja, i onaj vodeni zig ; tako ga ja zovem

ne znam samo da li ima novi away dresovi ocu 23 Carra gold biggrin.gif

Away stizu u januaru,kao sto rekoh.Oba:belo-crveni i crno-crveni.Samo mi je nemoguce da, ako je original,kosta tako malo!?
collymore
Catapult...sto mi to nesto poznato,el imaju negde da se prvo vide slike tih dresova(radnja,sajt...)
Scouser Tommy
ne znam, to je njihova stvar, nakon mog, ortaci su narucili ostale ekipe...

Terry, Lampard, Kaka, Ronaldo...... ista cena svi.....

collymore garancije nema, ali kada sam razgovarao telefonom uvideo sam da je stvar ozbiljna.... a i sacuvao sam isecak iz novina gde pise da su original...... tuzio bih i posle biggrin.gif
Mishkin
Kupio bih i ja ovogodisnji crni away. Znaci cekamo do januara i skupljamo pare smile.gif
Trebec
Ma nema sanse da je original-iz adidasa,jer bi u tom slucaju dresove sa imenima imao na lageru. Ja sam hteo sa S.G. i rekao mi je da mu treba jedan dan da na cutteru isece slova i zalepi ih!?!
Svejedno,kad sam video oridjidji,uporedio ih-odustao sam od kesiranja 5400dindzi. Mada,ima nesto u tome kad nosis autentican dres,nekako si blizi timu i navijacima rolleyes.gif . Bar ja imam takav trip.
Inace sal je strava-boja je malo tamnija,ali je dizajn super i predlozio sam im da naprave malo duzi, kao na ostrvu.
collymore
QUOTE(Trebec @ Nov 15 2007, 11:18 AM) [snapback]17683[/snapback]

Ma nema sanse da je original-iz adidasa,jer bi u tom slucaju dresove sa imenima imao na lageru. Ja sam hteo sa S.G. i rekao mi je da mu treba jedan dan da na cutteru isece slova i zalepi ih!?!
Svejedno,kad sam video oridjidji,uporedio ih-odustao sam od kesiranja 5400dindzi. Mada,ima nesto u tome kad nosis autentican dres,nekako si blizi timu i navijacima rolleyes.gif . Bar ja imam takav trip.
Inace sal je strava-boja je malo tamnija,ali je dizajn super i predlozio sam im da naprave malo duzi, kao na ostrvu.

Pazi kad i ja imam slicno misljenje kad je rec o autenticnosti dresa.Vazno je to da su dobro odradjeni
Scouser Tommy
pa mozda je dobio blanko originale, i samo udara imena pozadi, drugu ideju nemam..... u svakom slucaju cekam beli away dres. poz
Sotir Vračarević
kad sevne

Le Tallec #20 biggrin.gif
kalabaster
Jednom prilikom sam gledao kako se u prodavnici na stadionu stampaju slova na dresu. Nisam siguran koji je klub bio ali je bio iz Engleske. Sloze ljudi slova pa na presu i to je to. A i meni ime na dresu nije bitno niti je bitno da li je original ili kopija, sem ako nije kupljen dres na Anfield-u. Onda bi imao tu draz o kojoj pricate.
MarkoR
Pozdrav,ja sam Marko,nov na ovom forumu,skoro sam cuo da postojite i resih da se ubacim,jer sam fan Liverpoola.
Iz Rume sam,ali vec 5 meseci zivim u BG.
Imam ja 3 dresa iz tog catapulta i to definitivno nisu originali,vec dobre kopije,jer imam i 2 originala iz Engleske i vidi se razlika,ali s obzirom da su originali 50-60Evra minimum i tesko se do njih dolazi,a ovi domaci 35Evra prilicno su dobro resenje.Nosim ih na fudbal i dobro se drze,neki taju par godina.
collymore
U catapultu nema vise LFC dresova i pitanje da li ce ih biti jer ne planiraju vise time da se bave i rasprodaju zalihe.Eventualno ako im bude nesto stizalo to ce biti za nekih mesec,mesec i po dana,zvao sam danas i ostavio broj za svaki slucaj ako bude stizalo.
Sotir Vračarević
GMRBL!

meni danas legla prva plata...sad.gif

taman da narucim dres kad vidim ovo sad.gif
Trebec
blink.gif Cudno... Zasto su mi onda dozvolili da ostavim broj ovde,jer sam im pricao o sajtu,broju clanova itd. Cak su mi rekli da razmisljaju o reklami zbog kapa i salova,jer ljudi ne znaju da se time bave. Sve to nisam saznao telefonom,vec sam im bio na gajbi!?!
Jbg sad.gif .
Nista,svako ko je citao ovo i zanima ga dres-neka zove za informaciju na 063 koji sam ostavio-mozda ih kolicina interesenata natera da razmisle o daljem radu.
Mishkin
A mozda i u tvorza smile.gif
stara lfc
ma u delta city-u originali
ChMaster
QUOTE(stara lfc @ Nov 22 2007, 12:59 PM) [snapback]17939[/snapback]

ma u delta city-u originali

Nisam biJo tamo... Jel se zezas da ima ili? Znas li koliko su ako ih ima???
collymore
Ako je Adidasova radnja onda ne verujem da se cena nesto posebno razlikuje u odnosu na ostale njihove radnje.Cena u adidasovim radnjama prava sitnica 5400din(koji dinar manje il vise),al tu je negde
Tonča
U DC-u je cena bila 4900, ali poslednji put kada sam bio, nije bilo vise nasih dresova.
Kao sto rekoh u drugom topicu, po ceni od 5400 sam videu u TC Zira u Ruzveltovoj.
ChMaster
Fala na info
king kenny
QUOTE(Trebec @ Nov 14 2007, 08:14 AM) [snapback]17659[/snapback]

Valjaju i kape

kakve kape,crvene s grbom ili neke "navijačke" s malim simbolima?
mondragon
Kao sto neko ovde spomenu, u DC su originali... (!?) dry.gif
Mada na svima pise MADE IN PRC... ili tako nesto...

Ja se snasao tako sto sam dobio iz Londona po ceni od 55 funti crveni, a zeleno-beli je za koju kintu manje. cool.gif

Trebec
QUOTE(king kenny @ Nov 27 2007, 12:50 PM) [snapback]18239[/snapback]

kakve kape,crvene s grbom ili neke "navija?ke" s malim simbolima?

Kapa je koncana(zimska),crvena sa par belih pruga po obimu,a grb je nasiven i kvalitetno odradjen,samo sto je ceo u crveno-beloj boji.
Mishkin
Jel rade jos ili zatvaraju???
ne RIISE
QUOTE(mondragon @ Nov 28 2007, 08:40 AM) [snapback]18279[/snapback]

Mada na svima pise MADE IN PRC... ili tako nesto...

PRC je people of republic china!!!
Malo modernije nego made in china ali je isto sranje!!!
mondragon
Eh! Pricaj mi nesto o tome brate!
Pa naravno da je Narodna Republika Kina... kao sad se "modernizovali", da na nekvalitetnu robu hvataju kupce. Damn! dry.gif

collymore
E ljudi ne znam da li ste obavesteni al stigli su dresovi na one telefone navedene u ranijim postovima ovog topica LFC ovosezonski u sve tri varijante i odlicno su odradjeni.3200 sa imenom i 2900 blanko.
Mishkin
Daj neku sliku ako si kupio ili slikao ili bilokako!
collymore
Kupio,slikao al ne znam kako da okacim slicice huh.gif
Jamaica
A jel su ti dresovi stvarno originali?

Ja sam jesenas narucio dres i jednu majcu iz Engleske sa official shopa i oni su vrhunskog kvaliteta, dres sam prao 10000x i nije se ni jedno slovce izlizalo i mislim da ce moci da traje godinama a da se ne primeti, a majca isto, vredelo je koliko sam platio...

A onda sam kupio u Delta Cityju onaj duks(ima isti na official shopu, a tamo je cak jeftiniji), i posle prvog pranja ona bela malo vuce na rozu....ne kazem da nije kvalitet, nego jednostavno stvari koje se prave za ovo trziste su neke B(ili jos gore) kategorije i to jednostavno nije ono sta moze da se kupi na zapadu...i nema veze sto je Made in -navedite bilo koju azijsku zemlju-, tamo se prave stvari i za zapadno trziste, ali na malo visem nivou.
Under
QUOTE (Jamaica @ May 13 2008, 07:52 PM) *
A onda sam kupio u Delta Cityju onaj duks(ima isti na official shopu, a tamo je cak jeftiniji), i posle prvog pranja ona bela malo vuce na rozu....

To je sve do pranja... Takve stvari se ne peru u mashini, sa ostalim stvarima... Ja sam napravio istu greshku (jbg) pa mi bela vuce na plavo... Nema to veze sa zapadom ili shta ti ja znam...
Tonča
QUOTE (Under @ May 13 2008, 09:58 PM) *
To je sve do pranja... Takve stvari se ne peru u mashini, sa ostalim stvarima... Ja sam napravio istu greshku (jbg) pa mi bela vuce na plavo... Nema to veze sa zapadom ili shta ti ja znam...

Upravo. Imam i ja taj isti dux i isto kako je posle prvog pranja navukla bela na roze posle trećeg pranja je "belo zaista belo". Prvi put ona crvena malo pusti. Jbg. Tako mi je sa svim stvarima od tog materijala koje na sebi imaju belo.
Dres je drugog materijala, i isto tako nijedan od ovih kojih imam, a kupljeni su na raznim mestima nemaju takvih problema.

@Collymore
Prilikom postovanja imaš mogućnost da dodaš atačment dole desno ispod textboxa.
A možeš i da uploaduješ na neki sajt (npr. imageshack.us) pošto je mesto za apload na forumu ograničeno.
Jamaica
QUOTE (Under @ May 13 2008, 09:58 PM) *

Prao sam kako je pisalo tamo sve....i sto se to nije desilo majci?

I ima veze sa zapadom, moj cale je radio nesto sa Nikeom i pricao mi je da patike koje idu ovde nemaju veze sa onim na zapadu....ne verujem da se adidas i duksevi razlikuju od toga
Tonča
QUOTE (Jamaica @ May 13 2008, 10:34 PM) *
I ima veze sa zapadom, moj cale je radio nesto sa Nikeom i pricao mi je da patike koje idu ovde nemaju veze sa onim na zapadu....ne verujem da se adidas i duksevi razlikuju od toga

Ja imam dres kupljen kod nas i dres kupljen u Engleskoj. Onaj kupljen kod nas je iz 2001/02 i ništa nije sjebano, sem dela štampe od koje je zbog načina na koji je radjena, očekivano da se sjebe. Vez je kao nov, a o boji da ne pričamo. Zrači crveno i zlatno kao i na moj 16. rođendan kada mi ga je mama poklonila. wub.gif
Drugi je kupljen u Engleskoj pred sezonu 2005/06, i neuporedivo je manje nošen od ovog prvog.

A imam ja maju kupljenu ne u DC-u, ali u istoj radnji gde sam uzo i duks, i ništa se ne dešava sa bojom. Oprana je do sada dosta puta.
Jamaica
Nemam pojma....mozda je meni zapao neki sa greskom smile.gif
Ropee
Jel zna neko gde imaju lfc kvalitetne maje u bgd-u da se uzmu i koja je cena??i sa official shop-a ako se uzima za koliko to stize do nas ovde??.
Tonča
U bgd-u je bilo u Impuls sportu. Ja znam za 4 lokacije: u kralja petra, u knezu, u delta cityu i na brdu.
Bile su dve različite maje po ceni od 1500 RSD. Ne znam da li ima i dalje...
Ropee
cool..odo cas do krda da vidim..

Zarkovo city
collymore
Ima u Planeti u Knezu ona exxxtra maja sa brojem 5 na ledjima koje simbollisu 5 trofeja prvaka Evrope marke adidas
Catwoman
@ collymore
koliko kosta?
Tonča
@catwoman
Ta ista je bila i u impulsu zajedno sa onom koju sam ja uzeo
Obe su bile 1500.

@collymore
Ajd okači slike dresova. Napisah ti na prethodnoj strani kako.
collymore
evo dresa
Mishkin
Totalno je dobar al je demode biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.